Když už všechno, tak i partnerský horoskop


12.09.2017 - 14:17
(Štír) Noelia Chava
Když už všechno, tak i partnerský horoskop
Já jsem vnitřní kolečko 25.10.1983, 10:17, Třinec, partner vnější 15.08.1972, 17:50, Ostrava.
Co vnímáte jako gro celé synatrie?
Diskuze o sestře mi moc pomohla (a tímto děkuji všem, kteří jste si našli čas jak v diskuzi, tak ve vzkazníku), tak bych ráda pořešila ještě toto.
K příspěvku je přiložený obrázek, který se zobrazí pouze přihlášeným uživatlům.
(Přihlásit)

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
12.09.2017 - 14:28 | Filtr
(Štír) Fcukmee
nepálec - řeší problém když před ním stojí
evropská žena - řeší problém pořád, hlavně preventivně, a když zrovna žádný není, potřebuje se ujistit o tom, že to je vpořádku, anebo si problém vymyslí :21: :61:

ale ber to jako vtip :3:
12.09.2017 - 14:34 | Filtr
(Panna) Mici Angóra
No určitě ten jeho Saturn, který ti pere na kdeco z osobních planet a navíc ze 7. domu, jsi asi dost odolná. :22:
12.09.2017 - 15:19 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Jeho saturn na tvém rahu dává tvé životní cestě řád, motivuje k vytrvalosti a omezuje úlety astrálním směrem, dává duchovní inspiraci a vůli jít životem dále vpřed samozřejmě s podmínkou trvalé práce na sobě v oblasti čištění neg.rodových dispozic(luna-rahu).
Spojení saturn luna, luna saturn je pak ideální pro splynutí mužského a ženského principu.
13.09.2017 - 06:29 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Fcukmee
To, že jsem nenapsala konkrétní věci, neznamená že to je preventivní akce.
13.09.2017 - 06:54 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Mici Angóra
Bodejť bych si nepřitáhla saturnský vztah, když to v naší rodině vypadalo jak to vypadalo. V životě jsem se tam necítila v bezpečí, natož že bych měla nějaké zázemí a systém... Zpočátku to bylo ve vztahu super, cítila jsem se dobře když jsem měla řád, který doma nebyl. Bohužel se to přehouplo v kopu kritiky a omezení.
Odolná ne, ale ZVYKLÁ na kdeco z mé původní rodiny. A v tom je ten vtip, protože když je člověk zvyklý na extrémy, nevšímá si pak jemných signálů ve vztahu.
Teď už si říkám, ty jo, udělala jsem pro ně dost, už na ně seru.
Tak mi přijde, že to všechno, co se mi v životě kdy stalo, vedlo hlavně k tomu, abych si uvědomila své vlastní potřeby a pocity. Tohle je podle mě jeden z mých nejdůležitějších úkolů v této inkarnaci. Umět se pohybovat mezi potřebama a vnímáním druhých a mezi tím co cítím a potřebuju já.
13.09.2017 - 06:58 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Bosch
Tak to omezuje, to je fakt :D Ale jak už jsem psala, hodně mě naučil ohledně ukotvení se ve hmotě, ohledně financí atd. Za to jsem moc vděčná.
Ano, pravda s tím čištěním rodových dispozicí. Tohle jsem hodně rozvinula. Zajímavé je i to, že některé zásadní příběhy v naších rodinách jsou jak přes kopírák a u tohodle mi bylo řečeno, že prý pokud se takoví dva sejdou, pak je tam velká šance, že to některý z nich prolomí.
No, ideální bych to nenzvala, ale výcvik to je hezký a tu stabilitu mi to v určitém smyslu opravdu poskytlo.
13.09.2017 - 10:58 | Filtr
(Štír) Fcukmee » Noelia Chava
Výcvik :D

hezky řečeno, tak..saturnsky:)

s nadsázkou občas říkám, že můj život není nic jiného, než výcvik.

Ale hodně záleží s kým člověk cvičí.

Cvičím jogu. zezačátku jsem měl vlídné až něžné učitelky,
nedělejte nic násilím, opatrně, jemně, každé tělo je individuál, nebuďte na sebe tvrdí. Bylo to dobrý pro práci s jemnýma strukturama a překračování navyklých schémat. např se svou vnitřní tanečnicí z harému jsem měl chvilku problém, ale jak se chytla, holka:D

šel jsem ale domů a věděl jsem, že hledám i něco jiného.

teď mám učitelku laskavou, ale přísnou. chce po mně pozice do detailů, opravuje mě, není spokojená a vlastně trochu sním o tom, že mě jednou sjede, že jsem drzej a nic neumím :4:

jdu z jogy domů a cejtim se bezva. Ona mi dá mnohem víc, použila mé vlastnosti a posunula je o level výš. S takovým "partnerem" je radost pracovat. Motivuje mě to.

A to s ní ani nemusím chodit :1:
13.09.2017 - 11:39 | Filtr
(Rak) Dan162 » Fcukmee
báječně perlíš, díky za potěšení, za možnost nakouknout.
13.09.2017 - 11:42 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Fcukmee
:D

Se nediv, z nějakého důvodu si o mě chlapi pořád mysleli, že jsem jemná víla. Ne, že by i to ne, ale není to můj 100% denní stav :D
Teď mám období kdy se učím být na sebe jemná a chápavá a k druhým saturnská (nebo spíše realisticky při zemi, tento popis se mi líbí víc :61:). Tzn. ne pořád a ne za každou cenu a ke všem, ale potřebuju to na chvíli otočit, naučit se, že druzí nejsou mým pupkem světa... a myslím, že se mi to daří. Kupodivu zažívám míň třenic...

Jj tomu rozumím... Mám v životě takové etapy. Etapy, kdy vyloženě potřebuju jemné zacházení a období kdy vím, že musím zabrat, že je to pro mě dobré. Např. takový přechod Saturna přes nativní Saturn. To bylo období kdy jsem cítila, že se musím naučit systém a řád. Dokonce mě i bavilo uklízet :61:
Každá s planet má něco, co přináší a buď to využijem a nebo ne. Když má člověk dobrou intuici tak i cítí, co zrovna potřebuje, jestli cukr nebo bič anebo oba dohromady :20:

Ano, to je ideální stav. Rovnováha!
13.09.2017 - 12:19 | Filtr
(Štír) Fcukmee » Noelia Chava
je to tak, člověk potřebuje fcuk i bitch :D, obé se prolíná.
a myslím, že paradoxně jedna taková " vnitřní metresa z harému" může v konečném důsledku proklestit cestu nejednomu "vnějšímu Iron manovi":)

ALe když to popíšu z pohledu člověka, který se "léčí", tak na začátku se člověk musí poznat v těch jemných rovinách a pak na sebe může bejt drsňák. protože ta drsnost už vykvétá z celistvosti, ze sjednocení, ne z potřeby "vykompenzovat svoje slabiny".

a ty tranzity, luny v úplňku (aštanga se třeba za úplňku necvičí) apod, tak jen dokreslují dynamiku a provázanost celého toho procesu :1:
13.09.2017 - 16:47 | Filtr
(Rak) Dan162 » Noelia Chava
Jádro horoskopu vidím ve tvém Měsíci - jediný tě vede životem správně, ale je ti poněkud cizí (pro Štírku ve vzduchu, opozice a kvadráty) a přitom dostává nafackováno ze všech stran (ještě že tam je vládcem Merkur, kteého máš od Slunce po ruce). Partnerský horoskop ti ukazuje, že změna, proměnlivost nálady, pocitu, vzpurnost, nezávislost není jen problém jak to znáš od sebe, ale i pohlazení, něco ve správnou chvíli. Možná po tom jsi volala když jste se seznámili, aby se přerušil kolotoč průserů a problémů. (dočasně přerušil).

Nyní tě to vybízí k tomu změnit přístup k sobě na úrovni vědomí, klidně skrz nějaké scestí. Napadá mne změnit uvědomění v otázce svobody - svoboda neznamenající samotu, rozvolnění vazeb, ale naopak svoboda uvnitř pevného vztahu. Asi jako bez země ani lilie neroste. A žena bez zázemí nevykvete. Bourání příčky ne nutně celého domu. Neboli se vrátit k tomu, co bylo před vztahem, k tomu proč průsery přicházely. Proč jsem já, jemné děvče, rozmlátila celý dům ?

Střílím od boku, tyhle souvislosti mě napadly.
13.09.2017 - 20:31 | Filtr
(Štír) tronco
Mas-li v umyslu jit do partnerstvi se lvem, pak Ti drzim vsechny palce ;)
21.09.2017 - 13:03 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Dan162
Díky Dane za komentář. Teprve teď jsem si všimla, žes napsal.
No, průsery jsem neměla, ale přitahovala jsem si chlapy, se kterými bylo nemožné vytvořit zázemí. Pravdu máš v tom, že s partnerem na začátku to bylo jako balzám. Přesně jsem cítila, že jsem v tomto vztahu ještě svobodnější než sama. Jenže to se během 6ti let změnilo v opačný extrém. Jenže to vychází z toho, že jsme ve spoustě věcech každý tak jiný... já si uvědomila co chci, jaká jsem a přes co už nejede vlak... víš jak to je, někdy cítíš že tě něco nebo někdo omezuje, ale vnímáš to stále jako něco konstruktivního co nakonec vyhodnotíš jako dobrou zkušenost a přínos a dokonce si to i ponecháš jako svou novou hodnotnou vlastnost, ale v určitém okamžiku možná pocítíš, že už je toho moc a že to překročilo hranici...

Zrovna jsem se koukla na mou diskuzi Vertex-Antivertex z roku 2013.
"Prožívám s partnerem tolik pozitivních změn sama v sobě, že se až divím, kolik toho ze mě padá.
Je zajímavé, že jsem se vždycky bála omezení ze strany partnera, že nebudu mít kam utéct, ale mám volnosti kolik chci, a je to vzájemné, takže se necítím vůbec svázána. A přitom jsem v partnerství.
Samozřejmě jako každý vztah, nemusí to vyjít, (a v každém vztahu jsou i krize), ale je to první vztah co vnímám, že to má základy a že to chci rozvíjet a cítím to samé u partnera.
Oba cítíme silné pouto, ale ne zamilovanosti, je to vnitřní klid, že je to tak jak to být má."


21.09.2017 - 14:14 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Noelia Chava
Jojo, v partnerských vztazích, kde figuruje Saturn máš někdy takové zázemí, že máš pocit, že už se z něj nikdy nevyvlíkneš :4:
21.09.2017 - 14:27 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Mici Angóra
No, když to napíšeš takhle a ještě k tomu s tím smajlíkem, tak mi to přijde i vtipné :4:
21.09.2017 - 14:50 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Noelia Chava
Nejlepší obrana proti utrpení pod tíhou Saturna je smích :75:
21.09.2017 - 14:54 | Filtr
(Štír) Noelia Chava » Mici Angóra
No jistě, nemít smysl pro humor, to by mě už dávno... :4:
21.09.2017 - 15:07 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Noelia Chava
Já bych to nedala bez humoru a bez znalosti astrologie :62:
21.09.2017 - 15:18 | Filtr
(Býk) muchlorohý chropotal » Mici Angóra
na tom něco bude... :4:
21.09.2017 - 16:29 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
ten tě ovšem pod tíhou saturna obyčejně rychle přejde
21.09.2017 - 17:42 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Bosch
No je to právě kdo s koho :1:
21.09.2017 - 18:22 | Filtr
(Kozoroh) Bosch » Mici Angóra
na delší trať vždy vyhrává pán času
to je ten co se směje nejlépe :4:

nemůžeš přeskočit můžeš jen podlézt v čemž je naznačeno řešení musejí se u toho ohejbat kolena což mu dělá dobře


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Štír Štíru
ukázat kalendář »