Nekonečný tanec


04.01.2020 - 22:10
(Vodnář) LynxMetis
Nekonečný tanec
Zdravím, zajímalo by mě, jak z horoskopu vyčíst osudové setkání. Proč kolem sebe dva lidé neustále dokáží tančit aniž by je to nutilo vstoupit do vztahu? Nebo vlastně co si myslíte o tom, proč na sebe někteří lidé ani po letech, kdy se neviděli, nemohou zapomenout. Tedy spíše nemohou se posunout a najít si někoho jiného.
Jde tohle vyčíst v horoskopu? Může se jednat o nějakou karmickou lekci například? O.o
Pro ilustraci níže přikládám data narození účastníků toho asi nešvaru či co :)
Prosím, diskutujme a sdílejme své zkušenosti a názory :)

8.2.1994 19:25 žena, Opava
9.7.1998 02:30 muž, Benešov

Příspěvky: Všechny | Khalia Zvlčelá

Řazení:
05.01.2020 - 12:40 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Jů, to je milý. Astrologicky do toho asi neproniknu, ale taky mám takový "tanec" za sebou, jestli tedy chceš zkušenost. Kroužili jsme kolem sebe nějakých 6 let, s asi dvouletou pauzou. Příběh jako z telenovely. :4: Vzala jsem si z toho několik moc fajn ponaučení (obecně samozřejmě nemusí platit).

Například když se to nepřeklene do partnerství hned (to značí, že minimálně jeden nechce), je často lepší, když se to nepřeklene vůbec. :4: V případě odmítnutí do toho nešťourat. Mrknout na to s nadhledem, co mi to ukazuje. On ve mně například hledal hlavně mámu, ale protože jsme si to neuvědomovali, tak tvrdil, jak je mu se mnou fajn, ale nechce vztah, zatímco já jeho vřelost nechápala (dvořil se, nosil mi kytky, držel dveře), stejně jako to, když si pak asi do týdne od tvrzení našel holku. :4:

Z jeho strany i velký strach, což chápu, první a tehdy jediná přítelkyně ho roky psychicky týrala. Navíc já jsem docela válcující a beru buď všechno nebo nic, on preferoval bezpečnější variantu vztahu "napůl". Takže pak si našel přítelkyni, s ní byl pro veřejnost partner (podotýkám, že asi dva měsíce), ale když se něco semlelo, já byla vždy první, za kým běžel, protože věděl, že narozdíl od ní si se mnou může naprosto beztrestně pokecat o čemkoliv. :41:

Pak ale taky začal odvolávat naše setkání (třeba hodinu, půl hodiny před), což mě čílilo, a ve chvíli, kdy jsem mu řekla, že s ním končím, mě začal uprošovat. :41: Takže další ponaučení je: Hlídat si své hranice a nikdy nikomu nevěřit, když říká, že se změní. Jakmile má někdo čas o změně kecat, nemá čas na změnu samotnou. :3: :15:


Každý má svůj příběh, svoje trable a tyhle situace můžou mít tím pádem tisíc příčin. Tohle byl ten můj.

Smazat se to nedá a hlavně to nikdy nevyprchá. Pokud ta situace víc bere než dává, tak si držet distanc. Já ho ve finále kompletně odstřihla, ale on i po letech má pořád zájem se mnou navázat kontakt.
Zjišťuju, že toto má se mnou hodně lidí, že to třeba jednou za rok, za dva zkusí. Asi jim ležím nějak v žaludku. Nebo níž. :4: Jenže já dávám max dvě šance, pak už je to pro mě uzavřené. Takže když se někdo po letech mlátí do hlavy, jaký byl blbec, je to sice úctyhodná sebereflexe, ale já nemám na čekání věčnost. :49:

Nikdy jsme spolu nic neměli. Jen jednou mě chytl za ruku, od té doby jsem ho neviděla. :63: Kamarádství to ale bylo krásný, až na tu nahořklou příchuť mý zoufalý touhy. :4:
05.01.2020 - 21:28 | Filtr
(Vodnář) LynxMetis » Khalia Zvlčelá
To je opravdu jako z příběh z telenovely, ale krásný svým způsobem. Děkuji za jeho sdílení :1: :74:
Souhlasím s tím, že když se to do partnerství nepřeklene hned, tak je lepší, aby se to nepřeklenulo vůbec. S dalším ponaučením taky souhlasím - hlídat si své hranice. (Už se je snažím hlídat mnohem více než předtím.:1: )
A v mém příběhu se děje přesně to, co popisuješ ke konci: situace více bere než dává a já už upřímně nemám sílu. Snah o odstřihnutí bylo několik. Ale pouze z mé strany. Včetně úplné blokace, ignorace. Nakonec po pár měsících klidu se vždy kontaktujeme jakoby nic. S takovou něžnou starostí o toho druhého... :6:
Viděli jsme se všehovšudy 2x v životě. Naposledy před snad třemi lety. Kamarádství na dálku je to krásný ale jak říkáš až na tu nahořklou pachuť zoufalství...
05.01.2020 - 21:55 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » LynxMetis
Jj, to chápu. Ono je fakt lepší udělat tlustou čáru a uvolnit místo pro někoho, s kým to prostě pofrčí, aniž by se člověk musel dlouhodobě soužet. :1:

Já v těch pokusech o kontakt z druhé strany v tomhle případě vnímám už jen potřebu si ze mě vytáhnout nějakou energii, pozornost, které se mu zrovna nedostává podle představ. V podstatě takové využívání. :14:
05.01.2020 - 22:06 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Kapitulačka
Ty jo, tak tady mám zásadní aha moment. A přitom kolem svých mužských archetypů teď bruslím už pár týdnů, tahle souvislost mi úplně unikla. Asi mám novou synapsi v mozku. :39: Díky. :4: Ještě si to zhodnotím (i se všemi svými vztahy).


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2020
Lunární kalendář
Novoluní v RybyRybách
ukázat kalendář »