Vztah a miminko


04.07.2018 - 20:55
(Ryby) Chummy
Vztah a miminko
V květnu se nám s přítelem narodilo miminko. Přítel je ženatý, v prosinci odjel do zahraničí kvůli rozvodu ale od března se mnou nekomunikuje, malého nikdy neviděl. Samozřejmě si přeju aby měl malý úplnou rodinu. Když si vykládám karty, vychází mi, že by si měl situaci do konce roku vyřešit a měli bychom se k sobě vrátit. Mohl by mi tu prosím někdo rozhodit kartičky jestli to vidí stejně? Bojím se toho, že v kartách vidím co chci :(
Já 16.3.1993, on je 30.5.1977

Moc děkuji. Snad se tu najde někdo díky komu budu mít konečně klid na duši :76:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.07.2018 - 22:18 | Filtr
(Váhy) Jupíí
Já tedy nemám rozhozené žádné karty, vím, že chceš naději, ale pokud se neozval čtyři měsíce ze zahraničí, tak to by musel být někde v pralese bez signálu, aby to bylo omluvitelné.Minimálně mně to signalizuje, že na něj není spolehnutí.
Pokud jsi věděla, že je ženatý, je to i tvá nezodpovědnost.Věci se dějí, jak mají :3:.
Nicméně pokud po něm toužíš,přeji ti, aby se vrátil.Aby ti to tedy někdo vyvěštil... Já bych se raději než ke kartám uchýlila v tuto chvíli k rozumu :17:
04.07.2018 - 22:23 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Karetně skutečně neodpovím, takže se omlouvám. Budeš mít klid na duši, i když někdo dá opačnou odpověď?

Z pohledu astrologie a Tvého radixu, omlouvám se za upřímnost, bych na to moc nespoléhal. V oblasti partnerství to vidím spíše na odloučení.
Z pohledu rozumu pak už vůbec ne. Ach jo, holky, to je těžké, když prostě chcete chlapy s nevyřešenou minulostí a závazky. Je přeci jasné, že takový chlap lže své rodině. A pokud lže jim, proč by nelhal i vám? Lháři lžou, jedno komu...

Promiň, nemyslím to zle. Bývají to kruté lekce a potřebuješ se nyní soustředit na synka, není potřeba, abychom Ti tu nakládali ještě my. Nemá Ti z nás co kdo nakládat. Každý máme své, každý se něčemu učíme a pokud někdo je v něčem na tom lépe, také se k tomu musel prokousat přes mnohé lekce, možná přes mnohé životy. Ale všichni jsme se narodili s holou :71:. Jen počítej s tím, že se najdou tací, kteří o tom nevědí a myslí si, že oni se narodili v trenclích a kalhotkách. Poznáš je, až přijdou.
Drž se a mysli hlavně na synka. Udělej pro něho vše, co můžeš. Přeji hodně štěstí Vám oběma. :68:
04.07.2018 - 22:23 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Jupíí
Chtěla jsem napsat něco podobného. :15:
04.07.2018 - 22:27 | Filtr
(Váhy) Jupíí » bubobubo
No co taky...ještě jsem chtěla napsat to, co Sosna, aby věnovala teď hlavně lásku miminku.
04.07.2018 - 22:33 | Filtr
(Střelec) bubobubo » Jupíí
Ano,ale má to těžké.Péče o dítě,na všechno sama,zmatené emoce z přístupu otce dítěte.Přeji jí hlavně sílu,protože tu bude potřebovat. :3:
04.07.2018 - 22:49 | Filtr
(Váhy) Jupíí » bubobubo
Má.A až si to přečte, rozhodně nebylo mým přáním, jí ranit.Sama(a tady hooodně lidí) jsem prošla mnoha životními,rozmanitými peripetiemi a ještě i procházím a vím, že je to bolavé.Ovšem někdy není na škodu prozření , smíření a odrazový můstek do dalšího života.Nepomůže chlácholení.
Přeju jí ho, když ho chce, já bych ho už nechtěla i kdyby se vrátil.A myslím, že většina žen zde v diskuzích :3:...

edit k poslední větě: myslím tím, že většina žen ze zdejších diskuzí by ho už nechtěla.
05.07.2018 - 08:10 | Filtr
(Beran) Háňa*
Většina žen ti tady prý přeje, aby se vrátil.
Já ne.
Já ti přeji, aby zůstal, kde je, protože chlap, co si udělá výlet do ciziny, tam si upíchne dítě a pak si zmizí zpátky do bezpečí za kopečky a dělá, že není, nestojí za jedinou slzu.
Budeš to mít těžké, ale zas tak těžké, jako s ním, určitě ne. Pokud máš sklon na muži lpět, asi by sis s ním ještě užila. Buď ráda, že je pryč a podle toho se zařiď. Nejsi jediná, co je sama s dítětem, zvládneš to. A navíc tě nebude u toho rozptylovat ještě zlobení se se zbabělcem, co sice umí skvěle kecat a *ukat, ale když přijde na lámání chleba, vezme do zaječích. Na takového by ses stejně nemohla spolehnout, tak co by to bylo za partnerství.
Odlož karty, sestup z oblak, postav se na nohy, a kráčej. Buď tu pro svého syna a pro sebe, žijte v klidu, příště buď opatrnější na to, s kým sdílíš svoji intinitu, a časem jistě potkáš muže, který vás bude mít oba rád a bude o vás stát bez toho, abys musela o to žadonit.
05.07.2018 - 08:44 | Filtr
(Střelec) tiferett
Kľud na duši "vďaka" niekomu inému? Sama si si rozložila svoje "karty života", tak ti teraz neostáva nič iné, len s nimi "hrať" najlepšie, ako vieš.
05.07.2018 - 09:21 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ., který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak jsem si teda dovolila ty karty rozhodit, ale stejnak jsem se nedozvěděla nic převratného - tedy nic, co bych nevěděla bez karet.

Tam je z jeho strany skutečně velké rozhodování a velký problém ohledně uvědomění toho, co fakt chce. Nevím, nakolik jsi obeznámená s jeho situací a co Ti navykládal, ovšem pánovi zřejmě chybí jistá dávka zodpovědnosti a nejsem si tak úplně jistá, že chce od manželky skutečně odejít.

Po tom, co předvádí, i jen z toho, co píšeš, bych se na něj vykašlala. Bohužel (vzhledem k bolesti, která asi je a ještě občas přijde) musím souhlasit s Háňou.

Soustřeď se na synka, jsi mladá, takže opravdu věřím tomu, že se najde chlap, který vás oba bude doopravdy milovat. A věz, že na lásku nejsou výmluvy. Žádné "až se rozvedu", "až to vyřeším", žádné AŽ neexistuje. Většinou platí - pokud chceš vidět, jaký vztah Tě s dotyčným mužem čeká, podívej se na jeho vztahy předchozí. Představ si sebe na místě jeho manželky.

Netvrdím, že nebude mít vůbec žádné tendence se vrátit. Ty tendence tam být mohou - stačí další malinká krize s manželkou a "najednou" pro něj zas budeš jediná na světě. Prosím Tě - hlavně mu nekývni. Jinak se dostaneš do začarovaného kruhu jeho příchodů a odchodů a to nebude prospívat naprosto nikomu.

Drž se. :62: :68:
05.07.2018 - 09:39 | Filtr
(Váhy) Jupíí » Háňa*
Ne, myslela jsem, že většina žen by ho už nechtěla :4:, ale když ho chce, tak proč jí ho nepřát.Nechci už dělat predikce, natož tedy bez karet :3:, ale s takovým chlapem bych nebyla už ani jeden den.Ono jí vůbec ani nezapálí, že se nezajímá o ní ani o dítě a toužebně na něj čeká.A on si zatím vesele doma "nažívá "s rodinkou nebo zase oblbuje jinde...
Kdysi jsem byla taky naivnější(takhle ale ne), život mě vyškolil, jako každého.Nechci radit, ale bije to do očí, zjevně nejen mě a to by jí mohlo ty oči otevřít. Jenže si na to musí přijít sama.
Ideálně když v tomto případě svého otce dítě nepozná, protože tohle byl omyl.A za čas, pokud pochopí lekci, se může objevit někdo lepší.Ještě připíšu doporučení, když už jsem v tom rozjetá, že bych spoléhala v životě už hlavně na sebe.To jsem měla za úkol kdysi pochopit taky.
05.07.2018 - 12:27 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nejsmutnější na tom je,že nikdo neví,proč se neozývá a proč nechce vidět ani svoje dítě.Nechci se nikoho zastávat,ale co když je třeba nemocný nebo mrtvý?Je tak jednoduchý na každým vidět to nejhorší a hned dělat závěry.Ono většinou opravdu bývají věci a lidé jiní než to všechno vypadá.Pravdou je,že by si se měla soustředit hlavně na dítě a sama sebe a zkus se zbavit všech nadějí,právě z nich pramení všechno zklamání.
05.07.2018 - 16:06 | Filtr
(Ryby) MG34 » Petr204
Odpovím ti otázkou:

když si nemůžeš vzpomenout, kdes nechal klíče, tak co uděláš dřív? prohledáš si vlastní kapsy anebo zatelefonuješ kámošovi do New Yorku, jestli se ty klíče tam nějak záhadně kvantově neteleportovaly?
05.07.2018 - 18:06 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » MG34
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Odpust mě prosim moji nevědomost,ale nevim,kam tím míříš?
05.07.2018 - 19:48 | Filtr
(Ryby) Chummy
Díky všem za odpovědi. Nicméně nic není jednoduché jak to vypadá. Rok a půl žil a pracoval v Čr, manželka žila sama v zahraničí. Z toho jsme rok žili spolu. Ti dva neměli skoro žádný kontakt a manželské problémy již x let. Proto jsem nikdy neviděla důvod proč by neměl udělat ten poslední krok. Syn byl chtěný a plánovaný, on se na něj moc těšil.
05.07.2018 - 20:50 | Filtr
(Ryby) MG34 » Petr204
Ano, nevíš kam mířím.

Jinak my všichni kromě autorky vlákna nevíme jednu až dvě podstatné skutečnosti, které nám zamlčela.
09.07.2018 - 12:26 | Filtr
(Býk) player
Snad se tu najde někdo díky komu budu mít konečně klid na duši...


To je teda hezký. TAkže vlastně : karty , prosím vás , vraťte mi otce mého dítěte. Jenže karty muže nevrací. Ani ti o něm nic nepoví.

Pokud od prosince nekomunikuje , tak snad je to jasný , ne? Naletělas. Kdyby byl v nějakých komplikacích sebevětších , ale stále o tebe stál , tak nebude mlčet. Chyba.

Nicméně - tady dostalas už pohlavků dost. Pamatuj si - že všechno se děje , jak má , všechno má svůj důvod , účel , cestu a směr. Takže hlavu vzhůru.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »