Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky: Všechny | Buddha/2

Řazení:
05.01.2020 - 22:32 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Tak že ten tanec je jen v hlavě, to asi víš :5:.
Nebo možná ne, když tak trváš na astrologickém vysvětlení :4:.
No, je možnost, že si vzájemně něco doplňujete, i když to neumíte pojmenovat - dalo by se to říct asi i tak, že jeden v druhém vidíte ten správný archetyp. Z toho důvodu bych to nenazval využíváním, jak psala Khali.
Možná by byla dobrá otázka co to, co vám chybí vlastně je, případně co vám to dává nebo co si od toho slibujete :3:
06.01.2020 - 20:31 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Buddha/2
Jooo to je mi už nějakou dobu moc dobře jasný. :4: Ale i tak potřebuju, více informací, více názorů a hezky si o tom popřemýšlet. Potřebuju přetrumfovat sebe sama asi. :4:
Tak s tím archetypem to bude asi trefa. Myslím si totiž, že on ve mně vidí sečtělou a vzdělanou holku, :61: se kterou může probírat jak svoji literární a hudební tvorbu tak jiné zážitky kulturního typu etc. A já v něm vidím melancholicky poetického snílka s romantickou polevou :4: :12: :6:
Ať je to co je to, ta věc, která nám oboum asi chybí, nemyslím si, že ji nakonec jeden u druhého jsme schopni najít. Ve světle nových argumentů mi to nakonec celé přijde jako honba za nějakým vybájeným mamonem...
06.01.2020 - 20:42 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » LynxMetis
No a nebo jsi právě přesně popsala proč je pro vás ten druhý důležitý :3:.
A dál se to větví na možnost zůstat u toho a nic víc - jakože kamarádi :5:, nebo chtít na tom stavět vztah (což asi minimálně jednomu z vás připadá jako dost slabý základ). A lámat věci přes koleno ... no, nedoporučuju :20: :4:
06.01.2020 - 21:34 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Buddha/2
Nic se lámat nebude, to nehrozí. :4: Vše zůstane v kamarádské rovině.
Jen jsem si potřebovala ověřit svá tušení. Prošťourat se v tom znova, jestli v tom opravdu není něco víc. A ono fakt není... Znovu slyšet všechna pro a proti, podložená argumenty, zkušnostmi a názory nezainteresovaných lidí. A vlastně tím zíkat tolik potřebný nadhled a zkušenost. :6: Takže děkuji velice :74:
06.01.2020 - 21:57 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » LynxMetis
No, v jednom má asi kamarád pravdu, když Tě vidí jako intelektuální stvoření :45: :4:. A i mi začíná dávat smysl to co je mezi vámi. On je nejspíš "intuitivní" typ - což umělci bývají. Máte to jakoby prohozené, proto on potřebuje Tvůj intelektuální názor a Ty od něj zas jeho intuitivní přístup.

Není za co.

Mimochodem, nikdo není ve Tvé kůži, kde je Ti těsná, to poznáš nejlíp sama :1: :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »