Cikáni, mexičani a hasičská auta


09.12.2017 - 14:02
(Beran) upřímnost
Cikáni, mexičani a hasičská auta
Co se mi zdálo nejspíš souvisí se včerejškem. Cestou do ordinace jsem procházel kolem hasičské zbrojnice a prohlížel jsem si jejich zaparkovaná auta, jejichž jasně oranžová barva byla vidět skrze skla garážovách vrat. Měli totiž rozsvícené světla v garážích. V čekárně jsem pak potkal dvě malé cikánské děti a když jsem si sundal svoji dvouvrstvou zimní bundu černé barvy, tak mě napadlo abych si na ni dal pozor, jsou tu přece cikáni. Pak jsem musel své myšlení korigovat, že to jsou přeci jen malé děti a ty ještě určitě nestihly být vychovány k tomu, aby kradly.

Sen byl pak v první části o tom, že mě okradli zloději, nebo nějaký zloděj, ale myslím že vzal pouze vrchní část bundy, která byla proti větru a vodě. Šel jsem za cikánama kdo že to ukrad, ale to bych se už asi nedopátral. Mrzelo mě to protože bunda byla značně drahá. Člověk si nekupuje bundu za sedm tisíc každý rok, že?

Pak jsem se probudil a ulevil si, že to byl jen sen.

Pak jsem zase spal a zase se mi zdálo o mexičanech nebo něco takového . Bylo to jak na nějakým starým západě, ale v dnešní době, protože mělo jít o to, že mě někde drželi v nějaké velké garáži, nevím přesně. Ale nebyl jsem tam sám byla tam minimálně jedna žena, kterou dokonce sexuálně zneužívaly/li/la (jedna žena?) a když jsem to viděl, tak jsem se potom rozbrečel. Pak už nevím kam zmizeli, musel jsem tam být minimálně 2-3 týdny, takže jsem úplně zeslábl a vyhládl. Venku ale byla zima, chlad, déšť a já byl na neznámém místě. Takže když jsem to místo opustil byl jsem ve městě, a chtěl jsem zavolat pomoc, a zrovna po silnici jely kolony aut. Naproti mě přijížděli jakoby vojenská auta, spíš nákladní, tmavě zelené barvy, modré majáky, nevím co to bylo jestli hasičská auta nebo vojenská policie, ale byly aspoň 4. Z opačné strany za mnou přijížděly zase oranžové auta hasičská, jako byly v té garáži a taky byly asi 4. Jsou to takové ty velké Tatrovky (?) s velkým výkonem motoru, které vzbuzují obdiv. Prostě masivní kolosy. Asi jsem na ně mával aby zastavili. Dál už to asi nepokračovalo.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
09.12.2017 - 16:24 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Strácaš niečo čo už možno ani nepotrebuješ aj ked si neveríš, niečo ťa ale drží v okovach a ty čakaš na pomoc od iných, možno viac veriť sám sebe. Vo sne si ukazal aj slabosť preto sa mi to zdá všetko veľmi prepojené.
Vždy záleží od toho s akým pocitom si sa zobudil, lebo to je to najdôležitejšie, ak si bol pokojný tak je to už za tebou a ty len pozoruješ ale ak to ešte iba čaká máš strach z pocitu neistoty a strachu.
09.12.2017 - 16:43 | Filtr
(Blíženci) FungieD
To co tady pises v prvni casti, neni nic vic, nez projekce tveho "strachu a obav", coz je ve snech velice typicke. Jen to reflektuje to, ze se prilis upinas na materialni hodnoty, a snadno se nechavas ovladat predsudky.
Podezrival jsi dve cikanske deti, ze ti ukradnou "drahou bundu", jenom proto ze jsou cikanske, a ani v tom snu si nebyl schopen jim to dokazat...
09.12.2017 - 16:55 | Filtr
(Beran) upřímnost » FungieD
Ani ne tak podezřívání jako opatrnost plynoucí z předsudků. To víš, máme špatné zkušenosti z minulosti, takže ten strach, že se to zas bude opakovat se občas vynořuje. Ve snu byli dospělí lidé, možná dělníci. Na ramínku jsem viděl svoje monterky (pod kterými snad měla být bunda - ta spodní vrstva).
09.12.2017 - 17:00 | Filtr
(Beran) upřímnost » aktigram
První sen byl děsivý. Přijít o svoji bundu by bylo pro mě děsivé. No já už tak uvažuji předem, že když procházím kolem místa, kde bych si ji mohl poškodit nebo roztrhnout, tak se tomu místu vyhnu tak o 15 metrů :D už z principu. No hej, když dáš za něco sedm litrů, tak si na to pak musíš dávat bacha, ale jediné co člověka pak může zžírat je že mu ji někdo poškodí nebo ukradne. Nějak jsem v té souvislosti uvažoval nad tím, že kdyby mě zaměstnavatel poslal dělat nějakou špinavou dělnickou práci a nedal by mi teplou pracovní bundu tak bych ho poslal do ... nemohu tady najít patřičný smajlík se staženýma kalhotama ...

Ten druhý byl ulevující protože jsem se vybrečel a bylo mi lépe. Asi se tím uvolnila nějaká frustrace.
09.12.2017 - 18:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » upřímnost
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Prepáč moja logika sa tu niekde stráca, ak na to mám a kúpim si drahú vec tak ju budem nosiť. V živote by ma nenapadlo sa báť až tak veľmi o oblečenie. Na tvojom mieste by som si radšej kúpila obyčajnejšiu a bola bez strachu.
V tom sne si prišiel o vrchnú vrstvu takže sa bojíš o svoju kožu, nechceš aby sa ti pod ňu niekto dostal, ale samozrejme že sa môžem aj mýliť.
09.12.2017 - 19:56 | Filtr
(Beran) upřímnost » aktigram
No však ji nosím.
10.12.2017 - 00:33 | Filtr
(Beran) upřímnost » aktigram
Ještě bych k tomu dodal, že potřebuju teplou bundu nemohu si dovolit nosit levnou bundu, ve které mi bude zima. Pocit pohodlí je pro mě důležité, Ostravské veřejné dopravní prostředky jsou v zimě tuze studené.
10.12.2017 - 09:23 | Filtr
(Vodnář) mili111
Takhle....ke snu ti nic moc neřeknu...ale

....proč máš pocit, že dávat si pozor na bundu v čekárně, když vidíš potencionální lapky, je předsudek :63:
vyrostla jsem mezi pár cikáňaty....ve veselé čtvrti a nemám proti nim nic moc...mají i svá +...ale taky -
a Ostrava?... bude asi nářez :4:...takže mi to přijde normální :3:....
....prostě zkušenost
10.12.2017 - 10:17 | Filtr
(Ryby) pozemstan
Sen mne zaujal, protože je jasně symbolický a uceleně dává smysl.

Bunda (jako tvoje uměle vybudovaná osobnost) je ochrana před vodou a větrem - tedy před nějakým duchovním a citovým přístupem k životu. Přišels o ni, když ti ji ukradli (cigáni) - tzn. nějaké vnější nepochopitelné vlivy tě o tuto ochranu připravují a ty se bez ní nedokážeš obejít, je to pro tebe ztráta.

Pokračování snu - zase ty cizí vlivy, ta znásilňovaná žena je nějaká tvoje vlastní emoční složka. Pláč s ní přímo souvisí - zase uvolnění citů, emocí. Pak do toho hasiči, kteří celou situaci s "vodou" nějak stabilizovali - povahu této stabilizace bys měl znát ze svého vlastního života. Podle mne bys měl celkem jasně vědět, o co se jedná (a nemusíš to psát veřejně).
10.12.2017 - 12:20 | Filtr
(Beran) upřímnost » mili111
No já na cikány moc zvyklý nejsem, bydlím ve čtvrti kde cikáni nežijí. :75:
10.12.2017 - 12:20 | Filtr
(Beran) upřímnost » pozemstan
Ti hasiči nebo vojenské složky jeli zřejmě k jinému případu. Nevím proč tam byli. Jen projížděli.
10.12.2017 - 15:03 | Filtr
(Ryby) pozemstan » upřímnost
Ve snech většinou všechno souvisí se vším. Byli tam kvůli tobě - věř mi, "pár" snů už jsem vyložil.
10.12.2017 - 15:23 | Filtr
(Blíženci) tajga
K Cikánům mě napadá, že by mohli symbolizovat tvé temné stránky, které možná tušíš a rozhodně bys nechtěl, aby vypluly na povrch. Na povrchu chceš být úhledný, pěkná bunda za sedm tisíc...jenomže stín má nad tebou navrch. Samozřejmě je důležité, jak cikány v reálu vnímáš. Předpokládám, že spíš většinově, proto si myslím, že budou symbolizovat vrstvu tvojí psychiky, kterou bys měl radši někde pod zámkem.

Ke zneužívané ženě mě opět napadá, že ženská stránka v tobě trpí. To, že brečíš mi přijde dobré, možná se něco v reálu skutečně povolí.

Hodně zajímavé je neustále opakující se motiv záchranného systému - v minulém snu sanitka, teď zase hasiči, taky jdeš k doktorovi. Potom vojáci. Hodně bych přemýšlela s čím tak naléhavě ve svém životě potřebuju pomoct.

Předpokládám, že nebudeš opět souhlasit, ale nevadí, vykládat tvé sny je docela zábavné :-)


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »