NINJA CLOWN


03.10.2017 - 23:35
(Ryby) Crumb
NINJA CLOWN
Nedávno mě můj syn informoval o tom, že správným partnerem pro dnešní ženy a dívky je tzv. "Ninja Clown". Po chvilce mi došlo, co to je. Na netu jsem si pak k tomu přečetl následující: "Most women desire someone who makes them laugh and also feel safe, so basically a clown ninja" nebo "In other words, they want a Ninja Clown." To mi připomnělo, jak kdysi (bylo to za hluboké totality) jeden chlápek v hospodě nad pivem a panákem rumu hořekoval, že jeho stará po něm chce jenom to, aby jí dělal "baviče, krmiče a údržbáře". Zeptal jsem se ho tehdy: "A co jinýho by po tobě měla chtít?" Nevěděl. Co jiného by ženy mohly (nebo měly) po mužích chtít? A když má být muž Ninja Clown, co by potom měla být žena?

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2
Řazení:
04.10.2017 - 04:42 | Filtr
(Hadoken) Hustokrutě obscénní Morti
...klaun uplne ne...ale vtipny chlapi me dost berou. Ninja...no tak nemel by to bejt posera a mel by se me umet zastat... :2:
04.10.2017 - 07:48 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio
Tak to, že většina žen touží po tom, aby jí muž uměl rozesmát a aby se s ním cítily v bezpečí, je podle mě naprosto základní potřeba po věky věků.
Já třeba taky tíhnu k těm, kteří se umějí zasmát sami sobě a mají smysl pro humor. To nutně neznamená, že to musí být bavič. Samozřejmě pocit bezpečí a důvěry je úplně na prvním místě. To znamená, že když jde do tuhého (ať už z jakéhokoliv důvodu), tak se postaví situaci čelem a nebude doufat, že se situace "nějak" vyřeší" anebo nenechá ženu řešit situaci samotnou. Dneska už to není ani tak o tom, aby se muž postavil tlupě lapků a bránil čest ženy (i když kdyby k tomu došlo, tak je rozhodně na místě něco udělat), ale o to, že teď se svádí boje většinou na té mentální a emocionální rovině.
Já nevím co by "měla" být žena, ale jedno vím a to je, že jestli se cítím být milována, přijímána a v bezpečí (důvěře), tak jsem ve vztahu spokojená a šťastná, ráda se miluju, jsem tvořivá, hodně dávám a ráda se starám o svého muže, domov atd. A to si myslím, že je zas základ toho, co chce (potřebuje) vlastně muž. Pokud odhlídneme od individuálních potřeb každého jednotlivce (jako např. musí být taková či maková atd).
Dnešní doba je rychlá, jsou tu vysoké nároky na všechny. Základem vztahu by měla být kompatibilita, která do značné míry zřejmě zabezpečí harmonický chod vztahu. s tím jde ruku v ruce schopnost komunikace, když ta není, je problém. Dalším základem je teda i to jakým způsobem o svých potřebách oba komunikujeme. Je tam hodně faktorů, kdy si člověk potřebuje uvědomit CO vlastně chce. Když už to ví, je tu další fáze, VYJÁDŘIT TO a vyjádřit to tak, aby tomu ten druhý rozuměl. A to ještě není konec :4:
04.10.2017 - 09:25 | Filtr
(Býk) Khalia Zvlčelá
Smysl pro humor a sklon ochraňovat nejbližší je snad základní kámen každého průměrného člověka, ne? :63: Akorát takhle to vyznívá až směšně a jaksi nedosažitelně. Asi aby se něčím mohli uklidňovat muži, co se v lásce zklamali :4:

Popravdě mě už unavuje, jak se pořád ženský ptají, co chlapi chtějí, a jak se chlapi ptají, co chtějí ženský. Mně vždycky přišlo jednodušší je prostě všecky milovat tak, jak jsou. Neklást si k lásce podmínky a nehledat proč to nejde nebo proč by to mělo jít. Prostě to buď jde nebo nejde.

Takže na otázku "když má být muž Ninja Clown, co by potom měla být žena?" odpovídám: "Čím chce." :3: A pojem "ninja clown" bych asi eliminovala :4:

Proč mají lidi pocit, že pro toho druhého musí někým být? Někým jiným..?
04.10.2017 - 09:50 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka
Jako s klaunem bych také zcela nerezonovala, ale humor je velmi důležitý a mám ho ráda, takže ten bavič by mně byl bližší, ovšem je jasné, že si nelze představovat, že mě bude denně rozesmívat. V podstatě to tak ale je, toužíme po ochránci a muži, který se s námi dokáže smát a nehroutí se z každé maličkosti, nýbrž nás ujistí svojí "velikostí",rozhodností, jak vše zvládneme, drží slovo, má pro nás vlídné slovo, můžeme mu důvěřovat. Podvědomě toužíme i po zabezpečení, což souvisí s ochráncem, ovšem tam už si to každý představuje jinak (já mám na mysli normální zabezpečení bez nutnosti zahraničních dovolených a neznamená to, že by žena neměla chodit do zaměstnání apod...).My prostě chceme býti ženou a nebýt (alespoň často)v té mužské energii. Žena by měla být přirozeně uvolněná,posilovat sebevědomí svému sebevědomému muži chválou, vyzařovat lásku,podporu i víru ve svého muže... (a netáhnout ještě batoh na zádech, protože jinak padnou oba).Já bych viděla ženu jako takové sluníčko :27:.
04.10.2017 - 10:21 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » *Jupiterka
(a netáhnout ještě batoh na zádech, protože jinak padnou oba).
Bomba věta!!! Mám zažito.
04.10.2017 - 10:28 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » Nalani Makaio
právě i já....
04.10.2017 - 13:49 | Filtr
(Štír) Freja » Nalani Makaio
Tak pod tohle bych se chtěla podepsat všema svýma jménama... :15: :3: :4:
04.10.2017 - 14:23 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Tak jsem zrovna vykydal poštovní schánku. Jeden nindža by se našel, klaunů taky hromada :4:. V čem je teda problém ?
04.10.2017 - 14:40 | Filtr
(Kozoroh) Sosna zvlčelý » Buddha/2
NADBYTEČNOST
:61:
04.10.2017 - 15:09 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Sosna zvlčelý
Pánové jsou dneska vtipní :22: :4:
04.10.2017 - 23:39 | Filtr
(Kozoroh) Argyll
Ještě jinak: oblibu nindžů přičítám slabší vzdělanosti současných teenagerů. Prostě - kdokoli se umí blýsknout pár bojovými technikami - je "nindža". Snadno a dobře se to vyslovuje, je to jen na dvě slabiky.
Problém je v tom, že to, co děvčata oceňují, zapadá spíše do archetypu rytíře - rabiáta mírněného jistým kódem ctnosti. V tomto se rytíř podobal spíše samurajovi, nikoli nindžovi. Nindžové byli pragmatičtí a tím, že nepodléhali žádnému kodexu (až na jediný - splnit svou zakázku) si u samurajů vysloužili pohrdání, ale i strach.
05.10.2017 - 00:14 | Filtr
(Panna) Epoxit
no je to záhada.. veľký spoločenský fenomén, asi rovnaý aká posadnutosť jednorožcami či písanie štvorčekov miesto smajlíkov.. takže ani odpoveď na otázku aká by mala byť mladá žena pre súčasnú generáciu nepoznám.. je to velká záhada..
06.10.2017 - 03:12 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Argyll
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
:15: Ony však chtějí o něco víc. Rytíře pohárů - ANO. Chtějí i všechny krále TAROTU (oduševnělost, moudrost, finance, aktivita) a z Velké Arkány od 15 (svádění) po 21 (spasení). Na jednoho chlapa je to dost těžké. :98:
06.10.2017 - 18:42 | Filtr
(Ryby) Crumb
To označení "Ninja Clown" opravdu "vyznívá až směšně", jak píše Felínská Květina. Já bych řekl, že působí až toxicky. Souhlasím s tím, co píše Argyll, a sice "že to, co děvčata oceňují, zapadá spíše do archetypu rytíře - rabiáta mírněného jistým kódem ctnosti". To přirovnání s tarotovými kartami, které uvedl RainMan22, je zajímavé: řada dívek a žen asi opravdu chce "o něco víc" a je asi pravda, že "na jednoho chlapa je to dost těžké". Myslím ale, že Natalia de Chava, anavi369 a další popsaly trefně to podstatné, co ženy potřebují, a nejspíš trefily i to, co chtějí (potřebují) muži.

Anavi369 zmínila "batoh na zádech" ("netáhnout ještě batoh na zádech, protože jinak padnou oba"). To mi připomnělo jedno místo v tropech, kde ženy, nemajíce k dispozici prakticky žádné "rytíře" se smyslem pro humor, vyřešily problém "batohu na zádech" s obdivuhodným pragmatismem a nadhledem. Jde o místo někde v tropech (už si nevzpomenu, kde to je). Muži se tam věnují hlavně konzumaci pálenky (kterou prý dělají ze všeho možného i nemožného) a zahálce - někdy si pro zábavu zarybaří. Pracují tam prakticky jenom ženy, které se také samy starají o děti atd. Nevdávají se, protože nechtějí mít na krku zbytečnou zátěž v podobě lenošícího opilce. Muže využívá tamní žena jako milence. Když ji milenec omrzí, pustí ho jednoduše k vodě. Když žena zatouží po dítěti, použije vhodného muže (asi toho, který ještě není zcela zdevastován alkoholem) a pak ho také pustí k vodě. O děti se pak ženy starají samy, pomáhají si, spolupracují, obchodují atd. Přizpůsobily se absenci "rytířů" a jsou prý velmi spokojené.
06.10.2017 - 18:57 | Filtr
(Střelec) Lokii
nejlepsi je neresit co kdo chce, al delat hlavne to, co chces ty :92:
06.10.2017 - 19:34 | Filtr
(Ryby) Crumb » Lokii
Aby člověk mohl dělat to, co chce, musí často (někdy naneštěstí - někdy naštěstí) řešit to, co kdo chce.
06.10.2017 - 19:50 | Filtr
(Střelec) Lokii » Crumb
nemusí :1:
07.10.2017 - 05:21 | Filtr
(Býk) Najdise.cz » Lokii
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
No musí a nemusí. Záleží na archetypu. Poustevník jistě nemusí, žije v lese a je mu šumák co dělají ostatní lidi. Všichni ostatní musí řešit pokud v určité skupině chtějí být. K tomu, aby mohl člověk mohl řešit a došel k cíli musí v určitém období prorazit. Když v něm neprorazíte tak jisté nepochopení od ostatních vás čeká po desetiletí. Ten průlom nastává dle stromu života, když se máte uplatnit proti svému otci, není to vůbec jednoduché. Platí to pro ženy i pro muže. :1:
07.10.2017 - 09:02 | Filtr
(Váhy) *Jupiterka » Crumb
Já novodobé označení mladých jsem neznala a beru ho s nadsázkou, ovšem celkem mu rozumím. Pokud vezmu ženy kolem sebe, měly podobnou představu o muži, co já. Není to samozřejmě tabulkově,že s takovým jsme žily a jiného nebrat, píšu o představě. Nikdo nejsme dokonalý...
Dočetla jsem se zde, že na jednoho chlapa je to dost těžké.Ono je ale těžké i naplňovat představy muže.Opět uvedu jen příklad od sebe a ve svém okolí.Představa mého muže a většiny našich kamarádů byla mít doma upravenou ženu smíška, přes den maminku,kuchařku,uklízečku, ještě přinést slušnou výplatu...a u mě ještě vše zařídit, vyřídit,pokud možno opravit a večer být milenkou.Vlastní chybou jsem opravdu dost let plnila toto všechno,díky rodinným vzorcům našich matek a babiček :63:..., jen po čase jsem měla pocit toho batohu. Začala jsem i více vydělávat, než můj muž a on doma nevyměnil ani žárovku po x mých urgencích, a pro svůj dostatek času, se chodil bavit jinam...Jako přijde mně, že v naší generaci muži zlenivěli, nepíšu prosím plošně, koho se to netýká, nechť si to na sebe nebere.Znám i velice pracovité muže,ale doma už většinou nepracují, nebo minimálně.Většina žen jela na dvě zaměstnání a pak je také leckdy těžké dělat to sluníčko.
V dnešní době dle svých dětí vidím, že patriarchát je konečně na ústupu :4:.
07.10.2017 - 15:16 | Filtr
(Střelec) Dejna801206 » Nalani Makaio
Chavo, ale ono to není tak černobílý.

jako chlap by ses měl umět k věcem postavit čelem a řešit je, ale taky máš s věkem umět poznat, kdy mají věci svůj vl rytmus a vývoj a nechat je být. Ne proto, že si flink, ale proto, že už nejsi naivní abys čural proti větru.

a další věc, pocit důvěry a bezpečí - to je pravda, pamatuju si na svou pubertu a postpubertu, kdy jsem svou superkojukcí uran-merkur-luna v holkách nevědomky vyvolával soustavný pocit nejistoty, nestability, ať už humorem na hraně, nebo činy, a tudíž nedůvěry a nebezpečí.
ale na druhou stranu, byla to moje vina, že ženská, aby se vyvíjela, tak potřebuje zázemí a bezpečí? Ne. Jen jsem to prostě nevěděl, protože mě vzrušovala a poháněla právě ta mentální nejistota a nebezpečí, bez který člověk snadno zakrní. (neplést si pls spokojenost a vývoj, to jsou často dvě různé věci.)
to že je ženská milována , přijímána a v bezpečí často paradoxně vede ke stagnaci, stereotypu a bezradnosti co dál, i když se nám některé pseudopsychologické internetové ženské články snaží namluvit opak. :)

a poslední věc, když je ženská šťastná a spokojená, stará se o muže, o domov, apod..víš, tohle je ale přesně to, co spoustě chlapů leze na nervy.

když je ženská spokojená, je to dobrý, ale je taky dobrý, když ta spokojenost, bezpečí etc. má určitý rezervy, který tam pod povrchem doutnaj.

existuje na to úsloví, že chlap by neměl mít pocit, že má ženskou jistou - jen tím, že si jí jistou "dokáže udělat". protože první co se pak stane, že ho to začne otravovat a začne podnikat výboje za nebezpečím, nejistotou, a dobrodružstvím.
protože doma je tam milující a pečující ženuška:)

tak ať se ti to nestane!:)
09.10.2017 - 12:34 | Filtr
(Býk) Najdise.cz
Systémová zpráva: Příspěvek je od uživatele RainMan22, který(á) již smazal(a) registraci na tomto webu:
=====
Asi budou mít všichni pravdu - záleží na konkrétní ženě a konkrétním muži. Každé či každému se líbí něco trochu jiného. Pár prvků společných určitě je. :1:
10.10.2017 - 09:52 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Dejna801206
Samozřejmě, že vše má svůj rytmus. O tom přece můj příspěvek nebyl. Každý ať si vezme z mého příspěvku co potřebuje. Psala jsem dost obecně, proto se ti to možná zdá černobíle. To, jak jsi pochopil můj příspěvek, je tvůj úhel pohledu a tvoje právo. Psala jsem zřejmě až moc obecně, proto i zobecňování a házení do jednoho pytle z tvé strany. Osobně, mám svoje roky a svoje zkušenosti a vím v čem se cítím dobře a v čem ne. Každý podle svého pocitu.
To, že žena vytváří pocit domova neznamená, že jí má chlap jistou. Kdo si to myslí, ten se může brzo ze svého snu probudit. A jestli si někdo myslí, že pečovat o domov a muže znamená být úplná puťka, otrok tužeb všech ostatních, to je taky věc pohledu. ;-)

Tak at se ti to nestane :4: Tak díky za přání. Copak je v pozadí toho přání? Jaká myšlenka? Jaký soud? Znám lidi, kteří toto "přejou". Ve skutečnosti za tím přání není nic dobrého. Předem mají jasno, předem mají "udělaný obrázek", a rozhodně "vědí" předem jak to kdo má či nemá.
Vlastně je to z určitého úhlu pohledu fascinující a celkem mě to občas i pobaví.
10.10.2017 - 10:34 | Filtr
(Střelec) Dejna801206 » Nalani Makaio
tak to jak ty jsi pochopila mou reakci - viz odstavec puťka - je taky jen tvůj úhel pohledu, ale myslím, že o to tu vůbec nejde.. :1:

tak at se ti to nestane - v pozadí bylo přání at se máš dobře, nic víc, nic míň.

jestli tam vidíš něco víc..
ale to už bych se opakoval :1:

fajn den
10.10.2017 - 10:39 | Filtr
(Štír) Nalani Makaio » Dejna801206
Ok beru :3:

Tobě taky.
Příspěvky: 1-25 26-37
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »