Černá luna


05.01.2020 - 18:51
(Ryby) Innaela
Černá luna
Ahoj vespolek :32:, nepročítala jsem historii a netuším, zda se tu podobný téma nerozebíralo .. ale zajímá mě Černá luna, která je od 3.5.2019 v Rybách .. Na různých stránkách jsem se od různých astrologů dozvěděla různý informace a jsem z toho vedle jak ta jedle .. :63:

Koho tedy ovlivňuje? - všechny zrozence ve znamení Ryb? Nebo pouze ty, kteří mají ve svým nativním horoskopu Černou lunu v Rybách ..?

Mám pocit, že se právě od toho jara brodím jen v bahně, nic mě nebaví ani nenaplňuje, lpím na určité věci, kterou nemůžu mít, odstrkuju od sebe lidi a jde to se mnou od desíti k pěti, přestože se snažím vstát, nebo alespoň přijímat situace jak jsou :23: .. ALE! 27týho, pokud by za tím částečně stála Lilith by se mi mohlo ulevit .. ale nechci se těšit zbytečně .. :39: :39: Vyznáte se někdo? Nebo prožíváte něco podobnýho v podobným časovým úseku? :3:

Příspěvky: Všechny | MG34

Řazení:
06.01.2020 - 11:58 | Filtr
(Ryby) MG34
O příčinách spekulovat nebudu, ale asi prožívám něco trochu podobného a dá se říct, že v uvedeném období.

Silou vůle jsem se vrhl do něčeho, co mne alespoň trochu baví (za "normálních okolností" by mne to bavilo nesmírně) a všechno ostatní jde do kopru. Vlivem určitých změn (hlavně v zaměstnání) jsem se dostal do solidní sociální izolace. Ta izolace jako taková mi zase tak nevadí, ale začínám trochu ztrácet kontakt s realitou. Staré vazby jsou už nefunkční a většinou přetrhané (za uvedenou dobu to bylo hodně znát, jak se ty vazby hroutily), nové mne spíše děsí než cokoliv jiného.

Udělal jsem hodně ústupů z pozic, rezignoval na hodně věcí a zbavil se spousty balastu i důležitých "věcí", ale jde to stále dál.

Mám velké "rezervy" - ve smyslu než mne něco takového udolá, tak se ještě nějak něčím zachraňuju a je stále kam ustoupit - takže jsou dvě možnosti - buď přijde o to horší pád do ještě větších hlubin nebo to prostě časem přejde a díky těm "rezervám" se to podařilo rozmělnit.
06.01.2020 - 14:57 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
.. děkuju. Moc mi pomáhá reakce i to, co čtu. Připadám si o chlup “normálnější”.. Taky jsem se dokázala radovat z maličkostí a být sama se sebou pro mě nebyl problém. Ale co se děje teď, mě děsí. Nemluvě o tom, že v těch energiích si pravděpodobně nic fajnovýho nepřitáhnu - silně totiž zvažuju výpověď v práci, která mě po 11ti letech vůbec nenaplňuje, aniž bych tušila co se sebou dál :63: Prostě nic nedává smysl ..

Vždy jsem nesnášela kydání svýho bordelu na ostatní a teď k tomu sklouzla :28: Ale cítím vděčnost, děkuju :17:

Ano, cítíme to hodně podobně. Jeden den kreslím, druhej den zkouším šít sukni, další den ven na procházku, do lesa, jindy únik ke knížce, filmu.. a stále doufám, že se to zlomí a budu jako dřív - s chutí a elánem, se zájmem .. (fuj tahle šeď v písmenech ale fakt nejsem já :63:)
06.01.2020 - 23:15 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Práci bych taky mohl změnit, nejlépe do úplně jiného oboru, jakože letos to asi udělám. Ale že v tom nejsu sám mi moc nepomáhá - nejlépe mi pomáhá, když se všechno správně pojmenuje, hlavně vnitřně. A první krok je připustit si (správně pojmenovaný) problém. Tak to snad už proběhlo.

Jinak moje aktuální "úniková překlenovací činnost" je vpodstatě jenom sport - zhruba někdy od toho pozdního jara minulého roku jsem to začal brát dost vážně - a ta rutina tréningů mne zatím tak nějak mechanicky drží nad vodou.
07.01.2020 - 08:36 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
Víš, na to, abysme to všechno pojmenovali, to bysme toho asi potřebovali znàt a vědět daleko víc.. Je mi úzko při představě, že se pídím po něčem, na co je náš rozum krátkej. Ale pokud se umíš nacítit a komunikovat se svým tělem jinak, tak ok.

Ale tak sport, to jsou samý endorfiny, to by mělo zabírat celkem slušně :1:
07.01.2020 - 11:17 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Na začátku si člověk připustí a pojmenuje ten problém (bez hledání příčin) - k tomu většinou není potřeba nic moc znát. No a potom přijdou správné další otázky a odpovědi už tak nějak samy.

Ono se to nezdá, ale ten první zdánlivě nejlehčí krok je většinou ten úplně nejtěžší. Následné otázky a odpovědi se pak vyloupnou třeba z podvědomí - vědomý rozum může být krátký, ale podvědomí je dostatečně silné - jenom si k němu najít cestu.

No a v poslední době se s mým podvědomím asi celkem míjím :1: a ten sport (na to jak by měl zabírat) je taky momentálně v tomhle poslabší, resp. následují propady, když zrovna člověk nesportuje.
08.01.2020 - 18:15 | Filtr
(Ryby) MG34 » MG34
Teď jsem si uvědomil jednu věc - zhruba za tu uvedenou dobu se mi vůbec nezdály sny. Ani že bych ráno nějaký tušil, ale hned ho zapomněl. Vlastně jeden jediný se mi zdál a ten byl tak složitý, že jsem si na něm vylámal zuby a teď už si ho už stejně nepamatuju. Předtím mne sny většinou celkem spolehlivě vedly a byl to můj spolehlivý kanál k podvědomí.
08.01.2020 - 18:49 | Filtr
(Lev) registrovaná » MG34
Je celkom zaujímavé, že Ťa založená téma takto "otvorila".

Čo sa udialo predtým, ako tento stav nastal u Teba?
08.01.2020 - 19:16 | Filtr
(Ryby) MG34 » registrovaná
Bylo toho poměrně dost. Něco z toho byly dlouhodobé věci, které vygradovaly nebo se projevily se zpožděním. Ne všechno se mi chce zveřejňovat (v poslední době si celkem hlídám digitální stopu, to jsem předtím taky nedělal) - a zveřejňovat jen část nemá bez toho zbytku smysl, protože to pak vypadá úplně jinak než to je.
08.01.2020 - 19:22 | Filtr
(Lev) registrovaná » MG34
To bola otázka skôr k Tvojmu podvedomiu, nečakám zverejnenie súkromia :)

Nech sa Ti darí :)
08.01.2020 - 19:45 | Filtr
(Ryby) Innaela » MG34
Ty jova, vidíš, to je zajímavý ;) Já naopak mám neuvěřitelně živý sny. A za jedinou noc je jich i poměrně hodně. Zapisuju si je a sem tam nějakej pochopím :) Snažila jsem se do toho tématu proniknout a sny si vyložit skrz nápovědy Pjéra la Šéze, ale úspěch nic moc :)
08.01.2020 - 19:49 | Filtr
(Ryby) MG34 » Innaela
Já používám Medo snář - vychází z Junga, Freuda a nějaké té mytologie a je poměrně dobrým vodítkem, když ho člověk umí používat.
08.01.2020 - 20:13 | Filtr
(Ryby) popo » MG34
Za tvou zpověď budeš žít sto let. :-) Co bych za to dal, aby se konečně se mnou aspoň něco málo dělo, můžeš děkovat všemu na co padne tvůj zrak, myšlenka... Na sny se vykašli, jako bdění nebo spánek je to jedna iluzorní pakáž. Pokud ještě prodáváš knížky, třeba bych si něco koupil, abych to trochu pomoch... :-)
08.01.2020 - 20:30 | Filtr
(Ryby) MG34 » popo
Ty knihy - neprodávám je - rozdávám je.
09.01.2020 - 12:34 | Filtr
(Ryby) popo » MG34
dobrá volba, cesta, gratuluji...:-)
26.01.2020 - 15:50 | Filtr
(Ryby) MG34 » popo
Hm, takže zase tak dobrá volba to není - až na jednu mi tu všechny ty knihy stále straší... Asi budu muset dát inzerát na bazoš a ne zdarma, ale za nějakou jakože cenu se slevou, protože jak je něco zadarmo, tak to ničím neláká.
26.01.2020 - 22:36 | Filtr
(Ryby) popo » MG34
dneska je zadarmo možná víc podezřelý jak předražený. :-) vykounej sím cenu a pošli mi kdyžta, seznam, chtěl jsem min. za poštu, pokud máš v docházce nějaký post úřad, plus příplatek za balné, snahu i citové pouto k tomu... zase úplně zdarma je taky blbost. :-) díky
27.01.2020 - 09:17 | Filtr
(Ryby) MG34 » popo
Je mi líto, ale pošta a balení je pro mne nepřekročitelná podmínka - pouze osobní předání nebo v nejhorším mrtvá schránka. Citové pouto tam nemám žádné - ani jednu z nich jsem nečetl...
27.01.2020 - 21:20 | Filtr
(Ryby) popo » MG34
Aha, budu na to, tě pamatovat, třeba nějaká zbyde, až pojedu kolem trasy cos psal kdys. dík.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »