Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

Freja - Poslední odpovědi


  
 
 
 
10.02.2021 - 10:36

Nabi* » Freja
Proto se neúčastním skoro žádných diskuzí a na vážno už vůbec ne. Vždycky se objeví někdo KDO VÍ jak to je a kdo ví jak to mají jiní a jak jsou blbí. Bla bla bla, furt dokola.
Jinak když už teda píšu, tak minulý rok jsem jako introvert byla úplně spokojená, protože pro mě se toho zas tolik nezměnilo, ale už mě tím nouzákem začínají štvát. Už ta omezení začínají doléhat i na mě.
10.02.2021 - 10:35

Mici Angóra » Freja
Jo no. Zpovykanci :4: Já s nimi naopak soucítím, protože s jejich nastavením to musí být ultratěžké...
10.02.2021 - 10:31

Freja » Freja
Nahlédnutím do vedlejší diskuse jsem taky mimochodem zjistila, že je potřeba upalovat extroverty, bo ti jsou tou pravou hrozbou.... :23:

.. ať žije středověk
09.02.2021 - 20:49

terere » Freja
hola :6:jak se nám žije?
no úplně stejně jako dřív :3:s postiženým Kubou jsme zvyklí :4: být sami,ne že bych to někomu přála,ale takle to máme my co pečujeme,
chodíme hodně ven a couráme po lese když nám to počasí dovolí,dovolenou neznám,výlety autem nesnese,takže takle žijeme...nehroutíme se a ten čas,kterej si ukradnu většinou večer nebo brzo ráno,seučím, seučím, seučím :4:třeba ,buďme rádi,že nemarodíme a mějme se rádi :75:
posílám všem :62:
09.02.2021 - 13:33
Zdraví a nemoci: Chudák Lajka chudák pes..

Bosch » Freja
Jo to by mohlo být. Stylem hrozby odklonu od eu. Když vy na nás tak, tak my takhle.
Babiš nasliboval národu a sám vzal řízení vakcinace na sebe. Teď nechce být za blbce že nesehnal a čeká.
09.02.2021 - 11:42

Nabi* » Freja
Jo, to máš pravdu, to nežeu ani já :61:
09.02.2021 - 11:40

Sosna zvlčelý » Freja
Frťana ke Khali. :4:
09.02.2021 - 11:31

Sosna zvlčelý » Freja
A co slovní fotbálek?

(Kadovánek je bylinný likér vyráběný výhradně v obci Kadov. Tedy byl. když jsem se tam stavoval loni v létě, bylo mi řečeno, že ho nesmí prodávat kvůli nějakým nesmyslným hygienickým nařízením. Ale smí ho prý nalít do panáka a můžeš vypít na místě (což jako řidič jsem neocenil).
09.02.2021 - 11:08

Sosna zvlčelý » Freja
Láska protéká žaludkem! :21:
A já doufám, že opékat budou buřta. Lahváč se špatně napichuje, ten se nepřepálí. :61:

(Pravda, já na Khali nevytáhl pivo, ale Kadovánek. :37: :4:)
08.02.2021 - 13:58
Zdraví a nemoci: Chudák Lajka chudák pes..

Bosch » Freja
Myslíš proč, z politických důvodů? Moc nerozumím tomu výletu do Maďarska. A chtějí jet i do Srbska. Proč né rovnou do Ruska kde se to vyrábí? Což bych udělal já. Maďaři dosud nepíchli sputnikem ani hnátu. Celé je to nějaká demonstrativní akce. Družba či co.
Sputnik působí jen púl roku. Očkovat musíš 2x. My nedokážeme za púlrok naočkovat ani půl národa. Smysl nají vakcíny s delším účinkem.
08.02.2021 - 12:17
Zdraví a nemoci: Chudák Lajka chudák pes..

Mici Angóra » Freja
Taky si myslím, začnou nás očkovat rovnou Novičokem :2:
07.02.2021 - 21:46
Zdraví a nemoci: Chudák Lajka chudák pes..

Bosch » Freja
Pokud sukl uvolní sputnik tak by mohl být sputnik asi i teoreticky bezpečnější bo prý známá technologie.
Avšak pokud ty virové kmeny střílí nějaká laboratoř, pak to asi taky nebude fungovat.
06.02.2021 - 14:15
Zdraví a nemoci: Chudák Lajka chudák pes..

Bosch » Freja
No a teď si představ to testování ruské vakcíny. Jaké studie oni mají za sebou..
To uznávají i naši epidemiologové že prakticky nic o nich nevíme.
06.02.2021 - 13:25

Deam » Freja
Dobře se mi žije. :)

V práci se mě to nedotklo.

Sociální kontakty jsem neomezil, právě naopak, díky opatřením jsou vlastně živější než dříve, po letech zase lítám po demonstracích. :61:

Pokud mě něco štve, tak jaký má celá situace celospolečenský dopad, připadá mi však na základě okolí, že doba pozvolna dozrává k žatvě. :1:

Nejvíce přemýšlím nad tím, jak se dostat z kruhu manipulací, aby to opět nedopadlo tak, že cokoliv uděláme, bude zneužito proti nám.
06.02.2021 - 13:07

Hustokrutě obscénní Morti » Freja
Respiratory sou este zabavnejsi jak rousky sem zjistila. Si takhle sedis doma uz 3 hodiny s holou hubou a furt mas pocit, ze ho mas na xichte. By jeden cekal, ze po tom vic jak roce uz bude zvyklej :61:
06.02.2021 - 12:02

Najdise.cz » Freja
spíše z hor..

:15:

ale raděj nechme toho, lidi rádi závidí a vidí jen to co chtějí.. aniž by tušili jak se věci maj :49:
06.02.2021 - 11:49

Mici Angóra » Freja
Přesně, vypadá to, jak to vypadá, protože oni prostě nevědí, co s tím, to je celý :15:
06.02.2021 - 11:44

Bosch » Freja
Tenhle si neodpustím
Prostě musím
Je to silnější než má vůle k střízlivosti :61:
06.02.2021 - 11:27

Najdise.cz » Freja
vyprášit všechny blechy (politiky) z kabátu a začít žít a vše otevřít (jak Srbáci, Rusáci, Poláci, Bosňáci atd..)

naprostá ignorace korporátního fašismu a krysího experimentu separace lidí
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2025
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »