Bez práce jsem nešťastná


03.10.2017 - 10:39
(Kozoroh) Mirka
Bez práce jsem nešťastná
Dobrý den lidičky,ráda bych vás poprosila o náhled do mých tranzitů. Už 2 roky se plácám v hledání zaměstnání. Není možné se usadit a to nejsem náročná.Vždy jsem si na každé práci našla něco co mě bavilo.Před 2 lety jsem odešla ze svého dlouholetého zaměstnání,kde mi bylo nakládáno tolik práce,že to už bez újmy na zdraví bylo nezvladatelné.Od té doby se v tom plácám.Jsem hodné aktivní v hledání práce a také pořád s nadějí čučím do těch tranzitů, kdy by mohl nastat ten správný čas :4:, ale asi se v tom vůbec nevyznám. Myslíte,že mi hvězdy popřejí? :1:.
Pokud se někomu bude chtít,prosím......,pokud ne nevadí. :74:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
03.10.2017 - 10:40 | Filtr
(Býk) player
Hele - tranzity netranzity - dneska je na trhu práce takovej nedostatek lidu , že v podstatě nelze nenajít. Jo - před pár lety to bylo jinak , ale dnes...a dokonce můžeš mít i dost peněz.

Ale může to znamenat stěhování , v celém světě věc zcela běžná.
03.10.2017 - 10:52 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » player
To je pravda, ale mě nejde tak docela o peníze a ne každý se může stěhovat za prací. Například se musím postarat o své rodiče. Moc ráda bych se na to dívala tak jednoduše jako Vy. :27:. Díky za odpověď.
03.10.2017 - 10:54 | Filtr
(Býk) player » Mirka
Nojo - je fakt , že některé regiony...sestřenka bydlí v Uherským Brodě - a bída...
03.10.2017 - 11:05 | Filtr
(Beran) Háňa* » Mirka
Pokud ti nejde až tak o peníze, vypadá to, že potřebuješ práci hlavně jako naplň.
Co se zkusit naplnit něčím jiným ?
Nemyslím tím přestat hledat práci, spíš najít ještě jiné naplnění, které ti "vyléčí" ten pocit "jsem nešťastná".
Možná se ti potom i ta práce bude hledat líp, když to nebude jen o tom, co nejdřív zaplnit v sobě prázdno.
03.10.2017 - 11:15 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Háňa*
No, to jsem si myslela také.Celý rok jsem studovala a doplňovala vzdělání, zaneprázdněná jsem byla tak, že jsem kolikrát neměla čas se ani najíst.
Zkoušky všechny za jedna, takže dřela jsem do úmoru :3:. Mám vnoučka,kterého miluji a co nejvíce se mu věnuji a staré rodiče,kterým věnuji také hodně času. Jsem docela aktivní, přesto je pro mě zaměstnání hodně důležité. Mám to tak nějak nastavené v hlavě. Díky :74:
03.10.2017 - 12:26 | Filtr
(Beran) Háňa* » Mirka
No, já právě myslela naplnění, které přímo nesouvisí s neustálou aktivitou.
Ono je celkem časté, že hodně aktivní lidé (tím netvrdím, že zrovna ty, protože tě neznám), právě přehnanou aktivitou "přebíjí" prázdná místa uvnitř své duše. Nebo třeba ne prázdná, ale zaplněná nějakou starou nedoprožitou bolestí. Ta má tendenci vyvěrat, takže "je potřeba" ji neustále průběžně něčím udusávat.
Mají prostě strach se s ní potkat, doprožít si ji a uvolnit tak místo lásce a radosti - tomu zdravému naplnění.
03.10.2017 - 12:42 | Filtr
(Střelec) tiferett
Vládca 6.domu práce nie je práve priaznivo aspektovaný a navyše cez Merkúr, čo je vládca 6.dome v predošlých rokoch tranzitovalo Pluto - a zrejme to vyvolalo to opustenie zamestnania.
V najbližšom čas v tranzitoch dlhodobe nie je nič, čo by naznačovalo nájdenie nového zamestnania, ale v progresoch máte tento rok - dva Slnko v sextile na Merkur, čo naznačuje, že by sa práca mohla naskytnúť.
Chybou je, ak veľmi „kŕčovito“ zháňate prácu - to celý proces blokuje. „tlačíte na pílu“.
Jednoducho sa odovzdajte do rúk vesmíru, venujte sa koníčkom, každý deň si niečo dobré, uvarte, choďte sa prejsť do mesta, niekam, kde je možnosť stretnúť ľudí, zájdite sa pozrieť na úrad práce, či tam neponúkajú niečo zaujímavé, ...
Ste iste velmi pracovitá, vytrvalá, usilovná....Porozprávajte sa so susedmi, možno by o niečom vedeli.
Ale prijmite vnútorne aj tú možnosť, že už nijakú prácu nenájdete a budete žiť doma. Možno by stálo za zamyslenie, či by ste nezvládli pracovať na živnosť ako samostatný pracovník v oblasti, ktorá vám je blízka.
Akonáhle prijemete možnosť, že možno už nikdy nijaká práca nebude a budete doma, tlak na esmír sa uvoľní a paradoxne sa veci rozhýbu.
Prajem veľa šťastia.
03.10.2017 - 12:46 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
Tak nějaké nejasnosti, výkyvy a rozpory ohledně pracovního směřování jsou tam vidět už při narození (Luna-Mars, Neptun-Saturn), ale teď delší dobu (odpovídá to tak těm 2ma rokům) Ti nepřeje Uran (další turbulence), který potlačuje jinak celkově příznivý tranzit Jupitera 6. domem. Radila bych realisticky zvážit své možnosti ohledně pracovního směřování a možností, konstelace ještě nějakou dobu potrvá, ale už je vcelku vidět na konec, během příštího roku to bude lepší. :17:
03.10.2017 - 13:07 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » tiferett
Děkuji moc za náhled.Máte pravdu,že tlačím na pilu, ale to ve všem ve svém životě.Umím ale také relaxovat, meditovat v přírodě, číst něco hezkého, uvolnit se. Ale pak zas přijde ten pocit, že nic nedělám a zase se do všeho vrhám s vervou a neznám odpočinek.Představa,že už nikdy žádná práce pro mě nebude mě děsí.S tím se nesrovnám :4:.
A ještě jsem se chtěla zeptat na toho vládce 6 domu - Merkur. Myslela jsem ´že vládce mého 6 domu je Venuše.Nebo jak se to myslí? Ještě jednou děkuji.
03.10.2017 - 13:15 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Mirka
Používá Campanův systém domů a tam je hrot už v Panně, proto vládce Merkur. :3:
03.10.2017 - 13:17 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Mici Angóra
Děkuji Mici, tak nějak jsem dopředu vytušila, že mi odpovíš. :12:.
No a mám hned optimističtější náladu. Asi tak před 25 lety jsem si nechala udělat grafologii svého písma od jednoho velmi zkušeného starého pána.Dostala jsem popis na 8 stránek a lecčemu jsem se musela smát,že to na mě není podobné.Dnes vše co tam bylo napsané se shoduje s celým průběhem mého života. I ty nekonečné problémy s prací. A ty se prý vyhrocují, přestože mám spoustu energie a originální nápady, nedokážu věci dotáhnout tak nějak dokonce.Často nad tím přemýšlím, ale vůbec si s tím nevím rady :1:. Ještě jednou moc děkuji :17:
03.10.2017 - 14:36 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Háňa*
Je to opravdu o mě. Neumím se toho zbavit.Děkuji :79:
03.10.2017 - 16:41 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Mici Angóra
Ale potom ten výklad musí být pokaždé jiný ne? jestli podle Placida, Kocha nebo Campana ? :4:
03.10.2017 - 22:58 | Filtr
(Beran) Háňa* » Mirka
Toho se nejde zbavit jinak, než to nechat vylézt a doprožít si to, co je potlačené, nedodělané, nedooplakané, ... teprve potom se to uvolní a odejde to. Neumím znamená "nechci do toho rýpat, konzervované to nebolí".
Věci se dějí, jak mají. Třeba zrovna tohle období jsi dostala na to, abys měla dost času a prostoru si v sobě uklidit.
Asi bych to zkusila, na tvém místě - otevřela duši a nechala věci proudit. Může to bolet, ale neumírá se na to. A stojí to za tu volnost a pohodu, co přijde potom :1:
03.10.2017 - 23:23 | Filtr
(Rak) dan162
Aktuálně Pluto, na které se vždy jinak můžeš spolehnout, přechází tranzitem přes tvé Slunce. Jsi nucena používat něco jiného než svou sílu, průraznost, hloubku, porozumění. Uran podvazuje nebo nesprávně směruje tvou aktivitu do něčeho nového, zcestně. S tím Plutem to znamená že uspěchaně, dobrovolně, pod vlastním tlakem - a blbým směrem. Příliš aktivity nyní škodí, i když v jiných letech naopak je to dobroděj. Více napě´tových aspektů.

Když nic nefunguje, použij jiné principy, které jsou zanedbané, zapomenuté, zastrčené. Uber plyn, jinak si jich nevšimneš. Hlídej preventivně své zdraví, co jsi ignorovala, nezmizelo. Že se ti tahle doba vůbec nelíbí přijmi. Pomine to, raduj se z toho, co zbylo. Kde budeš mít puzení použít svou aktivitu, sílu, neco někam postrčit - tam zkus sebe převrátit.

Omlouvám se za příspěvek-kulomet, dnes je tu tolik pro mne podstatných příspěvků, chci se věnovat jim... I tady koukám ostatní napsali tak nádherné příspěvky, to je radost číst :12:

Napadlo mne - svobodně komunikující rodina, co se podívat na tohle téma ?
04.10.2017 - 09:12 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Mirka
Co se týče domů-jasně... :1:
04.10.2017 - 10:04 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » dan162
Děkuji Dane. Tvůj příspěvek jsem si přečetla již včera v noci a tak mě rozrušil,že jsem celou noc probděla přemýšlením o sobě :4:. Popravdě moc ti nerozumím, přesto se mě to nějakým způsobem týká, jinak by mě to tak nerozčilovalo. Vlastně se tady všichni shodujete na tom, že bych měla ubrat plyn a nechat věci tak více plynout. Měla bych se osvobodit od svých strachů a bolestí. Je zvláštní, že jsem sama tyhle rady používala ve své profesi a teď si sama se sebou nevím rady.
Co se týče mého zdraví,necítím se valně poslední 2 roky,ale své zdraví si hlídám, Každodenní bolesti čelisti a chodidel už opravdu ignoruji.Po x vyšetřeních, vytržení 3 zubů apd., diagnoza neznámá. Pokaždé, když vejdu do ordinace lékaře, mám pocit ,že obtěžuji.Ale s těžko diagnostikovanými chorobami mám zkušenosti celý život.
Svobodně komunikující rodina? - tam nemůžu najít žádný problém.Jak si na tohle došel? To nebude jen tak. :1:. Moc ti děkuji za tvůj příspěvek a čas, který si mi věnoval. :27: :74:
04.10.2017 - 10:14 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Háňa*
Nedoplakané to určitě není,spíše nedodělané.Prožívám tu bolest pořád, nezatlačuji to pryč, ale ani to nejde ven. Myslím, že bych to měla někomu říct, nebo spíš se mi zdá, že bych to měla vypovídat svým nejbližším, abych se z toho osvobodila, ale když to udělám ublížím jim, zraním je a mám pocit, že to přenesu na ně.
04.10.2017 - 10:54 | Filtr
(Rak) dan162 » Mirka
Ahoj,

máš va vlákně hodně překrásných příspěvků mířících k jádru pudla, například ty od Háni mne nadchly. Tak jsem jen nechal na sebe působit tvůj horoskop a něco mi vyskočilo, věřím své intuici, a říkal jsem si, že se astrologií zaobíráš, tak přinejhorším že to bude k ničemu, že jen ťuknu, abych nerušil a zmizím, nasázel jsem to, nevím proč. Omlouvám se, nechtěl jsem zkazit noc, to jsem zvoral. :41: Zkusím aspoň rekonstruovat své dojmy:
- tvého tlačení na pilu je moc. Ne že by k tobě nepatřilo, máme žít svůj horoskop, ale nyní ne.
- zdraví nevím proč mne napadlo. Možná že úsilí drží sebe pohromadě - vůz uhání, ale podstatné se míhá kolem. Zvolněním úsilí pak zesílí vliv toho, co se dlouho opomíjelo.
- svobodně komunikující rodina ? To není problém, ale dobrý směr, na kterém bych stavěl, jestli už to dávno neděláš. Uzel v Raku na hrotu třetího domu. Existuje vždy někdo, kdo takovou rodinu nebo jinou podobnou skupinu tmelí, vytváří a pečuje o ní. Bez ohledu na silného opozičního Kozoroha a názvu vlákna (které samozřejmě je pravdivé, MC v Kozorohu tomu odpovídá).

Když tě rozrušilo, co jsem psal, tak mimo přirozeného nesouhlasu tam bude ještě něco podstatného, to je pravda. Jenže co ? Forma, poněkud neotesaná až agresivní, kouskem bezohledná ? Emoce, zraněné ? Něco z muže ?

:74:
04.10.2017 - 11:19 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » dan162
Dane, nemáš se za co omlouvat, já jsem šťastná, že jsi mi to napsal a jsem ráda i za ty emoce,které jsi ve mě vyvolal. Při čtení tvého posledního příspěvku pláču , slzy nemají konce. Díky :79:
04.10.2017 - 11:45 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Háňa*
Háni, také moc děkuji za tvé krásné příspěvky. Potřebovala jsem tuhle lekci jako sůl. :79:
04.10.2017 - 11:45 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Mirka
Ale s těžko diagnostikovanými chorobami mám zkušenosti celý život.

Tak jasně, to je taky ten řízlý Neptun v 6. a ve 12. jsou pro změnu problémy se zuby. :17: Zajímavé ale je, že ty bolesti chodidel by mohly odpovídat hrotu 12. domu v Rybách, tedy Campanus???? :3:
04.10.2017 - 12:10 | Filtr
(Kozoroh) Mirka » Mici Angóra
:4:jéjé, ten campanus se mi moc nelíbí :4:. Nechci mít vládce 6 domu Merkur :2:
04.10.2017 - 12:22 | Filtr
(Rak) dan162 » Mirka
:22: :79:
Závidím, když se povedlo, že vše jde tak krásně ven. Nezastavuj.
04.10.2017 - 12:53 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Mirka
Ok, to není povinné :4:
Příspěvky: 1-25 26-50 51-59
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna v RybyRybách
ukázat kalendář »