Hlavní strana > Diskuzní fórum > Poslední příspěvky v diskuzích

Filtr:

eau - Poslední odpovědi


  
 
 
 
25.01.2021 - 19:19

Maek » eau
Myslíš toto:

https://www.csfd.cz/film/…

?

Jo jinak děkuju za pro mne pěkný příspěvek :3:

Byla tu nějaká odpověď a zmizela?
Škoda, že jsem nestihl :41:
22.01.2021 - 21:12

mili111 » eau
Ne....nebudu vopruzovat všechny..kvůlivá našim nepochopením...to byla ta myšlenka. Jim to asi nic moc nepřinese a nebudu zanášet vlákno kvokáním. :49: (zas jsem zapomněla čísla na smajla slepice) :61:
22.01.2021 - 20:52

eau » eau
anebo tohle...

https://www.youtube.com/watch/…
22.01.2021 - 20:44

beno » eau
Statistika je velmi důležitá součást našeho života a nikdo se s ní neohání. Jen jí cituji. Špatně dohledatelná znamená, že není zájem aby byla veřejnost informována. Jak jsem již zde sdělil, dohnal nás životní styl.
Za dinosaurů tu bylo bezpečněji :4:
Mějte se :3:
22.01.2021 - 19:57

mili111 » eau
Dala jsem do osobních...aby to tu nemuseli číst všichni :61: :29:
22.01.2021 - 16:48
Ostatní: Má právo?

Bosch » eau
Pokud by se jednalo o autorku muzeme se bavit konkretne o radixu a pak by to melo asi i konkretni smysl. Ta otazka.
I tak je zapotrebi dialog.
Turecko to je strašná země.
Tam ženská sama na ulici je snadný terč čehokoli.
Turci snad vůbec ani netuší nač takové zákony jsou dobré.
I našinec v tom lítá.
Klér který má vliv i na hrad (Duka) to je mafie to nemá s vírou nic společné.
I slováci a maďaři si chtějí svoje fackování manželek ponechat. Vlastně pardon ti tradicionalisté to nazývají "tradiční hodnoty". Skrývá se za tím ale právě tento maras, nazývat homosexuály buzeranty a mít nad partnerkou "přirozenou neboť dokonce bohem danou" moc. Že jim to ty baby neomlátí o hlavy.
A pak se divíš že je tady feminusmus a mee too a podobné.
22.01.2021 - 15:53

mili111 » eau
Jsem se koukla kolik ti je....a o tom to bude.
Asi obě píšeme o tom samém...jen trochu z jiného úhlu.
Jo...není to o těch nahoře....a zároveň to ale o těch nahoře setsakra je. :61:
Rozdíl bude hodně v tom ročníku narození...seš z generace, která už nezažila natvrdo soc. porodnice....nemocnice a školy....a ty další perličky.
Tak je jasný, že se na to koukáš trochu jinak.
(Příklad...dokud jsem např. neměla svoje děti byla jsem přesvědčena, že výchova je něco úplně jiného a že ovlivním většinu...ha...ha :61:..nebo, než jsem přibrala, koukala jsem sena ženský co si nestrčí nohu za hlavu jako na mimoně...no nestrčím si jí tam nyní ani za boha...a nejsem úplnej mimoň :61:)

Teď je otázka....zda je to velmi dobré....že si nepřipouštíš/te možnost takových omezení...(kde tvoje vůle ani přesvědčení a dokonce ani činy nic moc nezmůžou)
a nebo je to ten chyták, co se každých x (40/80)let opakuje a pokud se to nechá tak nějak vybublávat....máme zas Ádu a spol.
Já pevně věřím a doufám, že je to první varianta a lidstvo se protočilo o stupeň víc a v březnu to udělá hop...a bude veseleji.

PS: v reálu se asi vůbec neshodnem :61:....bo já mám pocit, že asi tak 9o% prací - činností je setsakra poznamenaných současností....a očkování a výtěry už jsou jen jahůdkou na dortíku.
Takže jen dotaz...jakou jinou cestu, o čem mluvíš? Já na nic nenarazila...co se týká sociálních služeb, školství a zdravotnictví. Taky malé obchody maj problémy a pekaři, truhláři...no to fuk...atd...
22.01.2021 - 13:58

mili111 » eau
Psala jsem o pečovatelkách.
Z toho kolektivu o kterém mluvím se už asi 2/3 nechaly proočkovat.
A ano...pokud to někdo chce...ať se v klídku nechá...to není můj problém... a ano...v druhém "ústavu" je šťouraj jemněji....a jo....jsem tam psala...že tuším, proč se to tam děje a v podstatě to k tomu vedlo...jen....sakra...jak to popsat :63:

takhle :3: : mám nějaký zájem....chci ho nacpat do co nejvíce lidí....jenže jak na to...vyberu si ty nejslabší (a je jedno...věkem, duchem, možnostmi, prostředím) a ty vlastně tak trochu nadeptám a přinutím....a už to jede.
Dle mne to vidíš z opačné strany...ano....já si taky vybrala naprosto jednoduše....a nemám co řešit....pokud mě někdo nebude nutit očkování nebo výtěry, když budu chtít někam jet. A to možná bude...a možná k tomu přispěje právě to, že jsme si řekly...když to holky chtěj :3:
Třeba tady je dost holek, které mají k těm o které pečují nějaký vztah...a ví, že když s tím seknou na jejich místo dost pravděpodobně nastoupí někdo, kdo je zas o kus mimo....za těchto podmínek....a ti lidé budou trpět. Zažila jsem...vím, že to je dost podstatné...co to se starým člověkem udělá...rozdílný přístup pečovatelky...např. zrovna pro rozhodování peček...těch dobrých. A ano...maj mít sebe na prvním místě...ale...toho druhého si tedy já osobně taky vážím. :3:

No ...tak třeba ve školství jsem viděla taky různý...hrůzný :4: ústupky...rodičům, městu a spol....jen aby se udržela škola, která nebyla úplně špatná a zachránila spousty "pokažených" dětí....zase....až to bylo na hranici.
Tvoje známá je asi osobnost...a fandím jí...a nemělo by to být o ustání odporu...mělo by to být stejně tak normální. To je to...o co mi jde.
Hele nevím...chápu co myslíš...snad....ale má to jisté... :61:..podhladiny?...fakt nemám slova....na takový pocitový složitosti....tím spíš...že je to prostý jak :40:
:29:
22.01.2021 - 09:19
Ostatní: Má právo?

Bosch » eau
To nevím téma oběti je velmi široké.
Občas se všichni dostáváme do této pozice a mnozí v ní tráví celý život.
Aby se nechala žena v dnešní době mlátit tak to už vyžaduje hodně silné blbé epigenetické vzory. Zasuté trauma.
Ale můžeme tušit že se to děje i dnes častěji než si myslíme.
I proto posilování ženských práv, studium genderu, istanbulská úmluva..to všechno má smysl. Konzervativci včetně církve by tyhle témata nejraději tutlali.
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/…
21.01.2021 - 20:59
Ostatní: Má právo?

Bosch » eau
Takové oběti se nikdo neptá jestli se jí něco líbí.
Pokud nejde o oboustrannou dohodu. V případě některých sexuálních praktik.
Otázka může pak třeba znít. Má žena právo mrskat muže bičem když si to on přeje? Pokud ho má ráda..
19.01.2021 - 20:01

Mici Angóra » eau
Díky za příklad ze života :15: Podle mě to funguje a čím výraznější změna, tím víc by měla být vidět ve všech predikčních systémech.
16.01.2021 - 09:11

Mici Angóra » eau
Měl by se přihlásit někdo, kdo tam má jen holé uzle a široko daleko nic :5:
15.01.2021 - 11:54

Nalani » eau
Však jasně, já to nerozporuju. Sama jsem minimálně v 19 měla dost brutální konstelace. Ale občas mě zajímá to trochu oddělit. :D
14.01.2021 - 15:57

Sosna zvlčelý » eau
A to je dobře, že nesmažeš. K čemu bychom se vraceli? Hrozný to (zlo)zvyk. :3: :74:
13.01.2021 - 16:25
Ostatní: Kydací dny

Korzárka » eau
:)) Názorný důkaz, že když dvě dělají totéž... (zadala jsem do vyhledávače posmrtný život, na smrt jsem se nezmohla :61:)

Tak Kydací je o odevzdání (se) celá, ale myslím, že téma tu nezaznělo. I když nevím. Pamatuju si jenom, na co jsem ještě nereagovala. :16: :6:

Projdu, děkuju.
Není to tak dlouho, co mi došlo, že zásvětí vnímám jinak než dřív. Už se tak neperu, že nic mimo není. Tak jsem si říkala, zda nedošlo ke změně vnímání i u dalších. No a odtud myšlenka, jak si posmrtný život vůbec představujeme. Něco jako mišmaš současného Podsvětí. :46:
12.01.2021 - 19:04

AL8EX » eau
chce to nějakej obsah...fakt hodně krásných slov, pod kterýma si každej může představit co chce..

Žihadlo to napsala dobře..chápu jak to myslí :3:
11.01.2021 - 19:10

AL8EX » eau
odpověděl jsem na toto téma "žihadlu"..ale tu masáž bych fakt dal :3: :74:
09.01.2021 - 20:23
Ostatní: Kydací dny

Korzárka » eau
Kdyby to nebylo v jistém slova smyslu zvrácené, musela bych napsat: To je žrádlo. :6: :6: :14:

Říkala jsem si, že podobní budou vnímat podobně. Asi by se na to dalo jít i z pohledu symbolů (meč, věž)... Ale na mě ti svítí "pokud zůstanu živá do rána" Ano. Podobný pocit. V době největší tmy už se někde rodí světlo.
Sice se bráním něčemu jako vyjde slunce a bude dobře (protože život = monáda), ono to teď často vypadá na informaci: přichází změna, vydržte a tvořte (věřte). Nemyslím si, že bude hůř či líp. Spíše prostě jinak.

Spala jsem teď odpoledne přes 2 hodiny, chybělo teplo. Už je dobře. A také od přelomu roku změna jídelníčku. Nebyl to úmysl. Jako kdybych došla na hranici trucování, co vše snesu, a teď se vracím k původnímu nastavení. :32:

Ad potrat - současně i těhotenství mění DNA. Vše je informace. Nechci tvrdit, že se to děje cíleně jako příprava na jiné události, to si nemyslím. Ale mění nás to.
Myslím, žes to kdysi byla ty, kdo mě přivedl na myšlenku, ať sleduju, jak se matkám mění oči. Podobně lidé, co prodělali dlouhodobější virové onemocnění, mívají jinak duhovku.

Vakcína - krvácím (přináším oběť) za druhé? Určitě ano. Může být. Krev je vlastně nositelkou éteru. Někdy nevím, zda se smát. Tisíce let se někteří honí za grálem. A přitom ho máme v krvi. Čistou esenci. Jen jestli někdy nekrvácíme zbytečně. Anebo spíš - ať víme za co.

Myšlenky už jdou jinam. Možná, že sny jsou přeci jen způsob, jak se vyrovnat (uvědomovat si), co i podvědomě? psychicky? vnímáme. Protože je fakt, že když jsem fyzicky vyčerpaná, snění takový prostor nemá. Energie jde spíš na regeneraci těla. (Chtěla jsem napsat nosiče. :76:)
Tady to vidím na solnou a všem noc, kterou si pro sebe přejí. :17:
:128:
08.01.2021 - 18:36

yknuf » eau
Tím se zase dostáváme k otázce o tom, v jakém smyslu stojí u rovnováhy Váhy?
Stránka 1 / 15
« předchozí   další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2021
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »