Konec Atlantidy - obdoba konce naší civilizace?


16.07.2019 - 21:50
(Rak) AL8EX
Konec Atlantidy - obdoba konce naší civilizace?
Atlantida byla vyspělá civilizace, která byla ukončena katastrofou cca 10tis. let př.n.l.
Důvodem byl zásah do frekvenční podstaty ionosféry a života celkově. Tato civilizace v jistém ohledu dalece přesáhla znalosti té naší. Hlavním zdrojem energie byly krystaly a schopnost modulovat světlo a fotony. Energetické zářiče a transformátory tak uměly tvořit frekvenční pole a tím ovlivňovat život i "realitu". Každý živý tvor a i naše Země má svoji frekvenci, TOU JE FREKVENCE 7,83 HZ (Schumannova rezonance). Alfa vlny mozku tak logicky mají stejnou rezonanci...stejně jako podstata či samotná možnost vzniku života...

Atlanťané však zasáhli do "pulsu" Země s touhou ovlivnit její samou podstatu...experiment změny frekvence byl příčinou katastrofy, která vedla k destrukci Atlanských (i Lemurských) ostrovů.

Naše civilizace došla do stejného bodu - 20tis družic (údajně z důvodů rozvoje 5G sítí) bude pulzně ovlivňovat celou ionosféru, frekvence bude sladěna a synchronizována do jednoho "tepu"...vše živé bude ovlivněno a přirozená frekvence země ( 7,83HZ) bude nahrazena dle vůle jedinců ovládající tyto družice.

Nikdo, ale opravdu nikdo ani netuší, co se změnou frekvence stane...Jedná se opět o největší experiment v historii lidstva...ale možná si někdo vzpomene...někdo kdo obdobu experimentů v Atlantidě již zažil...je čas se probudit (a mnoho času již nezbývá, celá "síť" bude připravena v roce 2027)

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7
Řazení:
17.07.2019 - 07:08 | Filtr
(Rak) Uranaja
No civilizácia bola kvázi vyspelá, bola tam hrozná spodina a tí hore. Takže tak ako teraz, láska kvitla hlavne s rovnakým pohlavím - že by tiež podoba?
Bolo tam nesmierne veľké sebavedomie, reči starcov boli brané ako blabol a nie ako múdrosť žitia.
Takže úplne všetko ako teraz, záleží len o tom koľko je prebudených a koľko bolo vtedy a podľa toho dopadne aj tento experiment, lebo mu niet vyhnutia, ľudstvo ked sa dostane do tejto slepej uličky musí nájsť cestu a z pohľadu vesmíru tie tisicročia sú len ako pár rokov.
17.07.2019 - 08:06 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Lunatik, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Někteří černokněžníci, mágové z Atlantidy uprchli do Tibetu a jejich potomci tam žijí někde v podzemních jeskyních (obrovské jeskyně) dodnes.


Oni dál pracují na ovládnutí světa, byli např.ve spojení s nacisty.
(To je všeobecně známé, že nacisti navštívili Tibet, pracovali s magií)
17.07.2019 - 08:23 | Filtr
(Býk) Neretvička
"Jedná se opět o největší experiment v historii lidstva..."

Znova a znova. Každá civilizace má své uzlové body. Ten poslední v Atlantidě vytvořil (nejen) časoprostorovou smyčku. Důsledky řešíme dodnes. A odráží se to samozřejmě i jinde.
Jsme součástí celku.

Hodně mých kamarádů narozených po 1990 si Atlantidu v konečné fázi pamatuje. Útržky. Původní je jiná. Čistá. Než došlo k infiltraci.
Bylo děsivé, co měl jeden z kámošů v podvědomí. "Co jsme to udělali..." Snažila jsem se mu předat, ať nežije "tam". Ať se tím teď neviní, protože to je stagnace. A vzpomínky vůbec nemusí být jeho osobní. Přestože je prožívá. Jde o to, ať na základě toho, co si pamatuje, koná teď. Cítí-li to tak, ať mění sebe, své programy, volby. Ať na jejich základě pozná lidi podobného ražení. Jako když se neuronům obnoví synapse. :68:

EDIT - aneb hledám co nejpřesnější vyjádření/přenesení obrazů
17.07.2019 - 09:55 | Filtr
(Rak) AL8EX » Uranaja
Spíše se také ovládalo technologiemi ...ti co věděli předali těm kteří nebyli připraveni a ti zneužili...
17.07.2019 - 10:05 | Filtr
(Panna) Wike10
Tak já jsem si na tebe Al8exi vzpoměla, když jsem šla na Pálavě hřebenovku kolem vysílače - jestlipak budu cítit elmg. vlnění - a nic.
Ale Atlantida mě enormně zajímá a čekám, co tu kdo napíše.

Já vídám něco jak Atlantidu jako sluneční, příliš moc sluneční a vědeckou a není braná v potaz růžová energie, která jde ze Země.

Vídám bílé město, které zaniklo.

Pokusy v zemi - jeskyních(?)

Otroci v dolech (?)

Pak vídám pyšnou kastu - hlásání civilizace - která má energie z páteře hodně nahoru i dolů - pružné jak pruty. Takže to svádí k tomu, že je to funkční a duchovní, ale jsou zlí.
Vídám jejich nejrůznější pokusy na lidech - jednak s umělým oplodňováním a v břiše vznikají temné klony, ženy tím trpí (hrůzou),
dále pak ochromit srdce nějakým jedem, aby člověk žil v somnambulním stavu a jen dával nevědomě té "civilizaci" energii
a taky snaha uřezávat vršky nad hlavou, aby člověk nebyl napojený nahoru.
Nevím, jestli "tihle" úřadovali už v Atlantidě anebo jestli se nenavtělovali ve větším, když byl nacismus. Jestli o nich někdo víte víc, tak napište. Mě ty zážitky dost otravujou a pátrám, kdo by měl podobné. Tak to mám místo cítění elmg. vlnění :-)
Omlouvám se, že moje zážitky jsou takové temné, co už.
17.07.2019 - 10:07 | Filtr
(Rak) AL8EX » Lunatik
jj...v Tibetě byl teokratismus..a mnozí se přidali k nacistům - nebo se nacisté přidali k nim?..jsou tu dva směry - tibet reprezentuje jeden a a pozdější Židé druhý...ti zase vycházejí z Egyptské magie (tedy deformované magické části egyptských vědomostí- které též pocházejí z Atlantidy)
17.07.2019 - 10:12 | Filtr
(Rak) AL8EX » Neretvička
jj - těch lidí co mají dost těžké vzpomínky je hodně - otázka je, kolik si vzpomene a kolik je připraveno změnit sebe (je totiž otázka, jak hluboko mají Atlantskou nerovnováhu sami v sobě)… to je základ..vlastní změna a nikdo jim v tom moc nepomůže...je to dost bolestný a jsou na to sami

Pak jsou tu i ti druzí - kteří pokračují v naprostému a cílenému ničení života (stačí se podívat na mnohé dnešní "uznávané" vědce)
17.07.2019 - 10:19 | Filtr
(Býk) Neretvička » Wike10
Wike… :62: :84:

Moje první vzpomínka na Atlantidu? To ještě není město, lidi nemají pevnou strukturu. Jiná verze, ale už počátky naší rasy. Spíš jako když vidíš různobarevné shluky. (?) Hraje si to.

Můžu Ti "potvrdit" - pokusy v podzemích, pyšnou vládnoucí kastu, pokusy na lidech (včetně likvidace duše - třebas někteří namítnou, že to možné není. Je.) S tím srdcem je to zajímavé, dostala jsem se teď k informaci o jakési pečeti, aby nedocházelo k propojení. (Ale to nevím, odkud to jde.)

Myslím, že není na místě omlouvat se za temné. Je třeba to vynášet ven. Neulpívat v tom. :68:

Mám u sebe někoho, kdo si pamatuje Lemurii. My se tu dnes bavíme o genocidě v Africe, na Balkáně... Ale to utrpení tam... Nelze srovnávat. Jiné podmínky, podobné principy.
17.07.2019 - 10:20 | Filtr
(Rak) AL8EX » Wike10
jj na stolové hoře?..ale nenech se mýlit - standardně se příznaky projeví klidně až po třech dnech (nevolnost, bolest hlavy či špatné trávení)


Co se týče Atlantidy, píšeš to dost přesně (některý věci bych ani nerozepisoval...můžou sloužit jako návod mnohým hlupákům, kteří so domnívají být povoláni)

V důsledku to není až tak těžký - šlo o o nergii a ovládání - jako vždy, ti co ztratí vlastní zdroj-nitro, hledají u druhých...a při tom je to tak lehké - stačí být prostý a jednoduchý člověk žijící v souladu s rytmem přírody.. (ostatní bych nechal na další vývojové druhy po člověku.. tam teprve dojde k odůvodněnosti k aktivní práci s energetickými centry a energií obecně)...člověk je poměrně nedokonalý tvor bez možnosti pochopit plně důsledky vlastního chování ...stačí prostě být- vždyť je to taková krása :74:
17.07.2019 - 10:37 | Filtr
(Rak) AL8EX » Wike10
ještě doplním - ten úpadek Atlantidy v důsledku zapřičinili i ti kteří mnozí vnímají jako "kladné"...jde o to, že se v Atlantidě "pomáhalo" i ke stavům a duchovním prožitkům, které přesahovali schopnosti a znalosti jedinců, kterým se tak "pomáhalo"... Teda v mnohých případech kněží pod dobrým úmyslem indikovali frekvence a vědomí do jedinců se snahou pomoci, vytvořili tak značnou nerovnováhu a závislost...byla to snaha "obejít" přirozený vývoj opírající se o "vyšší vůli" a postupný proces ..výsledkem tady byla stejná závislost jako mají lidé dnes na drogách (i ty stavy často byly podobné)...jen to bylo řízené vědomě těmi, co opravdu byli přirozenými nositeli (ale jak píšu, přesáhli své pravomoci a pokoru před vývojem..)

Těchto lidí je také hodně, a zatím si neuvědomují, že i oni byli příčinou konce..a to i přes to, že jejich pohnutky jsou kladné a snaží se "sloužit".

Teda žijeme v době, kdy nás čeká elektromagnetický kartáč - vysílače a v blízké budoucnosti i družice budou vysílat frekvence o mnoho vyšší než je přirozená frekvence země a mozku ( 7,83hz)...budou tu 3,4G - KTERÉ JSOU HLUBOCE POD TÍMTO KMITOČTEM A 5G - KTERÉ BUDE ZASE VYSOCE NAD TÍMTO KMITOČTEM..
Z citlivých lidí přežije ten, kdo najde kmitočet světla ve svém nitru ...ale to není žádná novinka :4:
17.07.2019 - 10:58 | Filtr
(Vodnář) mili111 » AL8EX
Tak až tady se chytám (já se nad ní vlastně nikdy nezamýšlela a ono mě to šoupne asi vždycky jen tam, kam je třeba...a dost často jinam, než zrovna frčí :61:)
- cit: :3: ...jde o to, že se v Atlantidě "pomáhalo" i ke stavům a duchovním prožitkům, které přesahovali schopnosti a znalosti jedinců, kterým se tak "pomáhalo"...

Pokud já mám něco spojeno s Atlantidou, tak leda, že jsem byla ten pitomec v dole (ostatně se sto stále podobá :61:) protože jsem nešla s "režimem" (nesouhlasila s ním a spol. a dávala to občas vědět)....jo...to jsem stále asi ještě zbytky neseškrabala z vláken :63: a ono to jede stále dál...v podobném :61:
a...celý tento odstavec je to nejdrsnější co vnímám v této době...a na co je třeba se zaměřit....ono s tím možná zmizí to ostatní...možná ne ....nevím (bohužel mě Gáčka nedělaj dobře...mimo jednoho :61:)

Zároveň si vůbec nejsem jistá, že je pro dost lidí přijatelné jen obyčejně být a pečovat o zem...bez čárymáryfuků a podivných obřadů (podivných myslím uměle udržovaných, hraných až přehrávaných, pro ego vytvořených a pod.).
Jo a vůbec tím nemyslím úřední pitominy, ale ještě spíš ezobezovlezo :61:
:61:
17.07.2019 - 11:08 | Filtr
(Býk) Neretvička » mili111
"Zároveň si vůbec nejsem jistá, že je pro dost lidí přijatelné jen obyčejně být a pečovat o zem"

:12: :79: :27:

Nešla s režimem :61: A víš, že si to umím živě představit? :61: :62: :61: :15:
17.07.2019 - 11:36 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Neretvička
NJN.... :61:..právě jsou tu dva mladí workawayeři (nevím jak se skloňuje) z Ruska...někde od Bajkalu a vyprávěli jsme si o režimu...tedy já jim spíš vysvětlovala...proč neumím moc rusky i když jsem z toho musela maturovat :61:
Říkali, že rusko kazí kapitalisti a že u nich není práce.Dál jsem to radši nepitvala...jsou mladí a ještě si pocestují...navíc neumím mluvit ani česky :61: :61:
17.07.2019 - 11:55 | Filtr
(Býk) player
Atlantidu zničil pyroplastický jev. Už ji mají..A s její vyspělostí to nebyla zas tak žhavý. Ano , byli vepředu , ale ne o několik řádů.
17.07.2019 - 11:57 | Filtr
(Býk) Neretvička » player
:61: Koukám, že ty si taky všechno pamatuješ. :2:
17.07.2019 - 13:31 | Filtr
(Býk) player » Neretvička
Stačí mít čt 2 a Prima ZOOM. A vědce.
17.07.2019 - 18:41 | Filtr
(Rak) Uranaja » AL8EX
Bolo to niečo podobné ako je aj teraz, svet nemá ani len tušenia ké sú technologie a nevyužívajú sa lebo potom by sa ľudia už nedali ovladať. V podstate to bolo podobné ako teraz.
17.07.2019 - 19:45 | Filtr
(Panna) Wike10 » AL8EX
Ten na Děvíně.
17.07.2019 - 20:07 | Filtr
(Ryby) thééé » Wike10
jůů Tobě jde ze Země růžová energie? zaujímavé :12:
17.07.2019 - 20:09 | Filtr
(Panna) Wike10 » Neretvička
Tak díky, tak to asi je z Atlantidy..

To právě vídám - ne úplně fyzické mučení, ale působení na 3. oko kvůli přijetí nějaké doktríny a zakalování 7.čky a výš. Neničí to duši podle mě, ale aby nemohla do těla, aby nemohla spolupracovat s tělem ... je to spojeno s velkým strachem.

peče´t nevím co je..
17.07.2019 - 20:22 | Filtr
(Panna) Wike10 » thééé
letos ne tolik,
ale přece jen to dělají hlavně vápencové skály na Pálavě
a chození kdekoliv na Makarské riviéře
to mi dělá tak dobře, je to nějaká ženská milá energie
17.07.2019 - 20:22 | Filtr
(Ryby) thééé » AL8EX
ano, myslím, že v současné době je to podobné, máme k dispozici obrovská zjevení a veškeré duchovní pravdy, ale neumíme je používat (protože to chce přirozený vývoj, jak píšeš)..takže jsou vlastně zneužívané.
s drogami je to dobrý postřeh :15: - v současné době se dětem s ADHD dává třeba Ritalin, což je látka podobná extázi. Jsou po ní soustředěnější a klidnější. Je to legální lék na naše lidské problémy.
Myslím, že následky jsou už postupně znát.
S tím koncem světa v určitém roce bych to nebrala doslovně, v tom číslu je vždy zakódovaná informace.

jsem zvědavá, co kdo napíše k tématu
17.07.2019 - 20:23 | Filtr
(Rak) AL8EX » Wike10
a odkud tam chodíš ?..z Pavlova nebo z Klentnice??..Pálavu opravdu miluju :12: :18:...možná už jsem se tě ptal (s někým jsem to řešil..), ale bylas u kamenného kruhu?? a koupala si se v lomu u mlýna??(bylo tam na jaře dost málo vody :63:)


Mimochodem zrovna Pálava je dost taková "Atlantská"...patří do tří nejsilnějších míst ČR.. Čechy mají Říp (který ja magnetický-nefunguje tam kompas atd), Morava Pálavu (ta je zas "elektrická" ty kameny jsou k sobě i hezky barevně...černý a bílý..jin-jang)...a třetí je Brno :61:..dělám si srandu ..Praha :3:
17.07.2019 - 20:26 | Filtr
(Rak) AL8EX » thééé
Ona je otázka, jestli si toho "konce" někdo všimne (všiml)...rok je nepodstatnej, otázka je, jestli tohle co zažíváme je jako "život"??
17.07.2019 - 20:36 | Filtr
(Ryby) thééé » AL8EX
když už je tolik probuzených, tak by si měli všimnout ne :75:
Jsem si vzpomněla na jeden takový rok, měl přijít kolaps systémů, odjížděli jsme na Silvestra, tak jsme vše vypli z elektriky,a vrátili jsme se do vytopené kuchyně (od lednice)..
:75:
ale jinak to beru vážně vážně :64:
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-125 126-150 151-161
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »