Luna na ascendentu v konjunkci se Saturnem, merkurem, sluncem a jupiterem


06.02.2019 - 23:49
(Blíženci) Hey, my eyes are here ->
Luna na ascendentu v konjunkci se Saturnem, merkurem, sluncem a jupiterem
Ahoj všichni, chtěl bych se jenom zeptat, jestli byste někdo nebyl schopen mi objasnit postavení mojí luny, která leží na ascendentu v konjunkci s ostatními planetami poblíž ~> když tak přiložím foto :)
V podstatě mi vysvětlit co to znamená když je Luna na ascendentu v konjunkci s tolika dalšími planetami? Nikde jsem o tom toho moc nenašel a jako Blíženec ♊️ mám spoustu pochybností :D

Děkuju moc všem! :79:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.02.2019 - 13:06 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Já bych si k tomu dovolil podotknouti, že Luna je v konjunkci z planet pouze se Saturnem.
Střetávají se zde dva opačné principy, protože Luna a Saturn jsou skutečně velmi odlišné (také vládnou v opozičních znameních Raka - Luna a Kozoroha - Saturn).
Jak je Luna v Blížencích přelétavá a nestálá (hlavně v myšlení, zde to není nutně nestálost partnerská, ačkoli pro značnou proměnlivost názorů i k této může snadno docházet), tak Saturn zde stojí s přísně vztyčeným prstem a říká: "Pomalu, pomalu!"
Tyto principy se střetávají v mnoha polohách. Zatímco Luna by chtěla komunikovat, povídat, sdělovat své myšlenky (Luna v Blížencích bývá velmi sdílná a upovídaná, často si neuvědomí třeba hranici mezi upřímností a již neomaleností), tak Saturn zde může vkládat brzdu v podobě malé sebedůvěry, obavu z přijetí sdělovaného obsahu. Člověku nevyhovuje ani mlčet, ani povídat. Potřebuje dobré posluchače, kteří jsou schopni jej (jeho způsob sdělování informací) pochopit. Může se to projevit třeba ve způsobu sdělení, kdy člověk Pouze s takovou Lunou by byl v projevu velmi emotivní, zatímco se Saturnem v této kombinaci může být jeho hlasový projev třeba až monotónní, bez důrazu na patřičných místech atd.
Těch možností je skutečně velmi mnoho, pochybuji, že bych rovnou trefil, co právě na Tebe bude sedět. Ale nástin protichůdných principů máš. Spíše Ty by jsi měl sdělit, jak se to projevuje právě u Tebe a co pod popsané vlivy ze svého života dokážeš zařadit.
31.03.2019 - 21:37 | Filtr
(Blíženci) CapRising
Páni ty si megablíženec...
Blíženec - Slnce+Luna, ASC blíženec, Merkúr v 1. dome.

A motto Povrchnost nade vše??? Správne blíženecké. :3:
Luna, Saturn môžu predstavovať aj matku, otca. To, že sú pri sebe, môže znamenať, že si ich vnímal ako spolupracujúcich, s dobrým vzťahom.

Mňa skôr zaujala tá opozícia 1. - 7. dom, ľudia s týmto postavením vraj cítia dve rovnako silné protichodné túžby, túžbu nenechať sa obmedzovať 1. dom, nikým a ničím a túžbu po vzťahu 7. dom.

Ďalej, len pre zaujímavosť, ľudia s južným uzlom a severným uzlom v znameniach kozorožec, rak alebo v 4. a 10. dome vraj v niektorej z nedávnych inkarnácií zmenili pohlavie. Takže možno po mnohých ženských životoch si teraz muž :3:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »