Adept na agenta FBI


03.12.2017 - 14:05
(Beran) upřímnost
Adept na agenta FBI
Začalo to tím, že jsem jel na kole na hory. Vlastně ne až úplně tam. Skončil jsem v podhůří, kde jsem se díval na to kam jedou autobusy... Požadovaný spoj jsem ale nenašel. Pak se vracím a dostal jsem se do potyčky s někým. Tak nasedám (už ne na kolo) ale na mopeda, rozjelo se to, ale nepovedlo se mi to nastartovat, jen to jelo setrvačností. Ten chlap mě začal dojíždět, a já se rozhodl že odbočím doprava a zaparkuju abych to nastartoval. Jak jsem přibrzdil ten za mnou shodil svoji motorku na bok a před jel mě a já mu v pomalé rychlosti přejel přes hlavu. Pak už jsem jel normálně dál. On mě ale zase dohnal, a já zase na kole, jsem se rozjel proti němu a postavil jsem to na zadní a srazil jsem ho z kola. Asi dostal ránu kolem do hlavy. Nakonec z toho vyšlo, že to byli dva různí lidé, kteří skončili s obvázanou hlavou :D. Dál jsem se vracel a stál jsem někde na nástupišti. Najednou se tam objevil takový trochu podobný stroj jako v tom sci-fi Válka světů. Stroj nebyl tak vysoký a měl modernější barvu, světle šedou nebo bílo šedou. Chapadla byly uvnitř fialové. Jedno z těch chapadel mě uchopilo a nasadilo do modulu uvnitř. Byl to moderní létající stroj tvar vypadal podobně:
https://pixabay.com/p-62833/…
ale bylo to spíš ve tvaru písmene D a měl růžovo fialovou barvu (asi takovou https://i.mimibazar.cz/h/bc/…).
Taky nebyl tak tenký.

Takže jsem se vlastně ocitl jako pilot, ale ještě jsem to neuměl ovládat.

Pak mě zase vysadili na zem, ale to už jsem měl nějaký lepší notebook a bylo nás víc. Byly jsme po dvou a měli jsme plnit nějaké úkoly. Dostaly jsme za úkol sledovat jednu ženskou. Abych to stihl tak jsem přeběhl přes silnici, kde jezdili auta a vzal jsem to přes vnější okraj křižovatky. Vypadá to, že kolega to nezvládl. Chtěl jsem pokračovat, ale on nikde. Tak čekám dole u stěny a nemohu pokračovat, protože nemám parťáka, který by mi kryl záda. Tak se rozhoduji jestli se mám přidat k jinému týmu nebo se vrátit. Tak se vracím, je tam sanitka. Asi ho odvezla. A pak jsem ho šel hledat do nemocnice, čímž je jasné, že jsem nesplnil úkol. Škoda. Tak agent FBI ze mě asi nebude.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
03.12.2017 - 14:45 | Filtr
(Blíženci) tajga
Hory bych chápala jako ambice, k jejichž dosažení nemáš správné prostředky. Nejspíš je problém v tvém myšlení - obvázaná hlava. Sci-fi létající stroj mi přijde podobné téma - zase nejsou prostředky, jak to ovládat, příliš velké sousto prostě. Zajímavý mi přijde kontrast chladného stroje a růžovofialové barvy, taky to, že si dal odkaz z mimibazaru :-D. Jakoby nějaká dětská bezbranost, nebo potřeba něhy, ve spojení s jednoznačně mužskou činností jako je ovládání letadla...Nevim co s tim. Chapadlo tě uchopuje, jakoby nemáš situaci sám pod kontrolou. Ženská v závěru nebude náhodou, možná je to nějaký klíč tvých neúspěchů, neschopnost používat konstruktivně svoji ženskou stránku, strach ze svojí ženské stránky, z toho, co nelze mít úplně pod kontrolou, ten strach musí být asi obrovský, když jsi v roli agenta. Nicméně sen ti ukazuje, že tudy cesta zřejmě nevede.
Ještě mě astrologicky napadlo - agent jako Pluto ženská jako Luna. Ty máš možná napěťový aspekt, mezi nimi, že.
03.12.2017 - 18:07 | Filtr
(Beran) upřímnost » tajga
Ty hory by snad mohly být ambice, ale nevím. Hory mohou mít taky význam překážek, anebo v mém pojetí by to taky mohla být nenaplněná touha po relaxaci, protože hory mám rád. S tou hlavou mi to nesedí, protože to nebyla moje hlava. Ale hlava někoho jiného. Ale mohlo by to představovat způsob jak přemýšlím o někom jiném. U toho stroje mi to taky nesedí, protože to jsem nebyl já kdo by si zvolil že chci jít do toho stroje. Ze začátku to byl takový ten pocit jako u únosu, je to něco co neovládáš. Něco co se tě zmocní a nemáš moc to ovlivnit. Nevybral/a sis to. Mě to připadalo spíše jako pocit vyvolení k něčemu, co jsem si já nevybral. Byla to pro mě čest, ale ze začátku jsem se toho lekl, protože to vypadalo tajemně. Je v tom nádech tajemna a sci-fi a může to být ovlivněno i tím, že jsem se nedávno díval na film Mlčení jehňátek, kde bylo to výcvikové centrum FBI.

Tak odkaz na mimibarar je čistě náhodný, protože jsem googloval růžovooranžový odstín a co bylo jsem vzal. Přijde mi zvláštní to spojení toho prvku moderní technologie. Nejsem člověk, který by měl zálibu v nejmodernějších technologiích.

Ženská v závěru, tak tam je potřeba něhy, která mi schází.

Rozhodoval jsem se o tom, jestli splnit úkol individuálně sám za sebe, nebo v teamu. Tak asi v tom je jistá nerozhodnost. Co je lepší.

Ještě jsem vynechal to hledání spojení na autobus, které by mě dovezlo do cíle. Nenašel jsem to spojení. Zní to že člověk podvědomě touží řekněme po dosažení nějakého cíle, ale zatím nenachází prostředky.
03.12.2017 - 19:09 | Filtr
(Beran) upřímnost » upřímnost
Ještě update.

Hory jsou pro mě symbolem relaxace, návratu k sobě samému. Často se k ním vracím ve snu. Například jsem hledal houby v lese a našel jsem nějaké hřiby. Příjemná rekreační činnost. Ale pro někoho jiného mohou mít hory jiný význam. Já se snažím vracet do stejných oblíbených míst.

Zamyslel jsem se nad tím co znamená FBI. No, cílem či smyslem této organizace je odkrývat zločin, pátrat po pravdě, odhalovat něco závadného. A v tomto duchu jsem to taky takto rozklíčoval. To že jsem sledoval nějakou osobu (a nebyl jsem sám) bylo hledání nějaké stopy či vodítka - řekněme tomu odhalování pravdy nebo souvislostí. Tady vidím tu spojitost tajemného stroje (ve kterém jsem sice seděl, ale neletěl. Jen jsem si to vyzkoušel - a chápu to tak, že to byla jakoby ukázka toho, co bych mohl získat za prostředky k dosažení cíle). S těmi horami to nejspíš nesouviselo. V tom pátrání jsem nebyl sám. Byly to dvojice dalších lidí, takže jsem dělal činnost, ve které jsem nebyl sám. Ovšem důležitá je taky ta křižovatka - cizí auta chápu jako cizí myšlenky a názory, kolem kterých jsem musel proběhnout, abych mohl sledovat cíl. Zajímavá je potřeba ostražitosti. Agent FBI by u sebe měl mít zbraň, čehož si ale nejsem vědom že bych ji disponoval, ale možné to je.

Fialová barva znamená duchovno (něco vyššího), růžová zase důvěru.
03.12.2017 - 19:14 | Filtr
(Beran) upřímnost » Sky
Neměl jsem pocit selhání. Spíš jsem nevěděl jak se správně rozhodnout.
Co je infantilního na vznášedlu? To nebylo v rozporu s logikou. Je to situace, kterou nemůžeš jako člověk ovlivnit. Ještě bych tu situaci osvětlil na příkladu. Kdyby tě NASA vybrala že chce aby ses účastnila nějaké mise do vesmíru, brala bys to? Samozřejmě za předpokladu, že si schopna to po fyzické a psychické stránce zvládnout. To bylo podobné. Byl jsem vybrán, takže to byla výhra, ne něco co by bylo v rozporu s tím co bych chtěl.
04.12.2017 - 00:48 | Filtr
(Blíženci) tajga » upřímnost
ještě, že ty sny máme, aspoň nějaká pravda v našich životech plných sebeklamů :64:
04.12.2017 - 09:19 | Filtr
(Beran) upřímnost » Sky
To nebyl dopravní prostředek. Bojový stroj není dopravní prostředek, protože neslouží k dopravě veřejnosti, ale k boji nebo k monitorování situace. Podobně jako policajti mají helikoptéry.

Sen jsem spíš pochopil tak že tam jde o hledání spojení, pátrání, sledování nebo odkrývání.

Změnu dopravních prostředků nevnímám jako úmyslnou, ale nevědomou. Prostě šlo o nějaký dopravní prostředek, který měnil své charakteristiky během jízdy, což je ale v mých snech typické, že se stále vše mění.
04.12.2017 - 15:23 | Filtr
(Beran) upřímnost » Sky
O symboliku snu se moc nezajímám. Kdybych měl analyzovat každý svůj sen tak bych nedělal nic jiného a ani bych nežil. Jen když ten sen je zajímavý. Jakože v roli agenta FBI jsem byl poprvé.

Nedávno se mi zdálo, že jsem ve schránce našel asi 3000 Kč a dole pod roštem jak se čistí nohy byly samé pětikoruny. Tak jsem hned nabíral :D


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »