Dcera si chce změnit příjmení


19.11.2017 - 12:39
(Kozoroh) Bonny 04
Dcera si chce změnit příjmení
Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o rozhodnutí mé dcery změnit si přijímení. Vdávat se nechce, ale chce se jmenovat jinak, konkrétně chce si vzít mé příjmení za svobodna. Když jsem se rozváděla, nevyužila jsem moznosti vzít si své rodné příjmení, nemám ho ráda, to nynější mám radši. Ona to má naopak. Taky prý kvůli práci se jí víc "hodí" to mé. Tak nevím, přemýšlím, jak moc jí budou vibrace nového jména ovlivňovat.Je to vliv hodně zásadní? Děkuji.

Řazení:
23.11.2017 - 08:15 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Bonny 04
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele aktigram, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Z vlastnej skúsenosti poznám - otca som milovala celou bytosťou a predsa rodné meno bolo pre mňa ťažké - tak som ho vnímala aj pri vyslovení ale ono nie je vlastne nijak ťažké a moja švagrina ho miluje, no ja aj po rozvode som si nechala meno po ex a moje dcéry sú mi za to dodnes vdačné, to moje rodné meno aj pre nich sa zdalo ťažké. Takže ja tvrdím že z môjho manželstva mám vydarené deti a priezvisko, inak už nič dobrého.
Neter si zasa zmenila aj priezvisko ale to nestačilo a zmenila si aj meno, no tak ako som jej hovorila že meno jej nezmení nič ale musí sa prijať ona sama, meno si znovu zmenila na svoje meno a snád už našla aj samu seba.
Mne zatiaľ priezvisko po ex vyhovuje.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2019
Lunární kalendář
Luna v RakRaku
ukázat kalendář »