Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
06.01.2020 - 21:34 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Buddha/2
Nic se lámat nebude, to nehrozí. :4: Vše zůstane v kamarádské rovině.
Jen jsem si potřebovala ověřit svá tušení. Prošťourat se v tom znova, jestli v tom opravdu není něco víc. A ono fakt není... Znovu slyšet všechna pro a proti, podložená argumenty, zkušnostmi a názory nezainteresovaných lidí. A vlastně tím zíkat tolik potřebný nadhled a zkušenost. :6: Takže děkuji velice :74:
06.01.2020 - 21:57 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » LynxMetis
No, v jednom má asi kamarád pravdu, když Tě vidí jako intelektuální stvoření :45: :4:. A i mi začíná dávat smysl to co je mezi vámi. On je nejspíš "intuitivní" typ - což umělci bývají. Máte to jakoby prohozené, proto on potřebuje Tvůj intelektuální názor a Ty od něj zas jeho intuitivní přístup.

Není za co.

Mimochodem, nikdo není ve Tvé kůži, kde je Ti těsná, to poznáš nejlíp sama :1: :17:
23.01.2020 - 21:10 | Filtr
(Kozoroh) Sandro
Já si myslím, že na podobný otázky se nedá obecně odpovědět. Spíš by bylo na místě, aby si dotyčný položil sám sobě pár otázek ve stylu jestli mu na tom něco vadí, proč to chce vědět. To považuji za plodný směr, který by mohl něco poodhalit. Ale porovnávání se zkušenostmi druhých, to mi připadá trochu jako dělání si nadějí, zaplétání se do iluzí a očekávání... Teda to je čistě můj pohled, protože já osobně tyto sklony mám a takto by se u mě asi projevily :).
13.02.2020 - 14:34 | Filtr
(Blíženci) Vitaaa » LynxMetis
Píšeš, že u teba to už trvá 5 rokov. Ú niektorých dlhšie. Záleží niekedy koľko má dotyčný rokov. Už je tomu veľmi dávno keď som spoznala toho krásneho mládenca.pretancovali sme spolu toľko krásnych sladakov v tej dobe.krasne vždy milé slová. Akoby princ a princezna sa spolu stretli až dodnes. Vtedy som mala 16 rokov, on mal 17 rokov.uz je tomu 22 rokov a akoby sme si boli súdený, čo nás po celý čas po celú dobu spája? :63:
Ale z môjho hľadiska ak sme sa nedali dokopy hneď na začiatku, nedáme sa ani po 22 rokov dokopy. I keď niekedy túžba je veliká hlavne keď sme sami bez partnera (ky)
Příspěvky: 1-25 26-29
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »