Sebevražda ustknutim


02.12.2017 - 09:26
(Býk) Andromeda
Sebevražda ustknutim
Ahoj všem...tak z tohoto snu budu asi celej den dnes opravdu zhnusena... Plánovala jsem sebevraždu... Napřed zě s ním nějakou pilulku a do hodiny se musím rozloučit ze synem a mými blízkými... Dokončit práci měl had... Velký s zelenou hlavou který mě kousl do ruky, viděla jsem i krev a jeho zuby...Pak jsem chtěla vše vrátit, že budu bojovat, že chci žít... Ale nebylo moc cesty zpět... ještě teď mi je z toho snu zlevněno týden mám plný snu se zvířaty... Před dvoumi dny hejno krkavcu kteří kraceli po chodníku.

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
02.12.2017 - 10:12 | Filtr
(Blíženci) FungieD
Sebevrazda ve snu muze reflektovat pochybnosti o vlastnich dovednostech nebo neduveru ve vlastni uspech.
03.12.2017 - 14:23 | Filtr
(Beran) upřímnost
Určitě to odráží něco co se děje na nevědomé úrovni. Biblický symbol hada znamená svedení na nesprávnou cestu. Jed je něco co člověka otráví nikoliv fyzicky, že by zemřel, ale duchovně. Ušknutí znamená, že někdo na tebe má špatný vliv. Nabízí se celá řada možných výkladů od pomluv kolegů v zaměstnání, kteří kují pikle proti tobě a ty to na nevědomé úrovni prožíváš, až od pomluv mezi příbuznými, kamarádkami, aj. nebo ti přímo někdo slovně ublížil něčím co řekl, a ty tebe to ovlivnilo, aniž by sis toho byla vědoma. Velkou roli zde bude hrát sebeklam, něco co nevidíš nebo si neviděla, chybné rozhodnutí, které si udělala atd. Nejdůležitější pro tebe je nenechat se infikovat, přesněji řečeno nenechat se zmanipulovat nesprávnými řečmi. Had pracuje nenápadně, neřekne ti lež natvrdo, ale zrelativizuje, zbanalizuje nebo rozředí absolutní nezpochybnitelnou pravdu.

Věci na které si dej pozor u sebe i u druhých lidí:
Obranný mechanismus
- Racionalizace (jedná se o zlehčování pomocí alibismu)
„jeden z obranných mechanismů, jímž se člověk snaží více či méně nevědomě minimalizovat vliv nepřijatelných motivací (pudových přání) prostřednictvím vykonstruovaného zdůvodnění svých postojů a svého chování, které nevyhovují obecně přijatému či přijímanému úzu; proces, v němž subjekt ex post rozumově ospravedlňuje, zakrývá a maskuje skutečnou motivaci svých činů.“ zdroj: cojeco.cz

Z wikipedie:
"Dodatečné rozumové, společensky přijatelné vysvětlení (omluvení - výmluva) nepřijatelných činů nebo myšlenek, např.: zanedbávání dítěte je vysvětleno tím, že dítě se potřebuje naučit samostatnosti, protože v životě jej nikdo nebude vodit za ručičku; vyhazov z práce je odůvodněn tím, že jedinec „nelezl šéfovi do zadku“, zatímco pravý důvod byl jeho nízký pracovní výkon."

Dále z internetu:
Vysvětlení nepřijatelnosti může být více - např. lenost, nechci se zaobírat nepříjemnými věcmi, chci se vyhnout lidem, kteří mi jsou nepříjemní, chci se vyhnout situacím, z kterých mám strach. Všechny tyto situace mě nějakým způsobem omezují a vadí mi.
Mechanismus, kdy si pro své ospravedlnění musím najít racionální a nenapadnutelné důvody nebo motivy k tomu, abych mohl udělat to, co chci ale „neměl bych“. Nebo důvody, které mi umožní neudělat to, co se mi nechce, nebo to neumím.

Lekce pro tebe je naučit se rozlišovat pravdu od alibismu. Umět vidět co je dobré pro tebe, ne pro někoho jiného. Had chce škodit, jde mu o to, aby dosáhl svého, ne o tvoje dobro. Tvým úkolem je důvěřovat ve vyšší pravdu, zachovat si vnitřní čistotu srdce, nenechat se infikovat ničím zlý, získat zpět kontrolu nad svou myslí, myšlenkama a svým srdcem a jednat správně i přesto, že tě druzí budou svádět k tomu, aby ses rozhodla v rozporu se svým svědomím.
03.12.2017 - 14:36 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Ptá se malá zmije maminky : "mamí, je pravda , že jsme jedovaté ?" No je, proč se ptáš ? "ja fem se koufla do jafyka"
05.12.2017 - 11:05 | Filtr
(Panna) Žihadlo
Nu na mne z toho dýchají obavy. Smrt je zde jako transformace, počátek něčeho nového, ale pozor, pokud je to sebevražda, zde zůstává problém nevyřešen a proto se jej nedaří uzavřít. Člověka pronásleduje i v novém životě, nelze se odstřihnout. Uštknutí je také symbolem pomluv a lží. Lépe je vyřešit vše rovnou a právě teď, než jimi být pronásledován.
Není zde něco, co Tě tíží a chtěla bys s tím seknout?

Krkavec (havran) se často bere za zlé znamení, ale je to také symbol moudrosti, které nás může naučit.
05.12.2017 - 22:55 | Filtr
(Blíženci) les osika
Ahoj. To jsou ale skvělé sny! :15:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v KozorohKozorohu
ukázat kalendář »