Čekám na prince


14.01.2020 - 14:58
(Střelec) locin12
Čekám na prince
A on furt nikde...!! Sedmej barák mám teď plnej všech možných Pluťáků, Saturnů a Jupiterů. A pořádného chlapa potkávám tak akorát během REM fáze... už ani nevím, jaké to je chodit do kina nebo na večeři ve dvou, všecko dělám roky sama, protože je ten materiál kolem nepoužitelný... Normálně to snáším v pohodě (respektive samotu často sama vyhledávám), ale posledních pár dnů budou na obloze asi zase nějaké vadné konstelace, páč jsem děsně frustrovaná. A jo, asi s tím má co dočinění i to, že mě teď nějak štve i práce, což je pro mě normálně alfa a omega všeho. :63:

Příspěvky: Všechny | Innaela

Řazení:
14.01.2020 - 21:25 | Filtr
(Ryby) Innaela
Holka, jak to tak čtu, ty seš jak já přes kopírák :D :D Mně nikdy ta samota nijak zvlášť nevadila, ale poslední měsíce mě to vyloženě se*e ;) Taktéž žádná ošklivka, lidi umím pobavit i rozesmàt, bez problémů se o sebe dokážu postarat, jsem plná citu, medituju, čistím kde co, odpouštím a stejně nejsou princové na skladě :D .. a práce? Jen strach z toho, “co by kdyby” mě brzdí před podáním výpovědi ;) Ale věřím, že to má svý hlubší důvody. To dáme ;) Drž se!
14.01.2020 - 22:11 | Filtr
(Beran) nutelina » Innaela
Tranzitní Pluto v nativním 5.domě
Tranzit Pluta V. domem může způsobit vaši posedlost určitým typem tvořivosti a přinést vám velkou sexuální energii, magnetickou přitažlivost. Nejspíše také budete chtít zakusit veškerá potěšení, která život nabízí. Budete je prožívat velmi intenzivně a nic pro vás nebude tabu. Tento tranzit může také přinést hlubokou touhu po dítěti, která nemusí být naplněna. Milostné vztahy budou velmi hluboké, emocionálně intenzivní a můžete je pokládat za osudové. Při disharmonické aspektaci se vyvarujte hazardním hrám, nebezpečným milostným poměrům.

:61:
15.01.2020 - 11:55 | Filtr
(Ryby) Innaela » nutelina
No jo no :61: :61:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »