Mišmaš


13.11.2017 - 11:47
(Býk) nebešťanka
Mišmaš
Většinou si se sny do určité míry poradím, ale dnešní se mi daří rozšifrovat jen částečně. Třeba někoho něco napadne. Jediné, co jsem včera řešila, byl opakovaný nátlak mých rodičů, že k nim musím na Vánoce. Možná to s tím částečně souvisí. Děkuji :17:


Jsem v cizím bytě. Uvědomuji si, že už jsem se 3 měsíce neučila němčinu. Nestresuju se tím, říkám si, že budou Vánoce, a že nám učitelka maximálně pustí Popelku. (Reálná vzpomínka, byla to oblíbená pohádka naší němčinářky, sama k ní vztah nemám.)
Pak si uvědomuji, že jsem ve vězení. Potřebuji na záchod. Dostanu klíč – s tím, že mi patří toaleta č. 1.
Je v jiné budově, dojdu tam, odemknu. Překvapuje mě, jak je čistá. Pak na mě mluví někdo, koho vnímám jako svého bratra, i když reálně vypadá jinak. Překvapuje mě, že má vlnité vlasy, říkám si, kde k tomu přišel. Chci ještě zamknout toaletu visacím zámkem a zjišťuju, že se na klice „houpe“ cizí paní. Prostě se věšela za kliku, jako to dělávají malé děti. Požádám ji, ať potom zamkne a jdu s bratrem na náměstí města, kde jsem vyrůstala.
Tam je stánek, sedí tam 3 postavy – stařec, žena, mladá dívka. Bratr vytahuje 500Kč bankovku a přemlouvá mě, ať si nechám věštit. Nejprve nechci, ale pohled na starce mě přesvědčí. Má před sebou knihu, na té je namalovaná dlaň – zelenou a asi oranžovou barvou. Sedám si proti němu a nastavuji dlaně. Mladá dívka (blondýnka, dlouhé sepnuté vlasy, modrá poloprůhledná tunika se zlatým vyšíváním - připomíná to napojené labyrinty, pod tunikou bílé tílko) vstává a ukazuje mi, ať si sednu na její místo. Poslechnu. Sedá si proti mně. Vytahuje z desek papíry. Jsou to rodné listy, ale bez státní příslušnosti. Je na ní datum narození bratra. Vím, že tam bylo 5.12. Říká mi, že patří ke kmeni svobodných lovců. Pak vytahuje můj rodný list. Jsem překvapená, že je s aktuálním jménem. (Úředně jsem měnila loni.) Říkám jí to. Ona se usmívá a odpovídá: Vždy to bylo tvoje jméno. Čtu řádek: dědická linie – po otci. A kmen: náčelníků.

Ovšem než stihne sen pokračovat, zvoní mi tu budík. Škoda. :32:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
13.11.2017 - 12:32 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Tyjó, taky jsem měla dneska fajnovej sen. Asi sem ten svůj mišmaš taky napíšu... :4: Tvoje jsou hustý :15:
13.11.2017 - 14:25 | Filtr
(Býk) nebešťanka » siili
Jak nebudeš? :47: :4: :5:

Ono asi takto - pokud to nepochopím, zvolí moje podvědomí nějakou primitivnější formu a pošle mi alternaci. Vyzkoušeno. :16:
Možná mě nejvíc matou čísla, protože to byl, kromě záchodu, zvýrazněný prvek. 1,2,3,5... To smysl dává. 500 je po zjednodušení také 5, ale z nějakého důvodu vím, že je podstatné celé číslo (bankovka neodpovídala realitě). Ale nemůžu přijít na to, čeho je 500 :25:
Záchod, zamykání - tam se také přikláním k potřebě své nitro prostě zamknout. Je tam čisto, jasno, ale nemám potřebu to tam moc zkoumat.(I vzhledem k nedávným událostem. :14:)
Jsem si třeba poměrně jistá, že místnost na začátku je něco jako vzpomínka na dělohu. Moc to nepobírám, ale ten pocit mám. Možná těsně před porodem, protože chodba, kterou jsem šla směrem na záchod, byla poměrně krátká. A vzhledem k tomu, jak moje matka prožila těhotenství, se vůbec nedivím pocitu, že jsem byla ve vězení. :14:
:86: :87: :88:


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v BeranBeranu
ukázat kalendář »