Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky: Všechny | player

Řazení:
05.01.2020 - 12:44 | Filtr
(Býk) player
Každé setkání na světě je osudové. Buď náhodou nebo karmicky určené.
Taky jsem kdysi s jednou vílou tančil. Pak jsem dotančil. Ona skončila v psychiatrické léčebně a dodnes má diagnózu. Já jsem prožil a prožívám krásné bytí.

Byla pak ale určitá doba , kdy jsme se potkali nečekaně v posteli. Asi desetiletku po tancování. Nemělo to moc valnou úroveň ni tělesnou , ni duchovní....ale...

Dneska - dvakrát za rok se potkáváme , hezky pokecáme , má to určitou atmošku. Do důsledku vzato - dost mě tohle naučilo. A sice to , že tužba (ta prvoplánová , pohlavní) je opravdu jen ošálení smyslů. Je to lež.
05.01.2020 - 21:37 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » player
A ano, každé setkání je určeno, ale některá jsou něčím jiná. Vyjímečná. A my třeba nedokážeme popsat čím a proč. Je to jen takový malý vtíravý pocit tam někde vzadu v hlavě, kdy intuice našeptává, ale já třeba konkrétně téhle šuškandě zrovna nerozumím, bohužel.
Na tomto příběhu mi přijde hezké, že i po letech se v dobrém setkáváte a můžete si spolu vychutnávat tu "určitou atmošku". Že příběh neskončil a trvá dál. Děkuji :1: :6:
06.01.2020 - 12:53 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
:30:

Jo. Hledáš , hledáš , pak , když najdeš , tak se snažíš ohýbat proutí a pak zjistíš , že můra zírá zvenčí.

Mimo protokol - dle výzkumu (myslím , že ho dělali Britové ) vydrží nejdéle vztahy , kde maj na sebe lidi v průměru 18 minut denně. Co z toho plyne? Že pokud budu chtít dlouhodobě něco sdílet , tak vlastně ohýbání proutí skoro nemá kvůli 18 minutám denně cenu. Jen jsem nepochopil , zda se do těch 18 minut započítal i čas sexu , protože to už by mi nějak moc nevycházelo. :4: I když Angláni tomu prej moc nedaj (ostatně když vidím design jejich holek , tak se skoro nedivím. :22:)

06.01.2020 - 13:00 | Filtr
(Býk) player » mili111
Červené víno hadr.

Nojo . no. Každej chlap by řekl: když já chci , aby ženský byly takový a makový a dělaly to a to.
A to samé si řekne baba o chlapech. Jenže - takhle to nefunguje. Pojďme si hrát...
06.01.2020 - 13:07 | Filtr
(Býk) player » LynxMetis
To ano , pokrarčuje. Ale jen velmi epizodně. Rozuměj - eahdy (bylo mi 23 , jí 19). Ta dívka byla nádherná , křehká a zranitelná umělkyně. To oblouznění bylo logické.

Jenže dnes? Její život je úplně vně společnosti , zavřená v garsonce před světem , kterou opouští jen v mimořádných případech. Jeskyně. Pevnost. Jasně - aby k tomu stavu došla , musela se nejdřív ve 22 letech regulérně zbláznit a pokusit o sebevraždu. Přesto - chytrá a sečtělá holka. Ale už doživotně pod práškama.

Mě to trvalo dalších deset let potom , než jsem prokouknul , že párové soužití není pro můj život akceptovatelný defacto až na jediný vyjímečný případ - ale ten by musel být opravdu součást božího plánu a nebo totální náhoda.

Takže - když se na to dívám zpětně , tak jen hormony dvou lidí pracovali , jak blázen , ale u dvou zcela neslučitelných myslí. A takhle to je většinou. Oblbnutí.

Jojo. Je to prostě něco nedodělaného na tomto světě. A už se to asi nedodělá.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »