Turistika v Krkonoších


13.05.2018 - 23:40
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Žanda001, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====

Turistika v Krkonoších
Zdravím všechny nadšence turistiky, potřebovala bych poradit...V Krkonoších je jedno místo, ale nejsem si jista kde by se mohlo nacházet.Jelikož sice máme turistickou mapu, podle které se orientujeme, ale jednou jsme zabloudili a myslím si, ze to byl zaměř tam z vrchu, protože jinak by jsme touto překrásnou cestou nesli.Myslím si, ze to byla cesta pres Kotel směrem na Horní Mísečky.Je tam místo, kde roste jen kapradí myslím, ze jsme šli i pres lávku ale tim si nejsem tak úplně jistá.Jde mi o to místo s kapradím, je to v tom kotli?Viděla jsem spoustu krásných mist, ale toto místo pro me bylo fascinujici...

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
14.05.2018 - 22:52 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Pokud by šlo o cestu ze Dvoraček na Horní Mísečky přes Kotelní jámy (mimochodem místo, které bývá místními označováno za naprosto nejkrásnější kout Krkonoš), tam si nevybavuji až tak výrazný porost kapradí, jak popisuješ. Ale naposledy jsem tam šel při lehké sněhové pokrývce a mocné námraze v listopadu 2015. Dřívějším výletům tudy už dosti vybledly barvy.
Každopádně i bez kapradí doporučuji toto místo navštívit, je zde skutečně překrásně zvláště za slunečného počasí (ideálně právě v květnu, kdy ještě člověk překonává pár míst sněhem v lavinových svazích, ale v tuto dobu je to již zcela stabilní). Nebo potom koncem srpna a v září. Je tu zelená tur. zn.

Pokud však jde o cestu značenou žlutě od bývalé Jestřebí boudy dolů na Horní Mísečky, tak tam jsem nešel už tolik let, že nemohu posloužit názorem.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »