Proč ženy mužní a muži ženští ?


28.12.2017 - 18:43
(Rak) dan162
Proč ženy mužní a muži ženští ?
Můj výběr z diskuze k 10.1.18:

1 doba her to oběma pohlavím umožňuje. A odbouráním sexuálních tabu posílá obě pohlaví k sobě blíž. (player), trend - pohlaví už není biologicky dáno (Kiyoko)

2 ženské hormony (bubobubo) ve vodě nejsou (dan162)

3 muži už nemusí lovit zvěř... páry, které si zjevně daly za cíl vytvořit ve vztahu jedno pohlaví - ani ženu, ani muže. ...A tak se ženy připravují na to, ze se budou muset o sebe postarat samy. Tak jsou z nich trochu chlapi.(player)

4 My muži dnes málokdy podstupujeme riziko. Riziko ztráty, které Honza za pecí nepodstupuje. (dan162)

5 neni to pro deti zdrave vyrustat jen s jednim solo rodicem, ktery ma treba jen milenku/milence... proste nevyroste z decka vyrovnany jedinec, bude hledat chybu v druhem polu muzske/zenske casti v sobe.... potom se neprirozene na sebe partneri "prilepuji" a chteji si nahradit tu lasku a pozornost, kterou jsme nedostali v detstvi a to nedokazeme jiz dohnat a tak se radeji rozchazime. (tronco) Možná kdyby si krizi středního věku lidi řešili změnou uvnitř a ne změnou vnejsi, taky by to možná vypadalo jinak. (vuvuzelka)

6 hrej si. To máš lepší , než dřít na rodinu. Hrej si , společnost ti to umožní.kopací míč a pistoli vyměnili za tablet. Jenže u holek nakonec mateřský pud vyhraje , a najednou potřebují muže starší školy , kterej zvedne prdel od počítače a s něčím jí helfne. (player)

7 potřeba životní úrovně je výš než potřeba harmonického vztahu (dan162)dnes si lidi chtějí více užívat (Bosch)

8 Já se držím svého jinu zuby nehty, ale někdy je to fakt těžké (Mici) jin + ambice dělají hlavní paseku u žen. Co s negativní energií, když není vše tak, jak si žena přeje (protože ví i protože rozmar). Umět snést to, co si žena nepřeje je asi dost obtížné (dan162) Jako ženě mi vadí nejvíc to že mám málo prostoru pro to "jen tak plynout" (siili) kdy sem se skutečně cítila i chovala jako žena, když mam vedle sebe CHLAPA. a na rovinu, tenhle stav sem vědomě pocítila jen jednou v životě (Marhon) Co bych chtěla? Chlapa kterej se umí postarat bez keců o rodinu a chlapem je. ti opravdový jsou asi zadání (ohniva tygrice) chlap ma smrdiet potom a cibulou (Loreena)

9 mužskost jako vizi, konání, směr, aktivita, odvaha, vnějšek a ženskost jako vnímání, pasivita, blízkost, vnitřek (dan162) tyhle kvality v lidech sílí. K oběma polaritám patří cit (hell2046)

10 holky konečně mohou být eroticky svébytné bytosti , které si mohou volit co ano a co ne. (player) Chlapovi se líbili chlapi , tak byl prostě teplej.(player)

11 Pokud jde o aktivní řešení situací, to si myslím, že vymřelo někdy po válce.(nebestanka) v práci to je jiné.(dan162) to celé začalo při druhé světové válce, kdy muži nebyli schopní postarat se o bezpečnost své rodiny a naopak ženy museli tuhle roli převzít (marhon) po válce se ženy vrátily ke starému, nechtěly ještě uplatňovat co se naučily. Když se dívám na raná šedesátá léta, tak tam žena není, čistě mužská záležitost. O pět let později už minisukně, antikoncepční pilulky, bílé kozačky, barvitost, ženy našly k uniknuvším mužům cestu. Ale poté nastoupily drogy, šedesátá léta končí, konjunkce Urana a Pluta se rozchází, derniéra, kocovina zůstává. ale v šedesátých letech že se pánové stáhli ke svojí zábavě, to je jen stará generace (dan162)rodinná karma, převzatý rodinný vzorce, zvyky a návyky rodin, co přecházejí z generace na generaci, kdy se stanou samozřejmostí a člověk už si ani nevšimne, že dělá něco špatně(marhon)Takže jde o postupně odeznívající vlnku. A děti narozené s dvojkou (po roce 2000) to posunou úplně jinam. (dan162)

12 potlačená jangová složka agresivně hlásit o svá práva... expanduje násilí na ženách ve společnosti (Kiyoko)

13 chlapi mají jíst jen velmi málo cukru (Bosch)

14 natřepávají synáčkům maminky..peřinky (Bosch) mamánka vytváří například citový problém u matky promítaný do dítěte. Každá máma dělá pro své děti to, co považuje za nejlepší, co nejlepší ze sebe může dát a když je v pořádku, tak podporuje zdravý vývoj dítěte jako autonomního člověka, žádný mamánek tak nevyroste. (dan162) né ze všech (sourozenců) jsou mamánci, protože mají každý lunu jinde a jinak reagují na matku (Bosch)

15 absence vojenské základní služby (player) rituálu/zkoušky pro přechod z dítěte do dospělosti.(dan162) Kluk potřebuje mužský vzor. Schopnost konat. Mít cíl a za ním jít. Držet slovo. Obhájit si své. Být si vědom sebe, nebýt ohnutý lokaj, oportunista. Rozvíjet svou osobnost. Mít cit, přiměřenost. Odpovědnost. Sílu přesvědčení i schopnost uznat lepší názor. Schopnost podpory, ochrany. Řekněme tohle. Vymýváním jen přetrhneš přirozený vývoj a nahradíš ho poslušností. (dan162) Obezita spouští pubertu dříve, kluci se stávají amorfními (Bosch)

16 Protože to ženy vzaly za špatný konec. Místo aby muže ovlivňovaly ženskými zbraněmi, tak se jim snažily vyrovnat v té mužské straně. Ukázat jim, že se bez nich obejdou ... což je neskutečná blbost. Proto pak muži začaly tu energii podvědomě vyrovnávat a začali být zženštilí. (Pomněnka) napadlo to ženy, které se ženami být necítí (Kiyoko) nejsme vaše hračky , nebudem otrokyně vašich vrtochů a šmytec.No a tím se do toho musely dát.(player)

17 což takhle začít od adama a evy (Bosch)

Příspěvky: Všechny | aktigram

Řazení:
28.12.2017 - 19:05 | Filtr
(Rak) aktigram
Hovorí sa že sila národa je údana silou jednotlivca, takže zbohom národe.- Sily sú potrieštené, muži nie sú muži a ženy nie sú ženy, nech žije svet transvestitu a pod.
No nakoľko je už tento trend v celom svete, tak národy zahynú, či?
Toto som písala z nadhľadu, toto je môj humor cez slzy.
Mne osobne sa nepáčia zšenštili muži, netvrdím že to ma byť vypasený a vyholený mafian či iný týpek. Vlastne aj tu je vidieť ten protiklad - hrubý verzus jemný až prejemný chlap.
29.12.2017 - 05:57 | Filtr
(Štír) tronco » aktigram
Ach tak :44:
Tak to uz jako jemny drsnak se nechytam vubec a byt prumer, tak to 1) nedokazu 2) ziju singl a obcas si za mnou skoci nejaka typa vrznout a ulevit od toho, co ji tizi... a na to seru. Jsem vychovan, ze zakladem je rodina ( matkou s rozvedeneho manzelstvi, ktera si nedokazala pripustit na stalo uz nikoho ) :61:
Pakarna....
29.12.2017 - 08:20 | Filtr
(Rak) aktigram
Ja si myslím že preto, lebo to tak krásne vtlkajú do hlav už deťom, rovnoprávnosť kde nikdy nemala byť.Väčšia časť ľudí je už neplodná, ale to tiež hovorí o tom že by ani len nemali mať deti, lebo sa to niekde pokašľalo, ale my máme vedu a tak máme umelé oplodnenia - tak prosím načo je už chlap.
Ženy - úžasne, vynašli novodobý model matky v podobe - ja som len slabá žena a mám dieťa, ja nemôžem pracovať - a tak je zavedená iná rovnoprávnosť - muž robí a nosí domov peniaze, žena je doma, nikdy nerobila ale ani nerobí - porodila dieťa, nie? - no a tak ma opatrovateľku aj upratovačku a ona má stále krásne upravené nechty, vlasy, chodí s kamoškami po nákupných centrach, občas sa ide zabaviť.
No a ked sa to spojí, čo z toho vznikne?.
Smutné, ale je pravda že starým spôsobom žiju iba tie najnižšie skupiny - česť výnimkam na obidvoch stranach, lenže oni zaradili do toho iba natiahnúť ruku a brať. Takže čo by sme chceli žiadne hodnoty.
29.12.2017 - 17:59 | Filtr
(Rak) aktigram » Loreena Mckennitt
Gratulujem k manželovi. U nás synonymum pre gentlemana je - priama povaha, uhladené spôsoby a zovňajšok, takže ja tam nič zženštilého nevidím. Gentleman ale nemusí byť iba hetero. Dokonca ak si dobré pamätám, podľa angličanov patril nižšej šľachte a u nás sa dosť podobal švihákovi lázenskému či inému.
Neviem či je to pravý zástupca v tomto ponímaní a tiež nie každý dedinský muž musí byť drevorubač a tak sa chovať.
Pre mňa pravý muž by mal byť oporou rodine, vedieť sa postaviť sám pred seba a nezhrbiť sa pritom. Pravý chlap nepotrebuje mlatiť ženu či deti a nemusí byť zrovna gentleman, ale nebude mať problém s tým aby svojej žene otvoril dvere.
30.12.2017 - 02:00 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » aktigram
dakujem velmi pekne :1: :17:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Váhy Vahách
ukázat kalendář »