Můj horoskop - jakou cestou se vydat a kam prosím poraďte


11.04.2018 - 13:56
(Rak) Tralalala100
Můj horoskop - jakou cestou se vydat a kam prosím poraďte
Ahojte, ač se tím úplně neřídím v životě, potkalo mě nyní v životě velice nemilé období. Studuji vysokou školu ohledně marketingu a zjistila jsem, že to vůbec není pro mne. Je lepší ze školy tedy odejít když v tom oboru nechci pokračovat? Mám odjet do zahraničí? Mám vlohy v horoskopu proto tam uspět více než v ČR? Je zaměření z oblasti umění nebo jazyků cizích to, v čem bych se konecne mohla cítit dobře? Láká mě velice cestování ale trosku jsou tam ty panní obavy které mě velice dusí kdežto něco dalšího ze mne by se hned teď vydalo kamkoli jen co nejdál. Tak se mi prosím kuknete na tu oblast práce zahraničí cestování ! Děkuji vám moc !!!
:6:

Příspěvky: Všechny | dan162

Řazení:
12.04.2018 - 18:57 | Filtr
(Rak) dan162 » Tralalala100
Tak ten panenský rys, zatím tebou vnímaný jen jako obavy, je pro tebe postupem let cesta pryč od čistého přijímání všeho, začlenění sebe někam za každou cenu a přizpůsobování se okolí bezohledně k sobě. Respektování sebe, práce na svých emocích.

Cestování je fajn, když je pojaté jako cesta k něčemu (neznámému), ne od něčeho (známého). Objevování versus útěk.

U čehokoliv nového bude s otazníkem tvá výdrž, nové je sice atraktivní, ale vydržet u něčeho si myslím, že je větší problém, než samotná práce plus k tomu obtíže s lidmi.

Určitě podporovat v sobě cokoliv, co tě nadchne, nemáš živlu ohně nadbytek, tak si takového hurá vážit a nezaplašovat, i když by se to ukázalo jako neperspektivní blbost.

Co nějaké poradenství?
12.04.2018 - 20:04 | Filtr
(Rak) Tralalala100 » dan162
No prave ohne mám pramálo zato vzduchu dost který ve mě působí nadšeni jen pocatecni, zapálení tam je, ale potom mě to opustí naprosto a zamerim se na jinou věc, a i skrz toto mě desi stereotypní druh práce :4:

Poradenství, ano rada lidem pomůžu, ale mám strach z nepřetržitého přijímání problému lidi, v tomto nejsem absolutne odolná. A hodně se to na mě přenáší, takže ač jsem nad tím premyslela, upustila jsem.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Střelec Střelci
ukázat kalendář »