prosím co se děje?


09.05.2018 - 21:50
(Panna) Arezet
prosím co se děje?
Milý přátelé zdravím vás...mohla bych poprosit někoho kdo mi pomůže se opět vyznat ve své hlavě.

Poeslední 2 týdny jdou nějak z kopce a nechápu proč.

1/mám vztah s úžasným hodným téměř dokonalým mužem,který se mnou chce rodinu,vzít si mě a natsěhovat si mě k sobě ,být furt spolu...

2/školka,práce co mě naplňuje, se nějka začla hroutit,kolegyně mě lstí vyštípala a já prostě ve zkušebce zdrhla,něco přes týden hledám jnou práci...


Natolik mě ovlivňuje pocit,že jsme k ničemu bez práce,že mě nětěší láska,chci být sama....jsem předrážděná, najednou necítím,že bych partnera milovala,ale jako by tam bylo prázdno...dokonce ze mě lezou strašný řeči,takové ty co ubližujou...mám sama sebe dost,jenže co je divné schytává to pouze jen ten partner....další věc co jsem s ním,úplně mi nevoní změna bydliště,bydlet s ním na určitém místě,hrozně se mi zužuje výběr pracovních míst a cítím,že mě čeká jen rodina a práce kolem ní a čas,který bych měla pro see neexistuje...

já už myslela,že se začlo všechno zlepšovat a né jen se něco povede,ta kse to v zápětí po... :24:


Moje údaje 17.9.1990 Praha 23:09 (přesně)
partner 18.8.1991 Kladno lehce po 20:hod

výpově´d: 2.5.2018 12:30 Praha

šílený vztahový den 8.5. Mělník chudák asi něco vydrží poto mco jsme řekla,bych i já utekla


děkuji za každý postřeh

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4 5
Řazení:
09.05.2018 - 22:16 | Filtr
(Rak) dan162
1) To, že tě něco netěší, zase přejde, uvědom si to, dá ti to klid tím projít. Přijmi, že jsi nyní taková, nepanikař.
2) práce - tvá sebehodnota je možná příliš závislá na tom, jak jsi druhým prospěšná ? Ano, patří to sice k tobě, jen to možná máš příliš zesílené - nemáš třeba potřebu ocenění od druhých za své zásluhy? Dostala jsi košem v jedné práci, najdeš jinou školku.
3) potřeba posílit svůj prostor i v báječném vztahu je normální, vyzkoušíš odtažení, abys zažila, co je pro tebe lákavější, většinou se pak přisaješ víc. Nebo zjistíš, co ti brání, co ti vadí, tvé postřehy i když jsou expresivně podané jsou u tebe tak v pořádku, navíc vše má být na stole. Že vaše emoce (jeho klid a tvůj oheň) se musí tlouct, že vytváří napětí je vlastně nejlepší možná škola, kdy se odhaluje vše problémové v každém z vás, co volá po vyřešení, odstranění. To důležité je, jak každý reaguje na napětí, sám v sobě když zjistí nějakou svou averzi, odpor, nutkání. Co mi to tak vadilo? Něco, co je vcelku v pořádku nejsem ochotná přijmout nebo vnímám nějaký závažný problém? Proč mi tot ak vadí, jak by to mělo vypadat, aby mi to nevadilo? Dokážu to nepřijatelné přijmout nebo proč nedokážu? Mám postřeh, že něco není v pořádku?
09.05.2018 - 22:31 | Filtr
(Blíženci) evita19
Ahoj,
já teda nejsem astro, ale naprosto tvým pocitům rozumím.
Zažívám podobné období, kdy se nic moc nedaří, partnera jakoby nemilovala naprosto v srdci prázdno. A k tomu z úst vypouštím slova, které ho zraňují. Osobně se divím, že ještě se mnou je.

Nevím co to je, ale myslím si, že je něco ve vzduchu na základě toho úplňku, co byl naposledy...ovlivňilo to hodně lidí kolem mě vč. mne samotné.

Jinak co se týče tvých pocitů, k tomu bych dodala jen, že pokud to tak cítíš a nechce se Ti dotoho, tak to nedělej. Dej si ještě nejaký čas.
Je totiž možné, že se Ti začínají otevírat oči a není to tak růžové, jak si to viděla nazačátku vašeho vztahu.

PS: Ber ten můj komentář tak trochu s rezervou.
Jinak přeji, ať tahle bouře brzy pomine. :1:
10.05.2018 - 07:33 | Filtr
(Panna) Arezet » dan162
Já se snažila v té školce ihned fungovat na 100% ji to nevonelo, byla typ generála a potřebovala vedle sebe slusku.Byla slušný manipulátor okolí.
Tak určitě najdu jinde práci.

Děkuji za tvé postřehy Daniele. :1:

Je možné, že přílišná dokonalost partnera mě může třeba odrazovat? Nebo už prostě nedokážu věřit tomu, že mě může někdo milovat doopravdy..

Když s vámi chce být ten druhý neustále, ale vy cítíte, že nemáte vzduch k dýchání.. Že je vše nějak rychle.
10.05.2018 - 07:44 | Filtr
(Panna) Arezet » evita19
Ahoj Evito :-)
Já právě nevím co se semnou děje, jako bych se nedokázala v ničem ovládat, neuměla jsem se v práci pretvarovat.
Ve vztahu, jsem až moc upřímná,rikam to co bych si měla nechat pro sebe.
Jako bych nekontrovatelne chrlila emoce, pocity... Obavy, strachy.

Já mu věřím vše, vlastně jsme spolu byli poslední dobou furt,měli o dětech a až se nastehuji... Vlastně je takový jakého ho potřebuji... Opora, jistota, bezpečí, zajištění, jeho rodina mě přijala. Vše sedí, ale mam střídavé stavy,kdy pocituji lásku a kdy bych se zavřela na týden do jeskyně..

Možná mi vadí jeho potřeba být se mnou tak moc často, že bych chtěla víc času pro sebe.

Děkuji za to cos napsala. :1:
10.05.2018 - 07:50 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Toto poznám dôverne aj ked to bolo pred rokmi, nevedela som s apochopiť ale on to ustal. Mala som byť šťastná lenže ja som bola nesmierne podraždená a nespokojná.
No toto sa mi stalo aj ked som bola mladá a ušla som od lásky muža ktorý ma veľmi chcel a veľmi ma miloval - mala som pocit že ma tou láskou dusí aj ked na pohľad to bolo krásne a všetci tvrdili aká je to fajn partia, zato som sa rozhodla pre môjho ex, bol to zrejme nesprávny výber lenže mám z manželstva dve deti. Minule sa ma pýtala sesternica - neľutuješ že si si ho nezobrala, on o tebe celý život básni? - nie, neľutujem po rokoch som ho videla takého ako vtedy ked som bola mladučká. Takže tak nejako som sa riadila srdcom, lenže ja som typ ktorý potrebuje vo vzťahu slobodu a tam kde vieš že z jednej strany je jej hodne tak sa mi zdalo podozrivé alebo som takú jednostrannú lásku nechcela, alebo som trafená?
Iste je to aj v hviezdach a astrolog by mi to vysvetlil prečo som sa tak rozhodovala a prečo som bola šialene nespokojná vtedy ked podľa iných som mala byť nesmierne šťastná. :1:
10.05.2018 - 08:30 | Filtr
(Rak) dan162 » Arezet
Tak řeknu, že nemám vzduch k dýchání, jestli vztah má vydržet, tak to vydrží, jestli ne, tak padne. Určitě by měl tvému pocitu porozumět, ty ostatně taky, kde se bere. Bez ohledu na to, že se mu určitě líbit nebude.

No jasně, když jsem jako muž něco uspěchal a neodolal, tak buď jsem se to už nikdy nanaučil, nebo vztah stejně časem zbrzdil. Podle těch málo zkušeností co mám s Pannou potřebuje Panna dost času na to opravdu bezmezně důvěřovat. A třeba se i ujistit, že to, co chlapovi s elíbí je ona sama, ne třeba odraz jiné ženy, její atraktivita daná jeho bolístkami (co mu chybí), zážitky, že to nezmizí jednoho krásného rána, třeba protože mu šlo "jen" o postel, že bude při ní i když bude zrovna hnusná...

Rádo se stalo, děje.
10.05.2018 - 11:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ahoj,

neastrologicky: mám z toho pocit, že na něco tlačíš, chybí mi v tom prostor, svoboda, možnost se nadechnout. Že něco hrozně moc chceš, ale moc to nevychází z toho, co doopravdy potřebuješ.

A k partnerovi: píšeš jenom o tom, jaký je, ale nic o tom, co k němu cítíš ty (momentálně je to prázdno?), co pro tebe znamená a co ti vztah s ním dává. Plus nesedí mi tam to "být furt spolu" :63:

Teď čistě subjektivně, neber si z toho příklad, protože to vůbec nemusí být tvoj situace, ale jenom to dávám jako podnět k zamyšlení: já když jsem se cítila takhle, jak píšeš, tak to nebyl "ten pravý". Až když jsem opravdu milovala, tak i když jsem měla někdy potřebu být sama, tak jsem nikdy, nikdy necítila prázdno. Ta láska tam vůči němu byla a je, bez ohledu na to, co se mi v životě děje. Jako takový stříbrný a pevný provaz, který mě k němu váže, bez ohledu na to, kde jsem já a kde je on. A hlavně - je v tom svoboda. Vědomí, že můžu být sama sebou.

Dej si čas pro sebe, buď chvíli sama (nemyslím rozchod!), utřiď si, co potřebuješ, jak se s ním cítíš, klidně mu to nějak sděl, hlavně to neber tak, že někomu něco dlužíš a že se musíš "zavděčit" jen proto, že on je "hodný a chce s tebou rodinu."
10.05.2018 - 11:20 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Arezet
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"Opora, jistota, bezpečí, zajištění, jeho rodina mě přijala. Vše sedí, ale mam střídavé stavy,kdy pocituji lásku a kdy bych se zavřela na týden do jeskyně.."

Chce a potřebuje tohle opravdu žena? Oporu určitě, spolehlivost taky, ale...když je chlap jako kámen, který stále stojí na místě a my víme ,že tam bude pořád, ať se děje, co se děje, tak nás to přestává bavit. Je tam málo vzrušení, málo akce, málo nepředvídatelnosti.

Není on náhodou přísavka? :63:
10.05.2018 - 11:34 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Hele...

A není to prostě jen o tom pocitu "ponorky", který v Tobě graduje? Prostě že jste pořád spolu a Ty na to nejsi?

Kamarádka to tak má... když se vídá s dotyčným víc než třikrát týdně, tak už pění, protože nemá čas na sebe. A není to o tom, že by ho nemilovala, ale přesně jak říkáš - cítí "prázdno", protože je toho všeho prostě přesycená a potřebuje být sama, aby všechno stačila zpracovat.

Doufám, že už jsi s ním o tom mluvila, protože jinak se nedozví, co Ti vadí. :24:


Jinak bacha, ještě něco mě zaujalo - existuje dokonalý chlap a dokonalý chlap. Jeden je jak píšeš - "Vlastně je takový jakého ho potřebuji... Opora, jistota, bezpečí, zajištění, jeho rodina mě přijala" - vše si takhle odůvodníš - ROZUMEM. Už to tu padlo - možná potřebuješ něco jiného, než si myslíš.

Tu druhou verzi dokonalýho chlapa já osobně považuju za lepší. Tam totiž nemáš vůbec potřebu sumírovat a řešit, co všechno Ti on dává a obhajovat si, proč bys ho měla mít ráda. V tomto případě ho prostě miluješ a víš, že je to tak správně. A hlavně jsi šťastná a on s Tebou. Prostě jen existuješ a Tvoje identita se v tom pocitu totálně rozpustila. :1:

Ale pořád si stojím za tím, že u Tebe tohle může být fakt jen o tom, že jsi prostě samotář. A TO NENÍ ŠPATNĚ! Jen s ním o tom pokecej. :3:

Se školkou neporadím, ale držím palce, není to jediná školka na světě :62:

___
Vím, že ženy často natrefují na idioty, a z toho důvodu zavřely srdce a řídí se při výběru rozumem. Jenže ani to není cesta ke štěstí. Je to jen jiný druh neštěstí. (myšlenka poslaná po větru... :68:)
10.05.2018 - 11:41 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Daisybunch
"Chce a potřebuje tohle opravdu žena?" :15:

Nemyslím si ovšem, že musí být přísavka. Je spousta chlapů, kteří si opravdu myslí, že tímhle ženu potěší nejvíc na světě. Otázkou prostě je, jestli o tom spolu mluví.
10.05.2018 - 11:51 | Filtr
(Ryby) thééé
Mrkni na vedlejší diskuzi o plutu tranz. přes saturn, myslím, že je to i o Tobě.
A navíc tady ty retrográdní návraty bývají masakrózní.
Tipuju, že jsi přezkušována, jestli Tvoje cesta a prostředí/ možná hlavně vztahy ve své podstatě, jsou dost upřímné, bytostně Ti vlastní a tzv. autentické. Jakože: jsem tam, kde chci být? a: je to, co si myslím, že chci, opravdu to, co chci?
10.05.2018 - 11:57 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
"Tu druhou verzi dokonalýho chlapa já osobně považuju za lepší. Tam totiž nemáš vůbec potřebu sumírovat a řešit, co všechno Ti on dává a obhajovat si, proč bys ho měla mít ráda. V tomto případě ho prostě miluješ a víš, že je to tak správně. A hlavně jsi šťastná a on s Tebou. Prostě jen existuješ a Tvoje identita se v tom pocitu totálně rozpustila."

:15: :1: Ano!

A k tomu samotářství - přesně tak. Mně přijde smutné, že se třeba rozpadají vztahy, které by mohly být krásné, jen proto, že někdo je samotář, ale stydí se za to, připadá si kvůli tomu vztahově nekompetentní a nedokáže to druhému sdělit.
10.05.2018 - 11:58 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
To je také možné. No, měla by zkusit promluvit si s ním, třeba to opravdu dělá proto, že si myslí, že to je pro ní důkaz lásky.
10.05.2018 - 12:04 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Daisybunch
Jj. Druhá kamarádka je v tomto další příklad - když jí bývalý sdělil, že budou bydlet tam a tam, v domě po rodičích, že už se těší na ten domáckej život s hromadou dětí, tak chudák zdrhala co jí nohy stačily :4: A já ji plně chápu... zrovna ji, Vodnářka s ASC ve Střelci a ukotvit to za plotnou... si nedokážu moc představit :4:
10.05.2018 - 12:09 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Khalia Zvlčelá
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Daisybunch, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Ježiš :4:...i když mně, ač Rakovi, se stalo něco podobného. Bývalý měl vidinu toho, jak žijeme v domku na maloměstě a plánoval děti, víkendy trávené ideálně pouze spolu a převážně doma., tak to pak mělo hodně rychlý spád ke konci :39:

přitom postarat se o chlapa a domácnost mi problém nedělá, ale jakmile mi to někdo předestře jako plán s vidinou omezené osobní svobody, tak zdrhám...
10.05.2018 - 12:37 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Daisybunch
Njn. Když to je právě to - takoví mají před sebou často vizi toho, jak žila jejich maminka. A je to pro ně ta nejvyšší meta, jak si představují naplněný život ženy. Co jinýho by přece tak mohla dělat :14:
10.05.2018 - 12:42 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » Khalia Zvlčelá
Tak to přece není věc ke sdělování, ale k dohodě. Já se jí vůbec nedivím, ani já nejsem "sdělovací typ" :4:.

No, ale hlavní na tom je, že každý by měl vědět jaký typ je a podle toho se zařídit, z nesprávně určeného typu pak vyplývají "divné pocity" jako má zřejmě teď Terka :3: (i když si myslím, že u ní je to o něco komplikovanější ... ale to je jen můj dojem :20:).
10.05.2018 - 12:46 | Filtr
(Rak) dan162 » Daisybunch
No a jsi Rak ? při nějaké šikovné hodině narození...
10.05.2018 - 12:51 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Buddha/2
Jo jo, ale tam šlo spíš o to, že se snažil podělit o svůj vhled a pocity (což považuju za dobrý přístup), ne že by to bral jako hotovou věc. Ale ona se prostě lekla, protože tohle ve svým životním plánu jaksi nemá :4:

Já jsem tehdy s tím jejím útěkem moc nesouhlasila, protože se to podle mě dalo, jak píšeš, dohodnout, vykomunikovat. Je ale fakt, že by spolu delší dobu šťastní určitě nebyli... on byl celkově takovej prkennej... prostě snažílek. Rak, co si vzpomínám :4:
10.05.2018 - 13:38 | Filtr
(Panna) Arezet » aktigram
To je vončo přesně :15:
10.05.2018 - 13:41 | Filtr
(Panna) Arezet » dan162
já to zmínila,že potřebuju svůj koutek,někam kam se uchýlim na hodinku 2,nebo prostě mám chvíli,kdy jsme mrzutá a nechci aby na mě nikdo mluvil...když jsem s ním tak obě tyhle věci neexistují, on nechápe ,že potřebuji chvilku dýchat někde opodál bez něj,ač ho mám moc ráda,nemůžu s ním být furt,mám ponorku..

Podle mě moc spěchá na vše..
10.05.2018 - 13:50 | Filtr
(Panna) Arezet » Daisybunch
Ahoj :)
Jako chci partnera na vždy,což by byl, chtěla bych rodinu,což je možnost,ale chci i svobodu a vzdělávat se ,rozvíjet,mám pocit,že to ztrácím tu možnost určité volby ohledně mé svobody.


Co cítím,já vlastně nevím před týdnem bych řekla,že ho hrozně moc zbožňuji a miluji,že je to jak krásná pohádka...najednou necítím vůbec nic....jen úzkost že nic necítím,že s ním nechci být tak často..

Být furt znamená,že 10 předchozích dnů jsme spolu furt byli,aniž bych měla nějaký svůj klid....Bu´d jen v práci,vrátím se a jsem s ním, ještě u něj tak dobře nespím,takže jsme unavená,ospalá,no a nejsem prostě doma,kde mám vše potřebné...jako třeba zahradu s pergolou,kde se seberu s čajem a jdu si tam chvilku smaa kecnout,on má byt a oddělenou zahradu,špatně přístupnou.

To co píšeš o skutečné lásce jsem cítila k jednomu muži,jenže s ním jsme se míjeli, nevadilo že je měsíc pryč nebo půl roku,cítila jsme že nás nic nerozdělí.

Pro nynějšího partnera je noční můra,že mě neuvidí týden...


Mám pocit,že byhc potřebovala delší čas na to,abych zjistila co cítím k němu a co chci od života dál.
10.05.2018 - 13:52 | Filtr
(Panna) Arezet » Daisybunch
jo asi jo, vím na 100% pro,že ho mám jistýho a napadlo mě,že i to mě možná tolik nebere,že mi chybí akce,vzrušení...a tak asi hledám něco a čeřím vody

děkuji za tvé myšlenky :1:
10.05.2018 - 14:00 | Filtr
(Panna) Arezet » Khalia Zvlčelá
Ahoj Khalie :) ano jsem samotář přiznávám se,jsem a prostě taky 3 dny jsou fajn a pak pěním a jedno kdo jestli mý rodiče,kámoška nebo partner, řekla jsem mu to,ale on to moc nechápe,prootže on by se mnou byl od rána do večera a byl by happy,v tohle mě nemůže pochopit.


Dokonalý je pocitově,jsme pana s asc. v blížencích prostě tou hlavou to musím projet a přišlo to až později,vlatsně jsme o tom začla uvažovat až te´d,když jsem to tady sesumírovala,ale prostě jsem nemohla přinát na to proč jsme tak hrozně předrážděná a né a né klid ať dělám co dělám, snažím se uklidnit jak to běžně dělávám,ale nejde to pořád cítím úzkost,nebo prázdno,dneska jsme chodila jak tělo bez duše,jako bych v tom těle ani nebyla já...hrozný fakt si nejsme přesně jistá čím tohle všechno je...jestli je to tí mstresem ohledně zase hledání práce a přitom prostě uvědomění,že bych se mu měla zase ve všem podřizovat...prootže je vidět že si svý věci zase dělám,když s ním nejsem.

Děkuji Khalií :) uvidíme co bude dál,ale co nám funguje je komunikace,dokonale fakt,jen to pochopení těch vzájemných potřeb je horší
10.05.2018 - 14:01 | Filtr
(Panna) Arezet » Khalia Zvlčelá
mluvíme
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-100 101-116
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »