žena se propadá do sklepa


09.01.2020 - 16:59
(Blíženci) tajga
žena se propadá do sklepa
už několik dní myslím na nedávný sen, pořád nevím, co s ním. Kdyby k tomu někoho něco napadlo, pište prosím.

Jsem v domě po babičce, kam jezdíváme, ve snu je to, jakobychom tam bydleli. Bavím se v domě se ženou, kt. z reálu neznám. Je mi sympatická, působí jako někdo hodně vnitřně silný, přitom obyčejná. Říkám, že nám na domě někdy pomáhá Ukrajinec (souhlasí s realitou), ona říká, že jí u ní doma taky.
Najednou se začne propadat do sklepa. Držím jí za ruce. Pod zemí je to divné, jakoby tam byl složitý technický prostor, nějaká mříž ze silného bílého plastu, působí to tak, že když tam spadne, nepůjde se už odtamtud dostat. Naléhavým hlasem na mě křičí - drž mě! Zní to, až jakoby měla pocit, že jí nedržím dost pevně, přitom dělám, co můžu. Zároveň vidím k sousedům - sousedka (jiná než v realitě) se rozběhne k brance, jakoby rychle chtěla pomoct, pocítím úlevu, že konečně někdo pomůže. Doufám, že přijde i se svým mužem. Jenomže už to trvá dlouho a žádná pomoc nepřichází, je nad mé síly ženu sama vytáhnout, z toho se budím.

Příspěvky: Všechny | Crumb

Řazení:
11.01.2020 - 01:23 | Filtr
(Ryby) Crumb
Sklep symbolizoval ve starých snářích život nebo majetek snícího. Padnout do sklepa mohlo znamenat nemoc nebo ohrožení majetku. V moderních snářích se uvádí životní zkouška, špatné poměry, utrpění nějaké škody apod.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »