Jak to bude vypadat?


01.08.2018 - 19:02
(Blíženci) evita19
Jak to bude vypadat?
Zdravím,
měla bych dotaz. Jak to bude vypadat po finanční stránce v nejbližší době?
Mohla bych zajít ke kartářce, ale to nechci. Budu vám moc vděčná za jakoukoli odpověď.
Děkuji :1:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
01.08.2018 - 19:31 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
dobrý
01.08.2018 - 20:25 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Nic dramatického nevidím, určitě už bylo hůř. Nedoporučuju jen pouštět se nyní do spekulací a také je možné, že budeš tratit spíše skrze partnera než jiné lidi, tvoje příjmy by měly být stále stejné :97:
02.08.2018 - 01:43 | Filtr
(Střelec) Kannál
Mas recht.kartarka stoji penize,tu to mas zdarma. Navic boschovo pregnantni shrnuti, to je i skola zivota:D zlatit toho pana!
02.08.2018 - 13:06 | Filtr
(Lev) Orfanikus
Nevím,já myslím,že je lepší zaplatit schopnou kartářku,než
tady natahovat ruce,že chci od kohokoliv práci gratis v jeho volném čase.
03.08.2018 - 08:42 | Filtr
(Blíženci) evita19 » Orfanikus
Tak to špatně chápete, rozhodně o to mi nešlo. Já těm kartám moc nevěřím, to je celý. :1:
03.08.2018 - 08:46 | Filtr
(Blíženci) evita19 » Bosch
Děkuji :1:
03.08.2018 - 08:47 | Filtr
(Blíženci) evita19 » Mici Angóra
Děkuji
03.08.2018 - 08:48 | Filtr
(Blíženci) evita19 » Mici Angóra
Tak teď nevím jestli je to pozitivní či negativní. :4:
03.08.2018 - 10:16 | Filtr
(Býk) player » Orfanikus
To je pěknej blábol...ono totiž nefunguje ani jedno ani druhý. Platit za to , že někdo zamíchá karty? Hm , blahoslavení , chudí duchem...1 euro někde na chodníku a pro společnou fotografii , to leda. Já bych si od kartáře vyžádal záruku , a pokud se jeho předpověď nevyplní , tak vrátit prachy a ještě bolestný. :61:

Astrologové se taky pletou a to pořádně , ale pokud to někdo dělá zadarmo , jako hobby , tak dejme tomu , no...snad.

Ale prachy za míchání kartičkama...i když ono je to složité. Lidé dnes nakupují 90% haraburdí , které nepotřebují a kupují to jen proto , že na to maj. Takže vlastně proč si nekoupit nepravdivou neurčitou a zavádějící předpověď...
03.08.2018 - 12:40 | Filtr
(Lev) Orfanikus » player
Dík za názor a že jsi promluvil s takovým přehledem,jakoby jsi to sám mnoho
let provozoval ,viděl hodně lidí a mluvil s hodně lidma.
03.08.2018 - 13:22 | Filtr
(Býk) player » Orfanikus
Prosím. Provozoval (zadarmo a už neprovozuju , páč to je víc, než k ničemu) a hlavně potkávám hodně lidí , kteří své peníze za to ZAHODILI.

A i kdyby to byla pravda , tak naši budoucnost mají znát jen naše duše , ale ne tady a ne teď.
05.08.2018 - 11:23 | Filtr
(Kozoroh) Alffie » player
Naše duše mají znát hlavně kým jsou, odkud pochází a kam míří.

Jestli se člověk zabývá kartami, čísly, nebo astrologií, dovede se v ní pohybovat. Tak může ostatním DOPORUČOVAT (schválně zdůrazňuji velkými písmeny) kudy směřovat. Jestli ten či onen tomu bude naslouchat, nebo to zahodí, nebo nebude vytrvalý, za to už tento odborník nenese zodpovědnost.

Ono je úplně jedno, jestli si na tom někdo založí byznis, dělá to jako protihodnotu za něco ostatního, nebo to má někdo jako koníčka. Ve finále nic není špatně.

Osobně ovšem vnímám člověka, jenž takové věci dělá zdarma, že

a.) buď se tímto koníčkem baví a hraje (což se může vymstít.)
b.) že takový člověk nezná hodnotu sám sebe a nedovede se ocenit.

a mimochodem, bod B je nyní aktuálně velice žádoucí, viz. Uran v Býku. (od března 2019 nastane jeho 7 letý vliv)
05.08.2018 - 13:25 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Alffie
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ta možnost za B a to s tou hodnotou sama sebe mě pobavila.Proč by nemohl někdo něco pro někoho udělat jen tak?Kde je potom láska,úcta,pokora?Vždyt to je úžasný obrázek nastevení lidí,zadarmo prostě nic nejde a jako alibismus použijem,že známe svoji hodnotu.Ale proč ne,pak je taky velmi zábavný vidět,na kolik se takový člověk cení.Co znám nějaké kartáře,tak si berou kolem 500kč za výklad a astrology co znám kolem 1000kč/hod.To mě přijde hodně málo za můj čas a energii,jenže čas ani energii mi žádné peníze nevrátí a ani nevynahradí,takže proč si je vůbec brát?Přiznávám,že stále chodim do práce a beru za ni mzdu,protože zatím nemám dost odvahy vyskočit z tohodle blázince,ale když chci a můžu někomu pomoct,tak to nedělám za peníze ani za nic jinýho a nevidim v tom žádný problém s moji hodnotou.Vždyt je to úplná blbost,copak ty vidíš svoji hodnotu v penězích?
05.08.2018 - 16:28 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Petr204
:15:

Tohle je typický "produkt" různých "seberozvojových" (a draze placených :4:)
kurzů. Ale zas je třeba přiznat, že je např. dost žen, které měří hodnotu chlapa jeho příjmem - prostě mají posunutá měřítka.
No, do práce chodíš vyměňovat svůj čas za peníze, takže by se to mohlo brát stejně - jakože peníze vyjadřují hodnotu času. To je samozřejmě z jiného hlediska naprostá pitomost, protože času je nekonečně - no, ale to nemusíme nikomu nutit :14: :4:

Původně jsem chtěl reagovat jen tak, že mi chybí c) :4:
05.08.2018 - 19:47 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Buddha/2
c) jedná se o altruistu?
pak existuje ještě asi 99 dalších možností pokud nechceme lidi rozškatulkovat jen do dvou kategorií které nám zrovna pasují a sice a) pitomce a b) idioty
05.08.2018 - 19:49 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » evita19
apropo první polovina září je dobrá pro transakce nástup do někam atd neb merkur pluje direktně druhým domem to by se mohlo hodit šance dohodnout dobré fin podmínky
06.08.2018 - 09:19 | Filtr
(Lev) Orfanikus
Co závěr roku 2018 ?,kdy se tranzující Jupiter dostane do 5.domu,současně bude
doma - ve znamení Střelce a současně tento tranzit Jupíka udělá trinus na direkční Mars ? Saturn je ve svém domicilu,jsou to všechno vyšší planety,
takže je hodně reálné,že jejich vliv se projeví.
Pak by mohla být dobrá doba,kdy direkce Venuše a tranzity Jupíka dávají
harmonické aspekty na Fortunu( Bod štěstí).
06.08.2018 - 10:56 | Filtr
(Býk) player » Alffie
No - tohle je poněkud proti víře v boha. Protože člověk - (dle něj) nemá znát odkud pochází a kam míří a má se k němu modlit... A kdyby Bůh chtěl přes karty nějaké vzkazy posílat (ale proboha proč přes takovou ptákovinu , to by pro něj bylo daleko jednodušší to implantovat třeba do snů), určitě by se někdy o tom nějak zmínil. (Pozor teď mluvím za věřící , já sám to mám trochu jinak , nejsem biblista).

Koukněme se na to jinak. Přes regrese. Pokud je tedy pravda to , co bylo vyzkoumáno , tak jedem podle knihy osudu našich inkarnací. Duše ví kam míří , ale má to zašoupnutý v podvědomí. Plní si zde domácí úkoly - nebo se vychýlí a odkládá je.

Tudíž - pokud má někdo problémy sám se sebou a neví , co sám se sebou , tak rozhodně bych nešel ani k astrologovi ani ke kartářovi. Jednak kartář ani astrolog jeho knihu přečtenou nemá , druhak - je to zbytečný. Protože stejnak jedem dle plánu nebo mimo. Ano - naklopit tu duši zpět na její cestu by mohla sice opět regrese , kde se třeba duše dozví , že před x lety se na svůj plán vykakala a že stejnak v budoucnu všechno splatí , ale jak říkám , to zas by tý duši mohlo pořádně rozhodit sandál.

Nebo - regrese jsou hovadina a duše neinkarnují. A pak by každej kartář musel poradit logicky: vykraď banku , bacha ať tě nechytěj a zmiz na Maledivách.
06.08.2018 - 11:13 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
jestli to ten bůh domyslel s tím jak nakrmit lvíčata? :25:
možná proto vyrobil i nevědomost aby ti hloupější krmili ty co se tváří že ví více, kartáře..astrology..
06.08.2018 - 11:25 | Filtr
(Býk) player » Bosch
Jo. Může bejt. Kniha osudu:

Ty už jsi vytrpěl dost nebo nemáš bůhvíjaké dluhy , takže si v tomhle životě klidně pohov v křesílku a míchej obrázky - užívej lidské malosti. :4:
06.08.2018 - 12:59 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » player
:15:moudrá slova
06.08.2018 - 16:59 | Filtr
(Beran) upřímnost
Tr. Pluto v opozici na n. Urana v 10 domě (čili Pluto je v 4. domě) - já bych to vykládal tak, že v práci se budete bránit změnám (snad i větší opatrnost před jakýmikoliv náhlými změnami - raději dáte na zaběhlé postupy než na inovativní myšlenky. A s tím může souviset i otázka ohledně peněz - co když někdo kdo je iniciativnější než vy si vydělá více, zatímco vy budete ohodnocena méně? Jak budete reagovat? Nebudete třeba žárlit či závidět? S penězi ještě souvisí Saturn v Kozorohovi v opozici na Slunce, to bych vykládal jako nějaké překážky či napětí - týká se to peněz a přátel. Tak či tak, dejte si pozor na to komu půjčujete a kolik a neberte si půjčky.
07.08.2018 - 16:41 | Filtr
(Kozoroh) Alffie » Petr204
Hodnotu vidím ve službě ostatním. To je to nejušlechtilejší, co člověk ze sebe může poskytnout. A jak už napsal Budha - do práce chodíš vyměňovat svou energii a čas za peníze.

Pokud se něčím zabývám a jsem v tom dobrý, tak si to samozřejmě žádá hodnotu. Máme zde opozice

Já a Partnerství - alegoricky Beran a Váhy
Finance vlastí a finance sdílené, nebo taky hmota a duch - alegoricky Býk a Štír
učení a poznání, nebo taky chytrost a moudrost - alegoricky Blíženec a Střelec
rodina a veřejnost - alegoricky Rak a Kozoroh
milenecká láska a přátelství - alegoricky Lev a Vodnář

a v neposlední řadě
realita s rutinou všedního dne a rozplynutí se ve snu. nebo taky Služba a oběť - alegoricky Panna a Ryby

A tohle je vhodné udržovat v rovnováze. Ta se pozná a uvědomí jedině tak, že si prožiješ oba extrémy protipólu, aby si člověk uměl tu rovnováhu nastolit. Jinak to asi možné není.

Takže o tom, co se bavíme, je ta poslední opoziční osa. Pokud nedostaneš za své znalosti a odbornost ale i v zaměstnání zaplaceno, je z tebe oběť.

Pokud to ale vnímáš jinak, nevadí, tvůj postoj, plně ho respektuji. :1: můžeš v takovém to stavu oběti žít dál, až třeba do té doby, pokud nepřijdeš na to, že si tímto postojem nevážíš sám sebe. Obvykle ti to budou zrcadlit vztahy, které si vytvoříš (tvůj 7 dům). Nebo že sebeúcta pro tebe, jako pro Berana, by měla být zdůrazněna. Ono možná si se právě do tohoto znamení narodil, aby jsi na tom nyní zapracoval. :1:
07.08.2018 - 20:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Alffie
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Opravdu to vidim jinak,vlastně se ti omlouvám,že jsem ti cpal svoji vůli,ale pak je otázka,kdo nebo čím platí slunci,vzduchu,vodě,...?Nebo tomu mám rozumět,že jsou oběti?Svým způsobem máš pravdu,já to beru z úplně jinýho úhlu.Když chci a můžu,tak prostě pomůžu a nic za to nechci.Když nemám náladu pomáhat,tak řeknu ne.A to,jestli má někdo nebo nemá znalosti,odbornost,tak nevim,jak by se to správně mělo posuzovat,já bych řekl,že to není potřeba.Můžu být dobrý astrolog v porovnání s tebou,ale absolutní moula v porovnání třeba s Baudyšem,Stříbrným,Kubíkem,...Já se vnímám tak,že prostě jsem.Možná se mám opravdu učit sebeúctě,ale určitě ne přes finance.Možná to mám jen nějaký období,ale pomíjivý věci pro mě nejsou důležitý.
08.08.2018 - 12:32 | Filtr
(Panna) yknuf » Alffie
Kdyby takto uvažovali všichni, žádné "najdise" by nikdy nevzniklo.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-65
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »