Můj horoskop - jakou cestou se vydat a kam prosím poraďte


11.04.2018 - 13:56
(Rak) Tralalala100
Můj horoskop - jakou cestou se vydat a kam prosím poraďte
Ahojte, ač se tím úplně neřídím v životě, potkalo mě nyní v životě velice nemilé období. Studuji vysokou školu ohledně marketingu a zjistila jsem, že to vůbec není pro mne. Je lepší ze školy tedy odejít když v tom oboru nechci pokračovat? Mám odjet do zahraničí? Mám vlohy v horoskopu proto tam uspět více než v ČR? Je zaměření z oblasti umění nebo jazyků cizích to, v čem bych se konecne mohla cítit dobře? Láká mě velice cestování ale trosku jsou tam ty panní obavy které mě velice dusí kdežto něco dalšího ze mne by se hned teď vydalo kamkoli jen co nejdál. Tak se mi prosím kuknete na tu oblast práce zahraničí cestování ! Děkuji vám moc !!!
:6:

Příspěvky: Všechny | Sosna zvlčelý

Řazení:
12.04.2018 - 13:09 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Tvým "problémem" je to, že neumíš činit správná rozhodnutí! Nebo spíše vůbec dělat rozhodnutí. Máš v sobě různé strachy (ty polokříže v radixu o tom také napovídají), čekáš, jaká bude reakce okolí a vždy by jsi chtěla vědět dopředu, co bude dál.

Prostě se neboj učinit rozhodnutí nyní, nehleď na to, jestli když nyní uděláš to a to, zda budeš šťastná za 10 let. Ty jsi nešťastná nyní v této situaci, vidíš, že zvolený obor není pro Tebe, podle Tvého věku předpokládám, že máš za sebou teprve necelý rok studia v tomto oboru, takže nezahodíš zase až tak moc...
Prostě to není vždy o tom, kam má člověk jít, když tady není šťastný, ale aby nezůstával tam, kde je nešťastný. Aby šel. A aby přijal taky zodpovědnost sám za sebe.
Já si umím vážit lidí, kteří v životě dokáží přečkat určité nepohodlí. I pro spoustu zaměstnavatelů má cenu, když vidí člověka, který dokáže občas zkousnout věci, které jinak nemusí. Je to znamení, že na sobě umí makat, aby třeba dostudoval, i když na obor neměl úplně vlohy. Takový člověk prokázal předem, že se s problémy a životem dokáže poprat, že je odolnější, než ten, kdo při prvních problémech utíká. Ale zase takového člověka, který se jen obětuje a nic nedělá pro svoji spokojenost, asi taky nikdo nebude brát zcela vážně. Pravda je vždy někde mezi.

Takže ano, máš spoustu možností, od studia oboru, přes zaměstnání na plný úvazek, ale třeba i nějakou cestu za zkušenostmi třeba právě ve světě. Zase je otázka více pro Tebe, co Tě baví. Protože astrologie Ti může klidně najít, k čemu máš vlohy, ale Tebe to bavit nebude a ještě budeš na astrologii nakrknutá, že Ti dala tak blbou radu.
Ale jak říkám, nauč se přijmout zodpovědnost sama za sebe! Prostě jdi a konej, aniž bys tušila, co Tě čeká. Neboj se používat vlastní rozum, je to cennější, než si krýt záda rozumy druhých (v tomto případě astrologů), kterým na Tobě až tak moc nezáleží; nemají k Tobě pouto, nemyslí to s tebou sice zle, ale vlastně ani dobře - a to Ti říkám jako člověk astrologií se zabývající (astrologem se nenazývající).


Z hlediska astrologie by Tě umění (nevím, kam Tě to táhne) mohlo velmi bavit, ale zůstane spíše zálibou. Nevěřím (nevidím to tam), že právě tato oblast by Tě mohla uživit, že by Tvá tvorba byla veřejností už od počátku tak příznivě přijímána (lze se však vypracovat, ale to bys musela mít do počátků dobrého mecenáše na značnou dobu, protože finanční nezávislost se zde moc nejeví). A spíše než vlastní tvorba by se zde uplatnila jiná práce s uměleckými předměty (třeba restaurátorství).
12.04.2018 - 14:45 | Filtr
(Rak) Tralalala100 » Sosna zvlčelý
Ano, ty strachy mám z nesprávných rozhodnutí.

Já nechci právě hned utéci před něčím, co je mi nepříjemné, jenomže mi přijde teď zbytečně investovat čas na vysoké škole do oboru, který mě brutálně nebaví a odsedávat si ty hodiny, když stejně v tom nechci pokračovat. A jak jsem již zmiňovala už od střední žiji v tom že tak nějak pod tlakem musím studovat to a to a už toho mám dost ale jakobych si neuměla najít svůj vlastní směr. To zásadní rozhodnutí ten prvotní impuls teď to udělám. Stokrát to zvažuji a měním. hrozné :63:

No osobně mě zkušenost ve světě láká tedy nejvíce, trošku se provětrat a třeba tam chytnout inspiraci.

a děkuji za rady! :30:
12.04.2018 - 15:03 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Tralalala100
Dovol si jednu věc a tou je dělat chyby! Vyhni se těm skutečně s fatálními následky, ale jinak se nic neboj! Co dnes se jeví jako chyba, můžeš za deset let vidět jako správné rozhodnutí. A chyby dělá každý.
Není uměním chyby nedělat, ale nepos... se z nich!
Prostě udělej cokoli, co tě posune dál od tvé nespokojenosti. Nemusí to být napoprvé bingo, třeba ani napodruhé ne, ale když to bude jen mírné zlepšení a pak zas, tak je to skvělé. Vždyť spokojenost si člověk v životě buduje krůček po krůčku, pokud mu tedy má vydržet.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »