Drunvalo Melchizedek- Prastare tajemstvi kvetu zivota


16.12.2017 - 22:11
(Kozoroh) sakti
Drunvalo Melchizedek- Prastare tajemstvi kvetu zivota
Ahoj vsem :) cetl z vas nekdo?
Drunvalo Melchizedek je spisovatelem a duchovním učitelem. V jeho životních zkušenostech můžeme číst jako v encyklopedii průkopníků lidského snažení. Studoval fyziku a umění na University of California v Berkeley, ale on sám osobně pociťuje, že jeho nejdůležitější vzdělání přišlo až po univerzitě. Během posledních 25 let studoval u více než 70 učitelů všech systémů víry a náboženského chápání, kteří mu poskytli široký obzor vědomostí, soucitu a porozumění.
Nyní již nějakou dobu přináší světu svoji ohromnou vizi prostřednictvím programu Květ života a meditace Mer-Ka-Ba. Toto učení zahrnuje každou oblast lidského chápání, zkoumá vývoj lidstva od prastarých civilizací do současné doby a nabízí srozumitelnost s ohledem na stav vědomí světa a informace o tom, co je zapotřebí k hladkému přechodu do 21. století. :78:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
16.12.2017 - 22:52 | Filtr
(Panna) vernal
Áno, čítala som, ale nedočítala - pripadá mi to ako znôška myšlienok a názorov povytŕhaná od viacerých autorov, ktorých práce sú staršieho dáta ako jeho knihy
28.04.2018 - 01:13 | Filtr
(Beran) fčelí medvídek
četl jsem ho v roce 2010. A dojem s odstupem byl že skutečně má rád to strašně zamotat a pak o tom dlouho, hezky mluvit a kasírovat pěkné částky. No jeden z mnoha samozvaných proroků bohužel. Spousta jeho predikcí nevyšla. Původem Američan mu také nepřidává, páč většina z nich jsou fanatici, new age byznys... ale mezi slepými, naivními Američany je ano jednookým králem, tedy spíš šaškem pro mě.
28.04.2018 - 15:39 | Filtr
(Býk) Ase
Za 25 rokov mal 70 učiteľov?
A kedy to stihol všetko odskúšať v reálnom živote? :-)
28.04.2018 - 21:58 | Filtr
(Ryby) pozemstan
Hladký přechod do 21. století je přesně to, co teď urgentně potřebuju.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »