Černá luna


05.01.2020 - 18:51
(Ryby) Innaela
Černá luna
Ahoj vespolek :32:, nepročítala jsem historii a netuším, zda se tu podobný téma nerozebíralo .. ale zajímá mě Černá luna, která je od 3.5.2019 v Rybách .. Na různých stránkách jsem se od různých astrologů dozvěděla různý informace a jsem z toho vedle jak ta jedle .. :63:

Koho tedy ovlivňuje? - všechny zrozence ve znamení Ryb? Nebo pouze ty, kteří mají ve svým nativním horoskopu Černou lunu v Rybách ..?

Mám pocit, že se právě od toho jara brodím jen v bahně, nic mě nebaví ani nenaplňuje, lpím na určité věci, kterou nemůžu mít, odstrkuju od sebe lidi a jde to se mnou od desíti k pěti, přestože se snažím vstát, nebo alespoň přijímat situace jak jsou :23: .. ALE! 27týho, pokud by za tím částečně stála Lilith by se mi mohlo ulevit .. ale nechci se těšit zbytečně .. :39: :39: Vyznáte se někdo? Nebo prožíváte něco podobnýho v podobným časovým úseku? :3:

Příspěvky: Všechny | allika

Řazení:
06.01.2020 - 13:43 | Filtr
(Rak) allika
Hezký den, Černou lunu v Rybách mohou pociťovat prakticky všichni ale nejsilněji právě Ryby nebo ti, kdo mají ASC nebo Lunu v Rybách nebo ti, kdo mají hodně obsazené znamení Ryb.
To, co se teď ve vás odehrává, nezpůsobuje jen Černá Luna ale i Neptun, který je navíc posilněn právě působením Lilit. Člověk může prožívat pocity prázdnoty, nenaplnění a chaos v myšlenkách - "nevím, kam a jak se pohnout". V tomto čase se člověk obrací více do sebe, myšlenky ho zavádí do minulosti, budoucnost jakoby už neměla smysl (možný strach z budoucnosti). Z toho může pramenit to zmíněné odmítání lidí kolem sebe, zkrátka potřebujete teď být sama se sebou.
Vám se teď Černá Luna pohybuje 7. domem, což může přinášet i problémy ve vztazích, touha po někom novém, po někom z minulosti. Může to přicházet i formou snů, více než kdykoliv jindy :42:.
To lpění na něčem nebo na někom může ve velké míře způsobovat i Pluto, ve vašem případě se bude týkat záležitostí 5.domu - děti, lásky. Tam procházíte hlubokou transformací, odžíváte si karmickou zátěž. Je potřeba vzdát se starého, abyste se mohla posunout dál. Škoda, že jste nenaznačila, v čem spočívá vaše touha "na něčem lpím a nemůžu to mít", asi by se to lépe rozklíčovalo. Já bych to ve vašem případě viděla spíše než "na něčem" tak "na někom" ale můžu se mýlit.
V každém případě ta konjunkce Černá Luna, Neptun a navíc Chiron přináší citlivějším z nás opravdu nelehké období, plné obav, strachů a pocitů nenaplněnosti, hodně pláče a lítosti :23:
Až se Lilith přesune do znamení Berana, což má být skutečně 27.1.,měly by se změnit energie a doufám, že i ulevit :27:
Nezbývá než toto období překonat a mít víru, že bude lépe :75:


.
06.01.2020 - 15:00 | Filtr
(Rak) allika
Jinak toto období přeje meditacím,snadněji se dostáváme do hladiny alfa, můžeme komunikovat sami se sebou...zkuste :3:

To nenaplnění v práci souvisí právě s těmi hustými energiemi v Kozorohu, spousta lidí teď mění zaměstnání, v tom nejste sama. A nebojte, budete to zase Vy, jen budete možná jinak přemýšlet, uznávat jiné priority.

Hodně štěstí :6: :37: :27:
06.01.2020 - 16:37 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
.. ano. Vystihla jste to naprosto dokonale :1:. Nesmírnej chaos, pocity prázdna, zbytečnosti :23: :1:

A k tomu lpění - osm let zpět jsem poznala člověka (už tehdy mezi námi bylo něco hodně silnýho) a na jaře se mi do života vrátil. Namotával mě slovy, trávili jsme spolu krásné chvíle a já se s ním cítila jako "doma". Přesto jsem měla pochybnosti, co se důvěry týče a nedokázala skočit do vztahu. Během pár dní si pak našel náhradu a já se s tím dodnes nesmířila a nesmírně mi chybí ty pocity celistvosti, co jsem cítila, když jsem byla s ním a zároveň se cítím podvedená a zraněná. Což mi, pravděpodobně, i brání pustit si do života někoho dalšího a jít dál :85:

Stále se ujišťuju, že se všechno děje správně, k mýmu prospěchu. Ale odnesla to i velká část mýho sebevědomí a pochyby se dostavujou .. No jo, je to radost, fakt.

Vaše řádky na mě působí moc příjemně. Děkuju! Pevně věřím, že se s tou mojí ztracenou radostí z maličkostí zas brzo potkáme :17: :17: :17:
06.01.2020 - 16:47 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
Ano, meditace praktikuju. Taky pět tibeťanů. Sem tam jógu (ani na tu nebývá chuť jako dřív) .. Mno, věřím, že to poleví :1:

Hodně štěstí i Vám :74:
06.01.2020 - 17:07 | Filtr
(Rak) allika » Innaela
Děkuji za upřímnost i za milá slova :17:.
Víte, v tomto období si vaše Černá luna může právě přitahovat do života karmické vztahy, kde si máte něco dovyřešit. Většinou to jsou ale vztahy nefunkční...tedy mohou fungovat ale bohužel s překážkami :63:.
Navíc ten Neptun tam moc nepřeje, nedoporučila bych navazovat nějaké dlouhodobější vztahy...

Jinak já nejsem Ryba, přesto tyto těžké energie pociťuji dost silně, ani nevíte jak vás chápu. A je fajn, že praktikujete meditace, moc vám fandím :3:

Mějte se moc krásně a držte se :27:
06.01.2020 - 19:57 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
Ano, s těmi karmickými vztahy by to sedělo. Je víc lidí, se kterými si poslední měsíce nerozumím. Blbý je, že i dost naciťuju a abych jim nevadila, nebo nemusela jít do konfliktu, raději se stáhnu..

Dlouhodobý vztah jsem “zkoušela hledat”, ale naštěstí je vesmír milostivej a žádný další trápení v podobě dalšího zpackanýho vztahu (v období kdy nevím čí jsem :D ), mi neposlal.. :1: S jednou paní jsem teď v prosinci po stoprvé :4: řešila - čistila taťku i mamku.. A v lednu nás čeká ještě rod a bývalí partneři.. V únoru už bych se snad mohla porozhlédnout :3: Martinka si plánuje, vesmír se směje :27:

Energie pociťujete silně, přesto je z Vás cítit už hluboký klid a nadhled :1: Krásné zimní dny. Děkuju za sdílení :1: :17:
06.01.2020 - 20:50 | Filtr
(Panna) Wiké » allika
Děkuji Aliko za rozbor a povzbuzení, protože mě černá luna šla přes stelium a Neptun tam mám ale stále v opozici.
Taky mám pocit, že jsem na mrtvém bodě, ale říkám si, že to je tím, že je zima a málo světla..
06.01.2020 - 20:58 | Filtr
(Rak) allika » Wiké
:15: :79: :27:
07.01.2020 - 13:05 | Filtr
(Rak) allika » Bosch
Zdravím, měl jste číst pozorněji, nepřisuzovala jsem vše jen Černé luně. Samozřejmě je nutné dívat se na horoskop jako na celek ale co je nejdůležitější? Umět se nacítit na horoskop daného zrozence, ne se řídit načtenými poučkami. Je spousta astrologů, kteří podceňují vliv Černé luny, já si bez ní ale horoskop nedokáži představit. A že funguje, o tom jsem stoprocentně přesvědčena....Na to si ale musí každý přijít sám, na to zkrátka žádné poučky neexistují. Je to ale jen můj názor, samozřejmě ho nechci nikomu vnucovat :3:

Hezký den přeji :27:
07.01.2020 - 17:43 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » allika
Pardon to sis mne s nekym spletla ja reagoval na autorku diskuse.
Spolu jsme se vubec nebavili.
Trochu schiza, ne?
07.01.2020 - 22:01 | Filtr
(Rak) allika » Bosch
Vidíte, a já reagovala na vás...z té schízy si nic nedělejte, každý máme něco :3:
09.01.2020 - 16:35 | Filtr
(Rak) allika » Innaela
Přesně jak píšete, nechat se vést intuicí, máte ji obrovskou :3: :15:
09.01.2020 - 21:08 | Filtr
(Ryby) Innaela » allika
.. jen kdyby ji stále tak moc nepřeřvávala hlava :32: :1: Jste moc milá a podporující bytůstka :80: :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »