Boj s draky a prasklé okno


13.12.2017 - 15:13
(Beran) upřímnost
Boj s draky a prasklé okno
Nedávno se mi zdál takový divný sen, ale už si ho moc nepamatuju. To bylo myslím poprvé v životě co se mi zdálo o dracích, ale celkově to byl příjemný sen, protože jsme je nakonec ty draky všechny pobyli. Byl jsem něco jako vůdce. Šlo o to, že nějaké nebezpečné stvoření se umístily v krajích na několika místech. V každém kraji jedna pyramida nebo tak něco a uvnitř nahoře byl chod dovnitř. Já však létal od pyramidy k pyramidě protože mezi nimi byly slušné vzdálenosti. Už si nepamatuju co přesně to bylo za stvoření, jen že v každé pyramidě byla jiné stvoření a měly jinou moc. Měly moc ničit ve velkém. Skoro bych řekl, že to bylo podle 4 živlů oheň, voda, země vzduch, ale nejsem si jistý ani na 70%. Snad spali a měli se probudit a na jejich likvidaci zbývalo málo času. Když to celé začínalo stoupal jsem po té pyramidě, která byla vybudována jakoby z říčních omletých kamenů, ale spíš to připomínalo jakoby klasickou pyramidu ale kolem ní vedla terasa nahoru. Vlevo na té pyramidě byl nějaký symbol v kruhu, snad had, ale uvnitř toho kruhu. Ale nemusel to být had, možná spíš něco ve tvaru vlnky ale ne vodorovně. Neumím to popsat. Zkrátím to nad těma bytostma jsme nakonec vyhráli. Ale bylo při tom nutno vstoupit do každé z těch pyramid.

Prasklé okno se mi zdálo. Nějak prasklo a byla v něm díra a já měl v pokoji děsnou zimu. Sklo bylo nutné vyměnit ale byla asi sobota. A zdálo se mi že jsem tam chtěl dát sklo z interierových dveří, který by tam ani nepasovalo, ale v tom snu mi připadalo jako že to tam bude pasovat.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.12.2017 - 17:47 | Filtr
(Blíženci) Pomněnka
Ničivé síly draků .... ničivé jsou pouze v tvych představách neznáš jejich moc proto ty obavy. Jak píšeš 4 živly - bez nich by nebyl ani život. Chtějí se v tobe probudit a tvé obavy je zabíjejí. Spokojené může být pouze ego. Cesta je strmá a kamenitá - ano poznání není jednoduché, natož to své vnitřní.

Rozbité okno - rozbitá bublina kolem tebe co si vytváříš. Záplatuješ jí tím co znáš uvnitř sebe - sklo z bytu.
13.12.2017 - 18:20 | Filtr
(Beran) upřímnost » Pomněnka
Ono to nebyla jako kamenitá cesta jako někde na horách, spíš jako Májské nebo Aztécké stavby, nebo cesta z kamenů vydlážděná. Dneska máme asfalt, ale dříve byly cesty z kamenů (třeba ty z dob Římanů). Proto se po nich jde dobře.
14.12.2017 - 09:31 | Filtr
(Blíženci) Pomněnka » upřímnost
No tím spíš.... je tam zakódovaná ta stará lidská moudrost :3:
14.12.2017 - 15:19 | Filtr
(Beran) upřímnost » Pomněnka
Dík za názor. Už jsem asi přišel na to co by ten sen mohl znamenat. Zřejmě je to boj nad tím zvítězit nad svými stinnými stránkami, tedy ovládnout v sobě to co mi hrozí zničením (světa - mého světa).
15.12.2017 - 09:45 | Filtr
(Blíženci) Pomněnka » upřímnost
:15: :27:

Prima, ono nad nimi nejde vyhrát nebo s nimi bojovat. Přijmout je a pochopit. A vytáhnout je na světlo jen v nouzi. Prostě vědět že je mojí součástí :79:
15.12.2017 - 10:48 | Filtr
(Beran) upřímnost » Pomněnka
Tak v tomto jsem jiného názoru. Jistou kontrolu člověk nad sebou mít musí.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »