Černá luna


05.01.2020 - 18:51
(Ryby) Innaela
Černá luna
Ahoj vespolek :32:, nepročítala jsem historii a netuším, zda se tu podobný téma nerozebíralo .. ale zajímá mě Černá luna, která je od 3.5.2019 v Rybách .. Na různých stránkách jsem se od různých astrologů dozvěděla různý informace a jsem z toho vedle jak ta jedle .. :63:

Koho tedy ovlivňuje? - všechny zrozence ve znamení Ryb? Nebo pouze ty, kteří mají ve svým nativním horoskopu Černou lunu v Rybách ..?

Mám pocit, že se právě od toho jara brodím jen v bahně, nic mě nebaví ani nenaplňuje, lpím na určité věci, kterou nemůžu mít, odstrkuju od sebe lidi a jde to se mnou od desíti k pěti, přestože se snažím vstát, nebo alespoň přijímat situace jak jsou :23: .. ALE! 27týho, pokud by za tím částečně stála Lilith by se mi mohlo ulevit .. ale nechci se těšit zbytečně .. :39: :39: Vyznáte se někdo? Nebo prožíváte něco podobnýho v podobným časovým úseku? :3:

Příspěvky: Všechny | Innaela

Stránka: 1 2
Řazení:
06.01.2020 - 11:58 | Filtr
(Ryby) MG34
O příčinách spekulovat nebudu, ale asi prožívám něco trochu podobného a dá se říct, že v uvedeném období.

Silou vůle jsem se vrhl do něčeho, co mne alespoň trochu baví (za "normálních okolností" by mne to bavilo nesmírně) a všechno ostatní jde do kopru. Vlivem určitých změn (hlavně v zaměstnání) jsem se dostal do solidní sociální izolace. Ta izolace jako taková mi zase tak nevadí, ale začínám trochu ztrácet kontakt s realitou. Staré vazby jsou už nefunkční a většinou přetrhané (za uvedenou dobu to bylo hodně znát, jak se ty vazby hroutily), nové mne spíše děsí než cokoliv jiného.

Udělal jsem hodně ústupů z pozic, rezignoval na hodně věcí a zbavil se spousty balastu i důležitých "věcí", ale jde to stále dál.

Mám velké "rezervy" - ve smyslu než mne něco takového udolá, tak se ještě nějak něčím zachraňuju a je stále kam ustoupit - takže jsou dvě možnosti - buď přijde o to horší pád do ještě větších hlubin nebo to prostě časem přejde a díky těm "rezervám" se to podařilo rozmělnit.
06.01.2020 - 13:43 | Filtr
(Rak) allika
Hezký den, Černou lunu v Rybách mohou pociťovat prakticky všichni ale nejsilněji právě Ryby nebo ti, kdo mají ASC nebo Lunu v Rybách nebo ti, kdo mají hodně obsazené znamení Ryb.
To, co se teď ve vás odehrává, nezpůsobuje jen Černá Luna ale i Neptun, který je navíc posilněn právě působením Lilit. Člověk může prožívat pocity prázdnoty, nenaplnění a chaos v myšlenkách - "nevím, kam a jak se pohnout". V tomto čase se člověk obrací více do sebe, myšlenky ho zavádí do minulosti, budoucnost jakoby už neměla smysl (možný strach z budoucnosti). Z toho může pramenit to zmíněné odmítání lidí kolem sebe, zkrátka potřebujete teď být sama se sebou.
Vám se teď Černá Luna pohybuje 7. domem, což může přinášet i problémy ve vztazích, touha po někom novém, po někom z minulosti. Může to přicházet i formou snů, více než kdykoliv jindy :42:.
To lpění na něčem nebo na někom může ve velké míře způsobovat i Pluto, ve vašem případě se bude týkat záležitostí 5.domu - děti, lásky. Tam procházíte hlubokou transformací, odžíváte si karmickou zátěž. Je potřeba vzdát se starého, abyste se mohla posunout dál. Škoda, že jste nenaznačila, v čem spočívá vaše touha "na něčem lpím a nemůžu to mít", asi by se to lépe rozklíčovalo. Já bych to ve vašem případě viděla spíše než "na něčem" tak "na někom" ale můžu se mýlit.
V každém případě ta konjunkce Černá Luna, Neptun a navíc Chiron přináší citlivějším z nás opravdu nelehké období, plné obav, strachů a pocitů nenaplněnosti, hodně pláče a lítosti :23:
Až se Lilith přesune do znamení Berana, což má být skutečně 27.1.,měly by se změnit energie a doufám, že i ulevit :27:
Nezbývá než toto období překonat a mít víru, že bude lépe :75:


.
06.01.2020 - 14:57 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
.. děkuju. Moc mi pomáhá reakce i to, co čtu. Připadám si o chlup “normálnější”.. Taky jsem se dokázala radovat z maličkostí a být sama se sebou pro mě nebyl problém. Ale co se děje teď, mě děsí. Nemluvě o tom, že v těch energiích si pravděpodobně nic fajnovýho nepřitáhnu - silně totiž zvažuju výpověď v práci, která mě po 11ti letech vůbec nenaplňuje, aniž bych tušila co se sebou dál :63: Prostě nic nedává smysl ..

Vždy jsem nesnášela kydání svýho bordelu na ostatní a teď k tomu sklouzla :28: Ale cítím vděčnost, děkuju :17:

Ano, cítíme to hodně podobně. Jeden den kreslím, druhej den zkouším šít sukni, další den ven na procházku, do lesa, jindy únik ke knížce, filmu.. a stále doufám, že se to zlomí a budu jako dřív - s chutí a elánem, se zájmem .. (fuj tahle šeď v písmenech ale fakt nejsem já :63:)
06.01.2020 - 15:00 | Filtr
(Rak) allika
Jinak toto období přeje meditacím,snadněji se dostáváme do hladiny alfa, můžeme komunikovat sami se sebou...zkuste :3:

To nenaplnění v práci souvisí právě s těmi hustými energiemi v Kozorohu, spousta lidí teď mění zaměstnání, v tom nejste sama. A nebojte, budete to zase Vy, jen budete možná jinak přemýšlet, uznávat jiné priority.

Hodně štěstí :6: :37: :27:
06.01.2020 - 16:37 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
.. ano. Vystihla jste to naprosto dokonale :1:. Nesmírnej chaos, pocity prázdna, zbytečnosti :23: :1:

A k tomu lpění - osm let zpět jsem poznala člověka (už tehdy mezi námi bylo něco hodně silnýho) a na jaře se mi do života vrátil. Namotával mě slovy, trávili jsme spolu krásné chvíle a já se s ním cítila jako "doma". Přesto jsem měla pochybnosti, co se důvěry týče a nedokázala skočit do vztahu. Během pár dní si pak našel náhradu a já se s tím dodnes nesmířila a nesmírně mi chybí ty pocity celistvosti, co jsem cítila, když jsem byla s ním a zároveň se cítím podvedená a zraněná. Což mi, pravděpodobně, i brání pustit si do života někoho dalšího a jít dál :85:

Stále se ujišťuju, že se všechno děje správně, k mýmu prospěchu. Ale odnesla to i velká část mýho sebevědomí a pochyby se dostavujou .. No jo, je to radost, fakt.

Vaše řádky na mě působí moc příjemně. Děkuju! Pevně věřím, že se s tou mojí ztracenou radostí z maličkostí zas brzo potkáme :17: :17: :17:
06.01.2020 - 16:47 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
Ano, meditace praktikuju. Taky pět tibeťanů. Sem tam jógu (ani na tu nebývá chuť jako dřív) .. Mno, věřím, že to poleví :1:

Hodně štěstí i Vám :74:
06.01.2020 - 17:01 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Innaela
Jen takový "detail" , podle mého dost velkého významu :20:.
Vlastně mě k tomu právě napadlo, že nachytat sám sebe u něčeho, co dává pramálo smyslu :4: může být dobře - tom smyslu, že to egu vrací tu správnou pozici :5:.
No a kdyby nebylo jasné na co vlastně reaguju:

"Přesto jsem měla pochybnosti, co se důvěry týče a nedokázala skočit do vztahu. Během pár dní si pak našel náhradu a já se s tím dodnes nesmířila a nesmírně mi chybí ty pocity celistvosti, co jsem cítila, když jsem byla s ním a zároveň se cítím podvedená a zraněná."
06.01.2020 - 17:07 | Filtr
(Rak) allika » Innaela
Děkuji za upřímnost i za milá slova :17:.
Víte, v tomto období si vaše Černá luna může právě přitahovat do života karmické vztahy, kde si máte něco dovyřešit. Většinou to jsou ale vztahy nefunkční...tedy mohou fungovat ale bohužel s překážkami :63:.
Navíc ten Neptun tam moc nepřeje, nedoporučila bych navazovat nějaké dlouhodobější vztahy...

Jinak já nejsem Ryba, přesto tyto těžké energie pociťuji dost silně, ani nevíte jak vás chápu. A je fajn, že praktikujete meditace, moc vám fandím :3:

Mějte se moc krásně a držte se :27:
06.01.2020 - 17:21 | Filtr
(Ryby) Innaela » Buddha/2
Potřebovala jsem tu lekci. Celkově si všímám, že si to moje ego poslední dobou až moc vyskakovalo a vyskakuje. A i když tomu všemu už vůbec nerozumím, doufám, že se to bahno pak odrazí v životě pozitivně :98:
06.01.2020 - 19:57 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
Ano, s těmi karmickými vztahy by to sedělo. Je víc lidí, se kterými si poslední měsíce nerozumím. Blbý je, že i dost naciťuju a abych jim nevadila, nebo nemusela jít do konfliktu, raději se stáhnu..

Dlouhodobý vztah jsem “zkoušela hledat”, ale naštěstí je vesmír milostivej a žádný další trápení v podobě dalšího zpackanýho vztahu (v období kdy nevím čí jsem :D ), mi neposlal.. :1: S jednou paní jsem teď v prosinci po stoprvé :4: řešila - čistila taťku i mamku.. A v lednu nás čeká ještě rod a bývalí partneři.. V únoru už bych se snad mohla porozhlédnout :3: Martinka si plánuje, vesmír se směje :27:

Energie pociťujete silně, přesto je z Vás cítit už hluboký klid a nadhled :1: Krásné zimní dny. Děkuju za sdílení :1: :17:
06.01.2020 - 20:05 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Innaela
Jo, je hezký doufat :4:
06.01.2020 - 21:08 | Filtr
(Ryby) Innaela » Buddha/2
No, doufat. Tak vím kdo jsem a vím, jak umím prožívat a vím, jak se umím radovat a žít .. To přece z člověka nevyprchá :3: (mimochodem, fakt umíš povzbudit! :4:)
06.01.2020 - 21:14 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Innaela
Já vím :4:

Někdo má černou lunu, na někoho už zbyl jen černý humor :4:
06.01.2020 - 21:25 | Filtr
(Ryby) Innaela » Buddha/2
Gratuluju! :15: :4:
06.01.2020 - 23:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
To co popisuješ zajisté nejde na vrub černé luny. To si můžeš pak najít jakéhokoli obětního beránka.
Může hrát roli pokud tvoří nějaké závažné aspekty na tvůj nativ, progresivní horoskop direkce solár..
Potřebuješ si projít svoji nativitu celostně. Od základů.
Od vnitřních planet. Srovnat si otce slunce a matku lunu. A pak uvidíš že slunce svítí stále. Vot eto vsjo.
06.01.2020 - 23:15 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Práci bych taky mohl změnit, nejlépe do úplně jiného oboru, jakože letos to asi udělám. Ale že v tom nejsu sám mi moc nepomáhá - nejlépe mi pomáhá, když se všechno správně pojmenuje, hlavně vnitřně. A první krok je připustit si (správně pojmenovaný) problém. Tak to snad už proběhlo.

Jinak moje aktuální "úniková překlenovací činnost" je vpodstatě jenom sport - zhruba někdy od toho pozdního jara minulého roku jsem to začal brát dost vážně - a ta rutina tréningů mne zatím tak nějak mechanicky drží nad vodou.
07.01.2020 - 08:30 | Filtr
(Ryby) Innaela » Bosch
Napadlo mě to v souvislosti s tím, že to odpovídá časovýmu úseku, kdy se cejtím a jednám úplně jinak ..
07.01.2020 - 08:36 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
Víš, na to, abysme to všechno pojmenovali, to bysme toho asi potřebovali znàt a vědět daleko víc.. Je mi úzko při představě, že se pídím po něčem, na co je náš rozum krátkej. Ale pokud se umíš nacítit a komunikovat se svým tělem jinak, tak ok.

Ale tak sport, to jsou samý endorfiny, to by mělo zabírat celkem slušně :1:
07.01.2020 - 11:17 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Na začátku si člověk připustí a pojmenuje ten problém (bez hledání příčin) - k tomu většinou není potřeba nic moc znát. No a potom přijdou správné další otázky a odpovědi už tak nějak samy.

Ono se to nezdá, ale ten první zdánlivě nejlehčí krok je většinou ten úplně nejtěžší. Následné otázky a odpovědi se pak vyloupnou třeba z podvědomí - vědomý rozum může být krátký, ale podvědomí je dostatečně silné - jenom si k němu najít cestu.

No a v poslední době se s mým podvědomím asi celkem míjím :1: a ten sport (na to jak by měl zabírat) je taky momentálně v tomhle poslabší, resp. následují propady, když zrovna člověk nesportuje.
08.01.2020 - 19:44 | Filtr
(Rak) Urania
Zrejme už môj vek hovorí o tom že prijímam všetko čo ide, už sa to nesnažim meniť, stalo to mnoho síl a nakoniec som skončila tam kde som bola. Ja mám ASC a Lunu v Rybách a teda pre mňa silné, Neptún v nesmierne dlhej konjunkcií najskôr na ASC a teraz na Lunu a k tomu Opozícia z Kozoroha na moje stélium - no ja to vnímam tak že sa striedajú stále obdobia kedy sa bezdôvodne cítim super a nadšená a veľmi spokojná, potom príde pocit - Bože znovu ráno, znovu to isté a..., potom je obdobie nesmiernej únavy a najlepšia je fáza kedy sa cítim super a plná síl v rámci možnosti. Takže nechám sa unášať na vlnách môjho Neptúna.
Aha? - to čo je divné snívajú sa mi sny, ktoré sú naozaj z tejto reality ale nikdy som ich nevidela ako su mi ukazané.
Posledný taký sen: 2 dcéry , narodia sa im prvorodené dcéry, tie prvorodené dcéry maju každá prvorodeného syna a tým synom sa obidvom narodilo prvorodené dieťa - veľmi postihnuté, duša uväznená v tele.
- to je naozaj pravda aj v realite ale nikto z rodiny to nikdy nedaval nejako z tohto pohľadu. Ono ma to nesmierne vždy prekvapí, prečo sa mi niečo také sníva, fajn je to pohľad ktorý som nevidela, ale?
08.01.2020 - 19:45 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
Ty jova, vidíš, to je zajímavý ;) Já naopak mám neuvěřitelně živý sny. A za jedinou noc je jich i poměrně hodně. Zapisuju si je a sem tam nějakej pochopím :) Snažila jsem se do toho tématu proniknout a sny si vyložit skrz nápovědy Pjéra la Šéze, ale úspěch nic moc :)
08.01.2020 - 19:49 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Já používám Medo snář - vychází z Junga, Freuda a nějaké té mytologie a je poměrně dobrým vodítkem, když ho člověk umí používat.
08.01.2020 - 20:01 | Filtr
(Lev) registrovaná » Innaela
Pjér čerpá hlavne od Junga, veď :)
Ja tiež používam Medo snár, pred pár rokmi bol voľne dostupný na nete, teraz už je spoplatnený.
Medo snár je plný Jungovej psychológie, je to zaujímavé čítanie, veľmi obsiahle.
Odporúčam :)
08.01.2020 - 20:04 | Filtr
(Ryby) Innaela » Urania
Já osobně znám astrologii jen velmi povrchně. Je prima číst, jak vy, kdo více rozumíte, v ní nalézáte spoustu odpovědí na současnou životní situaci :) A ano, i já se dnes cítila jak vyměněná. Spousta nadšení, energie, radosti .. vyloženě jsem si to užívala a rozdávala radost a úsměvy co to jen šlo :) Ale jak píšete - jsou to sinusoidy :99: :94: :99: :94: :99: :94: :4:

Děkuji za sdílení :17: :80: :74:
08.01.2020 - 20:07 | Filtr
(Ryby) Innaela » registrovaná
Dobře. Děkuju vám oběma. Určitě po něm kouknu :1: :1:
Příspěvky: 1-25 26-33
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »