interpretace tranzitů


14.01.2020 - 15:49
(Lev) beruskalipuska
interpretace tranzitů
Krásný den všem.

Ráda bych se s Vámi poradila o tranzitech, které mi za poslední 3 roky docela ztížily život.
Interpretuji si to jako přechod přes můj 3. dům (kde mám shluk Luna, Uran, Neptun, Uzel, Černá Luna a Saturn), přes který mi za poslední 2 roky přešlo Pluto, Černá Luna a Saturn.
Nyní, když už to vypadá, že by všechny planety mohly opustit tohle "problematické místo", tak mi v závěru jde Saturn přes nativní Lunu, která stojí v konjunkci s IC. ZA nedlouho tudy projde taky Pluto.

Myslíte si, že potom už by mohlo být "řadě mých nešťastých příhod" konec?
Pluto a Saturn, ale přejdou do 4. domu. Lze to interpretovat jako vhodnou dobu pro to najít si partnera, založit rodinu atd? Nebo mě i v tomto tématu čeká další bitevní pole?
Nebo jsou jiné důležité aspekty, na které se mám při interpretaci zaměřit více?

Děkuji vám za vaše postřehy :)

Příspěvky: Všechny | Mici Angóra

Řazení:
14.01.2020 - 18:13 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Na první pohled Ti teď vcelku bude přát Jupiter z Kozoroha (brzy bude dobře aspektovat vládce 5.-pokud je teda hrot už v Rybách-i 7. domu). Dobře aspektovat Mars budou i to Pluto se Saturnem. 4. dům souvisí spíš s rodinou, ty dvě planety tam můžou přinést například odchod nějakých starších členů rodiny (kór když jdou přes tu Lunu) apod., ale i jiné změny. Vzhledem k tranzitu Urana 7. domem můžou být ale nyní navázané vztahy poněkud nestabilní, tak bych dávala pozor na neuvážené a radikální kroky v tomto směru. :17:
16.01.2020 - 18:03 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » O coroně se nebavím a jsem na to hrdý
Nějak mi tu chybí zmínka o tom, že Saturn jako každá planeta dělává přece i příznivé (podpůrné, upevňující) aspekty k nativním planetám, tak proč by měl být jen kurva? Nebo se to myslí konkrétně na tento radix (a tedy konjunkci)? :63:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »