Lilith v Rybách


14.05.2019 - 02:47
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Lilith v Rybách
Lilith vstoupila do Ryb 3.května večer. Zde je její poselství:

Jsem poslední.
Na všechny už se dostalo, všichni se drali kupředu, ale já si umím počkat. Všichni se hnali kupředu, ale já jsem ta, kdo má poslední slovo. Jsem bezrozměrná a bezčasová a přišla jsem, abyste si odložili. Abyste obětovali věci, které již nebudete potřebovat.
Jsem ztělesněním vašich snů i vaše nejhorší noční můra. Mohu být čímkoliv a kýmkoliv, co pojme vaše představivost. Svatá i děvka, hodná holčička i rebelka. Přišla jsem vás naučit, že život existuje i mimo hranice, mimo schémata, přicházím vám ukázat, že s logikou se daleko nedostanete. Můžete se děsit toho, co přijde, anebo ve vás může být nekonečná důvěra a víra v dobro. Můžete se na svět dívat tak zbožně, jak zbožně se Panna Marie dívala na svého syna, Ježíše. Byla v tom absolutní láska, přijetí, pochopení, totální respekt toho, co má přijít. Nebo se můžete ztratit v iluzích, falešných světech a alternativních realitách, alkoholu, drogách a počítačích a mobilech.
Ukazuju vám ideály, sny a barevné bubliny. Ukazuju vám, že samy o sobě nejsou cílem, spíš jen jakousi směrovkou na cestě. Není třeba jim "věřit" intelektuálně, spíš je třeba je "cítit".
Učím vás, jaké to je, být poslední, přehlížená, terč. Často vás trochu přidusím, abyste spadli ze schodů hezky dolů a uviděli tu marnost veškerého soutěžení a snažení. Dám vám neskutečnou jistotu v tom, že kdo je poslední, toho lidé nechávají na pokoji, nesrovnávají se s ním a vlastně ho ani nevidí...v té hře na "někoho" se "nikdo" docela dobře ztratí.
Ukážu vám, že moje cesta je klikatá, nepředvídatelná, ale nikoliv chaotická, jen je zkrátka...nepopsatelná. Naučím vás kličkovat, vyhýbat se nepříjemnostem, být flexibilní. Naučím vás toho hodně o oběti. Né o tom, jak být oběť, tím upřímně pohrdám, ale jak obětovat, jak ze sebe dávat, jak se nechat prostoupit vyšší mocí. Jak se nechat symbolicky ukřižovat...a jak to všechno pustit. Buď vůle tvá...to je má mantra.
Já jsem ta, která dává, odevzdává...Pokud mě budete respektovat, získáte ode mne něco zásadního. Přijetí. Navzdory tomu, jak to vypadá, se budete cítit dobře a naplněně. Protože všechno je, jak má být. Není to informace, ale prožitek. Musíte cítit tu krásu, harmonii celého vesmíru. To "flow", to nechání být...v tom je síla a díky tomu, a díky přitakání životu a všemu, co v něm je, černé či bílé, ustojíte úplně všechno.
Jsem Lilith v Rybách. Jsem výsledný mišmaš všech energií předešlých znamení, a jsem ta, která završuje, která tomu všemu dává hluboký smysl a nové nasměrování. Jsem ta, která cítí i tu poslední sebemenší radost i tu sebenepatrnější nenávist...a která mezi nimi staví most. Jsem ta, která vám říká, že nic není nemožné. Se mnou zažijete spoustu nepochopitelného a iracionálního...a to, co po vás budu požadovat je "skok víry". Žádné "ukaž a já ti uvěřím", ale "uvěř a já ti ukážu".

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.05.2019 - 07:43 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Jj,klasicky rybi vyvar;)dodavani si pocitu vl. dulezitosti skrze ublizenost a spasitelstvi, citove manipulace,komplex obeti -ja jsem ta chuderka v pozadi a vy za to ted budete pykat,ale kdyz uznate mou hodnotu,tak skrze me budete spaseni..:D
14.05.2019 - 08:54 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buh je tlak
O něčem takovém se v textu nepíše.
14.05.2019 - 09:14 | Filtr
(Vodnář) mili111
Hmmm.....co se myslí slovem přitakání?
Respekt toho, co má přijít?
Rozdíl mezi respektem a podřízením se, bo není sil?

Ale to přitakání je souhlas? Nadšený souhlas?

Jo a nic nemusíme :2:...bych ještě :4:
14.05.2019 - 12:34 | Filtr
(Býk) Neřestvička
Láká mě připsat sem něco o první rusalce... Třeba někdy.

Zatím se bavím. Komentáři. Pozoruji z podzávoje s myšlenkou: jen si vnášej racio, když to nežiješ. Díváš se, ale nevidíš. Slepý rybáři...

Když tě neopustím, zemřu. Když odejdu, ztratíš duši. Vyříznu si srdce, znova a znova. Nepatří mi. A nad tím hluboký mír. Jako hladina. Jsem vším. Všemi. Jsem-li.

Prastará...
14.05.2019 - 14:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Iteza, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tohle všechno k tomu patří. I reakce na "slabou ukňouranou rybu", i rádobyvzletná poznámka o tom, jak se to nežije, jen se to teoretizuje. Nu ano, pokud převádím do slov nepřeveditelné, pak se toho v překladu ztrácí dost. Dělám to ale přirozeně i jinak, než slovy, ale nikoliv tady a teď, tady na to navíc ani není prostor.

Já jsem si prostě jen představil, co by nám řekla Lilith v Rybách, kdyby tu stála před námi. Vidím to přirozeně jen na základě své úrovně, svého energetického, duchovního a vnímajícího nastavení a neříkám, že tohle je ta velká pravda. Tohle je maximálně jeden malý kamínek v mozaice. Byl bych moc rád, abychom si své kamínky navzájem porovnávali, skládali je k sobě, ale neřešili, kdo ho má větší, barevnější, výstižnější, lepší...protože ten celkový obraz se vyloupne nikoliv z jednoho kamínku, nikoliv z desítek, ale spíš stovek různých pohledů, náhledů, názorů a pojetí.
14.05.2019 - 15:26 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Neřestvička
No tak to je ale authentic. :15:
14.05.2019 - 17:36 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Buh je tlak, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
tak u té triphaly taky nemáš v letáku uvedeno jak to bude vypadat, až z tebe na druhým konci pujde ven
a přece to k tomu patří..
14.05.2019 - 18:16 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buh je tlak
Ja bych to jako kontinuum nespojoval jde precejen o ruzne aspekty ktere se zpravidla nemisi.
Tys popsal to negativni videni ale je to jen osobni filtr. Vybrany aspekt ad absurdum. Podobne jako se demonizuji stiri.
Veci nejsou objektivne zadne, jen se nam jevi v tom ci onom svetle podle toho kam upiname pozornost.
To je zalezitost postoje nikoli obecne reality.
A opet to souvisi s etikou veci.

Jestli se nam lilith jevi jako mrcha manipulantka nebo vykupitelka je vec osobniho postoje.
Rudhyar o tom vnimani napsal pekny clanek prilezitostne pripnu. Sice to nebylo o lilith ale princip stejny.
14.05.2019 - 19:22 | Filtr
(Býk) Neřestvička » Iteza
Neber to osobně. Udička pobavení mířila na záměrně extrémní koment, nikoli na tvé pojetí.

Není v silách jednoho člověka obsáhnout a popsat vše. Netuším třeba, jak tuto Lilith prožívají muži.
Znala jsem blíž pouze jednoho. Žil víc ve Stínu než realitě. Při snaze skočit do Pekla se zmrzačil. Alkohol, závislost, touha najít duši. Pohrdal lidstvem, bral jej jako parazita na matce Zemi...

Co mě osobně rezonovalo, byl most. Spojnice mezi různými světy. Pokud bych měla zvolit symboly pro svůj život, šlo by o klíč bez daného zámku, duhové střepy a most.

Přemýšlela jsem nad mozaikou. Příběhy, které žijeme, zachycené v úlomcích různě velikých krystalů... Víš, mozaika má nevýhodu. Je statická. Svět, který žiju, je jako kaleidoskop. Třeba to vnímáte jinak.

Říkám si, že Lilith v Rybách by asi moc nemluvila. Spíš zpívala. Anebo už jenom mlčela. Dívala se. Jsou lidé, co ten pohled neunesou.
"Ani zvíře, ani člověk" tak nějak to vyjádřila žena kdysi mi blízká.
14.05.2019 - 20:48 | Filtr
(Beran) Al* » mili111
Je to hezký, poeticky napsaný, měla jsem z toho husí kůži ..

Přitakání si představuju i takové to "jjj, to víš, že jo" .. píše se o přitakání životu, takže prostě asi brát život, jaký je a co přináší a poprat se s tím ..
14.05.2019 - 20:52 | Filtr
(Vodnář) Znovuzrozená » Neřestvička
mám v Rybách "pouze" Venuši, ale tvůj koment k tématu se mi líbí.

mmch ...vše nejlepší k narozeninám... :3: :37: :17:
14.05.2019 - 21:46 | Filtr
(Vodnář) mili111 » Al*
Asi ano :25:
... mám poslední dobou nějaký jednoduchý období....znamená libuji si ve stručných a jasných věcech a nějak mi tohle trochu ..hmmm...nebaví :63:
....nebo přijde jako omílání a obcházení a mlžení a....
...nebo ještě....nač o tom psát, když se to žije

No taky jsem psala jednu dobu básně a nimrala se v těchto poetických dílkách
takže..to bude asi jen obdobím :4:
15.05.2019 - 12:14 | Filtr
(Býk) Lucie.M
já ji mám nyní v 7.domě a od jejího vstupu na DSC nemám zájem o partnerské vztahy. Jakoby neexistovaly, byly pro mne uzamčeny. Tak nějak doufám, že to po jejím odchodu odejde. Nehodlám se stát poustevníkem.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »