Juvenilní justice


16.05.2018 - 13:37
(Vodnář) Anilah
Juvenilní justice
Vládám odkaz na pořad o juvenilní justici - mechanismech odebírání dětí v zahraničí, kterážto praktika má být brzo uplatňována i zde (Istambulská smlouva, GREVIO, OSPOD atp.). Všichni rodiče i lidé plánující děti by měli zbystřit! Krádeže dětí, vyhazovy z práce a vězení za jednu po zadku apod., prostě horor.

https://www.svobodny-vysilac.cz/201…

https://www.svobodny-vysilac.cz/201…

1:35 brutální únos dítěte na Slovensku... video záznam zde:
https://www.cas.sk/clanok/402007/…

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7
Řazení:
16.05.2018 - 13:53 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
a horor je tvůj oblíbený žánr...?
revolution never die? :-)
16.05.2018 - 14:43 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Bosch
Kdysi, dnes už je i realita dost hororová, takže nemusím číst.
Ale je mi jasné, že zrovna Ty si to neposlechneš, protože by Ti to nabouralo světonázor... :)

Revolta nikdy neumírá, revoluce jsou na nic. ;)
16.05.2018 - 18:39 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nuž niekde sa to musí odzrkadliť, postavili sme dieťa na piedestal, dali sme im názvy indigové a kadejaké iné a teraz čumime ako puk.
No ale tiež to môže byť stret civilizácií, nie nadarmo sa hovorí že stred Europy je najstaršia civilizácia a tak ju treba pokoriť a pokoriť ju tým že jej odoberieme deti, dosť podobné s dianim počas vojny.
16.05.2018 - 21:02 | Filtr
(Blíženci) tajga » Kiyoko
Jaky je k tomu celému důvod? Znám nějaké lidi, co dělají přesně v tomhle oboru neziskovek, ale nikdy jsem nic takového neslyšela, spíš opačné příběhy, že je velká snaha udržet dítě v rodině, jak jen to jde, tzv. sanace rodiny....I o těch Michálkových jsem od pro mě celkem důvěryhodného člověka slyšela něco trošku jiného, než že by se stala taková křivda, jak je se to obvykle interpretuje. Čímž nechci říct, že se to vůbec neděje, jen mi pořád nejde do hlavy, proč by se to dělo systémově. Nemůžu teď poslouchat dokument, kdyby měl někdo ve zkratce vysvětlení, docela by mě to zajímalo.
16.05.2018 - 21:54 | Filtr
(Blíženci) tajga » Kiyoko
O juvenilní justici právě nacházim spíš jen hysterické výkřiky, taky nesmysly, jakože pěstounská péče je byznys. Vládní materiály jsem samozřejmě nestudovala....Jestli to tak je, tak se to dříve či později musí ukázat a to pak asi začne teror nejvyššího kalibru. Pravda je, že jsem viděla před časem dokument z Anglie o odebrání dětí Češce a z toho mi bylo zle. Jen to působilo jako totální lidská blbost a ne něco systémového. (Je to strašné téma, tak moje obranné mechanismy pracují na plné obrátky.)
16.05.2018 - 22:27 | Filtr
(Panna) Epoxit » tajga
:15: :15: :15:
16.05.2018 - 22:32 | Filtr
(Vodnář) Anilah » tajga
V pořadu, pokud sis ho poslechla, je to jasně řečené. Jednak je to obchod - homo a jinopáry platí za přidělené dítě, ostatní (soudy, neziskovky atd.) jsou dotovány státem. Cílem je rozvrat rodiny a tím celé společnosti.
Nástrojem toho je právě tato agenda, prosazování jinosexuálů, pedofilů, zestátnění dětí, zničení „stereotypů“ (máma, táta) a tradic. Také se využívá k umlčování nepohodlných osob.
Další věc je, že Norové jsou malý národ a degenerují, takže si chtějí vylepšit genofond (i když Afričani s IQ vařené brambory to zase stáhnou dolů).

Když si přečteš o Kalergiho plánu, začne Ti všechno do sebe zapadat. http://www.novarepublika.cz/2016/…
16.05.2018 - 23:16 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Anilah
Hele já svůj světonázor nepotřebuji poopravovat protože nechovám ke světu žádné iluze. :3:
17.05.2018 - 11:31 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Bosch
Mně právě připadá, že iluzí ohledně bezchybného Západu máš celkem dost.

Byla bych ráda, kdybys byl ve svých příspěvcích konstruktivnější. Díky.
17.05.2018 - 13:26 | Filtr
(Vodnář) Anilah
Jednání OSPOD v ČR

http://www.ceskatelevize.cz/ivysila…
17.05.2018 - 13:37 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Anilah
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Pred pár rokmi ked sa riešil prípad slovenky v Anglicku presne toto písal jeden pán a ja som si myslela že je tak trochu divný ale teraz pripúšťam že to môže byť jedna z príčin. Národy ktoré si mysleli že sú naj odrazu vymierajú a hľadajú pokračovateľov ktorých si ale vychovajú sami. Zaujímavé je aj to že neodoberajú takým spôsobom deti rómske, ale vyberajú si skôr sporiadané rodiny a čakajú na príležitosť. No a už vyššie som písala že potrebujú pokoriť národ ktorý je oveľa lepší ako ich prehnitá spoločnosť a cez deti sa najviac zlomí ľudi.
O pestúnskej starostlivosti by som vám toho hodne mohla napísať ale je to skôr proti pestúnom, lebo všetky domovy uprednostňujú profi rodičov lebo sú to ich zamestnanci. Myslím že toto všetko sa nikdy nemalo stať, tým deťom to nepomohlo ale naopak sú iba prešpekulované a..?
17.05.2018 - 18:08 | Filtr
(Panna) Epoxit » Anilah
tak myslím, že homosexuálne orientovaní ľudia sú tí poslední, ktorí rozvracajú naše rodiny.. mnohé rodiny sú morálne rozvrátené už dávno aj bez nich a hlavne tými, ktorí ich samy tvora - budíček..
17.05.2018 - 18:23 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Anilah
Nevím jak jsi došla k tomu že vidím západ jako bezchybný?
17.05.2018 - 21:42 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Epoxit
Homoagenda je prosazována shora, jinak by se samozřejmě nikdy nemohlo stát, že by homosexuálové mohli uzavírat sňatky a adoptovat děti.

Rodiny jsou rozvrácené, a tedy není potřeba ještě situaci zhoršovat násilím na dětech i rodičích, kteří o své děti řádně pečují. A o tom tohle vlákno je, jestli sis nestačil všimnout. 4:
Pakliže chceš rozebírat důvody „morálního rozvratu“ současných rodin, založ si pro to jiné vlákno.
17.05.2018 - 22:29 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Kiyoko
...vždycky o těch filozofech vykládal tak, Krista Pána nevyjímaje, že to je banda raubířů a syčáků a vrahounů a darebáků, že kdyby nebyli, bylo by lidstvu líp, ale lidstvo že je potomstvo zlé a blbé a zločinné, a tak snad ten profesor mě utvrdil v tom, že je třeba být sám, že večer jsou vidět hvězdy a v poledne jen hluboké studny...
Bohumil Hrabal, I Served the King of England
18.05.2018 - 10:29 | Filtr
(Panna) Epoxit » Anilah
zhora ako nejaký systémový komplot? no tak to naznačuješ a ja tomu neverím, ani trochu.. je to iba Tvoja bigotná paranoia, a ďalších X paranoických ľudí..

zhora a zdola ako presadzovanie zájmov určitej skupiny ľudí, ktorých niečo spája? no a čo je na tom? to je politika.. ja tiež nie som za to aby homosexuáli adoptovali deti, ale majú právo pokúsiť sa iniciovať svoje priania na spoločneskej úrovni.. rovnako ako my, ktorí s nimi v niečom nesúhlasime, tieto snahy nepodporiť.. o tom je demokracia.. a nie ich démonizovať, poskribovať, fanaticky očierňovať a seba samých pokladať za ich obete.. oni sú tiež súčasťou našej spoločnosti aj keď sa Ti to evidentne nepáči..

zdá sa mi, že nemáš pojem o tom čo je demokracia hoci užívaš jej plody.. keby bolo na Tebe tak by žiadny spoločensko-politický diskurz neexistoval, všetko by bolo iba čierno-biele, nepriatelia jasní, démonickí.. a Tvoje "hodnoty" nespochybniteľné..
18.05.2018 - 12:48 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Epoxit
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Bravo! :30: - toto je ukážka demokrácie ktorá teraz svetom beží, zatvorme oči pred všetkým iným.
18.05.2018 - 13:14 | Filtr
(Vodnář) mili111
jsem proto aby homosexuálové/ky měli/y :63: děti
.....pokud si je zplodí ok.
přirozenou cestou...proč ne.

Na vážno.....zakazovat cokoli je nesmysl.....vždycky se to vrátí.

Ustanovovat dalšími zákony cokoli (hlavně co se týká soukromí...sociálních vztahů...interakcí mezi rodiči a dětmi a dalších interakcí)...je taky nesmysl.

Na co si lidi nedojdou sami( počítaje mou maličkost)...vždy bude špatně pochopeno...někde se odrazí...a je o dost těžší v tom pak šťourat....co že to bylo.

Neventiluji přesně co si o tom myslím, protože všechno co je vzniklo na poptávku...jako reakce na ty, které to pak ničí...ohrožuje...vysává. A je to šance jít o kus dál...si myslím...taková rána kladivem nebo o futra....než bude padat balkon. :4:
kdyby to nešlo stále vytrvale do kytek.....nevzniklo by to. Do kytek to půjde dál, pokud to kladivo prostě nezaregistrujem...obvážem hlavu....nebudem přemýšlet proč....a po zhojení zas vesele vyrazíme stejným směrem.
A děti bolí většinu lidí....je to silná zbraň na probuzení.
Ale jinak mě to samozřejmě s :93:...a je mi z toho :28:
nicméně....v mém případě je to jen další stupeň toho jak funguje školství, zdravotnictví, možnosti nestandartní výchova....atd..atd. je to naprosto pošahané už i bez tohodle.....jen pro dost lidí to zatím jsou (byla) dost vysoká futra.
Zhruba :4: Ve zkratce :4: :29:
18.05.2018 - 15:15 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » mili111
V rámci rovnoprávnosti by měli mít homosexuálové nárok jen na adopci dětí od homosexuálů.
Jinak je krajně nespravedlivé že nemůžou heterosexuální páry vychovávat v adopci děti homosexuálů. Jak k tomu pak heteráci přijdou taková nerovnoprávnost a ústrk? :39:
18.05.2018 - 15:45 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bosch
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Vtipné ale úžasne pravdivé. Kam k tomu my prídeme.
18.05.2018 - 17:05 | Filtr
(Vodnář) Anilah » Epoxit
Ten budíček bys tedy potřeboval. Nejlíp starý plecháč na talíři.
Laskavě si přečti úvodní příspěvek, včetně poslechu pořadů, a pak se vyjadřuj.
O homolidech jsem nic závadného neřekla, jen že si myslím, že odebírat násilím děti z fungujících rodin a strkat je pedofilům a homosexuálům je zvrácené a úchylné.

Jestli tyto zjevně fašistické praktiky považuješ za tu pravou demokracii, pak se nemáme o čem bavit.
18.05.2018 - 17:17 | Filtr
(Vodnář) Anilah » mili111
Ale jo, už jsem někde na FB psala: když chtějí LG mít děti, ať si je udělají. :)

Nevím, jak moc vysoká ta futra... Němčouři povětšinou prozřeli až v okamžiku, když byl Berlín na cucky. Nedá se vyloučit nic. Vzorek takových mám doma, takže si moc iluze nedělám. Ale naděje, samozřejmě, lehá do rakve až jako poslední. :)
20.05.2018 - 09:00 | Filtr
(Panna) Epoxit » Anilah
práveže takto Ty vec nekladieš a ani neverím, že Ti ide o tie nebohé deti.. už som si to všimol skôr: každá spoločenská téma, problém, ktorú tu založíš a diskusia v nej prebiahujúca má ako keby rovnaký leitmotiv.. pripomína mi tie pobúrené výkriky fanatických diskutérov internetových plátkov.. vec stojí iba tak ako ju načrtneš Ty sama, kryštalicky jasná, aj to do koho biť a každý kto by mal opačný názor alebo by sa chcel na vec pozrieť aj z iných strán alebo vidieť v širšej perspektíve, nadhľadu, je v opačnom nepriateľskom tábore.. je vymytý propagandou a preto hlúpy nehodný diskusie iba odsúdenia..

no prepáč, Ty nepotrebuješ diskusie.. nevieš čo to je.. Tvoje diskusie majú aklamačný chcarakter.. potrebuješ iba takých čo prikývnu a budú byť na poplach spolu s Tebou.. oponentov sa budeš snažiť vysmiať.. alebo vyhnať.. a keby si náhodou strácala pôdu pod nohami, zaštítiš sa do ulity že si ako "nepochopená"..

máš totalitnú mentalitu ale vôbec si ju neuvedomuješ.. a bohužiaľ má ju čoraz viac ľudí, takže aj z tohto dôvodu demokracia, nech už je akákoľvek nedokonalá, hnije a časom padne.. našťastie zatiaľ ľudí nemážeš ale v zásade pozemšťan vol. 2
20.05.2018 - 10:28 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Epoxit
:15:
20.05.2018 - 11:01 | Filtr
(Ryby) MG34 » Epoxit
No, když už mne zmiňuješ... to, co teď předvádíš, není také žádná diskuze - je to demagogie, podsouvání toho, co kdo jak myslí a jak vidíš věci ze svého (omezeného - k tomu se ještě dostanu) úhlu pohledu ty.

Třeba si vezmi, že existuje téma, které je celkem mimo diskuzi - jasně dané. A pak je nějaká skupina lidí, která většinou z neznalosti to téma zpochybňuje a zavádí k němu pseudodiskuzi (ale zaštiťuje se "názorem", úhlem pohledu a jinými skutečně diskuzními záležitostmi). Vzpomínám si, jak třeba uživatelka Tajga zpochybňovala přistání na Měsíci tím, že těm všem výpočtům orbitálních rychlostí, množství paliva, hmotností lodí atd. nerozumí, takže si to prostě může myslet, že to tak není. Ale to pak není diskuze - takový člověk se sám z diskuze vylučuje. A protože sám neodejde, tak v té diskuzi přesto dál straší - to je věc druhá.

To, že justice (česká) je v příšerném stavu, je nadevší pochybnost. Situace se zvrtla do takové žumpy, že složitost a často i protichůdnost legislativy umožňuje soudci udělat rozsudek dle jakýchkoliv potřeb. Procesní složitosti vítězí nad reálnou vinou a nevinou. Občan je v takovém případě rukojmí peněz a času, které je ochotný na soudy vynaložit. O spravedlnosti se dá mluvit maximálně v případě, že strany jsou finančně/časově vyrovnané a soudce ani jedné z nich nestraní a posuzované věci zrovna celkem rozumí. Ale takových případů moc nebývá - já jsem třeba zatím nenarazil na žádný (vždycky něco z toho haprovalo) - a to už jsem se párkrát soudil anebo jsem měl pár soudů z první ruky.

A když se vrátím k tématu - obsahem sdělení je, že "brzo to bude i tady" (s těmi dětmi) - tzn. v ČR - a k tomu se asi těžko vyjádříš, když tu ani nežiješ a s naší justicí moc zkušeností zjevně nemáš. Mimochodem máš vůbec děti?
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-125 126-150 151-168
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »