hnusné sny


10.04.2018 - 09:33
(Blíženci) tajga
hnusné sny
Dneska podruhé se mi zdál sen na stejné téma, určitě to něco znamená, mám z toho zlověstný pocit, nemáte náhodou někdo zkušenost, nebo netušíte? Nedávno se mi zdálo, že byl u nás doma bezdomovec, ležel na novém koberci a spal. Nejspíš jsem mu to dovolila, aby se mohl vyspat, nic jsem k němu necítila, žádné sympatie, nebo lítost, přesto tam byl. Najednou cítim, že hrozně smrdí, že se asi podělal do kalhot, bojím se, že se to dostane na nový koberec. Naprosto netušim co dělat, odpor mi nedovolí se ho pokusit nějak dostat pryč. Dneska to samé, sice to nebyl bezdomovec, ale nějaký starší chlap na místě, kde bydlim, i když úplně jiné místo, než ve skutečnosti. Opět cítim, jak začal ze spaní smrdět. Stejně jako před tím jsem paralyzovaná odporem, nechci ho tam, ale nevim, jak se ho zbavit.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
10.04.2018 - 09:53 | Filtr
(Vodnář) mili111
Něco ti doma začíná smrdět :4:
Stařec? bezdomáč? ...nějaké staré modro už zpáchá...je čas se "vzmužit" a odehnat ho?...nechceš si zadělat své nové...čisté?
Nebo opak?...není požíváno...zasmrádá když spí? fakt nevím?
Jen jsem pokladla domněnky :4:
Ho příště zkus vzbudit...co ti řekne :4: :29:
10.04.2018 - 11:11 | Filtr
(Rak) aktigram
No tak mňa napadlo ihned toto: bojíš sa starých a bezdomačov lebo smrdia a ty sa toho štítiš, lenže tak ako malé dieťa ktoré treba prebaliť sa to môže stať aj chorému človeku.
Za dalšie - potrebuješ k niečomu zaujať stanovisko a ty vieš najlepšie že uprataný byt nie je to isté ako upratanie duše.
10.04.2018 - 14:12 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
no já bych v prvé řadě zlikvidoval koberce
mám jen tvrdou dřevěnou podlahu
to bych chtěl vidět jak dlouho by na ní vydržel ležet
pointa bude že jsi na ně moc hodná
pošli somráky smažky a nefachčenka všeho druhu do pr hned jak je uvidíš
a pořídit si protivného psa
10.04.2018 - 14:48 | Filtr
(Lev) Marhon
teda nechci být moc rýpavá, ale prakticky bych za tím viděla větry.
:71: :95:
:4:
zkusila bych změnit jídelníček. :65: :69:
:4:
10.04.2018 - 16:36 | Filtr
(Blíženci) tajga » Marhon
tím právě opravdu netrpím, ale tušila jsem, že to někoho napadne :-D A ten smrad byl brutální, to bych nevyprodukovala, jím docela zdravě.
10.04.2018 - 16:40 | Filtr
(Blíženci) tajga » Bosch
zlikvidovat nový krásný peršan? to snad ne....On je pro mě ve snu asi symbol bezpečí a tak mě napadnul výklad, že se o to bezpečí bojím, že mi ho někdo/něco pose.e. Nevím, proč mě většinou napadne odpověď, až když položím otázku.
10.04.2018 - 16:42 | Filtr
(Blíženci) tajga » aktigram
Jasně, ale odpor je něco iracionálního, i když víš, že je to vlastně normální, tak ho cítíš. Ve snu je to asi symbol něčeho, co je nad moje síly, že se takové situace bojím. I když reálně by se vyřešit dala, tím se uklidňuju, přes můj pocit bezmoci, to nebylo nic ve skutečnosti fatálního.
10.04.2018 - 16:45 | Filtr
(Blíženci) tajga » mili111
Doma ani ne, jen některé moje zvyky, stereotypy mi zasmrádají, nebaví mě, štvou mě. Vzmužnit se...to jo, to mě oslovilo, některé situace se ani jinak ustát nedají.Díky všem.
10.04.2018 - 16:47 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Napadlo mi to podobně jako mili111, něco ti prostě vadí(nebo děláš něco špatně), ani to nemusí být konkrétní osoba. Řekla bych, že je to v tobě a nechceš to třeba změnit a je na čase :63:...
10.04.2018 - 17:39 | Filtr
(Lev) Marhon » tajga
:4:
a co že někdo, něco nabourává tvuj osobní prostor, tvoje soukromí, ale ty s tim nic neděláš, obcházíš to a možná se bojíš do toho šťouchnout, že by to mohlo :11: a ono už je to tak moc dlouho, že už to tak nějak začíná zavánět. průšvihem, problémem, nepříjemností.... třeba.
10.04.2018 - 20:51 | Filtr
(Blíženci) tajga » *Jupiterka
To je asi možné, jen v tom snu vlastně oba muži představovali něco nového. Oni tam nebyly dlouhodobě. Takže mě to spíš vede k tomu, že tuším novou hodně náročnou situaci. Kéž bych se pletla. Radši bych byla, kdyby to bylo "jen" o něčem ve mně. I když jestli jsou ti muži obrazem mého vnitřního muže, tak to je tak hrozné, že už ani nemůže být hůř :-D Sakra, proč si zrovna takové sny musim pamatovat :-D
10.04.2018 - 21:00 | Filtr
(Blíženci) tajga » Marhon
to by mi hodně vadilo, do toho bych asi šťouchla...

spíš je to nabourávání klidu, ne nikým konkrétním, ale životními okolnostmi, jakoby se mi hroutily vyhlídky na klidný život, teď zrovna je takové období, kdy mi to tak připadá a celkem s tím nemůžu nic dělat, jedině se vnitřně uklidnit a přijmout to.
10.04.2018 - 21:19 | Filtr
(Vodnář) mili111 » tajga
Držím palce...nakopni ho-to.....třeba :4:
A třeba o bude lepší než si myslíš a proběhne to relativně v klídku.
Můj klidný život ...vyhlídky....:4: :61: :4:..to bude ten kobereček :4:
Jen tak plácám, ale představa klidného života....mě pobavila.
Pak dej vědět co to bylo.

PS:abys neřekla, že se ti hihňám a já ok. Já měla chcípajícího psa kterýmu jsem to chtěla urychlit...tak jsem ho rozřezala...bléééé :28:..držela....a nebyl to dobrý nápad :42:....takže mě došlo, že takhle ne....a hezky místo řezání změnit náhled a dá se uzdravit...nebo je alespoň dost velká pravděpodobnost :4:
Taky veselé vyhlídky...ale jde to. Jinak ofiko sem v pořádku :4:
10.04.2018 - 22:34 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » mili111
Než jsem došla k tvému příspěvku, tak přesně jsem se začala usmívat-"jakoby se mi hroutily vyhlídky", ona si to vyloží a pak se ptá...
(tajgo, nic ve zlém a rozhodně to u mě nebyl smích, ale to bude ono :3:, ten smraďoch)
10.04.2018 - 23:28 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » tajga
kvalitní peršany se věší na stěnu
nekvalitní se neschraňují na zemi se po nich šlape drží se v nich prach svinstvo ať vysáváš jak vysáváš
roztoči prach smradlaví bezdomovci atd
když už tak aspoň prostor pravidelně vkuřovat
styrax kadidlo bílá šalvěj..
11.04.2018 - 09:37 | Filtr
(Lev) Marhon » tajga
tak to bylo taky myšleno obrazně.
ne, že se ti válí někdo doma, ale že tě někdo, něco zasáhlo a válí se to tam.
mě se třeba dneska třikrát opakovala část snu, kde na mě útočila velká krysa, když sem se z toho snu dostala, vrátil se úplně ten stejný úsek, zase sem z toho vyskočila a vrátilo se to po třetí. pak už sem se vzbudila.
následoval sen, jak se dívám na nějakou holku, co si usekla cíleně prostředníček. nejdřív to asi dvakrát upižlala nožem a pak si ho usekla třikrát sekerou. a taky sem se nemohla toho zbavit. a to už sem se vzbudila celá propocená. nemohla sem se na to pořád dokola koukat, fuj. :28:
:23: :63: :43: :41:
11.04.2018 - 10:21 | Filtr
(Blíženci) tajga » Marhon
no teda, to dobře zapadá do mojeho tématu "hnusné sny" :4: Tyhle sny, kdy mě jakoby k něčemu burcujou zvířata znám. Mně to nepřipadá ve skutečnosti tak hrozný. Pro mě je krysa symbolem obrovské odolnosti, houževnatosti, protřelosti možná....tak bych se na to dívala timhle směrem, že potřebuju v sobě probudit krysí vlastnosti. Ale to ty můžeš mít úplně jinak...S tím prstem nevim, napadá mě potřeba se něčeho radikálně zbavit, možná.
11.04.2018 - 10:39 | Filtr
(Lev) Marhon » tajga
teda, já mam myši, potkany, krysy taky ráda, ale tahle byla velikosti středního psa, rozzuřená a cenila zuby. vyloženě nasraná.
ona ta krysa vlastně dělala totéž, co ta holka, chtěla mi ukousnout kus nohy.

ale nazvala si to úplně přesně. radikálně se něčeho zbavit, i když to bude bolet, i když to bude hnusný. tohle je asi to nejlepší vysvětlení, co odpovídá reálu.
já si pořád říkala, že mi pak ten kus masa nebo prst bude chybět.
ale asi máš pravdu. přesněji, víc si se trefit nemohla. :15:
11.04.2018 - 16:26 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Tak doplním :4:. Nevím, jestli jsem se inspirovala mužem podobného vzezření, ale na dnes se mi zdálo, že mi leží přikrytý v posteli takový člověk, nesmrděl, ale něco na mě pořád až řval a já ho neslyšela. Nevím, jestli byl němý nebo já jsem tak hluchá.Spíš to druhé :4:.
12.04.2018 - 20:02 | Filtr
(Střelec) kundalini lilili
zkusil by\ch počkat až se význam snu objeví sám ze sebe.
mně se až na výjimečné případy vysvětlení vždy dostalo.
13.04.2018 - 11:01 | Filtr
(Vodnář) dandyl
Ahoj,naznačuje to,že se máš zbavit starých zažitých vzorců.které zapáchají a už ničemu a nikomu neslouží.Změnit myšlení a chování a netahat v sobě staré. :15:
13.04.2018 - 11:17 | Filtr
(Lev) Kiyoko
Já vnímám problém a možná i nechuť ho řešit. Něco dlouhodobýho. Už je čas ho vykopnout :5:
13.04.2018 - 17:54 | Filtr
(Rak) aktigram
Ja nie ku snu ako výklad, ale dúfam že nevadí. Dnes sme kamoškou hovorili o snoch, je zaujímavé ale ľudia odrazu si pamätajú sny a pritom tvrdili roky že im sa nič nesníva, no a ja som začala rozmýšľať že mne sa v živote nesnival sen vlastne hnusný, ak nepočítam sny kedy som nevedela nájsť záchody niekde v cudzom svete a ked som našla tak to bolo celé obsraté a vlastne ja som tam bola s holou prdeli lebo záchody nemali steny.
No nikdy som si nepamätala že by som mala sebapoškodzovací sen alebo že režem zvierata či ublížujem iným a vlastne prišla som na to že neviem ani odpoved na také sny.
13.04.2018 - 20:31 | Filtr
(Ryby) thééé
Mám pocit, že podobné sny, kdy se nám někdo nabourá do prostoru, odráží jakési "nahlédnutí" do našeho stinného nebo nevědomého. Máme pocit, že to přichází zvenčí, nelíbí se nám to, máme strach, často se cítíme ohrožení, nepříjemně. A přitom se kus vědomí nekompromisně posunulo a vidí prostě víc. Pak je potřeba troška času se s tím srovnat, kde jsem v tom vlastně "já", přijat to atd. (asi jako hrůza z toho, že se mění rozměr mojí "hranice")
13.04.2018 - 22:41 | Filtr
(Blíženci) tajga » thééé
Tak že by to přeci bylo jen něco ve mně? Kdyby se to zdálo někomu, kdo má o sobě silně vysoké mínění, tak to ještě pochopím jako kompenzaci. Ale mně? S mým vnitřním kritikem :-D? Ty jo, to je fakt zlé, možná jsem na tom ještě mnohem hůř než tušim :-D

Díky všem. Pevně doufám, že pánské návštěvy tohoto typu se už opakovat nebudou :4:
Příspěvky: 1-25 26-28
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v PannaPanně
ukázat kalendář »