Migranti


10.10.2019 - 08:33
(Váhy) dôvera
Migranti
Ako to vnímate vy. Irituje to aj Vás ? Kam speje Európa ? Keď pozerám videa ,čo nám mimochodom v telke neukážu,tak som zhrozená. Prečo sme ticho ? Ozaj chceme moslimskú Európu? Lebo ja nie... Na druhej strane keď sa obzriem okolo seba ,každému je to jedno a tak rozmýšľam o sebe ...To som ja tá zlá alebo oni nevidia to čo ja? Veď som mierumilovná Váha, ktorá ma tíšiť konflikty,lenže keď vidím tu nespravodlivosť voči bielej rase,kľudne nech ma názvu aj rasistkou...Tá kriminalita, znásilňovanie ,zabíjanie a my týchto našich katov chránime pod rúškom CHARITY :(
YouTube

Příspěvky v diskuzi

Stránkování od začátku: / 13 

Řazení:
10.10.2019 - 08:45 | Filtr
(Blíženci) fanik
Jestli tě to potěší, tak skoro půl milionu migrantů,včetně žen a dětí, do Evropy nedorazili,cestou zahynuli.
10.10.2019 - 10:58 | Filtr
(Váhy) dôvera » fanik
Nerozumiete mi :( Určite ma neteší smrť žien a detí... Na lodiach vidím len mladých chlapov -armádu s telefónmi ,títo chlapi neutekajú pred vojnou ...
10.10.2019 - 12:36 | Filtr
(Blíženci) fanik » dôvera
Když si odmyslíte, co do Vás tlačí media, opravdu to u nás vidíte tak čierně?
Už se na Vás tato armáda chlapov někdy vrhla?
10.10.2019 - 13:12 | Filtr
(Býk) Zvlčilý Khalís
Když vidím, jakého zneužívání, znásilňování a kriminality jsou schopní běloši, tak ne, nějak mě to netrápí. Buď ráda, že se Ti nic nestalo a média nesleduj. Bude Ti lépe. :3: Anebo se podívej třeba na rozhovor s Vítem Klusákem v DVTV, abys viděla, co se každý den děje, jak jsme my svatí, a jak nebezpečí bez migrantů nehrozí. :4:
Člověk musí bojovat proti tomu zlu, na které právě stačí. Rozčilovat se nad něčím, nad čím nemáš žádnou moc, je bláznovství a ztráta času.
10.10.2019 - 14:05 | Filtr
(Blíženci) fanik » Zvlčilý Khalís
To cigoši jsou pro nás pořád aktuálnější problém a taky s nima dokážem žít..
Rusáci tu svině u nás znásilňovali hromadně v klidu i za bílého dne a ani se moc nikde nevarovalo.
10.10.2019 - 15:24 | Filtr
(Blíženci) fanik
Nojo, katastrofka by to vyřešila,asi jako všechno, to už bysme to pak nemuseli řešit vůbec :15:
10.10.2019 - 16:31 | Filtr
(Rak) Uranaja » fanik
To s tymi Rusmi vieš? lebo ja som žila v ich blízkosti ale veru nikdy som nič také nepočula a počas vojny? ľudia hovorili že jeden bol taký násilnik a skončil zrejme rukou vlastného. Takže nepíš bludy.
10.10.2019 - 17:31 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Mne uz to neustale vyvolavani strachu a nenavisti vuci jine rase nebo lidem jineho statusu unavuje.
Koho to jeste bavi at se tim zabyva.
Dobre je to akorat urcitym politickym kruhum k posileni nacionalismu.
Jakoby dnes uz jenom ti co plivou na islam a maji plnou hubu kecu o tom jak nas ochrani pred invazi byli volitelni.
Strach je nejlevnejsi komodita kterou se da spolecnost ovladat.
Uvazujte.
10.10.2019 - 20:59 | Filtr
(Blíženci) fanik » Uranaja
Ano vím, byli pak za znasilnění i často zastřeleni, viz Květka Fialová,to tedy ještě za 2 sv..
Měli jsme jich v centru Děčína až do devadesátýho několik tisíc plnej zámek a bylo to dost ostrý, v nedalekém parku se znásilňovalo často,co vím tak i v nedalekém Ústí, bylo přepadených i dost párů,kdy chlapa zbili a ještě na to musel koukat.
10.10.2019 - 21:06 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Uranaja
Nevím, jak by se třeba Květě Fialové líbilo označit toto za blud!
A nejen jí, ale všem obětem (nejen stran vojáků, Rusáků atd.), se nedivím, že to raději nejdou ani hlásit, když pak jsou ponižovány třeba vyšetřovateli a soudci, kteří to prohlásí za bludy.
10.10.2019 - 21:15 | Filtr
(Býk) Deam » Bosch
Ale kdež, nejlevnější je lhostejnost.
10.10.2019 - 21:49 | Filtr
(Býk) Deam » fanik
Ve Švédsku zrovna nedávno vyšla aktuální ročenka kriminality - https://bra.se/download/…

Podle tamějších zjištění je obětí různých forem sexuálního násili v posledních letech přibližně 10% respondentek (str. 55 a dále)

V kategorii 16 - 19 jde dokonce o 30,3%, u 20 - 24 pak 34,4%, do 35 to klesá na "pouhých" 18,3% a pak dále a dále.

On to ani dříve nebyl žádný zázrak, ale až do roku 2012 žádná kategorie nepřekročila 10% a to i přes dlouhodobě vstřícnou migrační a azylovou politiku, v roce 2015 začal opravdu skokový nárůst, až se to nakonec dostalo na aktuální úroveň.

Takže to, co přichází do Evropy v posledních letech, musí být opravdu "kvalitní" materiál.

Když je možné zkonfrontovat zkušenosti se zeměmi, které ochutnávají plody vstřícné migrační politiky dnes a denně, dává rozum neopakovat chyby ostatních.
10.10.2019 - 22:06 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
Tak doufám že už jsi ve straně. A neptám se prosímpěkně v jaké.
10.10.2019 - 22:07 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Deam
Jéžíš přišel zase kazatel strachu proti islámu.
Takže co takže je podle tebe pozabíjíme?
10.10.2019 - 23:26 | Filtr
(Blíženci) fanik » Deam
to je trochu blbost ne? to by znamenalo že skoro každá třetí mladá holka ve švédsku měla problém se sexuálním násilím?
11.10.2019 - 01:03 | Filtr
(Býk) Deam » fanik
Jj, tak nějak to vychází. Ještě jsem si pročítal definice a překládal a jde o sexuální trestné činy, kde je zahrnuto vše od sexuálně nevhodného komentáře přes internet až po znásilnění, tedy násilné činy jako znásilnění jsou součástí, ale je to pojaté mnohem šířeji.

Tady je k tomu článek v angličtině i s odkazy na další články ve švédštině:

https://www.breitbart.com/europe/…
11.10.2019 - 07:34 | Filtr
(Rak) Uranaja » Sosna zvlčelý
zrejme kveta Fialova bola so smotankou a tam sa dialo všetko tak ako aj medzi našou smotankou. Jediný raz som bola medzi vládnymi činiteľmi cca 1980 roku a povedala som nikdy viac nech ma tam posiela ktokoľvek, všetko sa spilo a bolo to hrozné ale niektorým to nevadilo a využili to, ale to je aj teraz, Ak už berieme také vec ako znasilnenie - myslím že je množstvo nenahlasených znasilnení od svojich vlastných ľudí. Myslím že porovnavať migrantskú kriminalitu s ruskou počas ich pobytu u nás.
Neter robila v Rakúsku a potom v Nemecku v táboroch pre emigrantov - povedala že to čo sa tam dialo sa nedá ani popísať, sama by nikdy nevošla do tábora a to ani vtedy ak tam boli iba deti. Takže stále chodili s ozbrojenou ostrahou a veru sa aj strieľalo a mnoho krát.
11.10.2019 - 07:52 | Filtr
(Váhy) dôvera » Zvlčilý Khalís
Chápem čo mi chceš povedať,nezmeníš to , nech ťa to neserie.

Lenže ak si tak povie každý ,tak za 20-30 rokov sa naše deti budu musieť sťahovať ak nebudú chcieť búchať hlavami o zem :) ... Za chvíľku sú u nás voľby,treba poukázať na ten problém kde sa dá ,aby ľudia volili strany ,ktoré sú proti migrantom.... aspoň to môžeme urobiť
11.10.2019 - 08:09 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » dôvera
Nejlepe takove co jsou za znovunatazeni ostnateho dratu.
11.10.2019 - 08:23 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Uranaja
So smotankou?
:28: :19:
11.10.2019 - 10:43 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » fanik
No a teď zase nějaký rusák v praze znásilnil holku. Mají ho na videu ale nechytili ho. Nedávno dva nějací z bývalého svazu v tramvaji umlátili chlapa brigoši už sedí. A o kriminalitě kde jsou gastarbajteři z východu by místní třeba v boleslavi a jinde mohli vyprávět.
11.10.2019 - 10:55 | Filtr
(Býk) Zvlčilý Khalís » dôvera
No co na to říct, přeju Ti hodně štěstí. :1:
11.10.2019 - 12:33 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Neretvička
Ja nerozumet jazyku tveho kmene.
11.10.2019 - 13:27 | Filtr
(Rak) Uranaja » Sosna zvlčelý
To áno aj teraz to volajú smotanka no je to iba hnus
11.10.2019 - 13:53 | Filtr
(Střelec) Moneta
Já k tomuto tématu můžu přispět vlastní zkušeností a názorem. Lehce po dvacítce jsem se rozhodla poznávat svět. Tehdy jsem byla velká idelistka a žila myšlenkou, že všichni lidé jsou ve své podstatě dobří. Poslouchala jsem U2 a nosila tričko s nápisem Coexist:). Po dvouletém pobytu ve Velké Británii jsem se rozhodla, že zakotvím někde v teplejší oblasti. Moře, sluníčko, prostě lážo plážo. A k tomu mé milovné "poznávání jiných kultur", což mě opravdu fascinovalo. Taky bych ráda podotkla, že jsem se nikdy nebála. V Anglii jsem vždycky sama vyrážela poznávat různá místa a strach v té době rozhodně nebyl mým společníkem. No a ve stejném duchu jsem se rozhodla poznávat Kypr. No a hádejte, kdo se stal mým partnerem při poznávaní tamní kultury. Ano, strach. Hned při první jízdě taxíkem, kdy na mě chlapík pořád civěl a s psychopatickým výrazem opakoval "jůů wont fak". No a jaksi nechtěl pořád pochopit, že já rozhodně "neééé wont fak". Nakonec to naštěstí pochopil. No a já si řekla, že sem jen prostě narazila na úchyla, kteří jsou všude na světě a proto jsem se rozhodla prubnout další jízdu autem a hle, další úchyl. Takže mé skóre jízdy taxíkem na Kypru. Dvě jízdy = dvě obtěžování. No a při dalším poznávání Kypru jsem brzy poznala, že své výlety bez mužského doprovodu budu muset omezit na minimum, takže jsem tak i učinila, protože se obtěžování opakovalo. A rozhodně nešlo o žádné "Slečno, líbíte se mi, můžu vás pozvat na kafe?! " A to se ani nebudu rozepisovat o tom, jaké jsem zažila chování ke zvířatům.

Na strach se dá pohlížet různě. Strach může být nástrojem pro ovládnutí jedince či společnsti. Ale myslím si, že nejzákladnější podstatou strachu je obrana jedince před nebezpečím a tudíž ochrana jeho života. Přesně takový druh strachu jsem cítila i já.
Taky myslím, že absence strachu je jeden ze znaků psychopatie.

Při mém pobytu v Rusku jsem nikdy nic podobného řešit nemusela. Takže nerozumím tomu, proč tady měl někdo potřebu Rusko zmiňovat.

Myslím si, že právě v případě "dnešního Ruska" jde o obchodování se strachem a vyvolávání neopodstatněných obav v lidech.

Vytváření si názoru zpoza počítače, vstřebáváním jen jednoho myšlenkového proudu, bez vlastní zkušenosti a hlubší znalosti dané problemtiky, nebude asi úplně ideální.

Má osobní zkušenost s kulturou ovlivněnou islámem byla špatná. A to nepopírám, že na Kypru byla spousta dobrých lidí, jak nevěřících, jinak věřících, tak muslimů, ale i přesto to zlé spojené s islámem, ovlivňovalo životy a svobodu ostatních.
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »