Poprosím o stručný výklad mého radixu ?


04.02.2019 - 19:24
(Býk) Nnnnn
Poprosím o stručný výklad mého radixu ?
Radix

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.02.2019 - 14:05 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Stručný výklad znamená neúplný, nepřesný. A na plný výklad skutečně není čas, to není práce na chviličku. To již se vyplatí jednou za život investovat do nějakého profíka (nechat si doporučit nějakého dobrého, aby to nebyla marná investice) a nechat si výklad zpracovat. Samozřejmě takový výklad, který není vygenerován automaticky počítačem (od toho zde nakonec máme například Najdise), ale skutečně s ním pracuje lidský faktor, který umí vypíchnout podstatné, to rozvést, a balast vynechat.
Pak je samozřejmě i jiná možnost a to udělat si výklad sám. Začít se tomu věnovat a za nějaký čas... :3:

Jinak co tak alespoň v rychlosti? Že jsi asi velký romantik, který hledá soulad, harmonii. Možná z důvodu, že mezi rodiči (nebo od rodičů, neúplná rodina?) nemusela být vždy pociťována.
Hledání souladu ve vztazích může však přinést úskalí v tom, že ne vždy dochází k nalézání vhodných partnerů. Nouzí o partnery asi netrpíš, ale kvalita Ti může scházet. Ovšem chyba zde nemusí být ve "zboží", ale ve špatném výběru. Nestačí vybírat podle obalu. Nepodléhat lichotkám těch, kteří také sledují jen obal. Je dobré v první řadě nalézt sama sebe, svoji hodnotu. Správně se ocenit. Pak teprve si vybírat, kdo je vhodný protějšek.
Zřejmě dokážeš být značně impulsivní povaha, zvídavá a zvědavá, co ráda komunikuje a o všech a všem ráda všechno ví (ale otázkou je, co skutečně do hloubky). Přestože výše píši o souladu, myslím, že mnozí Tě znají jako člověka, kterému když se něco nelíbí, dát o pořádně najevo. Jazykem vládneš rychle. Na druhou stranu jak emoce vzplanou, tak se uklidní, nepřenášíš v sobě zlobu dále. Jen pozor na nerozvážnost, protože když mluvíš rychleji, než myslíš, je snadné ublížit. I neprávem.
Pozor na žárlivost a možné majetnictví vůči partnerům! Řekl bych, že v reálu k nim nemáš důvod. Nedostatek by mohl být spíše na straně vlastního sebevědomí. Ve skutečnosti zde vidím, že bys naopak mohla účinně pomáhat lidem, kteří kvůli žárlivosti trpí, protože zde jsi schopna zejména u druhých (v tom je ten paradox, že u sebe možná méně, než u druhých) hlubokých vhledů do této problematiky. Dokonce bych si tě dokázal představit jako nějakého vztahového poradce, což by bylo v souladu s touhou po souladu; pomáhat k souladu i druhým.
20.02.2019 - 21:53 | Filtr
(Býk) Nnnnn » Sosna zvlčelý
Děkuji moc :-)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »