jsem do něj zamilovaná ale má holku


11.05.2018 - 23:10
(Panna) ceslill
jsem do něj zamilovaná ale má holku
Ahoj :1:
Je mi trapný sem psát ale už si vážně nevím rady ....
Je to už asi měsíc co se mi líbí jeden kluk ...
Pořád se potkáváme a už několik lidí mi tvrdí že se kouká a otáčí mým směrem. Sama jsem ho párkrát přistihla ale nevím jestli jsem si to jen nevsugerovala protože se mi líbí ....
Vlastně se ani moc neznáme. vždy jsme se kolem sebe jen mihli.
On je moc hodný,vtipný a taky sportovně založený... ale má přítelkyni : co vím ta jsou spolu kolem 1 roku.
co se týče jeho přítelkyně ... přijde mi strašně nesympatická dokonce jsem se ptala několika lidí(co jí neznají) co si o ní myslí a řekli to samý co já ( ale třeba mi chtěli udělat jen radost co já vím )
Kamarádka mi tvrdí že bych mu měla napsat nebo ho začít sledovat na instagramu ale mě to přijde blbý vzhledem k tomu že má přítelkyni a má tam i její fotku .
Co si o tom myslíte vy ? nebo co by jste na mém místě dělali ?
určitě bych ho hned balila :D to bych byla i sama proti sobě... ale má to cenu ?
Děkuju :4:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
13.05.2018 - 09:36 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
to vezmeš kopretinu a postupně trháš,..má mně rád nemá mně rád..
13.05.2018 - 13:32 | Filtr
(Býk) player
Dej najevo svůj zájem a vyčkávej. Dnes většina vztahů druhým rokem končí a jede se odznova.

Asi tak. Ale na tvým místě bych se ho nesnažil odloudit přes postel. Protože nevíš , zda je tvoje nabídka pro něj vyšší , než její. Prostě čekal bych , až bude volnej a když nebude - smůla.
13.05.2018 - 20:19 | Filtr
(Střelec) Dejna801206
mně to s tím instagramem přijde taky blbý.

já bych počkal, až ti ta jeho přítelkyně začne bejt sympatická, tam si myslím, že je zakopanej pes.

přece kdybys s tím klukem opravdu "ladila", nemoh by chodit s žádnou megerou, co je ti tak nesympatická.
co myslíš?
14.05.2018 - 10:38 | Filtr
(Býk) Glimmer Man
Nazdar.

Je hezké, že v jedné větě tvrdíš, že se moc neznáte a hned v další větě je hodný a vtipný. To je docela odvážné tvrzení, říkat o někom, koho neznám, že je hodný. Tady funguje totiž cosi, čemuž se říká "růžové brýle". Přes ně je všechno krásnější a ideálnější. Mnohdy dokonalé.

Stejně tak interpretace různých signálů může klamat a na to bych si dával pozor. Za ta léta jsem vypozoroval jednu věc - pokud na mě někdo civí, mám tentedci na něj civět taky a divit se, proč na mě civí. A stejně tak naopak, pokud na někoho civím já, tak si pak všimnu toho, že dotyčná osoba na mě taky kouká. Což je logické, protože kdybych po ní nekoukal, tak si nemůžu všimnout, že ona kouká taky. Ale to ještě nemusí znamenat, že se mi někdo líbí, když na něj koukám. Třeba je v tom opovržení "ježiši, ona zase čumí". A stejně tak pokud se na někoho usmívám, nemusí to znamenat, že se mi líbí a je mi sympatický. Mohu si jen představovat, že dotyčného přejelo auto. :2:

Ale člověk má vždycky tendence vybírat si verzi, která se mu víc líbí. Takže ano, možná sis to jen vsugerovala.

A co dělat? No já jsem ještě stará škola, takže nějaký sledování na instagramu bych nedoporučoval. Nejlepší je upřímná komunikace a říct mu to narovinu. A pokud to není vymočené pako, které tě bude tahat na vařenou nudli, tak hned budeš vědět, jak jsi na tom. Pokud máš trochu té sociální inteligence a umíš překládat výmluvštinu do obecné řeči, tak to budeš vědět, i když to vymočené pako bude.

Ale má to cenu? No, za mě nemá. Co získáš? Přebíhavého kluka. Fajn na pobavení, fajn na krátkodobý vztah. Počítej ale s tím, že až se objeví hezčí a prsatější (a že jich na světe je hodně), tak tě asi potká stejný osud, jako jeho současnou. Pokud v tomto nedokážeš zatím ještě vidět velikou výhodu, tak bych do toho nešel.

Člověk může být zamilovaný, aniž by s dotyčným cokoliv měl a nebo dokonce aniž by chtěl mít. Láska neznamená "chtít mít". Ale to už jsou jen takový keci, který jsou pro tebe mimo mísu.

Takže zkus cokoliv, bude to dobrá zkušenost. Tak jako tak...

:75: :37: :75:
14.05.2018 - 10:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No budem úprimná: - myslím že nieto človeka ktorému by sa v mladosti niekto nepáčil ale mal inú alebo naopak ten náš sa páčil inej. Možno je to súčasť našho dospievania a nezáleží na tom koľko mame rokov.Určite sa aj mne páčil chalan ktorý mal inú, ale ja som nikdy nechcela nikoho o koho by som musela bojovať s niekym, ale naopak sa mi to stalo a prišiel po pár mesiacoch s prosíkom aby som mu odpustila, ale čo mal robiť ked ona naň čakala a vtiahla ho rovno do postele a ja som toto odmietala. Nuž pravda veliká - bola to moja prvá láska a ta netrvá večne a on dostal čo chcel a pre mňa ostala pachuť prvej veľkej zamilovanosti.
14.05.2018 - 10:49 | Filtr
(Štír) tronco » Zg
:30: :15:
Hezky jsi to napsala.
To mi pripomina prirovnani lasky se vztahem ke kvetine na kterou se chodime divat na louku od sameho zacatku az do konce. Jak si kvete a souzni s prirodou a snasi jeji vlivy a muzeme si byt jisty tim, ze v dalsim vegetacnim obdobi ji tam najdeme znovu, protoze tak je to prirodnimi zakony dano. A pak prijde nejakej sobec, tu kytku uthne, protoze ji chce jen pro sebe a necha ji uschnout ve vaze na svem stole.
14.05.2018 - 20:12 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Vychutnávej si ty pocity a věř si. Jestli po něm toužíš, tak do toho jdi po hlavě. Nic neočekávej a užij si ho. :18: :12:

Jestli Tvůj objekt zájmu má nebo nemá přítelkyni... věř mi, že to často není žádný indikátor toho, kolik šancí u něj máš. Bych mohla vyprávět... :4: Pokud s ní není úplně spokojen a ukážeš, že máš něco, co ona ne, tak máš naopak mnohem větší naděje, než kdyby přítelkyni neměl. :3:

Buď svá. Pokud má oči v hlavě, tak se chytne. :17:
15.05.2018 - 14:16 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Já bych si to poněkud rozdělil.

Že ti přijde jeho přítelkyně (a Tvým známým) nesympatická, je úplně irelevantní. Dokonce je to nejhloupější argument, který lze vůbec uvést. Sympatie bývají vždy velmi subjektivní záležitostí. Co myslíš, byl by on s holkou, která jemu přijde nesympatická? Evidentně má jiný vkus, ale on je tím, kdo si vybírá. Takže pokud bys jakýmkoliv způsobem (i jen mezi známými) šířila (zmínila se), jak ona je nesympatická, určitě se mu okamžitě staneš nesympatickou Ty, pokud se to k němu donese! Zde bys byla sama proti sobě, na to se spolehni. On ji zkrátka vnímá jinak a milovanou osobu bude hájit před lidmi s jiným názorem, kteří ji asi znají i méně, než on, který s ní chodí (nemluvě o růžových brýlích zamilování). Takže negativním vyjadřováním o ní se v jeho očích bude každý jen shazovat a pak jednou, kdyby oni dva se rozešli, by spadal do kategorie lidí, kteří u něho nemají šanci.

Že se kouká po Tobě? A co by se nepodíval? Já jsem zadaný a taky čumím po babách. To jako když jde kolem fakt umělecký kus, bych se měl snad odvrátit? K čemu by potom byla krása, kdyby byla vždy jen pro jednoho člověka? Nejsem blb, čuměl jsem vždy a dokud vidím, tak budu. A moje žena si to tu přečte, já to vím, ale mám já snad problém s tím, že mi ona bude koukat po jiných? Do postele s nimi neleze, tak ať kouká, když jsou pěkní, že za ohlédnutí stojí!
Takže buď potěšena, asi se líbíš, ale nepřikládej tomu žádnou důležitost. Ono to vůbec nic neznamená. Jestli nebudeš umět zaujmout i jinou a trvalejší hodnotou než pomíjivou krásou mládí, která ani nebývá většinou zásluhou dotyčného, co tedy nabídneš pak?

Jestli lze vůbec něco poradit, tak prostě buď skvělá! Nejen k němu, vůči co nejvíce lidem to dokážeš. Buď tak skvělá, aby si toho povšimnul. Buď tak skvělá, že třeba mu to řeknou i jiní. A hlavně buď tak skvělá, abys byla spokojená sama se sebou, protože to je nejdůležitější. A pak někdo přijde a ani to nemusí být právě on, ale někdo, u koho zjistíš, že je ještě lepší. Ale třeba to bude právě on.
Jen jednomu bych se vyhnul, ale to už jsem právě popsal dříve: Nebudeš lepší, když nahoru vystoupáš po hlavách ostatních; tím, že budeš poukazovat na jejich chyby. Když si mne namlouváš Ty, chci vědět, v čem jsi skvělá Ty, a ne že jiná je :48:! Tím nalákáš beztak jedině :66:. A když zašťouráš do nějakého vztahu aktivně a rozbíjíš jej, počítej s tím, že získáš jen týpka, který se snadno nechá přetáhnout časem od Tebe.

Takže si užívej v životě, jaké je to být skvělá! A užij i všeho krásného, co si tím přitáhneš.
15.05.2018 - 15:57 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Sosna zvlčelý
"Do postele s nimi neleze"
:61: A sny se počítají? A ty dnešní? :20:

:62:
_______________

Jojo.. jen dodávám - ženská, co se má ráda, ta se pozná. Třeba v tom, že když se její chlap kouká po jiných, tetelí se blahem. Není nic horšího, než chlap, který si udělá ze své ženy středobod vesmíru a ignoruje krásu všeho ostatního. :68:

Sebevědomá ženská svítí jako slunce bez ohledu na cokoliv.. a ví, že není středobod vesmíru, ale aspoň sluneční soustavy.. :20: :4:
15.05.2018 - 16:14 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Zg
Nepřehání. :61:
Ale kdybych si chtěl sáhnout, nevím nevím... :24:
15.05.2018 - 16:17 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sosna zvlčelý
No a nesmí ti zas moc lézt oči z důlků to by taky moc nešlo to je pak lepší nosit ty sluneční brýle.. :-)
15.05.2018 - 16:20 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Zg
Nepřeháním - říká Ti něco pojem kandaulismus? :3:

Ale nechci tu moc prasit cizí téma... pozdě... :4:
15.05.2018 - 16:59 | Filtr
(Býk) player » Zg
No - možná se netetelí blahem , ale rozhodně ví , že má zdravýho samce. Takový ti červený knihovny , jako: pro mě jiná žena než moje na světě neexistuje...to má stejné racio , jako Maxipes Fík.
15.05.2018 - 17:09 | Filtr
(Býk) player » Sosna zvlčelý
Já jsem zadaný a taky čumím po babách...


Ty chlíváku jeden....
15.05.2018 - 17:10 | Filtr
(Býk) player » Zg
Co není protizákonné , to se může. Sice hrozí , že bude přistižen a poněkud skandalizován , ale zase to spoustu lidí pobaví, že?
15.05.2018 - 17:11 | Filtr
(Býk) player » Khalia Zvlčelá
Kundalismus? :22:
15.05.2018 - 17:12 | Filtr
(Býk) player
Zamilovaná znamená jen to , že chemické reakce v tvém těle po čuchu odhalili potenciálního dárce kvalitního spermatu. Nic víc. :6:

Zkus se zamilovat do jeho díla. Pokud nějaké tvoří.
15.05.2018 - 17:34 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Zg
:61:
Jestli si on sám sobě něco zakázal, to je jeho věc. Já hranice nestanovuji nikomu. Ani nevím jak a jaké, páč sama žádný nemám. Respektive... žádným se nepodřizuji :4: :20:
15.05.2018 - 17:35 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » player
Ty jsi přece sexpert, Ty bys to znát měl :20:
15.05.2018 - 17:43 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Zg
!! Jsi geniální! :4: :15:

Hele, zas tak výjimečná věc to není... ale nevím, jak by se k takovýmu vztahu pubertální osazenstvo stavělo. Co jsem tak sledovala a sleduju, žárlivost prý ke vztahu patří. No nevím...
15.05.2018 - 21:12 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Zg
V partnerském vztahu nijak. Nejsem schopná ji cítit v souvislosti s člověkem, kterého miluji. Neznám a nevnímám hranice toho, čemu se říká nevěra - vše v této oblasti se učím raciem, v sobě na to nemám cit. I přesto, že jsem citlivá poměrně dost. Jen jsou zkrátka věci, kterým v lidské společnosti příliš nerozumím. :4:

Ale nechci říct, že vůbec neumím žárlit. Umím. Ale asi jen v míře, která mi působí příjemné pocity. Třeba když vidím někoho se stejným podnikáním, jeho tvorbu, jiní by to brali jako konkurenci - je úžasný sledovat úspěch někoho jiného a čerpat z něj inspiraci a hlavně motivaci po hrstech.

Když vidím, že můj partner umí flirtovat i s někým jiným, než se mnou, užívám si to. Já zbožňuju pozorování. Dokážu splynout s prostorem kolem a/nebo totálně se sžít s osobou, kterou pozoruji, což mi působí uspokojení na mnoha levelech. :6: A to neplatí jen pro flirt... jen málokdo tohle ovšem chápe :4:

Já měla vždycky vztahy s úžasnejma klukama/chlapama, kteří neměli nikdy potřebu mých (ne)hranic jakkoliv zneužívat nebo ty možnosti vůbec využívat. Ani se za těma ženskejma neohlíží... škoda :61:

Tímhle jsem si tak nějak ověřila, že se člověk fakt nemusí bát darovat svobodu. Čím víc toho druhého svíráme, tím víc se pak vzpírá.

Vlastně stále ničemu nerozumím, ale čím dál víc tak nějak prožívám princip intimity. Je to dobrodrůžo. :15:
15.05.2018 - 22:28 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » player
Ne, po babách ve chlévě nekoukám. :66: :4:
15.05.2018 - 22:29 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Zg
Kdepak, žádný zákaz nikdy nepřišel. To bylo jen škádlení.

Ono je to jen pro potěchu oka. Na vzácné exponáty se nesahá, to se přece ví. :3:
15.05.2018 - 23:01 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Sosna zvlčelý
Tak lepší je ve ferrari jezdit než na něj koukat..
16.05.2018 - 08:26 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Bosch
A lepší je být chlap, než si to kompenzovat autem. :21:
Příspěvky: 1-25 26-50 51-58
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »