Votázka ke studu


01.01.2018 - 10:39
(Býk) player
Votázka ke studu
Nemyslím tím jenom ke studu za nahotu , ale obecně. Třeba - někdo umí krásně zpívat , ale jinde než zavřenej doma na hajzlu nic nedá....stydí se. Víte , co tím myslím.

A teď - tak která mrcha oběžnice za to může a jak proti tomu vést litý boj?

Příspěvky: Všechny | dan162

Řazení:
01.01.2018 - 12:32 | Filtr
(Rak) dan162 » Marhon
a tak to já si klidně zazpívám, kdyby se to někomu nelíbilo (když jsme měli průzvučné stoupačky), tak bych se to rychle dozvěděl :-) A chvíli to vydrží, nesmí toho jen být příliš a v blbou hodinu. Ještě se budu trestat zpěvocelibátem :23:
01.01.2018 - 12:45 | Filtr
(Rak) dan162
Stud je emoce, tj.zpráva. Pociťujeme ho, když vůči společnosti překročíme hranici my zevnitř. Hranice námi stanovené. Se studem jako s každou naší emocí nelze bojovat, lze přijmout pochybení a napravit škody. Ano, jsem takový, dělám někdy věci, za které se stydím. A v dlouhodbé perspektivě prozkoumat jak proč jsme narušili vlastní hranici (co je správné) a jestli je ta hranice správně postavená, může být i vnucená.

Oběžnice za nic nemůže, sklony, které k tomu vedou je naše vlastní omezení, to je saturnovské, včetně studu zablokovaného/trvajícího z minula. Žádné planetární vlivy tě neshodí do studu, když ho v dané oblasti nemáš.
01.01.2018 - 12:51 | Filtr
(Rak) dan162 » Háňa*
muzika u ohníčků vznikala jako výsledek toho, že lidi byli rádi spolu, společně v osadě dělali kdeco, a jestli to ladí bylo až druhé. Obvykle se to časem poddalo. Ad atmosféra - střípky té atmosféry jsou dodnes lehce patrné, ale podle mne už jen střípky :-)
01.01.2018 - 13:20 | Filtr
(Lev) Marhon » dan162
no já nevim. ale je fakt, že když někdo je schopný napsat, že lev má rád obdiv, že na sebe rád strhává pozornost, že se rád předvádí, že je egoista a tak podobně, tak to někde vzít musel. a pokud dokáže z planet vyčíst, že někdo je rád středem všeho, tak by měl umět vyčíst i opak, kdy ten člověk se radši drží v ústraní a pozornost nevyhledává. je to totéž, jen na druhý straně přímky. takže teoreticky by se to v těch planetách mělo někde najít podle vlastností.
01.01.2018 - 13:49 | Filtr
(Rak) dan162 » Marhon
Když nějaká energie tranzitem posílí, tak je jen na nás, jak s ní naložíme. Můžeme reagovat postavením dobrovolných hranic, svázat sebe, a můžeme tím projít bez nějakého opatření a můžeme taky zcela přímočaře podstoupit následky a třeba říct, že nepozdravím, protože ten chlap je olezlej nebo se zavřít a nekomunikovat. Nevidím u tranzitů jednoznačnost výsledku. Rodný horoskop je něco jiného.

Stud je podle mne naučená emoce, zatímco Slunce ve Lvu vrozený hlavní princip. Vrozený je třeba introvertní vztah k okolí, ale i zde může být naučením příliš posílený, víc než je přirozené. Introvertní projev planety bych hledal v ženských znameních.
01.01.2018 - 14:35 | Filtr
(Lev) Marhon » dan162
nevim. když si to přeberu pocitově, je to pro mě jen druhý konec přímky. neumim to jinak popsat. myslim si, že to je jen následek určitých vlastností člověka. a ty se v horoskopu popisují.
01.01.2018 - 14:38 | Filtr
(Lev) Marhon » dan162
šla sem se kouknout, co na to googl. :4:
"Jako takový není stud důsledkem mravní výchovy, nýbrž spíše předpokladem skutečné mravnosti. Výchova může ovlivnit rozsah a způsoby projevování studu, může je usměrňovat, podporovat nebo potlačovat, stud sám však není produktem výchovy."


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »