Partnersky horoskop


06.11.2017 - 10:09
(Vodnář) Caoimhe
Partnersky horoskop
Krásný den všem,

prosím v astrologii se tolik nevyznám.
Kdo partnerským horoskopům rozumí, poraďte mi.
Dá se prosím zjistit ze znamení a z postaveni planet a domů, zdali se tito dva lidé k sobě hodí nebo by to zkoušet neměli?
Já, narozena 3.2. 1989 v 02.30h
On, narozen 14.12.1978 v 08.00h
Oba narozeni v Novém Městě na Moravě.

Chci jen říci, že partnerský vztah již trval a máme 16. měsíčního syna. Chtěl, abych se vrátila zpět a byli opět rodina. Já nevím, neumí udržet emoce na uzdě a při hádkách mi nadával (když ho někdo hodně rozčílí) a rozbíjel věci a flákal s nimi o zem. Třešničkou na dortu bylo ke konci to, že to byli už jen moje věci. Těch duvodů, proč jsem odešla bylo několik: marihuana, nadávky, rozbité věci, alkohol za volantem, neovládající emoce.
Je to jen o důvěře, marihuanu prý již nekouří, alkohol za volantem už nepožívá..čekám jen na "zatmění" při hádce a rozbité věci a nadávky, jestli budou.
Závěrem bych jen řekla, že pokud se nechci vrátit a být rodina, syna zavrhne a nebude ho chtít vídat a založí si novou rodinu.

Děkuji moc

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3 4
Řazení:
06.11.2017 - 11:02 | Filtr
(Býk) Khalia Jasnozraká
Neastrologicky...

Takovému člověku bych už nevěnovala ani pozdrav, natož mu svěřovat syna. :3:

Nebude lepší jít dál a případně najít synovi lepšího tátu? :1: Nějakého, já nevím... vyrovnaného? :4:

Mně tuhle jeden hodně dobrý místní astrolog řekl, že se k jednomu člověku hodím jakožto k životnímu partnerovi. Jenomže to je jenom synastrie. Jenom radixy. Dojmy a pojmy... Realita byla a je diametrálně odlišná.

Dej na svoje srdce a rozum :3: :62:
06.11.2017 - 11:43 | Filtr
(Štír) Nalia de Chava
Já k tomu nemám astrorozbor, jelikož mi přijde, že postoj vyjádřený v poslední větě zrovna nevypovídá o ochotě se změnit a už vůbec ne o zralosti a dospělosti. Spíš mi přijde, že zamrzl někde ve věku, kdy byl ještě malý kluk a na základě toho jedná.
Osobně doporučuju rodinné konstelace anebo astrokonstelace. Mohla bys využít Martinu Jirkovskou, ta dělá výborné astrokonstelace. Jednou za čas jezdí do Ostravy na celodenku a to je vždycky zážitek. Myslím, že tady nejde o rozbor, ale o tvoje rozhodnutí v téhle záležitosti a tady by konstelace rozhodně mohly pomoct uvidět situaci více do hloubky. A taky pomoct pochopit co se děje v něm a v tobě, proč tohle zažíváte.
http://www.slunovrat-mj.cz/konstela…
06.11.2017 - 11:43 | Filtr
(Ryby) thééé
Nezávidím :8: už ta podmínka s odmítnutím syna :19: znamená jeho velkou nezralost.
Spíš bych si položila otázku, jestli mám se synem na to, být konfrontováni s tak silnou neschopností řešit problémy.
Možná!?! bych nad tím uvažovala, pokud by to byl člověk s nějakým sebepoznáním, který se se svou agresivitou pokouší něco dělat.
06.11.2017 - 11:50 | Filtr
(Štír) Jane123
Ahoj,

já bych na tvém místě, po takové zkušenosti s partnerem, utíkala od něj hodně rychle a co nejdál. Takový člověk se jen tak nezmění.
Dala bych mu šanci pouze a jenom v případě, že by si byl vědom svých psychických problémů, litoval důsledků ,které tím způsobil a snažil se s tím něco dělat (třeba nějaká forma psychoterapie apod.), ale za tenhle konec to málokterej chlap uchopí, takže nejeví-li snahy o sebereflexi a změnu, pryč od něj !!!
Zkus se také zamyslet sama nad sebou ,proč sis takového muže přitáhla a zda se v tvém životě v minulosti muž s podnbným naturelem už nevyskytl. Chceš-li muže vyrovnaného, s kterým ti bude dobře, máš větší šanci ho potkat ,pokud si srovnáš nejprve svoje vnitřní disharmonie, píšu z vlastní zkušenosti.
Přeju hodně štěstí,
Jana
06.11.2017 - 11:54 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý
Až do závěru bych si možná dokázal říct (je to výjimečné, ale občas se to děje), že někdo je špatný partner, ale jako táta ještě může obstát. Ale když své vlastní dítě začne používat jako zbraň proti partnerovi, tak to ukazuje na to, že ani dobrým rodičem nebude, že se vlastně rodičem vůbec necítí.
Navíc v tuto chvíli již použil vašeho syna proti Tobě! Už teď se ho v podstatě pokusil využít jako takové rukojmí, když se vrátíš, riskuješ, že skutečně by se syn rukojmím stal. To je důležité, to si několikrát zopakuj, dokud Ti nedojde pravý význam! Až Ti dojde, nebudeš se už muset ptát.
Zatím nebyly facky a bití, ale to už je další krok, který by u takového člověka mohl následovat. A to nesmíš dovolit nikomu!
Jestli se změní, tak to dokáže jiným způsobem, než takovým prohlášením. To je důkazem, že ve skutečnosti se nezměnil dosud ani o píď.
06.11.2017 - 12:01 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Khalia Jasnozraká
Ke kterýmu? :25: :43:
06.11.2017 - 12:04 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Sosna zvlčelý
Jinak ta synastrie... Jako za sebe říkám, že ani dobré, ani zlé. Jaký si to uděláš, takový to máš. Nejsou tam žádné vazby tak pevné, abys měla důvod zůstávat.
Daleko větší problém vidím v jeho radixu.
Je to na Tobě.

A jinak ten Tvůj vlastní radix... Asi to bude hodně o poznání vlastní sebehodnoty. Celoživotně. Ale jestliže jsi dokázala odejít, tak ji máš a znáš ji. :15: Tak si to teď s prominutím nepo...!
06.11.2017 - 13:05 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Khalia Jasnozraká
Ahoj,
mě jedna kamarádka/kartářka vyložila, že tenhle člověk pro mne bude srdcovka, ale bude to složitější :)
Teď se snaží, ale jak dlouho bude snaha trvat? To opravdu nevím. Spíše se bojím, aby se syn nepotatil v negativnich vlastnostech. To bych si do smrti vyčítala.
06.11.2017 - 13:11 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » thééé
To, že je citově nevyzrálý jsem zjistila časem :( Se svými neovladajícími emocemi nic dělat nechce. Prý to mají i jeho dva bráchové po tatínkovi (cholerik, již nežije). Což pro mne není odpověď, ale výmluva.
06.11.2017 - 13:16 | Filtr
(Býk) Khalia Jasnozraká » Caoimhe
No, srdcovka to asi je, do srdce sis ho pustila :3: Obecně nedůvěřuju kartářům, co mají tendence "předpovídat"... Lepší je řídit se zdravým rozumem a vlastní zdravou sebedůvěrou. Dneska má karty v ruce kdekdo, stačí totiž koupit sadu. Skutečně dobrých kartářů je jako šafránu.

O syna se neboj. Maximum mu můžeš dát v tom, jaký mu předáš základ do života. A něco si vyčítat? To není zrovna fajn základ, ne? :3: Jeden ze základů je taky to, v jakém muži najde svůj vzor. Chceš, aby ten vzor měl ve svém biologickém otci? Pokud si odpovíš jednoznačné ano, není co řešit. Pokud si odpovíš ne nebo si jsi nejistá, tak vztah s ním nedoporučuji.
06.11.2017 - 13:19 | Filtr
(Střelec) bubobubo
To jak píšeš o tom,že je cholerik a má to po tátovi.To nemusí být výmluva,ono to tak skutečně může být.A k tomu ještě alkohol,tráva...Tady jde spíš o to,co chceš ty.Jestli máš sílu na to,aby si jeho problémové chování tolerovala a vystavovala mu i dítě.
Nebo chceš něco jiného a půjdeš jinou cestou. :1:
06.11.2017 - 13:29 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Jane123
Ahoj Jane,

děkuji. Právě, že jsem nikoho takového před ním nepotkala. Nad tím jsem také přemýšlela, proč jsem si do svého života přitáhla takového muže. Asi sem si sebe málo vážila, to jediné mě napadá. A odešla jsem, abych neztratila sama sebe. Jeho myšlení je šílený..nevím, jestli na to měla vliv marihuana, ale pořád řešil minulost a své ex, ovlivněn feministkou, obecně žen. Uznával jen tradiční ženy a nejlépe i úspěšné. :) Já jsem byla studentkou, pak jsem chvíli studovala, pak otěhotněla a školu přerušila. Nejsem úspěšná a asi ani tradiční. Pro mě to je moc kecání a nikde nic, jen filosofie. Jsem žena, nechci patřit ani do jedné z jeho škatulí. Kdybych neměla syna, neřešila bych to. Šla bych prostě v životě dál. K synovi se chová hezky, ale nejde mi na rozum, jak vlastní otec může ze dne na den prostě říct: Tvoje maninka mě nechce, tak se synu už nebudeme vídat.
06.11.2017 - 13:29 | Filtr
(Ryby) thééé » Caoimhe
Víš co, to je v pořádku, o tom prostě ty vztahy jsou. (taky mám doma dva choleriky). Základem je ale pochopení, proč jsi si takového člověka k sobě našla. Třeba proto, že sama můžeš mít problém s ventilací hněvu...atd..
06.11.2017 - 13:33 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Sosna zvlčelý
Jediné, co můžu odpovědět. Děkuji moc!:)
Syn je pro mě tou nejdůležitější osobou v mém životě!
06.11.2017 - 13:39 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Caoimhe
Mě by vcelku zajímal radix toho syna :17:
06.11.2017 - 14:20 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Khalia Jasnozraká
:4: No, já jsem to spíše brala u kamarádky/kartářky tak, že takhle přemýšlí ona o svých partnerských vztazích a její názor promítá, když někomu vykládá karty. Brala jsem to s nadsázkou :)
Děkuji za neocenitelnou radu! :)
06.11.2017 - 14:22 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Mici Angóra
Ahoj Mici,

syn se narodil 5.7. 2016 ve 14.46 v Havlíčkově Brodě. Jeho radix neznám, ale ráda se něco priučím. V čem je radix důležitý?
06.11.2017 - 14:38 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Caoimhe
Máš zprávu :17:
06.11.2017 - 15:47 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » Sosna zvlčelý
Sosno zvlčelý,

facky a bití nebylo, ale myslím, že by časem došlo i na to. Jen mě při jedné přiležitosti štouchnul (já jeho první, bohužel) a spadla jsem na zem a na boku jsem měla takovou modřinu a ruka mě bolela. Jde odpustit, ale zapomenout nejde. Při jiné příležitosti (vždy v hádkách) jsem si dovolila udělat stejné dětinské gesto, které občas dělal. Já jsem ho poprvé a naposledy. Odešla jsem z hádky, že se nechci hádat do jiné místnosti a zavřela dveře. On přišel za mnou a zase začal, tak jsem mu řekla, ať přestane, že už to nechci poslouchat. Nepomohlo to, tak jsem si zacpala uši, že to nechci poslouchat a to se naštval. Vzal mi ruce k sobě a držel mi je, hodil mě na postel a řval mi do ucha jaká jsem dopln si... Už si ani nepamatuju, o čem jsme se hádali. Asi o ničem důležitém jako vždycky. Od té doby jsem neprovokovala ničím. Přestala jsem se bránit, když to vygradovalo v níčení mých věci, protože jsem si dovolila vzít mu syna z náručí a nic mu neříct. Odešla jsem z hádky, že se nechci hádat do jiné místnosti a zavřela dveře.
Nevím, kde se jeho agrese bere. Ale, i proto jsem od něj odešla. Ztratila bych sama sebe.
06.11.2017 - 16:05 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » thééé
Jsem impulzivní. Rychle vyjedu, ale rychle se zase zklidním. Ventilovat hněv umím přijatelným způsobem, tak abych tím neubližovala ostatním. Nejsem můj bývalý partner. Umím se narozdíl od něj kontrolovat. Pořád v hádce myslím, což on hlavu ztrácí. Povahy jsem klidné, on ne. My dva jsme každá ves, jiný pes.
Proč jsem si přitáhla k sobě takového člověka tkvělo v mé nedostatečné lásce k sobě a neumět si nastolit asi hranice, což spolu souvisí. Jiný význam zatim nevidím.
06.11.2017 - 16:41 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe
Všem děkuji za vaše pohledy na věc i názory.
Potřebovala jsem se utvrdit :) Díky.

Krásný zbytek dne :)
06.11.2017 - 18:19 | Filtr
(Rak) Dan162 » Caoimhe
Neboj se, že se potatí, každý má svůj vlastní horoskop.

Každá vlastnost má negativní i pozitivní stránku, když už chceš to takhle dělit. Pak ty negativní vznikají například z nedostatku lásky, podpory, prostoru a hranic, které dítě potřebuje. Táta synka to třeba nedostal, tak se postarej, aby synek to dostal, a to včetně mužských vzorů (kterýkoliv chlap z okolí, nemusí žít s tebou). Tím vezmeš jakémukoliv horoskopu vítr z plachet.

Ad táta - nejde o to hledat nového tátu, ale žít v prostředí, které pro tebe i dítě bude tím nejlepším. Táta zůstane tátou, i kdyby byl největší vyvrhel lidstva a vydědil ho. On to je stejně od něj jen nátlak na tebe, aby bylo po jeho. Táta bude vědět, že neodcházíš od něj, ale z prostředí, které vytváří a dlouhé roky vytvářet bude.

A zdrhnout, to plně souhlasím s Jane123. Cokoliv omezujícího, násilného vnímáš, zažíváš, tak později to bude 10x silnější. Blbé kecy + agresivní činy + nechuť se změnit je konečná. I kdyby říkal, jak moc se změnil na povrchu.

Ano, koukni do sebe, co ty vnímáš jako drobný výstřelek u sebe, může labilní lidi dohánět na práh jejich vlastního šílenství.
06.11.2017 - 18:31 | Filtr
(Býk) akdara
"Závěrem bych jen řekla, že pokud se nechci vrátit a být rodina, syna zavrhne a nebude ho chtít vídat a založí si novou rodinu."

Tahle věta říká: nechci být s vámi, ale potřebuji někomu věci rozbíjet, s někým se hádat a někomu nadávat a pak budu mít syna.

Nezdá se Ti to divné? Horoskopům vůbec nerozumím, ale toto mi vyznívá právě takhle.

Držím pěsti, ať už se rozhodneš jakkoliv.
06.11.2017 - 20:02 | Filtr
(Vodnář) Caoimhe » akdara
On by chtěl, abych se vrátila, abychom byli zase rodina. Ale, pokud já nebudu chtít, syna zavrhne a založí si novou rodinu. Chce být s námi. A já zase přemýšlím, v čem se změnil..
06.11.2017 - 20:16 | Filtr
(Býk) akdara » Caoimhe
Víš já vidím značný rozdíl mezi tím "chci být s vámi" a "když se vrátíš, budu s vámi" je tam ta podmínka. Kdyby chtěl být s vámi, tak to nemusí podmiňovat. Může přeci svým jednáním a přístupem začít být tím správným otcem a partnerem, ale on klade podmínky a očekává, že je budeš plnit ty, ne on. V tom bych byla opatrná. Pokud tvrdí, že se opravdu změnil, tak proč podmínky, má snad dokazovat a ne diktovat. Nevím, neznám, jen píši co mě v té souvislosti napadá, když o tom přemýšlím. Ale samosebou ty nejlépe víš co bylo a je a možná i tušíš co bude.
Příspěvky: 1-25 26-50 51-75 76-99
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »