leceni energii


05.01.2018 - 20:35
(Panna) Laki
leceni energii
ahoj

vybavilo se mi dnes ze jsem tu pred lety slysela historku o lecitelce, ktera se nakazila nemoci pacienta

je to obvykle?

ma nekdo nejaky napad proc k tomu dochazi?

myslim ze je to o neschopnosti pacienta se zmenit -transformovat- a pak take nejake pomyleni lecitele

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
11.01.2018 - 16:50 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » terere
Souhlasím, že často je to o penězích a přidávám, že také o ješitnosti, chtít dokázat, co léčitel umí, blýsknout se před nemocným a před lidmi, aby se o něm mluvilo, co všechno dokáže vyléčit....to je také špatná motivace, tak to nemá být. A ještě jedna chyba se stává, že nedokážou přijímat lidi, kteří se na ně obrátí, bez rozdílu, na všechny hledět se stejnou láskou, právě ta láska dělá léčení o mnoho silnější. :79:
11.01.2018 - 21:10 | Filtr
(Ryby) thééé » Dejna801206
:15:skvěle popsané
11.01.2018 - 23:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Laki
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Opravdovému léčitelovy by se to nemělo stávat, ale i mistr tesař se někdy utne. :3: Všechno je to v hlavě. V dobách morových epidemií většina lidí byla nakažena a umírala, některých léčitelů, kteří pomáhali lidem se tato nemoc vyhnula.

Každý člověk vysílá svou frekvenci (energii), pro někoho příjemnou a naopak, to podle toho, co je nám příjemné. Je to jako s hudbou. Každá ne-moc vysílá destruktivní signály a vibruje (mění barvy). Aby se léčitel nenakazil, nesmí se naladit na stejnou frekvenci pacienta. Existují různé ochrany – zrcadla, vajíčka (energetická), ale to dobrý léčitel nepoužívá.

Osobní vztah pacient a léčitel? :12: Je to jak v životě, pokut jsou vzájemné „vibrace“ příjemné, tak proč ne. Jiné to je, pokud někdo zneužívá osobu bez jeho vědomí. Což, je zakázáno a dříve, či později dotyčnému nastanou problémy.

Varování – velice závažná věc!

:44:První zákon hlásá – informační pole jiného člověka je pro nás zakázaná zóna. Když nás člověk nežádá, nemáme právo vyčíst informaci z druhého člověka. Varování, např. čtení různých „čarodějnických“ informací, to je také porušení zákona informační výměny a lidé, kteří to dělají, budou se za to zodpovídat. Všechno co porušuje člověka, uzavírá se a zpomaluje programy k Bohu. Protože jemná úroveň nevypadá tak, jak si ji představujeme.
11.01.2018 - 23:40 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Petroselinum
Promiň, ale takový zákon myslím neexistuje. Informace nemůžeš "anihilovat" než k tobě dojdou, každý jich vyzařuje spoustu ať chce nebo ne. Příjem nemůžeš zakázat, co vidíš to vidíš, na tom není nic nemorálního. Podstatnější je, co s tím pak uděláš :3:
12.01.2018 - 12:31 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Buddha/2
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Svým způsobem máš pravdu. Běžně to ale chodí tak, že pokud nedostaneš svolení od dané osoby, tak nečteš informace i když jsou k dispozici. Informace tebou „projde“ bez toho, abys je četl - reagoval.
12.01.2018 - 21:56 | Filtr
(Býk) Ase » tiferett
Tiferett, nenarazila si náhodou v nejakých knihách na pojem "liečitel duší"?
13.01.2018 - 21:19 | Filtr
(Panna) vernal » Laki
Síce nie som liečiteľka, ale keď občas pracujem s energiami najúspešnejšia som u ľudí, ktorých mám naozaj rada. Napríklad v mojej bývalej práci sme si zopár ľudkov vytvorili krásny vzťah, plný vzájomného pochopenia, úcty, priateľstva, no a podarilo sa mi vyliečiť jednému z nich zdravotný problém, ktorý ho trápil niekoľko rokov.
Myslím, že kľúčom k tomu, aby sa človek stal skutočným liečiteľom tkvie v prežívaní skutočnej lásky ku všetkému stvorenému - trvalé žitie v láske je asi nádherný stav :1:
13.01.2018 - 21:37 | Filtr
(Panna) vernal » Petroselinum
Prepáč, trochu by som doplnila, čo si napísal - pri liečení nestačí nenaladiť sa na pacienta, v prvom rade sa nesmieme naladiť na frekvenciu choroby.

Myslím, že je pravda, že právo čítať informáciu z druhého človeka bez jeho súhlasu nemáme, no na druhej strane má väčšina ľudstva natoľko porušený energetický obal, že to nejde prehliadnuť, aj keď sa človek bráni. Navyše mnoho takých ľudí podvedome doslova prosí o pomoc napriek tomu, že navonok sa prejavujú akoby im nechýbalo vôbec nič.
14.01.2018 - 00:19 | Filtr
(Rak) dan162 » vernal
Také neléčím. Ale možná to tak je, astrologicky to pozoruji taky, že kde je nějaký partnerský aspekt, tak moje energie je tam snadněji rozpoznána, pochopena, přijata. Ale je to dvousečné, hrozí, že se stanu součástí problému, a u léčitelů při osobním vztahu pak asi hrozí snadnější přenos zpět k léčiteli.
14.01.2018 - 12:32 | Filtr
(Panna) vernal » dan162
Len ja píšem o niečom úplne inom, ako si sa vyjadril ty, preto tam žiadny prenos nie je možný.
14.01.2018 - 13:00 | Filtr
(Býk) 144 » dan162
proc se porad ve vsem vymlouvas za planety ?
co jsi planetorobot nebo clovek ?
14.01.2018 - 13:13 | Filtr
(Rak) dan162 » 144
Jestli máš proti mne/ke mne jako k osobě něco, tak pojď do jiného vlákna, nechci tady :71: víc, než jsem udělal.
14.01.2018 - 13:16 | Filtr
(Býk) 144 » dan162
" astrologicky to pozoruji taky, že kde je nějaký partnerský aspekt, tak "

je to v tomhle vlaknu, kdyz i temu lecitelstvi zatahnes mezi planety

jako mne je jedno jak zijes, jen ti chci rict ze mas taky moznost zit jinak a se vod tech planet vosbodit, tedy jesli chces
14.01.2018 - 16:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vernal
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ano, tak to chodí.
15.01.2018 - 17:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » vernal
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petroselinum, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ještě dodatek, co se týká informace. Informace se pohybuje mnohem rychleji než energie. V informaci jsou jiné principy práce, ne jako s energiemi. Z tohoto důvodu je nutno pracovat s obrazem tohoto člověka a to dokonce když tento člověk sedí vedle nás !!!!
24.02.2018 - 17:03 | Filtr
(Panna) Laki » Petroselinum
k tomu zakonu o zakazane zone v poli jineho cloveka:

nejakym zpusobem s tim souhlasim..


zrovna ten pripad, ktery me k teto diskuzi privedl, dopadl dost spatne.. pro cloveka, ktery se obohacoval cizi energii na ukor lidi ve svem okoli..

zajimave :1:
24.02.2018 - 19:24 | Filtr
(Panna) vernal » Petroselinum
No neviem ... informácia je tiež len :1:energia, preto ani nemá význam uvažovať o nejakej inej rýchlosti (alebo o rýchlosti celkovo). Mám niečo skúseností, no vždy som pracovala s človekom ako celkom (vrátane mňa samej)... nevidím zmysel práce s obrazom človeka - ale zrejme má každý svoj spôsob práce, ktorý mu vyhovuje, ovláda ho a tak...
25.02.2018 - 20:12 | Filtr
(Blíženci) Lupi
Jestli obvyklé to nevím, ale já jsem zažila, že se na mě jedno léto přenášely potíže dvou kamarádek. Přišlo mi to zvláštní, protože mně se tyhle věci nechytají. Takže jsem to teda zaregistrovala včas a po troše zmatků jsem zjistila, že to jsou právě ty dvě, které mají v hloubi duše pocit, že by to měl někdo vyřešit tak či onak za ně. Pak už stačilo mentálně odmítnout - vrátit jim to ve smyslu "na, tohle je tvoje, to sis tu zapomněla"
Příspěvky: 1-25 26-43
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »