Rodinná karma ?


04.12.2017 - 14:33
(Rak) dan162
Rodinná karma ?
Dostal jsem prosbu, zda neznám někoho, kdo se zabývá rodinnou karmou, jenže já na toto téma nestačím a nikoho neznám, nebo koho znám, tak už to nedělá. Problém vypadá takto: Má dojem, že se v rodině děje něco špatně. Ženy jsou v mladém věku vdovy resp. predčasně umírají v rodině muži. Chtěla by vědět, v čem spočívají tyto negativní události a zda je možné to nějakým způsobem napravit, má z toho obavy, vlastní rodinu ještě nezaložila, ročník 94, sama vzestupný uzel ve Štíru, ze Slovenska, ale má obavy, třeba by někam dojela :-)

Že to píšu za někoho je zatraceně výjimečné, nerada by na foru, ale tiše éé nahlas si myslím/doufám, že se třeba k něčemu vyjádří sama. :1: Díky.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
04.12.2017 - 14:41 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Mám pár kontaktů, dobrých kontaktů, dá se s tím pracovat více způsoby, ale já považuji za nejlepší rodinné konstelace. Mohla bych asi sehnat i někoho na Slovensku, ale to už by zase nebyla moje přímá zkušenost s konkrétním terapeutem, takže bych se nemohla zaručit na 100%. Možná jen na 99%. :4:

Pokud má zájem, ať se ozve.
04.12.2017 - 20:09 | Filtr
(Rak) dan162 » Khalia Zvlčelá
konstelace znám, je pravda, že jsou dobré.
05.12.2017 - 10:54 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele Neferlin, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Pokud verite, tak se můžete modlit za odpuštění hříchu :78:
05.12.2017 - 15:17 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Můj názor:

Jedna z možností jak toto přerušit je, naučit se správně vykládat Saturn.
V kabal.stromu naučit se Mága - dokáže ovládat čas a změnit tok událostí.
A pokud jde o smrt jistě je důležité umět Pluto. Ačkoliv na stromu není, je to skrytá sefira DAAT, které se také říká poznání.

Jinak blízko Saturnu se pohybuje znamení, Býk, Blíženci, Panna a Rak. Toto hodně napovídá.
Pluto je těžké na pochopení, to si teda myslím já. Jeho perioda je moc dlouhá, aby se správně dokázaly předat informace. Nebo-li to, co je dnes v knihách už platí jen na XX%. Je to jak u chřipky. Neustále se adaptuje a mutuje.

Výsledkem je to, že to Vy jste pravděpodobně ten nejpovolanější. Kozoroh (jako protiklad Raka) Saturna zná, a proto se pohybuje někde jinde. Nebo-li protivníci se nemohou porazit, tedy pokud ovládají dokonale, stejnou sílu (tato myšlenka je od Einsteina). Jedině náhoda by to mohla změnit.

Tak snad toto info nějak pomůže.
05.12.2017 - 15:30 | Filtr
(Rak) dan162 » RainMan22
hm, a jak jí to přeformuluju ? Mága se nenaučí, Pluto ji čeká stejnak, ročník 94 má vzestupný uzel ve Štíru. Nejpovolanější nejsem, jsem pošťák. Ale s tím Saturnem se chyba udělat nemůže.

Ok, díky
06.12.2017 - 04:33 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Zkusím to přesněji. K Saturnu běží Panna a Býk. Panna (Mág) ovládá slovo (ta chytrá Panna), Býk ovládá přátelství (Císařovna). Tok času od Saturna mění Blíženec a Rak oba od Saturna vycházejí. Rak k (Já - radost - Mars) a Blíženec k (individualita - Slunce - vítězství). Rak ji může vysvětlit jakými myšlenkami se blokuje a Blíženec co zbytečného si neustále bere s sebou (zejména myšlenky). Pozn. Rak a Blíženec se pohybují u letního slunovratu. Tím, že se zbaví zbytečných přebytečných myšlenek a promluví si i s lidmi minulými, tím se mění tok času. Vše ostatní jsou tance okolo, aby se tomu dal nějaký punc důležitosti. Takže promluvit do hloubky poradit čeho se zbavit a je to. Chce to jen od Vás umění rozhovoru a u nich otevřít se. Zbavit se myšlenek je však někdy těžké. Na zbavení se myšlenek pomáhá meditace, ale u někoho kdo doopravdy rozumí (sám to neumím).


Příkladem ze systému Iching může být hexagram 63 - DOKONČENÍ.
Bible : Lukáš 9: 61-62 A jiný mu řekl: „Budu tě následovat, Pane. Ale napřed mi dovol, abych se rozloučil se svou rodinou.“ Ježíš mu řekl: „Kdo položí ruku na pluh a ohlíží se zpět, není způsobilý pro království Boží.“

A. Prošli jste bod bez návratu v současném cyklu růstu - regrese nyní předstírá katastrofu.
B. Jste příliš daleko, abyste se vrátili zpět.
C. Vaše nepochopení zabraňuje osvětlení.
D. Emoce brání jasnému myšlení.

Nebo-li pochybnosti vás "hážou" nazpátek a nemůžete udělat velké věci ve svém životě. Kdo se neuměl zbavit myšlenek byl třeba Standa Gross (sám to nepřímo potvrdil, i když chtěl - přijal Ježíše), ten však rozlobil spoustu Blíženců a Raků, ale to jim neříkejte.

Hodně štěstí.
06.12.2017 - 05:37 | Filtr
(Štír) tronco
Nechce si me vzit? Bych to zabalil drive, nez si to poseru uplne. Jinak se doziju devadesati...
06.12.2017 - 23:50 | Filtr
(Býk) 144
Rodinná karma je taky zdarma?


Ja bych řešil jenom jednoho konkrétního člověka a nepletl do toho rodinu

A vůbec otázka: není pojem rodinná karma jenom falešnej koncept , iluze?

Jako že člověk s něčím nevyřešeným se ůmyslne narodi nebo pozdeji přidá do rodiny kde už se shlukujou jedinci se stejným sajrajtem takže vi že v té rodine se tomu nevyhne a podminky jsou již nadtaveny?

Pak by pochopeni co neni vyresene a vyreseni umoznilo třeba z té rodiny odejít a žít nezatěženě
07.12.2017 - 00:08 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Zaujalo mě to téma.Z původního mého bydliště znám holčinu teď cca 36 letou. První manžel se ufetoval tak před deseti lety, s ním měla dceru (13). Pak si vzala dalšího a měla s ním syna. Ten další mladý manžel umřel na infarkt, asi tak tři roky to jsou, další rok její otec a letos, nedávno pohřbila syna v necelých šesti letech. A tady je určitě něco špatně...Někdy je život hodně krutý.
07.12.2017 - 00:14 | Filtr
(Váhy) Buddha/2 » 144
Snad ani ne zdarma, někdy je to spíš něco jako bonus 2 za cenu 1 :4:.
A ne, nemyslím si, že by se ÚMYSLNĚ narodil. Takových bude naprosté minimum. Málokdo vleze dobrovolně do polepšovny :14:
07.12.2017 - 00:19 | Filtr
(Býk) 144 » Buddha/2
Dobrovolně nasilu

Jak sme lezli do pionýra do szm
Tam hore se tě moc neptaj kam polezeš dobrovolně
Tuhle lekci si jeste nedal tak šup na doučivámni

Jako ve škole nemas na vyber predmety s jejich osnovu
07.12.2017 - 08:51 | Filtr
(Váhy) Marcie
Tiež ma táto téma zaujíma, dobrá kniha je napr. od E. Bauer Astrologická rodinná terapie, kde sú tiež príbehy, na ktorých je dokumentovaná rodinná karma (dostanem ju pod :56: spolu s ďalšou knihou od tohto autora Karma rodiny, tú nepoznám, ale isto bude tiež dobrá ) :58:
07.12.2017 - 08:58 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Nemám rada to slovo karma, každý rod ma nejaké zaťaženie, neexistuje dobrý a zlý rod. V každom rode boli aj zabijací a aj dobrí jednoducho aj rod musí spolu splynuť tak ako jedinec - prejsť všetkým aby mohol vytvoriť celok.
Poznám pár ľudí ktorí už 30 rokov sa vyhovárajú na rodinnú karmu, maju v malíčku všetkých liečiteľov či iných guru a stále sa nepohli. JA som jedinec, JA mám žiť svoj život, JA pretínam staré vzorce - k tomu netreba nikoho len žiť podľa svedomia a vedomia a nezvaliť každý neúspech na niekoho iného ale prijať zodpovednosť za seba a potom budem JA ktorá razí novú cestu. Lebo toto všetko dokáže JA.
Treba si zobrať to čo je dobré a to čo bolo zlé odhodiť, ak moja mama bola nešťastná tak prečo by mali byť nešťastné aj deti. Mohli jedinci pred ňou zmeniť veci ak ich nezmenili tak sa hovorí že teraz je posledný čas na tu zmenu, lebo ta zmena musí prísť a každý sa musí prebudiť do vedomia.
07.12.2017 - 08:59 | Filtr
(Býk) 144 » aktigram
:15: :15: :15: :27: :27: :27:

tak presne takto som to myslel
07.12.2017 - 11:38 | Filtr
(Lev) Marhon » aktigram
možná proto se ptá, aby to pochopila, oddělila chyby od dobrého a ukončila ty staré vzorce.
taky jsem narazila na opakující se jev, jak ze strany matky, tak úplně jiný, ze strany otce a přemýšlím nad tím, ale smysl mi to nedává. někdy ten smysl najde nezaujatý člověk, co se na to celé dívá z venčí.
07.12.2017 - 13:19 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
No asi by to chtělo víc informací, třeba v jakém vztahu k ní ty vdovy jsou, jestli jsou to babičky, prababičky a praprababičky a ti chlapi zahynuli ve válce nebo na nějakou nemoc, na kterou nebyl lék, případně třeba i vlastní rukou, tak bych v tom žádnou zákonitost asi nehledala. Ve hře může být taky dědičná choroba, pokud by ti zemřelí chlapi nebyli přiženění. Pokud by to byly třeba tři sestry ve věku její matky a všechny brzy ovdověly, tak už je to podezřelé. Ohledně rodinné karmy - tak všechno je možné, ale asi je dobře všeho s mírou, někdy je to jen alibismus. :17:
07.12.2017 - 13:30 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Marhon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No však ale na to sa pýtať nemusí, ak si sama vie niesť zodpovednosť za seba. Ved predsa vidí čo bolo v rodine zlé, možno nešťastné vzťahy, manželstvo ktoré bolo trápením, či habanie sa iba po majetku - je to jedno, vždy tam niečo je, ale ona ak sa bude riadiť podľa vlastného svedomia a vedomia tak nemá dôvod ísť tou cestou, ak žije s nasadenou maskou obete nešťastnej rodiny s ťažkou karmou - tak sa niet čomu diviť že to pokračuje.
07.12.2017 - 13:35 | Filtr
(Lev) Marhon » aktigram
pokud někdo hledá odpovědi na otázky, nemusí přece hned být oběť, ne?
ale to je jen můj pohled na věc.
07.12.2017 - 14:04 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Marhon
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No ona ju už nesie tým že to prijala. Ako som písala vyššie niekto celý svoj život žije tým ako iní ublížili a preto je všetko zlé, lebo vyrastala v takom a pod.
Sú ľudia ktorí celý svoj život neurobia žiadne rozhodnutia ale vo všetkom idú za vešticami či pod. - to je ta hrôza, že vlastne je to biznios pre guru a iných ale nie je to cesta pre daného človeka. Samozrejme že to nemusí byť u nej tak, ale platí to čo som napísala v prvom komente - JA mení všetko.
07.12.2017 - 14:23 | Filtr
(Rak) dan162 » aktigram
Myslím, že to je v pohodě. Má sklon k obavám, nepotřebuje žádnou výhovorku, jde správně, věří sobě, vzhledem k věku jen tiše zírám, jak ti mladí to mají srovnané, překračuje krok za krokem rámec rodiny a tvoří něco svého, což nese nejistotu, v tématu rodinných příhod si neví rady, svou zkušeností to nerozklíčuje, v rodině tuplem ne a já na to nestačím.
07.12.2017 - 14:46 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » dan162
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Tak to je fajn, povzbud ju a povedz že jej JA je na spravnom mieste a nech ide smelo vpred, ak si nabije nos nabije si ho sama a bude vedieť čomu sa vyhnúť.
Nikdy nikto nikoho nespasil a ani nespasí, každý sa musí spasiť sám.
Krivdíš trochu starším, je mnoho tých ktorí aj bez veštic a iných dokazali zlomiť vzorce, samozrejme je to super ked aj mladí. Každý predsa prišiel sám za seba.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »