Kde lidi berou chuť žít?


03.03.2018 - 13:05
(Beran) upřímnost
Kde lidi berou chuť žít?
Existují lidé co nedělají nic jiného že pijou kávu a kouří, nebo jen čučí do bedny na telenovely. A to je vše? Nic víc od života? Mám spoustu koníčků, kterým se věnuju a proto mám stále pro co žít. Ale pro co žijou tito, když nemají žádné koníčky ani partnera? mě to přijde jako mrhání časem. Než žít takto to už bych to životní martyrium mohl ukončit ránou do hlavy.

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
03.03.2018 - 13:24 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Petr204, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Že tě to vůbec rozčiluje?Můj brácha se mě směje,že nejsem dost průbojnej,že netrávim všechen čas honěním se za penězma,nechává mě to v klidu.Mám velký pozemek,pěstuju brambory,česnek a mám klid.Jeho věčně bolý hlava,no a já si říkám,vždyt co mě je po tom?Když chce někdo život strávit pitím kafe,je to jeho věc.Kolega z práce,přijde domů,otevře petku s vínem a pije než usne,už 20let!Každý žije tak,jak umý a jak mu to vyhovuje.Kdybychom byly všichni stejní a dělaly to samý,vždyt by to byla nuda-tohle je život a ten nemá hranic.
03.03.2018 - 14:41 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše
U některých lidí to vím přesně, chut berou u jiných lidí, jsou to právě ti "energetičtí upíři", cucnou si a jsou vysmátí a ten vedle nich je celý zvadlý :39:
03.03.2018 - 14:44 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Když jsou vody Kchanglangu čiré,
umyj si v nich šňůrky od čepice.
Když jsou vody Kchanglangu bahnité,
umyj si v nich nohy.
(Rybářová píseň)
03.03.2018 - 18:13 | Filtr
(Štír) tronco
Kde berou lide chut umrit?
Chteji umrit a neumrou, stejne jako chteji zit a neziji... (?) :25:
03.03.2018 - 18:18 | Filtr
(Štír) Svá štírka » Drahomiluše
Jakož to prodavačka vím svoje.......žádný den se nenechám úplně otrávit a těším se na důchod. :61: Budu cestovat, jezdit na výlety a scházet se jen s těmi lidmi, s kterými já budu chtít. :3: Mám radost, když se mým dětem a přátelům daří, když aspoň oni cestují a pak vidím fotky a pohlednice, pořád je nač se těšit. Na cestopisy se dívám moc ráda a u telenovel se dobře spí. :3: :61:
03.03.2018 - 18:32 | Filtr
(Štír) Svá štírka » tronco
chuť umřít? Asi ve stáří, když už bolí celé tělo, když člověk chce vzpomínat a už si nevzpomene, když se chce někam podívat a už tam nedojde, když se bojí ve vlastním bytě.....když nepoznává vlastní děti, Maminka mojí kamarádky měla 96 let a trpěla demencí, neudržela moč ani stolici, všude se bála a volala na pomoc lidi, ačkoliv bydlela s vlastní dcerou - nepoznávala ji. Chtěla umřít a nějak to pořád nešlo a pořád tu žila jako cizinec. :9:
03.03.2018 - 18:32 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » Svá štírka
Tomu rozumím, sice jsem dávno v důchodu, ale jednu chvíli jsem též prodávala, někteří zákazníci přišli hlavně, že potřebovali někomu vynadat. :4:
Tvoje plány pro důchod a těšení ti dodávají právě tu chuť do života.
Mě dodává chut tvoření, příroda, vnoučata, zvířata...vždycky se něco najde,
kolikrát je to plno maličkovstí v jednom dni. :75:
03.03.2018 - 18:41 | Filtr
(Beran) Háňa*
Spíš kde ji ztratili, ne ? Myslím, že chuť žít je člověku přirozená, než se "něco stane".
Těžko říct, ale nakonec, je to jejich život, tak ať si ho tráví dle své libosti.
03.03.2018 - 18:48 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše
Mnohdy by chuť k životu byla, ale chybí energie. :8:
ted nevím, jestli to není to samé ? :63:
03.03.2018 - 18:53 | Filtr
(Štír) Svá štírka » Drahomiluše
Máš pravdu, maličkosti tvoří naše dny. :3: Velké věci se dějí jen občas a někdy bez našeho přičinění. Vždy, když jsem plánovala nějakou pecku, tak to byla pecka, ale probíhala úplně jinak než jsem čekala. :61: Např. poslední naše dovolená. Odletěli jsme do Řecka, letěli jsme v pondělí v noci a o víkendu zkrachovala cestovka, nezajištěný hotel, auto půjčené ale předražené, nezajištěná cesta zpět....no paráda. Nakonec vše dobře dopadlo a my se po 14 dnech v pohodě vrátili..... možná by bylo v Řecku taky dobře :3: Ale zaplatili jsme vše 2x a pak to po pojišťovně tahali zpět.
Ale nebýt syna, který vše vyřídil, asi bych to neustála. Moje jazykové znalosti téměř nulové, rusky málo, jinak nic. :8:
03.03.2018 - 18:55 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kiyoko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Přemýšlím, jestli je nutné se nad tím takhle pozastavovat. Každý máme svoji cestu a svoji svobodu volby. Těžko tak soudit, hodnotit, nebo porovnávat. Co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého.
I v terapii se vychází z reality klienta, nikoli z reality terapeuta.
03.03.2018 - 18:59 | Filtr
(Štír) Svá štírka » Kiyoko
Máš pravdu, ale většina lidí soudí a já se také občas přistihuji, že odsuzuji a pak se musím okřiknout, že mi ten člověk neubližuje, tak ať se nestarám :4:
03.03.2018 - 19:22 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Svá štírka
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kiyoko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Spíš jsem se zamyslela nad samotným tématem - stylu života. Pokud jedinec neobtěžuje druhé a neničí svým stylem života děti a své blízké, pak myslím, že je to vážně jeho volba. Pokud si zapálí cigaretu a pustí telenovelu a neožere se přitom jako mužik - pak to není nutné odsuzovat.
Je to možná chvíle, kdy nejvíc relaxuje, kdy se propojí s příběhem a dostane se na chvíli do jiné reality. Každý vycházíme ze svých možností, ze svého nastavení. To bychom měli respektovat.
03.03.2018 - 19:54 | Filtr
(Štír) tronco » Svá štírka
Kdyby byla takova moznost. Realne bych uvazoval nad zadosti o euthanasii.
Tim jsem nemyslel Tvuj pripad, ale moji situaci. Proc bych se nechal usmrtit s absolutnim klidem a zadnou vycitkou svedomi? Mlady hezky kluk s budoucnosti pred sebou a plny sil, schopny se o sebe postarat? Prave proto.
Kdy uz kurva prijde kulka do zatylku?!
Jdete se vysrat zmrdi, kteri se zivi na mem utrpeni v touze po zivote! Zabte mne! Takovou touhu po zivote mam, ze bych pro ni svuj zivot v klidu polozil.
04.03.2018 - 08:09 | Filtr
(Beran) upřímnost » Drahomiluše
Teď byl v TV jeden pořad o jistém komikovi, ovšem na jméno si nevzpomenu, a to byl právě takový upír (hypochondr). A já uvažoval jestli to není Historion, mám k této osobnosti poznámku:

Záporný emoční přenos. Cítí-li hysterická osobnost potřebu si ulevit od vnitřního napětí, naštve svého miláčka a tím se odreaguje. Nesnáší, když je partner ve stavu klidu a bezstarostnosti, v takovém případě jej začne popuzovat, dráždit, aby došlo k "vyrovnání" vlastní lability s vyprovokovanou labilitou partnera. Tímto způsobem dosahuje hysterik "vztahové rovnováhy". "Hochu, šlápnu ti do úsměvu, až zaslzíš." (skutečný výrok).

Kdesi jsem o tom četl víc, je to druh manipulace. Neumí se zbavit svého emočního napětí jinak než tím, že to přenesou na druhé. Je to patologické, dotyčný by měl navštěvovat psychologa minimálně.
04.03.2018 - 10:53 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt
ked im to tak vyhovuje :4: :83:
04.03.2018 - 11:03 | Filtr
(Rak) dan162
na jejich místě bys ale byl stejný - s jejich poznáním, bolestmi, uzavřeností, strachem...Uvedom si ještě jedno: jiní lidé se podívají na tebe nebo na mne, a ze svého místa přesně vidí, co děláme blbě. Jenže dokud uvnitř sebe každý člověk si to neuspořádá správně, zvenku nic nenaděláš.
04.03.2018 - 11:10 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše » upřímnost
Tak tohle znám důvěrně, byl to případ mého otce, který nesnesl, když byla mamka v pohodě. Takže jí okamžitě uštědřil lekci, že tu není od toho, aby byla štastná. Když se pracně z toho vydrápala, tak přišla další lekce a tak stále dokola. Nakonec brala léky na nervy mamka.
04.03.2018 - 11:13 | Filtr
(Rak) Loen
vysedávání v kavárnách a filozofování - nejlepší léta mého života :61:
04.03.2018 - 12:03 | Filtr
(Beran) upřímnost » Drahomiluše
Ještě jsem něco našel o tom histerionovy:
https://cs-cz.facebook.com/permalin…
http://ografologii.blogspot.cz/2007…

Ale pozor, autoři dotyčných příspěvků nepoužívají správný termín.
Správně „histrionská porucha osobnosti“ (F60.4).

Pojem „hysterie“ jako psychologický termín je dnes považován za zastaralý a nevhodný hlavně proto, že je etymologicky spjat s ženským pohlavím, a také kvůli tomu, že postupně získal pejorativní význam. V mezinárodní klasifikaci nemocí MKN-10 byl nahrazen skupinou diagnóz „disociativní (konverzní) poruchy“ (F44), resp. diagnózou „histrionská porucha osobnosti“ (F60.4).
05.03.2018 - 14:08 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Kiyoko, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Souhlasím, krásně jsi to popsal :27:
05.03.2018 - 18:25 | Filtr
(Střelec) Drahomiluše
Největší chut žít mají lidé, kteří cítí radost a štěstí, tyto dvě emoce vyvolává co ? Je to energie, které se říká láska. Záměrně nepíšu, když člověk potká lásku, najde lásku, protože láska je tu stále. Možná tedy by bylo správnější to pojmenovat, když člověk začne prožívat lásku, to pak je chut k životu opravdu velká.
06.03.2018 - 19:41 | Filtr
(Štír) Svá štírka » Kiyoko
Proč narcis? :63:
Tyhle emoce prožívám třeba v ZOO. Je pěkný slunný den, koukám na milá dovádějící zvířátka( která nepáchnou :61:).....třeba koupající se medvědi a je mi fajn. :3:
Mám radost a užívám si to. :75: I když narcis možná zažívá totéž, když na sebe kouká do zrcadla. :61:
07.03.2018 - 13:28 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Kiyoko
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele ZA 6 MINUT, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
jooo, takovy dve feťky(z celkem ctyr)

Vinič
a
Usmiřovač

http://ografologii.blogspot.cz/2007…
07.03.2018 - 13:44 | Filtr
(Lev) nelahee
Stačí žít jen svůj vlastní život a nesoudit ostatní a nesnažit se každého napasovat do svých představ o dokonalosti. Každý jak mu vyhovuje a jestli je to krabička cigaret a televize celý den, tak prosím :1: Co je mi do toho, až se mě to začne týkat a bude potřebovat pomoct, nebo naopak "nakopat", tak budu jeho život řešit.
Ale úplně jsem si uvědomila díky tomuto tématu jací lidi jsou. Starají se o to, co není jejich, hodnotí, odsuzují a myslí si, jak všechno vědí nejlépe a že když ostatní jejich způsoby nemají, tak jsou špatní, mrhají životním časem a jsou horší, když nemají spoustu koníčků, zábavy a tak dále. brr
Příspěvky: 1-25 26-39
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Úplněk ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »