Několik zásadních věcí, které jsem se dozvěděl o světě (a o sobě) na Tinderu, a že to asi není úplně pro mě.


09.02.2020 - 12:25
(Kozoroh) Sandro
Několik zásadních věcí, které jsem se dozvěděl o světě (a o sobě) na Tinderu, a že to asi není úplně pro mě.
Přiznávám, že jsem tak trochu zhrzený a nikdo mě tam nechce. Nadruhou stranu když se na to podívám, jsem i docela rád :). Tady je pár mých postřehů:

Naprostá většina žen píše, že má ráda dobré jídlo. Zajímavý fakt. Ještě jsem se nesetkal s nikým, kdo by měl rád jídlo špatné. Zřejmě tím chtějí sdělit, že na schůzce vyžadují návštěvu luxusní restaurace? Rád jsem džentlmen a ženu pozvu, ale ne když mám pocit, že se to očekává a přímo vyžaduje.

Čím větší vrstva líčidel, tím obtížnější komunikace. V extrémních případech mám pocit, že nerozumí češtině ani angličtině, nejspíš ani psanému textu.

Atraktivní žena je dnes něco jako firma. Dá se dobře zpeněžit, je potřeba mít profesionální fotografie nejlépe z nějaké exotické destinace. A napsat si na profil: miluju cestování. Tím opět naznačuje, že ta společná dovolená nebude na Pálavě pod stanem.

Selfie u luxusních sportovních aut. V lepším případě i z interiéru - prokazuji, že jsem se tam už dostala a nefotím se jen u cizího auta na parkovišti. Podprahové sdělení tam opět nějaké bude.

Odhalené fotky na posteli ve spodním prádle na profilu - zde už máme většinou čest se stoprocentní profesionálkou. Fotky zadku v plavkách u bazénu - zatím spíš takový semi-profi level. Porno je dnes snadno dostupné i zdarma.

Atraktivní fotky, přesto nějaký moudrý citát - zde jsme narazili na intelektuálku, která nejspíš své facebookové přátele denně obšťastňuje těmi nejpozitivnějšími a nejhlubšími moudry. Mnozí z nich brzy dojdou osvícení. Zatím se ale všichni strašně moc milují.

Úplně první informací je: měřím 198 cm bez podpatků. Sorry jako… Doporučuji chodit na zápasy basketu.

Typ “vím přesně co nechci”. Následuje dlouhý seznam zakázaných věcí a oslovení. Podtext: hledám dvorního šaška. Doporučuji zavčas si pořídit kočku a navázat s ní hluboký vztah. Lépe psa, ten bude i poslouchat.

Obrovský pes na úvodní fotce. Na dalších fotkách také pes, procházka se psem, pes v posteli mi olizuje obličej, zatím co předtím lízal v parku jinému pejskovi zadek. Má touha je mrtvá.

Jsem z Prahy… Mám pěkné vkusné a moderní oblečení, byla jsem v desítkách kočičích kaváren, chodím na foodfestivaly a mám svůj politický názor. V Praze je to prostě nekonečná zábava. Ono je něco i mimo Prahu?

Jsem z Prahy - profil v angličtině a výslovný zákaz pro turisty. Jsem princezna a čekám na svého prince, který si mě vezme a odveze mě do svého paláce v Paříži, New Yorku… Sakra, ani ta Praha už nestačí a já myslel, že to je všechno. Bohužel realita je, že to často končí maximálně Tureckem.

Duchovní typ: jsem vegan, instruktorka jógy, přes zimu se válím na Bali, občas cestuji do Indie ke svým mistrům jógy. Mám spousty přátel po celém světě a všichni mají dredy. Kdo jí maso je nepřítel a ať chcípne! Karma je zdarma. Peace!

Nechci sex - Tinder je vlastně plný jeptišek. Podprahové sdělení: šance tu je, ale rozhodně to nebude zadarmo!

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4
Řazení:
09.02.2020 - 13:24 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
A co přesně že tam hledáš Ty? Jeptišku zřejmě ne. Tak ten sex zadarmo? Pánové to mají v tomto složitější, no. :4:
09.02.2020 - 14:04 | Filtr
(Ryby) Maek
Seznamky jsou ve velké většině jen “ buzinec” :4: business - plno falešných profilů :63: skoro škoda o tom mluvit :3:
Tak to neber osobně :3:
09.02.2020 - 14:50 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
To nevis kdyz rika ze ma rada dobre jidlo, muze to znamenat ze dobre vari, budes mit teple vecere..
09.02.2020 - 16:19 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Bosch
Cením si tvého optimismu a doporučuju nikdy tu aplikaci nezkoušet ani ze srandy :D.
09.02.2020 - 16:20 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Khalia Zvlčelá
Tak to fakt nevím co jsem tam hledal a dobře že jsem nenašel :D.
09.02.2020 - 16:23 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Vidím to tak, že z půlky máš pravdu a z druhé půlky jsi paranoidní :3:
To, že má někdo rád dobré jídlo může znamenat třeba to, že to není anorektička, která se porýpe v salátu a vzdychá, že musí zhubnout. Ta se psem má prostě asi ráda psy, a co? Ta se 198 cm je upřímná, protože ví, že je to handicap.

Jinak Tinder je pro povrchní jedince a je založený na sebeprezentaci pomocí fotek nebo se mýlím? Pokud na to nepřistoupíš, asi to fakt není pro tebe :3: :2:
09.02.2020 - 17:07 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Mici Angóra
Takže ty máš také ráda dobré jídlo? :D. Já si dělal srandu hlavně z toho, že je to vlastně o ničem nevypovídající údaj a má to tam skoro každá.
Tak já umím být taky povrchní a mi nepřijde nic špatného na tom způsobu, že tě někdo zaujme na základě vzhledu a sympatií a pak ho chceš třeba poznat nějak víc, je to docela přirozený.
Ale tohle mi prostě přijde divný, nelidský, vlastně žádný takový lidi v reálu neznám, co by se jen blížili té prezentaci tam. Chápu, že ne každému, ale mně to ve výsledku přijde teda celý docela vtipný co jsem tam viděl :).
09.02.2020 - 17:29 | Filtr
(Rak) Cole
Nebudu tu vyskakovat proto, že převážně kritizuješ ženy a ideální žena je nejspíš "stvoření složené převážně ze vzduchu a intergalaktického prachu"...

Nehledě na to, že příspěvek tak provokativně vybízí k reakci právě žen :2:

Snad jen ti poradím, prvním prstem ukázat na sebe.

A v nejlepším případě změnit okolí žen, kterými se obklopuješ (pokud ti tak vadí) :37:
09.02.2020 - 17:31 | Filtr
(Blíženci) Pomeranc1
Jsou i seznamky kde zadny obliceje nejsou)))
09.02.2020 - 18:08 | Filtr
(Rak) Urania
No ono to môže byť aj podľa toho porekadla - čo kto hľadá tak to aj nájde,
09.02.2020 - 18:25 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sandro
To vypada jako reportaz z vybehu divych selem.
Nebo z chovne sadky krokodylu.
09.02.2020 - 18:25 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Pomeranc1
A co tam je uz jenom hole zadky? Nebo predky?
09.02.2020 - 18:29 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sandro
Tak na seznamku bych si to asi nenapsala, to je pravda. Ale třeba to, že miluju cestování bych si tam napsala určitě, protože je to pravda a nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo být kontroverzní :4: :2:

Třeba ti lidi v reálu ani neexistujou, to je možný, ale asi platí: když nechceš, nech bejt :20:
09.02.2020 - 18:29 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Cole
Tak vzhledem k tomu, že jsem muž a že mě zajímá seznámení se ženou, není nijak překvapivé, že moje zkušenosti se týkají výhradně žen, ne? Netřeba si to hned brát osobně, nikde netvrdím, že jsou takové všechny ženy, jen jsem prostě s nadsázkou a humorem popsal své reálné zážitky. Nemám se sebereflexí problém, ale co myslíš tím ukazováním prstem? Navíc pokud se nepletu je to takto: když na někoho ukazuješ prstem, zbylé tři míří na tebe ;). Já se nesnažil na nikoho ukazovat, ani hodnotit. Psal jsem snad někde, že by to mělo být jinak? Jsem si vědom své odlišnosti od většinových hodnot a fakt si nemyslím, že by to ti druzí dělali špatně, jen je mi to cizí. Ano, jsem smějící se bestie, ale mně tyhle zážitky přišly srandovní, tak jsem se je rozhodl tímto způsobem sdílet. Ale chápu, že se v tom mnozí poznají a nebude se jim to líbit, no :). Dělám si z toho srandu, stejně jako si ji umím udělat sám ze sebe.
Promiň, asi si z tebe budu taky trochu utahovat, ale to že mám změnit okolí žen, to je mám nechat někam deportovat? :D Já si myslím, že pokud by mi někdo vadil, je to jen můj problém a ne toho okolí. A řešení bych hledal v sobě. No naštěstí mi nikdo nevadí, nebo si ho prostě nevšímám, když mi není jeho jednání blízké.
09.02.2020 - 18:32 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Muze tim rikat i to ze ma nejake to kilecko.
Kodovana rec jako jolanda.
Ja rada varim..protoze to je na mne videt.
09.02.2020 - 18:33 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
Treba by za nim dojizdela kdyz rada cestuje.
09.02.2020 - 18:36 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
To samozřejmě taky, ale pokud k tomu jsou ty fotky, tak by to asi hned viděl, ne? Ale nevím, já na Tinderu nikdy nebyla. :1:
09.02.2020 - 18:47 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Mici Angóra
Mně se hlavně líbí, jak se tady na najdise ze všeho stane problém :). Nejlépe můj, že? A já si prostě dělal srandu, protože kdo to tam zkusil, nemůže to snad brát vážně, je to fakt extrém. Prostě jsem zkusil nějakou appku a zjistil, že to není asi to pravé ořechové pro mě a že to ve výsledku není ani zábava.
09.02.2020 - 18:50 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Urania
Můžeš mi to pořekadlo trochu víc vysvětlit, jak ho mám chápat v tomto svém konkrétním případě? Nějak mi to asi nezapaluje, mimochodem nenašel jsem tam nic.
09.02.2020 - 18:55 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Sandro
No právě, kdo to zkusil, tomu to tak divné nepřijde, protože divných lidí je na světě většina a na seznamkách je třeba se jima prokousat. Já jsem v úvodu reagovala proto, že mi přijde, že některé věci, co tam ty ženy píšou mi přijdou normální, nic víc. Docela by mě zajímalo, jak se tam prezentujou chlapi, ale radši to asi nechci vědět :4:
09.02.2020 - 18:58 | Filtr
(Ryby) popo
není to aplikace na smartfony? tento týden jsem si koupil 4 různý nový fony za celk. cenu 1420 Kč včetně poštovného, vše bez oper. systému, to mi vydrží do důchodu.
dík za info.
09.02.2020 - 19:09 | Filtr
(Kozoroh) Sandro
Ještě tu čekám ono moudro o napůl plné/prázdné sklenici...
Jedině Bosch tu projevil opravdové pochopení a zájem a věřím, že si ještě dnes na Tinderu založí účet.
09.02.2020 - 19:13 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sandro
Aha, takže zvědavost. :4: Chápu. Tak to si nemyslím, že jsi zhrzený, možná jen znuděný, anebo prostě normální střet s realitou. Příště zkus Badoo. :))
09.02.2020 - 19:16 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Mici Angóra
Ano, třeba těch 198cm... to mi přijde i férový že to tam píšou a ode mě není moc hezký dělat si z toho srandu, na druhou stranu mi nepřijde moc normální, definovat sám sebe podle výšky. Já bych například klidně i snesl vyšší ženu, kdybych měl jinak pocit, že k sobě patříme, fakt výška by nebyla tím rozhodujícím parametrem. Jediný co by mi na tom vadilo tak ten její komplex z toho, že to nepřijímá, to je pak blbý a k pohodě to nepřispívá.
09.02.2020 - 19:22 | Filtr
(Kozoroh) Sandro » Khalia Zvlčelá
Dej mi pokoj :D. Spíš naivní, myslel jsem si, že třeba potkám někoho s kým si budu rozumět, někoho z mýho pohledu tzv. "normálního". Ale pochopil jsem, že to není moc dobrý nápad, snažit se takto aktivně vyjít něčemu vstříc. Já jsem sám spokojenej a dá se říct i šťastnej, dokonce se i sám dobře pobavím a zasměju, ale co si budeme povídat, on ten blízký člověk každému kdo není úplný samotář chybí.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-81
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »