Karmický vztah-znaky


03.09.2017 - 01:34
(Vodnář) amores perros
Karmický vztah-znaky
Jaké aspekty ukazují pravděpodobnost karmického vztahu? Já vím, že všechny vztahy jsou víceméně karmické, ale mám na mysli ten vybombený, s ambivalentními emocemi, vyhrocenými situacemi, velkou přitažlivostí atd. Nebo naopak dva lidé, mezi nimiž existuje vesměs harmonie, co by spolu moc chtěli být, ale morální kredit jim nedovolí atd..prostě spíš ty problémové interakce či okolnosti.

Na co se zaměřit, co nám nemá uniknout, jestliže chceme zjistit, zda jde o vztah karmický z astro pohledu? V diskuzích s tímto tématem jsem se nedopátrala, ale je fakt, že nijak hloubkově jsem nepátrala :-) Děkuji.


p.s: chápu, že toto téma již leze silně na nervy, ale já to fakt potřebujuu vědět!!! :20:

Příspěvky v diskuzi

Stránka: 1 2 3
Řazení:
03.09.2017 - 08:07 | Filtr
(Býk) 144
Jednoduchu sa dozvies

Roznymi metodami

Ze aky vztah alebo opakovane vztahy ste spolu mali a co boli ulohy problemy prekazky a co ste si vzajomne vyviedli

A zaroven pochopis o co teraz ide

Ci si mate odpustit podakovat a ist po svojom

Alebo sa vzajomne z pomsty zavrazdit

Alebo rozlamat postel pri vasnivom sexe

Alebo zit v drame a robit si tie problemy dalej

Alebo si ich pochopit zmenit sa vnutry a zit spolu ( v nude :20: )

Pardon stasti a spokojnosti az do hrobu
03.09.2017 - 08:21 | Filtr
(Střelec) tiferett
Zvyčajne to bývajú výrazné aspekty na Saturn v partnerskom horoskope - Kvadratúry, konjunkcie, ale aj trigony osobnej planety na Saturn.
Pri kvadratúrach sa rieši otázka autority vo vzťahu z minuleho života, pocit, prísnosti a tvordosti, ktorí jeden z partnersov cíti od začiatku vzťahu ...Takéto vzťahy je ťažké okončiť, lebo partneri majú napriek prekážkam pocit, že musia byť spolu, aby "niečo" doriešili.
Pri trigone Saturna na Venušu alebo inu osobnu planetu partnerský horoksop naznačuje že vzťah bol už v minulom živote medzi týmito ľuďmi stabilný a pevný, boli jasne dané role. Toto sú velmi pevné vzťahy a ani napriek problemom sa nerozpadnú.

Iná vec je aspekt osobnej planety a Pluta v partnerskom horoksope.
Trigon PLuta a SLnka, Pluto a Venuša, Pluto a MArs naznačuje velmi silnú priam magicku priťažlivosť, a dvaja ľudia jasne cítia od prveho okamihu, že sa poznaju už z minulých životov a sú silno spriaznení.
Kvadratura Medzi osobnou planetou a PLutom naznačuje karmické, ale priam neprekonatelné rozpory, ktoré sa medzi týmito ľudmi ťahaju už niekoko životov, pri kvadraturach je dokonca možné, že jedna osoba druhej sposobila smrť.
03.09.2017 - 08:52 | Filtr
(Rak) dan162 » tiferett
Když nechám Slunce a Měsíc v osobních planetách, tak u toho Pluta to je vcelku generační - při šikovném postavení díky většímu orbisu než u ostatních osobních planet se víceméně každý daného věku pak trefí do stejného aspektu.
03.09.2017 - 10:45 | Filtr
(Rak) Daisybunch
Ja se priklanim k vladnoucim ci silnym osobnim planetam v konjunkci s osou toho druheho, ci vladce horoskopu v tesnem aspektu na osobni planetu druheho. A pak tesne aspekty se Saturnem.

Tohle vsechno zpusobuje pocity, ze toho druheho "znate".

Pluto je asi o necem trochu jinem, to jeste nemam tak prozkoumane.
03.09.2017 - 11:03 | Filtr
(Rak) Daisybunch » tiferett
"Kvadratura Medzi osobnou planetou a PLutom naznačuje karmické, ale priam neprekonatelné rozpory, ktoré sa medzi týmito ľudmi ťahaju už niekoko životov, pri kvadraturach je dokonca možné, že jedna osoba druhej sposobila smrť."

tohle je velmi zajimave. da se zjistit, ktera z tech osob mohla smrt zpusobit? prekpokladam, ze ta s plutem?
03.09.2017 - 11:52 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Daisybunch
Četla jsem teorii, že kvadrát Mars-Pluto mají lidi, co se vzájemně kosili ve válkách. Vzhledem k tomu, na kolik lidí se to vztahuje, by to tak klidně mohlo být a vzhledem k tomu, že Pluto je generační (neosobní) je to dost možné, že šlo o anonymní vojáky. Třeba já s Marsem uprostřed Raka mám ten kvadrát se všemi narozenými v 70. letech a kousku 80. let. Této konstelaci je prý lépe se vyhnout v partnerství, takže musím mít buď starce nebo zajíce :3:
03.09.2017 - 12:22 | Filtr
(Rak) Daisybunch » Mici Angóra
Zajimave. Kvadrat Mars-Pluto maji babicka s dedou, ten vztah mezi nimi je hrozny, ale porad jsou spolu, jakoby na sobe byli zavisli.

A co tesna kvadratura Slunce-Pluto (pluto v konjunkci na ascendent)? to je podobne?
03.09.2017 - 12:30 | Filtr
(Panna) Mici Angóra » Daisybunch
Podle mě lidi musí být duchovně dál, aby byli schopni se vzdát mocenského boje (ti na nejnižší úrovni se uchylují k fyzickému násilí, vsadila bych se, že v případech domácího násilí tenhle aspekt bude hodně figurovat).


Jakože máš něčí Pluto na ASC a ještě Ti dělá kvadrát na Slunce? Takový člověk se tě určitě bude snažit ovládat, ale to Slunce se asi bude snažit spíš unikat než bojovat. Záleží jak vypadá celý horoskop. :17:
03.09.2017 - 12:45 | Filtr
(Rak) dan162 » Mici Angóra
Kosili se spíš všichni. Zpočátku se do toho sice nikomu nechtělo, ale jakmile Ti Druzí zabili kamaráda...

Jiná možnost (když má člověk sám kvadrát Pluto - Mars) je ne se vyhnout, ale projít skrz. Dokud bude mít Pluto co zasahovat, tedy až do úplného vyřešení. Jo, je to takové masochistické, ale sejít z cesty to nedovoluje, je to diretissima :117:
03.09.2017 - 13:07 | Filtr
(Rak) Daisybunch » Mici Angóra
nekde jsem cetla, ze v pripade aspektu mars-pluto, kdyz je alespon jedna z planet zosobnena ci silna, by bylo lepsi ani takovy vztah nenavazovat....

znama, ktera mi davala horoskop - jeji slunce v kvadrature na pluto druheho a on ma pluto tesne na ascendentu. ta kvadratura je tusim 0.14°, takze opravdu tesna. ale maji i jeho pluto trigon venuse. i v jeho horoskoup je hodne plutonskych aspektu, ackoliv on je jinak vzduch.
03.09.2017 - 13:43 | Filtr
(Rak) dan162 » siili
Nasadím svůj střelecký optimismus a řeknu, že určitě ne - že s každou opravdu vyřešenou bouřlivou příhodou, s oboustranně žitým horoskopem bez strachů půjde spíš o energii vnesenou do vztahu, ne o boj mezi sebou. Tak si to představuju.
03.09.2017 - 14:20 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » tiferett
dakujem :17: vedela som, ze to je karmicke :79:
03.09.2017 - 14:21 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » Daisybunch
toto mame aj my a je to dobry :1:
03.09.2017 - 14:32 | Filtr
(Rak) Loreena Mckennitt » Daisybunch
dakujem :17:
03.09.2017 - 14:40 | Filtr
(Panna) Arezet
a co když mají třeba partneři: popsala bych to jako boj mezi námi,ale neskutečná přitažlivost a pocit jednoty.... :63:

pluto kvadratura saturn?

slunce trigon pluto?

saturn konjunkce slunce?

saturn trigon saturn?
03.09.2017 - 15:12 | Filtr
(Rak) dan162 » siili
Oboustranného úsilí ??

Pluto spojený s Venuší se těžko rozpojuje nebo spíš to vůbec nejde. Kvůli té síle se tam vkládá karmický důvod, třeba jo. I zde platí, že háček je zaseknutý tak dlouho, dokud je za co zachytit. I když...mám s jednou paní takový aspekt, hm, a ta síla je tam pořád. Jedna známá použila hypnózu, skutečně přetla aspekt, ale ke spokojenosti to nevedlo.
03.09.2017 - 15:22 | Filtr
(Rak) dan162 » siili
Konjunkce je zesílení, ale nikoliv nutně napěťové. Když vezmu slabší aspekty, tak trigon je prvotřídní spolupráce, Pluto řídí a Mars hory přenáší. A kvadrát je na nižší úrovni boj o moc, Pluto chce moc a Mars válčí. Konjunkce je nejsilnější apekt, ale na rozdíl od literatury nejsem zatím přesvědčený o tom, že to je zátěžový aspekt.

Rozumím, snad. Ještě že Pluto nejen zraňuje, opéká na grilu, ale i léčí. Jak to vypadá v praxi ?
03.09.2017 - 15:52 | Filtr
(Rak) dan162 » siili
Znám v reálu asi patnáctiletýho kluka, kterej svou partnerkou manipuluje různě jak se jí to nelíbí, z rozmaru, zcela přesně vystihne co ona nechce, dělá to proto, že mu její bezmoc dělá potěšení, tím, jak je velký a silný a kochá se i tím spojením mezi nimi. Ona nic lepšího nepoznala, je to u ní vzorec, ždibíček dostupné lásky, a tím že se mu vydává, to nachází nějaké meze, i když jakoukoliv najde, tak ji překročí.

Opájení se mocí možná až tak nevadí, je-li Pluto vyrovnané, a problém si myslím je až v okamžiku, kdy Pluto je zraněné.

Nezažil jsem to z pozice Venuše, z pozice Pluta jsem do toho odmítl vstoupit, proto jsem se ptal.
03.09.2017 - 16:37 | Filtr
(Vodnář) amores perros » 144
A co když se ti dva nemohou rozhodnout, jaké řešení zvolit, tak pro jistotu zvolí všechny? Samozřejmě postupně, hezky krok po kroku :20: Nebo, aby to bylo ještě zajímavější, jeden poděkuje a jde si po svým a druhý mu dělá návrhy na vášnivý sex nebo již připravuje plán pomsty?
Oni se ti dva zainteresovaní do složitýho karmickýho totiž málokdy na něčem shodnou..

Co když transformace proběhne až po rozchodu? Tak asi nashle v příštím životě,co..Chjo..uuž zas :43:


A ještě ty jednoduché, ověřené metody, pls..
03.09.2017 - 16:59 | Filtr
(Vodnář) amores perros » tiferett
Děkuji za vypíchnutí podstatného.

Co třeba tyto (těsné a velmi těsné ) aspekty :

Mars konj Sat
Sat sex asc
Sat kvadr Mer

Nep kvadr Ven
Ven konj Uran
Mars sex Pluto

Jde o nějaký zásadní karmický vztah? Jeho důsledky zásadní jsou..


Jeho sev.uzel v jejím 12.d., její sev. uzel v jeho 1..co může znamenat její Lilith v jeho 8.d.a jeho Lilith v jejím 4.d.?


Co když autoritu, pocit tvrdosti, krutosti cítí ve vztahu k druhému oba navzájem? Každý trochu jinak a po svém samozřejmě..
03.09.2017 - 17:02 | Filtr
(Rak) Daisybunch » dan162
Pluto spojený s Venuší se těžko rozpojuje nebo spíš to vůbec nejde. Kvůli té síle se tam vkládá karmický důvod, třeba jo.

To muzu potvrdit z vlastni zkusenosti - tesny trigon pluto-venuse. mame i jine aspekty, ale takovou pritazlivost jsem jeste nezazila. nebudu tu to rozebirat do podrobna, ale je to opravdu neco. pocitove vim, ze dotycny muze mit mozna v necem navrch nademnou. vnimam se v tom pripade jako oddanejsi, loajalnejsi a vim, ze on kontroluje. jenze mi to dela dobre. je to hodne silovy
03.09.2017 - 17:03 | Filtr
(Vodnář) amores perros » Daisybunch
"Ja se priklanim k vladnoucim ci silnym osobnim planetam v konjunkci s osou toho druheho, ci vladce horoskopu v tesnem aspektu na osobni planetu druheho."

Mohu požádat o polopatické ( čistě pro mě :4: ) vysvětlení a ilustraci na nějakém, třeba vymyšleném, příkladu?
03.09.2017 - 17:09 | Filtr
(Rak) Daisybunch » amores perros
Pokud je vladce ascendentu, vladce horoskopu, silna planeta horoskopu v konjunkci s asc, dsc, mc nebo ic druheho. a naopak.

kdyz se podivam na vas horoskop - vládce ascendentu mate slunce, tudiz kdyby vase slunce bylo v konjunkci napr. s mc druheho cloveka, da se predpokladat silna vazba. ovsem zajimavy je vas retrogradni saturn na ascendentu, to vidim na osudove spojeni s clovekem, co ma vyrazny saturnsky prvek v horoskopu, nebo lva ci vodnare.
03.09.2017 - 17:09 | Filtr
(Vodnář) amores perros » dan162
Zdravím, Dane :1: :17:

V případě opozice Pl/Mars to bude podobné? Jaký význam má u tohoto příkladu termín "direttissima"?
03.09.2017 - 17:13 | Filtr
(Vodnář) amores perros » Daisybunch
I když jsou obě v sextilu? V případě, že Pluto u jednoho je v osobním hor. v 1.domě?
Příspěvky: 1-25 26-50 51-54
« předchozí  další » »|
Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2018
Lunární kalendář
Luna ve Lev Lvu
ukázat kalendář »