Záplava vody ve snu


05.12.2017 - 12:05
(Panna) Arezet
Záplava vody ve snu
Dobré poledne,
dneska jsem měla takový sen,který mě zaujal,ale koukám zase byl úplněk a zas mě naplno zásáhly sny,který poukazují na to co řeším.

V tom snu,jsem se ocitala,někde na výletě bylo tam dost lidí,ale zase né masa,taková asi menší akce, byli tam nějaké známé osobnosti a byli tam někde na louce v dolíčku připravé židle,které byli postaveny z kopce dolů,zvláštně na sobě stály,byli černé,ale něco takového mezi židlí a křeslem.Chtěla jsme si sednout někam dopředu,ale né ke stolu.
Pak jsem se tam s někým vybavovala a šli jsme po můstku a najednou tam bylo hromadu vody,která rychle přibývala,byla jsem ve vodě,asi mi dosahovala nad prsa,možná trošku víc a já začla panikařit,voda byla čistá,teplotu vody jsem necítila.Prostě najednou záplava.Docházelo mi,že neumím plavat a jak
jsem se začla bát,tak jsem volala na černovlasou mladou ženu,která měla jemně vlnité vlasy,tmavší pleť exotickou.Volala jsem na ní že neumím plavat,že potřebuji pomoct.....


Vím ,že voda souvisí s emocemi, a co jsem si našla,že mě trápí problémy,které se stále vrací a nemám sílu se jim postavit.
Vlastně by to odpovídalo momentální situaci,ale stále mám pocit,že to není ještě vše protože se asi tpím po více směrech


Zajímá mě,jak by jste si to vyložili vy? :1: Jakou úlohu má sehrát ta žena a ta celková situace co nastalatím,že začla voda přibývat atd...

Měl by někdo vysvětlení? Děkuji :1:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
05.12.2017 - 12:43 | Filtr
(Beran) upřímnost
Tak sis to vlastně vyložila sama. Záplava emocí, které nemáš pod kontrolou a strach z emocí nebo také nejistota. Voda má širší výklad, může být spjatá i s nevědomým, se skrytým obsahem našeho podvědomí, taky intuice. Voda taky představuje emocionální závislost na druhém člověku. Například strach z toho, že tě tvůj blízký opustí. Nebo že tě opustí osoba, jejíž oporu potřebuješ i když na ní nejsi závislá hmotně, ale fyzicky ano.

Můstek přes řeku - lze to chápat jako pokus přejít z jednoho břehu na druhý, tedy nutnost překonat překážku - a strach z toho, že to nezvládneš. Volala si na ženu, tak asi se obracíš na pomoc ženy, nikoliv na pomoc muže. Pokud ovšem ona žena nepředstavuje ženskou část něčeho nebo někoho... Její exotický původ - třeba by to mohlo naznačovat kulturní rozdílnost, tedy přesněji řečeno, rozdílnost mezi lidmi.
05.12.2017 - 13:14 | Filtr
(Vodnář) mili111
Nemáš ty v té továrně (nebo kde to je) hodně cizokrajných dělnic...včetně šéfové? :4:
Prostě teď v tom fakt plaveš.
připomněla jsi mi mé dávné sny :44:...stále jsem utíkala před povodní, chodila přes rozvodněnou řeku a několikrát mi to vypláchlo chalupu. :4:
Už je delší dobu nemám.
Ty připravené židle....inspirace...připravené místo od někoho?
Jinak...budeš se muset naučit plavat :20:
Odvahu a dej se do toho.
Začni pracovat s emocemi....najdi si nějaký čas na sebe...já to udělala zbytečně pozdě a pak je to složitější. :29:
05.12.2017 - 13:20 | Filtr
(Panna) Arezet » upřímnost
napadámě,že to o čem píšeš, že mě vlastně drží moje matka, je zcela jiná,jinak uvažuje a jiné potřebuje než já, v tom si nějak nerozumíme a každá má jiné limity, cítí mse nepochopeně, ale potřebuji její oporu a moc otom mluvit a radit se,překážka tu je dost a to velká,nedokážu vydržet v nové práci,pociťuju takové úzkosti,že hned uteču, na trhu nevidím místo, kde bych mohla prosperovat a beru práci,která je rutinní a nebo se ke mě vůbec nehodí, působí m ito zdravotní a psychické problémy....

Tohle je jeden ze snů...pořád se mi něco zdá a docela šokující věci,ale částečně s ito nějak vyložím podle mých myšlenek přes den,potíží, či c ose ten den událo....sen s vodou s emi nezdál hodně dlouho


Taky se mi zdál před pár dny sen,zdálo se mi že za mnou přišel můj malý mrtví bráška, 9 let mu bylo když zemřel a řekl,že žije(sen se mi zdá už x let pokaždé trochu jinak) já jsme šťastná ,že žije,že není mrtví vzala jsme ho do náruče,pak jse ms ním jako by telefonovala a slyšela jsem ho jako 22 leteho kluka,kde mi popisje jak žije....
05.12.2017 - 13:20 | Filtr
(Panna) Arezet » upřímnost
děkuji ti za odpověď :74:
05.12.2017 - 13:26 | Filtr
(Panna) Arezet » mili111
Hledám dlouho práci, nastoupím a po čase utíkám.. te´d jsem utekla z práce,kde to vypadalo hodně špatně,špatné podmínky a zamlčené informace,nefér jednání..... no fakt smůla na NtouPřemýšlím,jak a kde na sobě zapracovat..jak dosáhnout svých cílů....a te´d jsem citově na tom blbě,rozchod s partnerem, pak zase přišel bývalý partner,pokec a já nevím co chci,jestl idělat že nic řešit nechci a nechat to být všímat si jen sebe(to vidím jako nejlepší řešení,není prostor,ačkoliv bych to chtěla řešit ,mám ho ráda)

Plavu v tom všem neksutečně,chvíli mám energii a pak jako bych vyhořela celkově.

Děkuju :3: :68:
05.12.2017 - 14:41 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Dle židlí a plánované usazení se ne ke středu dění(stolu) něco odsouváš, sice chci být vepředu, ale zase né tak moc. Na můstku stojíš a stojíš i v životě, voda ti ukazuje, že se máš naučit plavat, tápeš,hledáš pomoc jinde(neznámá žena z daleka) a ne u sebe.Čistá voda není nic špatného.
Jestliže nejsme dlouhodobě spokojeni, děláme něco špatně, není to správná cesta. Zkus jinou. Sedni si přímo ke stolu a rozhodni se. Psala jsi tady kdysi o nějakém kurzu, co by tě bavilo...proč jsi pořád tam, kde tě to nebaví, když už dost víš? Nemám patent na rozum,taky dělám chyby, jen chceš dost věcí najednou, zkus pozvolna :17: :1:.
05.12.2017 - 17:04 | Filtr
(Beran) upřímnost » mili111
Když se člověk topí v záplavě, tak člověk potřebuje pomoc někoho jiného. tady si očividně tazatelka sama nevystačí, protože se topí a plavat neumí. Voda, když je ji příliš dokáže být opravdu nebezpečná, umí zpustošit krajinu (lidskou duši), umí i zabíjet (člověk v zoufalství může chtít spáchat sebevraždu). Je to vážné téma.
05.12.2017 - 17:07 | Filtr
(Beran) upřímnost
Ještě by byla otázka jak byli rozmístění lidé a jak konkrétně byli ty židle na sobě. Byli přeházené? Pokud byly přeházené tak to ukazuje na zmatek, neorganizovanost. Od lidí sis odsedla nebo sis sedla k nim?
05.12.2017 - 17:48 | Filtr
(Vodnář) mili111 » upřímnost
No ano...trochu to tak na mě působilo...ale nevím....chtěla jsem původně doporučit vyhledat si nějakou odbornou pomoc....ale možná si tazatelka poradí lépe sama... kolikrát je člověk sám sobě nejlepší odborník.
Teď plavat neumí...možná jí příště napadne zaplavat si a doplave k .....
Pouze pokud by se topila a pravidelně...pak bych teprve napsala bacha...najdi někoho cizího.
"Vona to dá" :3: :15:
05.12.2017 - 21:56 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » upřímnost
No tedy že bys byl zrovna podporou, se říct nedá... ona se netopila :44:! , ona jen neplave...a čistá voda (tedy pro mě) není nic špatného. Ano, třeba si neví rady , což je patrné a potřebuje pomoci, třeba i odborně...prostě vyslechnout a rozhodně udělat změnu prvotně v zaměstnání, tam tráví nejvíce bdělého času,nalézt tam sama sebe, jít za tím, co jí baví a ona ví, co jí baví..., tak to vnímám já.
05.12.2017 - 22:01 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » mili111
Teď čtu to tvoje, tak jsem ráda, že to vidíš taktéž nadějně.Kdyby psala o bahně...kalné vodě, ale ani tak bych si netroufla napsat to, co padlo...to je jantar... :32:
05.12.2017 - 22:53 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » Anilah
Ano, na to jsem myslela...proč pořád někde trčí, kde jí není dobře.
06.12.2017 - 00:29 | Filtr
(Beran) upřímnost » *Jupiterka
Sice je pravda, že nepsala že se topila, ale v podstatě k tomu začalo docházet. Napsala, že neumí plavat a stoupala voda. K tomu, aby se člověk začal topit stačí aby vody bylo přibližně pod kolena. Záleží na síle proudu. Byla jste někdy v takové situaci, kdy jste se snažila procházet skrze řeku a řeka vám podrazila nohy? Já jo. V minulosti jsem to zažil. Proud byl tak silný, že se nadalo stát, přitom vody mohlo být ne více než ke kolenům. To vás strhne a musíte plavat, abyste udržela hlavu nad vodou. Když vám dojdou síly, tak se utopíte. Naštěstí jsem stihl doplavat ke břehu. Ze situace, která je ve snu, lze vyvodit, že bez pomoci druhého by se utopila. Voda byla po prsa a to už se člověk může utopit i při slabém proudu. Voda má sílu.
06.12.2017 - 10:31 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » upřímnost
Sice jsem zvyklá, že si zde ve většině tykáme, ale můžeme si vykat :1:.Nechci nijak rozporovat, že je možné se utopit třeba i v lavoru. Byla jsem i v řece tedy a několikrát za svůj život,dokonce jsem díky proudu padala z kamenů,nalokala se pod splavem, když jste se na to ptal.
Mně jde o něco jiného ,ano, děvče potřebuje pomoci, když neví jak sama na to,prostě cítím, že je třeba jí podpořit a ne psát o zoufalstvích...a že někdo chce páchat sebevraždu.Ona chce žít a to tady je kolikrát z jejích psaní cítit.
Takže ten sen jí ukázal situaci a sama si dost vyložila a příště nám třeba napíše sen, jak doplavala na břeh a opalovala se tam :27:.
06.12.2017 - 11:29 | Filtr
(Panna) Arezet » *Jupiterka
Na kurz jsem se ptala bylo toho víc, floristika,protože jsem zručná,ráda dělá mvěci krásné,mám cit pro barvy a kombinace.Ale není to ono co chci.
Přemýšlím kam by to vedlo....

Zaujali mě masáže,jelikož mám přirozeně talent na t ose správně dotýkat a správně masírovat ač jsme se to nikde neučila,tak jsem zjistila,že tu techniku ovládám.
Jen se bojím podnikání,taky mi na to chybí finance,pořád s nima bojuji.
Kurz ,který je akreditovaný ministerstvem zdraví je teď na mě moc drahý,ale dělala bych něco co mě zajímá,jde mi to ta praktická část,neím jak mi půjde teorie.Ale taky to není zrovna to čeho chci dosáhnout.

Pka jsme se koukala na kurz profesionální chůvy,abych mohla do soukromé školky,ale došlo mi že přímo o mimča se zase starat nechci,spíš o děti od 3 do 5 a neví mzda najdu,přemýšlela jsme že bych si kurz nechala uhradit ÚP.
Taky to co chci skutečně jen plán B.


Proč zůstávám u toh oc omě nebaví?Porotže je to líp placený,to co bych dělala je méně ohodocený viz floristka třeba.....


Nějak mi chybí někdo s kým bych otom mohla diskutovat,aby mi poradil atd... a nikdo takový vedle mě není a já se bojím každého rozhodnutí,jelikož si teď nemůžu dovolit furt riskovat...padám čímdál tím na větš ía větší dno. :24:
06.12.2017 - 11:32 | Filtr
(Panna) Arezet » upřímnost
Já se přiznám,že mě v tom snu samotnou zarazlo,že volám o pomoc,že jsem to vyslovila, jási jen tak o pomoc neříkám,vlastně jsem to udělala v životě asi jednou,před 10 lety a byl to partner,kdo mi pomohl.


Opravdu potřebuju,te´d někoho kdo by mi pomohl,sama cítm že to nedám.
06.12.2017 - 11:34 | Filtr
(Panna) Arezet » upřímnost
v tu chvíli,když tam byli ty židle,tak tam nikdo nebyl,jen já, přeházené židle nebyli,jen byli zvláštně sestavené,že jako by nestáli na zemi,ale lehce levitovalitak,že části zakrývali sami sebe,třeba to mylsím tak ,že noha židle co byla víš byla v místě,kde opěradlo,spíš to vypadalo jako by se nějak vysunuly
06.12.2017 - 11:39 | Filtr
(Rak) dan162 » Arezet
Většinou kdo nejvíc pomoc potřebuje nejmíň žádá. A podvědomí uz tuplem.
06.12.2017 - 11:41 | Filtr
(Panna) Arezet » *Jupiterka
máš pravdu vím co mě baví,jen nevidím cestu jak tam dojít,vidím samé překážky,které musím přejít tak,že se dostanuještě na větší dno než jsem teď a cítím strach,že z toho dna se už nedostanu,že umřu...a já nemůžu umřít,nemůžu tu nechat svojí mamku samotnou...

Když bych řekla co přesně chci, většina lidí mi na to řekla už to začalo v dětství od rodičů,zpívta umí hodně lidí,fajn podpora fakt,poslední rok od chvíle co jsme nahrávla is kapelou písně ve studiu, jsme začla zaznamenávat od lidí c otomu rozumí či jiných muzikantů na vystoupení ohlasy, i náhled blízkých se změnil,když si mě přijeli poslechnout a te´d potom všem cítím strašný zmar,že až v mých 27 letech vím co chci dělat,ale nevím jak se tam dostat a když se tam dostanu co potom....a ta kse točím v kruhu starchu a špátné práce, a vím že musím co nejrychleji něco vymyslet,jinak už nikam nenastoupím a budu v úzkostech doma...
06.12.2017 - 11:42 | Filtr
(Panna) Arezet » Anilah
svým způsobem o tom pořád přemýšlím.
06.12.2017 - 11:46 | Filtr
(Panna) Arezet » Sky
Určitě ženu cítíš to správně :4: psychologa brr měla jsem jednoho a vím,že muži se nedovedu otevřít ohledně svého zmatku v mozku,nevím proč,ale muž by mě nedokázal správně pochopit a já bych cítila,že nemá zájem řešit mé bolístky bla bla bla....fakt cítím se na cvokhaus, on te nstav zase za pár dní snad pomine, mě to tak nějak lítá,když už je toho trápení moc,tak se emočně složím,ale pak cítím úlevu. :1:
06.12.2017 - 11:48 | Filtr
(Panna) Arezet » upřímnost
taky jsem to zažila, když jsem byla na dětském táboře a v roce 2002 byli povedně, musela jsem si pro bágl a šla jsem přes můstek,kde tekla voda, voda byla k půlce lýtka a i tak jsem měla pocit,že mě to strhne jakou ta voda měla sílů.
06.12.2017 - 11:51 | Filtr
(Panna) Arezet » *Jupiterka
CHCI ŽÍT nechci přežívat jako doposud, na sebe vraždu občas někdy mslím,ale co tím vyřeším, nic, jen odložím problém na jindy a ještě můj odchod ublíží mým blízkým,takže už při pomyšlení,že to ublíží rodině,tak cítím bolest za ně... já jinou možnos tani nemám, já se vzdát nemůžu a ani nechci, chci dosáhnout svých snů a cílů :1:
06.12.2017 - 12:01 | Filtr
(Panna) Arezet » dan162
máš pravdu Dane, já se narodila,cítila jsem že mě nikdo na světě nechce,že obtěžuji,když něco požaduji,že mám být ráda za to co má ma co dostanu....a je hrozně těžké si uvědomit,že nemusím být tak silná jak se snažím být,protože jsem prostě žena a nezvládnu vše sama a potřebuju někoho kdo mi podá pomocnou ruku a neříkat si že obtěžuji, že jiní mají dost trápení a já jim budu přidávat.... tak jsem to cítila,ale když jsem si nedávno řekla o pomoc došlo mi,že přátelé nejsou skutečnými přáteli a rodina je něco co u nás doma neklape, že jsem na světě na vše sama a proto tak moc jsem dřív vysela na partnerovi, bohužel i to mi zkazilo vztah,pak dlouho dobu jsem se začla spoléhat jen na sebe,vše vyřešit sama neobtěžovat,nebo nebýt u muže zachudinku,která je potřeba zachránit...a tak jsme zase dostal do vztahu muže,kteří toho využívali,abych se zase zpětně naučila být křehká žena,která si musí říct o pomoct.....a tak jsem tyhle vztahy ukončila, cítím se prostě osaměle,že není kdo by mě chvilku přidržel nad vodou a topím se v tom sama,ale cítím že dokud se z toho nedostanu,že vztah nechci.. musím si vyřešit problémy a najít rovnováhu....někdy ybch s ipřála být o tak 30 let starší a vědět co ještě nevím :)
06.12.2017 - 12:42 | Filtr
(Beran) upřímnost » Arezet
Někdy se děje, že psycholog na pacienta může vyvinout nátlak, působí to neprofesionálně, ale jeho záměrem může být zjistit jak se chováš v určitých situacích, aby dokázal určit diagnózu.
Příspěvky: 1-25 26-38
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »