Orel a planety..


08.12.2017 - 14:18
(Býk) Khalia Zvlčelá
Orel a planety..
Tři sny. Výklad by bodnul hlavně u toho posledního. Děkuju. :17: :74: :68:

1 :64:
S dvěma skvělýma kamarádkama někam jedu, asi busem (dálkáč) – posloucháme cestou písničky a koukáme na jeden videoklip – uvádí nás to do takového zvláštního transu. Vše v klipu bylo malováno anilinkama (vodovkama). Najednou jsem v tom klipu osobně. Vedle sebe byly seřazené planety, všechny vypadaly podobně jako Země, jely přede mnou zprava doleva, takže jsem si je mohla v klidu prohlédnout… dominoval tam orel bělohlavý letící nad nimi, shora si planety prohlížel. U toho hrála píseň, kterou jsem neslyšela už strašně dlouho…

2 :64:
V druhém snu jsem byla já asi s 5 dalšíma lidma, které sice znám, ale nemám k nim hlubší vztah, snad kromě jednoho. Jako tuláci jsme došli k nějakému opuštěnému městu, poměrně modernímu (mrakodrapy..). Působilo to postapokalypticky, ale vše bylo jako nové, divné bylo na tom prostě to, že tam vůbec nikdo nežil. Jediný, koho jsme našli, byl agresivní pes – byl ale zavřený v nějaké místnosti, takže jsme slyšeli jenom jeho štěkání a vrčení.

Prozkoumávali jsme místnosti, já s jedním člověkem jsem byla v budově, asi ve 3. patře, vypadalo to tam jako taková útulná podkrovní ložnice. Ostatní dělali spíše bordel venku a vlezli do něčeho, co vypadala jako kabina lanovky, bylo to dost vysoko a nemělo to dveře. Viselo to na kabelu, který byl pod proudem a zjevně nebyl v pořádku, takže si dost koledovali o život. Všechno jsem viděla oknem.

Začalo pršet, přišla vichřice a smýkala s kabinou tak, že lidé uvnitř vypadali jako hadroví panáci… Já s tím druhým v místnosti jsem na ně oknem řvala, ať vyskočí ven, ale asi neslyšeli. Pak pod celým městem začala pukat země, z puklin se začala valit láva. Jeden člověk myslím umřel nárazem už v kabině, druhý dostal ránu z kabelu a další spadnul do lávy. Z nějakého důvodu zem praskala pouze pod městem, kolem byly lesy a tam byl naprostý klid. Z kabiny se zachránil pouze jeden člověk, takže jsme přežili tři, utekli jsme z města.

3 :64:
V třetím snu jsem se vracela z nemocnice se svým synem. Z nějakého důvodu mi ale syna dali v nějaké bílé plastové nádobě plné vody, trochu to vypadalo jako wc nádrž. :63: :23: A syn vypadal, jako by se ještě neměl narodit, přesněji působil jako miminko teprve tak v 11. - 13. týdnu těhotenství. Velikostně přitom nebyl o moc menší, než je teď.
U tohoto snu si asi jako u jediného nejsem výkladem moc jistá, ale uvítám postřehy ke každému. :1:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
08.12.2017 - 15:03 | Filtr
(Býk) 144
Na mobilu mala pismenka čtu

Oral a planety

No nic no mohlo to byt zajímavé
08.12.2017 - 15:28 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » 144
:61: :61: třeba příště
08.12.2017 - 16:09 | Filtr
(Kozoroh) Boen
K prvým dvom snom by som ti asi nenapísala nič, čo sama nevieš. :1:
K tretiemu snu:
Zárodok niečoho nového, niečoho, čo so možno ešte neuvedomuješ. Vývin, posun na emocionálnej úrovni, prečistenie. Pozitívny sen.
Jediný spochybnujúci prvok je materiál nádoby. Plast, čiže umelý, neprírodný materiál. Evokuje otázky typu: Je to pravé? Čo je naozajstné, pravé a čo nie?
09.12.2017 - 16:00 | Filtr
(Beran) upřímnost
Máš opravdu zajímavé sny.

I když nevím co přesně znamenaly, mně z toho přijde, že si člověk zvídavý, který má rád lidi, rád se setkává s novými tvářemi, rád cestuje, rád hledá dobrodružství i adrenalin, ale nerada podstupuje riziko. Prostě tak nějak s rozumem.

1) jaká hudba tam hrála?
2) podle mě pustota města může vyjadřovat to, že vnímáš vnitřní pustotu lidí kolem sebe, ale spíš myšleno v širším měřítku. Rána kabelem zřejmě znamená, že vnímáš zranění druhých lidí. Ty sama si dost silná, rozumná a opatrná na to, aby ses dokázala postarat sama o sebe, ale druhým už pomoci nedokážeš.

Láva je podle mě symbolem pekla, něčeho temného v člověku, co se vylévá na povrch. Neboť se to vylévá z povrchu zemského. Jsou to temné síly, které dokážou člověka zničit. Nemyslím ani tak duchovní svět, jako spíše jejich vlastní zkaženost, která je přivádí do jejich vlastní zhouby. Vidíš kolem sebe lidi, kteří neúměrně riskují a nechovají se zrale a výsledkem je jejich vlastní zhouba.
10.12.2017 - 00:19 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » Boen
Díky moc, Boen. Přivádí mě to k dobrému zamyšlení.. :15: :1:
10.12.2017 - 00:22 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá » upřímnost
Děkuju moc za rozbor, zní to fajn :1:

Ta písnička, co v prvním snu hrála, je tato: http://youtu.be/qjWgAgrqywE Myslím, že ta mi sama o sobě poskytuje výklad.. :4: :17:

A ano... často cítím snahu, nebo možná spíš potřebu lidi upozornit na to, co vidím, kór když vím, že to oni nevidí. Důležitým úkolem pro mě je uvědomit si, že všechny nelze spasit. Vlastně nikoho nelze spasit - každý to musí udělat sám za sebe :68:
10.12.2017 - 00:43 | Filtr
(Beran) upřímnost » Khalia Zvlčelá
Ad1) Řekl bych, že to značí určitý nadhled, tvou životní zkušenost, která je definována minulostí. Máš schopnost se na život dívat s nadhledem a s optimismem. Jsi ten, kdo převážně pozoruje svět a lidi a přemýšlí o světě a o druhých lidech více než sama o sobě. Nejsi ten typ člověka, který tráví celé dny přemýšlením o sobě a o problémech. Nejsi ani vztahovačná, ani hloubavá, tvůj optimismus ti dává chuť žít, dívat se na život s odstupem, chceš žít a vychutnávat si život, ne se nechat svazovat problémama nebo řešit přebytečné detaily a starosti. Řešení složitých problémů a detailů necháš raději na druhých. Jsi bezstarostný člověk.

Ad3) Ten poslední sen ukazoval na tvůj hluboký cit ke tvému synovy, na hluboké mateřské pouto. Ten cit tě dělá tím čím jsi. Je to něco co dává tvému životu smysl a naplnění. Vracíš se do vzpomínek na minulost. Čerpáš svou sílu a životní energii z minulosti. Pokud věci nevychází a momentální nálada není zrovna nejideálnější, nic to nemění na tvých citech ke tvému synovi. To je to co přetrvává. Identifikuješ se s nejhlubším pocitem lásky, který dává smysl tvému životu a jeho naplnění. Je to úcta k životu, v čem spatřuješ smysl života, k čemu se vracíš ve svých vzpomínkách, když čerpáš energii k tomu, aby ses mohla odrazit a jít dál životem. Tvá vzpomínky ti jen připomínají, že život má smysl a stojí zato ho žít.
11.12.2017 - 10:30 | Filtr
(Panna) Žihadlo
V tom třetím snu bych se zamyslela nad tím, jestli v tvém životě není něco, co odmítáš (neumíš přijmout). Co přišlo předčasně, kdy jsi na to ještě nebyla připravená. A ty si to teď musíš nést, máš za to odpovědnost. Ale neumíš se s tím smířit, přijmout to, protože ještě není ta správná doba.
Pochopitelně to vůbec nemusí souviset s dítětem jako takovým, to je jen symbol oné věci (události), kterou musíš nést.
Je to jako nahlédnout do budoucnosti a něčeho se děsit. Ale když ta budoucnost přejde do přítomnosti, jsou už jiné okolnosti, než za jakých jsme do ní nahlédly, ona pak není zdaleka tak zlá, jak se zdálo dříve.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »