vlasy


09.02.2020 - 22:26
(Vodnář) Anilah
vlasy
Tak nakonec dávám zvlášť, ať se nemotám Nalani do bezšamponového vlákna.
Video o vlasech od Xani Bati:
https://www.youtube.com/watch/…

Těším se na další postřehy - co Vaše délka vlasů a intuice, paměť?


Za sebe nemohu říct, protože zhoršení paměti přikládám něčemu jinému než zkrácení vlasů.
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
09.02.2020 - 22:28 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Pro Tajgu - taky bych chtěla v jejím věku vypadat tak skvěle. Otázné je, kolik tomu vylepšování (masážím, cvičení atd.) věnuje času.
09.02.2020 - 22:45 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Pro Khalii: Vlasy pod zadek jsou velice nepraktické. Dost dobře si ani nedovedu představit, jak probíhá mytí takové houně...


Neměla jsem nikdy vlasy delší než po lopatky a stejně mi moc nešly k obličeji. Co do intuice to ani s dlouhými nebylo nijak žhavé, vlastně nevidím rozdíl. Potřebovala bych onačejší anténu. :)
09.02.2020 - 23:23 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Anilah
Ještě před nedávnem jsem měla vlasy po zadek, takže těch pár cm "pod" už nebude takový rozdíl, si myslím. :4: Teď mám teda na lopatky a ta péče mi zatím připadá stejná. Nevím, musím zkusit.:)
10.02.2020 - 10:00 | Filtr
(Vodnář) mili111
Podle mne je to kravina...mám střídavě dlouhý i krátký...
....v rodině...v mládí je měla dlouhý ségra....nyní spíš já
....nikdy jsem nevydržela mít dýl jak pár měsíců vlasy v délce hodně pod ramena....jelikož se s nima špatně spí....dlouho schnou...zatěžují krč, páteř....atd....a stejně se musí dát alespoň do nějakýho spletence, aby nepřekážely...a pak z toho bolí hlava
takže ke kadeřnici jsem chodila jednou za 1/2 až rok...a to hlavně proto, že mi je vždycky ještě takovejma spešl nůžkama prostříhala a bylo to poznat na váze hlavy :4:
kdysisem si je párkrát odbarvila..když se mi ztrácela moje blond
teď jsem si je asi 10 let nebarvila (toto jsem bohužel min. týden porušila....bylo to silnější než já :61: a důsledky jsou :22:)....a nemám šediny a nelámou se (resp. ani před nedávnou akcí jsem neměla :3:)

...paní vypadá dobře....malinko pro mě nauměle...což u ní asi bude tedy přírodní + starost o pleť :63:....ale je to nějaká Řekyně či čo..ne?....tak má prostě jiný základ
....a pokud si obličej i vlasy atd. pěstí cíleně už roky a asi má dost času i financí a pochybuji, že pracuje/vala u pásu či v jídelně :61:...tak holt to má taky něco do sebe :4:
..no a jestli si každej rok na měsíc-dva zajede domů...k móři a do jejich langsamu a siest....tam bych viděla velké + pro vizáž :4:
Ale nevím...neznám jí
10.02.2020 - 12:10 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Nevím přesně, ale tvrdila, že je Slovanka. A taky že čerpá z (uvozovky dole)slovanské moudrosti(uvozovky nahoře). :D Protože tyhle teorie ve slovanství taky frčí...
No a v Bibli je známá historka o Samsonovi.

K vizáži má další videa, jak se vylepšit, když v 50 zjistila, že si připadá stará a škaredá. Má to docela promakané - ovšem chce to čas, jak říkáš. A taky si za ty rady nechává královsky zaplatit.

Trochu uměle vypadá, až ji podezřívám, že si prostě lehla pod kudlu a teď draho prodává nějaké nefunkční rady. Jeden nikdy neví...
10.02.2020 - 12:21 | Filtr
(Blíženci) tajga
U sebe nic zvláštního nepozoruju, je to jiný pocit mít dlouhé, nebo krátké, o tom by se dalo napsat hodně, ale co se týče paměti, nebo intuice, si nejsem jistá.

Můj bývalý psycholog, nejintuivnější člověk, jakého jsem poznala, říkal, že když má delší vlasy, vnímá lidí tak, až je to rušivé.

Jak jsem psala v no-poo method u nás v rodině dokonale sedí všechno co říká. Máma kraťounké vlasy a nezájem o rodinu, nepotřebuje vidět nás ani vnoučata. Moje super zodpovědná, starostlivá sestra, hodně rodinný typ, zásadně celý život dlouhý. U mě se to střídá, vždycky se zatím stalo, že mi dlouhý najednou začaly vadit, ostříhám je, a potom mi zase vadí, že je dlouhý nemám, těším se, až narostou... a to se tak opakuje pořád.
Ale že by všechny dlouhovlasé ženy měly zodpovědnost za rodinu...tak to je hodně odvážné tvrzení, to tak asi bohužel nebude.
10.02.2020 - 12:31 | Filtr
(Rak) Verona1
Už jsem se na to divala včera, na me to pusobi jako esoterický blaf, to co tam ona řika by se dalo shrnout do ř minut, proste je to zneužívani Lidí co se chtěji něco noveho naučit. to neni moc hezké.
10.02.2020 - 13:27 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Verona1
No jo, něco jako Ovečková s těmi dlouhými sukněmi. Tož to pak zase smažu.
10.02.2020 - 13:30 | Filtr
(Vodnář) Anilah » tajga
To je fakt, jestli je o co stát, vnímat druhé lidi ještě víc. Mně kolikrát stačí, když je vidím... :61:
Spíš než dlouhé vlasy je k intuitivnímu vnímání uzpůsobená šištice, myslím.
10.02.2020 - 13:31 | Filtr
(Beran) Al*
tak to snad né, už takhle mám alzheimera, naštěstí jsem v tomto konzerva, jinak by mě už museli na sídlišti hledat ..

taky jsem našla toto
https://www.jenzeny.cz/psychologie/…
11.02.2020 - 11:31 | Filtr
(Blíženci) il*ča
Do třiceti jsem měla úplně krátké vlasy, pak jsem je nechala růst a ještě pred dvema roky jsem měla vlasy do pasu a měla jsem je ráda. Pak jsem onemocněla, zacala brát léky, kvalita vlasů se zhoršila. Nemám ráda dlouhé vlasy za každou cenu, tak jsem je fikla do půli zad a pak ještě po lopatky. Díky různým připravkům se kvalita zase zlepšila, rostou docela rychle, ale ted už udržuji delku max pod lopatky.
Paměť - navzdory věku,lékům, zkrácení vlasů atd - pohodě. :4:

Krátké vlasy,dlouhé vlasy - u sebe nepozoruji žádný rozdíl co se týče paměti, intuice, chování atd.
11.02.2020 - 12:05 | Filtr
(Beran) Al* » il*ča
nevím, jestli doslova mluvila o paměti nebo to říkala tak, že někdo něco vnímá víc než ten druhý, který ani neví, že se před chvílí něco takového říkalo /protože to pro něj není prostě důležitý ../
11.02.2020 - 17:22 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Asi dvacet let jsem nosila krátké vlasy, kdy jsem po pěti týdnech vždy byla u kadeřnice.Paměť jsem měla velmi dobrou.Asi deset let je mám polodlouhé a jako poslední dobou sleduji, že někdy zapomínám třeba kam jsem co dala.Takže to bude věkem :4:.
Jinak já viděla její video jiné, to mě zaujalo,jak se dokázala proměnit, ale denně dělat tolik úkonů , to nedám.A zrovna tolik peněz na její rady taky nemám.Takže holt budu časem baba Jaga :61:.
12.02.2020 - 11:33 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Taky nehýřím penězi, ale vždycky se dá najít nějaká cesta i bez předražených rad z videoseminářů.
Našla jsem třeba lymfatickou masáž obličeje:
https://www.youtube.com/watch/…

A k narovnání křiví páteře nějaké cviky tady:

http://www.alternativnimagazin.cz/7…
YouTube
12.02.2020 - 13:54 | Filtr
(Panna) Wiké
já nevím, co tam píšou, ale mám úchylku na dlouhé vlasy

mám nepěstěné, ale co nejdelší, co jejich lámavost a krepatost dovolí.
když jsou po lopatky, tak si připadám moc domestikovaná, takže zdravost vlasů a nějaká outfit nezvítězí

ted jsem musela ostříhat dceru, ale vnitřním zrakem ji vidím pořád s dlouhými vlasy

a muž když má dlouhé vlasy nebo culíček ..hmm..hned to není takový suchar :4:
12.02.2020 - 16:08 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Wiké
No jo, Ty máš pořádné antény. :)
Kdyby ses přece nechala ostříhat, mohla by sis z nich nechat uplést svetr. :D

Nevím proč, ale v paměti mi z dětství uvízl film, kde nějaké holce rostly vlasy tak rychle, že jí je musel spolužák v lavici za ní při vyučování zakracovat. Ve vzpomínkách to mám uložené jak horor.
12.02.2020 - 17:36 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Díky.Kouknu se, ale já tohle flákám :4:.Dlouhá léta jsem měla kliku vypadat relativně dobře, ovšem nyní už stárnutí je samozřejmě vidět...ještě horší je boj s tuky :61: a páteř mám v dezolátním stavu,ač občas protahuju, tak to se podívám taktéž.
Jak jsem si dala na youtube ten odkaz od Tebe na lymfu, tak mi tam hned naskočila ta Xana s dalším videem o modelaci obličeje a koukám, že tam má ještě další...

https://www.youtube.com/watch/…
12.02.2020 - 17:40 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Wiké
Mně se taky líbí muži s delšími vlasy, ale tedy né všichni :61:, hlavně když je mají umyté.Nebo třeba klobouk k tomu :3:...
12.02.2020 - 18:50 | Filtr
(Panna) Wiké » Jupíí
:3:
zašla jsem se podívat na tvou novou fotku
máš hezké vlasy
12.02.2020 - 19:51 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Wiké
Děkuji :17:.
Zrovna se koukám, jak vylepšit ksicht :4:.
14.02.2020 - 20:29 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Jupíí
Cviků na záda jsou mraky - rodinný příslušník hlásil, že mu pomáhal tady tento od dědka kořenáře:
https://www.youtube.com/watch/…
Zrovna na něj naklušu.

Boj s tuky... to byvá u žen hodně často hormonální problém - klesající hladina progesteronu. Dá se to zjistit z krve a není to zas tak drahé.
Když nic, tak máš zásoby na případnou dobu nouze, to se taky hodí. ;)

Xana má videí hodně, ale dělá to jako každý dobrý kšeftman - naláká člověka a pak mu řekne, že podstatné informace se dozví v placeném videu. :)
YouTube
14.02.2020 - 20:44 | Filtr
(Býk) Kapitulačka
Video si nepustím. (Klasicky. :6:)

Poznatek mám - od chvíle, co jsem se před pár lety výrazně ostříhala a odbarvila na blond, jsem ztratila poměrně dost intelektu. I když si vlasy nechávám teď růst a jsem hnědá, proces už nelze zastavit.


V průběhu života hodně střídám barvy, délku. Nejradši mám na sobě delší mikádo, je pro mě "nejsvobodnější". Na intuici délka vliv nemá.

Myslím, že souvislost mezi vlasy a "silou" je spíš pozůstatek z dob minulých. Jednak zdravé vlasy mluví o stavech ledvin (ve smyslu TČM) - tudíž i o životní energii.
A také je přímá souvislost mezi vlasy a hormony. Kde je nerovnováha, padají, jsou řídké, lámou se. To je pak jednodušší se ostříhat.

:68:
14.02.2020 - 20:57 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Kapitulačka
Díky za sdílení. Třeba kdybys mrkla na to video, zjistila bys, že stav je reversibilní(?) :)
Všude se tvrdí, že člověk si vlastně všechno pamatuje, jen si znovu prošlápnout zarostlé neuronové chodníčky.


Malým cípem uvažuji o experimentu, že se nechám vlasy trochu porůst... jestli se něco neuděje. Ale obávám se, že už moc nezachráním. A vizuálně si taky nepomůžu.
14.02.2020 - 21:13 | Filtr
(Býk) Kapitulačka » Anilah
Mně se Tvůj účes líbí. :)
Však zkus, uvidíš, jak se budeš cítit.

:84: :68:
14.02.2020 - 21:50 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Anilah
Diky. Ja dedka cvicila loni a obcas cvicim, vypadla mi bederni plotynka a to bylo neco.Dostala jsem ji zpatky , ale trvalo to.Totez uz se mi podarilo i s krkem dva vyhrezy dostat zpet a zrusila jsem operaci na Homolce, tak od te doby mam na karte zakaz lazni...,no uz je to od roku 2002.Boli to, ale da se to tam zase bezoperacne dostat.Mazala jsem tretalkovym olejem s jedla msm.momentalne zase uz trictvrte roku rameno resim, no jak se to pluto saturn priblizilo ke kozorohu, uz to zacalo.Beze srandy vidim sousedky jedna chodila se zlomenym predloktim a jen se uzdravila, tak pajda na nohu.Druha ma primo berle, je po operaci nohy.To jsem tady cele roky nevidela ....
Příspěvky: 1-25 26-26
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »