Nikdy jsem neměl potřebu uctívačství nebo ceremonií.Letos v létě se to změnilo.Pochopil jsem, že mám potřebu tvořit kult SLunce.a obřady, které ho budou oslavovat.není mi proti mysli ani představa něj ... -»
Dnes jsem měla pyžámkový den, venku prší, tak jsem si místo alb s fotkami "když jsme byli malí", co jsme si za dlouhých zimních večerů prohlížely jako děti, otevřela naše zdejší prastaré dis ... -»
kupuju byt a nevim na co se mam ptat dum je cerstve opraveny italskym developerem a prijde mi to jako hezka prace voda se ohriva pres boiler, cili platim jen studenou vytapeni je centralni a kazdy byt ... -»
Tenhle ruský umělec žije bez dokladů,mobilu a zdravotního pojištění a nepoužívá peníze. Takový ideální stav pro mnohé,ne? O víkendu ho zadržela pražská policie, když kradl v obchodě a zjistila, ... -»
Obrázky na obaloch cigariet sú niekedy dosť drastické, ale myslím si, že fajčiarov vôbec neodradia. Je mnoho aj iných výrobkov, kde by sa mohli takéto obrázky dať a to hlavne na alkohol - rozbité autá ... -»
Vážený pane profesore, monsignore,otče Halíku,omluvte prosím mou přílišnou smělost, možná opovážlivost obracet se na vás tímto způsobem.Léta, velmi dlouhá léta jsem si vás vážil nejen jako na slovo vz ... -»
Ahoj, mám dotaz, dostal jsem se na školu a zítra mám absolvovat zápis, ale stalos e to co jsem předpokládal, ztratil jsem maturitní vysvědčení a ještě lépe, má střední škola na které jsem 2 roky zpět ... -»
Jane Goodall: ...teprve když naše chytré mozky lidská srdce pracují ve společné harmonii, můžeme dosáhnout svého plného potenciálu...https://www.youtube.com/watch?v=StFCsqxvx2Q ... -»
Profily bez fotek, to je jako léto bez slunce. Škoda, že u mnoha osobních profilů chybí fotka. Pokud by se lidi chtěli opravdu seznámit - proto jsou snad v seznamce, tak by se měli ukázat! Jaký názor ... -»
...nepoznal nič okrem šírošíreho oceánu...a obrovskej zaoceánskej lode,ktoré bola jeho rodiskom,domovom i miestom posledných chvíľ......nikdy nevystúpil na pevninu - len raz bol veľmi blízko...dôvodom ... -»
V jedné z astrologických diskusí jsem reagoval na tento příspěvek (nick autora v jeho vlastním zájmu zveřejňovat nebudu): "Dobrý den,letos zažíváte krásný rok pod vibrací čísla 11, která s sebou ... -»
...už několik dní sem unavená jak a nejsem schopná pomalu ani mrkat...k tomu mám už od včerejška samonací náladu....a sem i (na můj vkus) zbytečně ostrá...tam muselo nahoře nejmíň něco bouch ... -»
Dýcháte vědomě? a jak se vám žije? acronym : BREATHEB -Breathe R- Rhythmicaly E -Evenly A - And T - Through the - H Hearth E - Every dayBreathe rhythmicaly, evenly and through the hearth every day ... -»
Väčšinou sa tu na mňa ľudia obracajú s problémami vo vzťahoch, kde vládne nepochopenie medzi mužom a ženou. V tomto videu nájdete veľa odpovedí a prístupov k riešeniu thto problému.https://www.youtube ... -»