Když vládci znamení jsou doma


03.02.2010 - 22:58
(Lev) Tanana
Když vládci znamení jsou doma
Myslíte si, že je to nějakou - dejme tomu - karmickou zásluhou (nějaké plus) když má člověk většinu svých planet postavených ve svých "domovských" znameních? Pro upřesnění: např. má Venuši v Býku, Mars v Beranu, Lunu v Raku, Neptun v Rybách atd.?Sama nevím, jak to posoudit. Vím jen, že ta daná planeta ve svém znamení se může projevit svým ryzím způsobem. Což by pro ni mohla být - svým způsobem - nějaká polehčující okolnost.

Řazení:
04.02.2010 - 00:45 | Filtr
(Váhy) 0RLAND0
neviem,ci to ma nejaku karmicku zasluhu, kedze ja v reinkarnaciu neverim....ale narpiklad taky Hades pise, ze ked je planeta vo svojom domicile, tak aj napatove aspekty neposobia az tak silne ako ked je planeta v pade, ci je pereginna. Asi na tom nieco pravdy bude...Urcite to je polahcujuca okolnost, ked mas takto postavene planety....Lahsie by si mala vediet uchopit princip, tej ktorej planety...co sa v praktickom zivote urcite hodi :3:
04.02.2010 - 02:51 | Filtr
(Býk) UreaNayal
Pokud je planeta v domě,kterému vládne,je její projev čistý a tedy velmi silný,ale o karmických záležitostech,toho mnohem více vypovídají aspektace,než jen samotné postavení-a samozřejmě i postavení v tom,či onom domě-její ryzost ovlivnuje..např luna v raku ve4domě se bude manifestovat odlišně,než při postavení v 10domě...stejně tak bude rozdíl -pokud bude např luna v raku naaspektovaná na neptuna v rybě-nebo na marse ve skopci...
05.02.2010 - 00:40 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » UreaNayal
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele A., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
a taky retrográdnost to celé může dost zamotat, ne? :25:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »