Fatál cysty


18.06.2017 - 19:40
(Střelec) siili
Fatál cysty
Když má někdo plný břicho cyst, tím myslím fakt obrovský břicho plný cyst. Dlouhodobé neřešení problému, selhávání orgánů-hrozí dialýza bez zlepšení. Je možný mu ještě nějak pomoct?

Žena štírka 53 ročník. Zřejmě v rodové linii stejný problém.

Co jsem usoudila já je dlouhodobé sžírání se, udržování problémů uvnitř. Původ v dětství. Neodpuštěné křivdy.

S čím začít, aby se celý organismus nerozložil? Jestli vůbec...

Díky :17:

Příspěvky v diskuzi

Řazení:
18.06.2017 - 19:50 | Filtr
(Váhy) Buddha/2
Nejspíš soudíš dobře. Jestli je možné jí nějak pomoci, tak jedině k tomu, aby začla odstraňovat ty neřešené bloky. Nasměrovat na problém. Ale je dost možné, že to bude přesně to, co nechce slyšet. V tom případě už je vnitřně rozhodnutá a nepomůže jí ani svatý Antoníček (sorry, v těch správných svatých mám guláš :20:)
18.06.2017 - 19:50 | Filtr
(Střelec) siili » Buddha/2
Škoda..
18.06.2017 - 20:32 | Filtr
(Ryby) R5
Ročník 53 je široký pojem. Nedal by se tady postnout nativ?

Hlavní je, jestli se má vůli uzdravit a je otevřená změně myšlení...Štíři umí být negativističtí a protože je to pevné znamení, tak se svých postojů obvykle pevně drží.

Na cysty se mj. doporučují zábaly z ricinového oleje. Povzbudí lymfatický systém a krevní oběh k odstranění sajrajtu. Tenhle návod je sice pro cysty na vaječnících, ale pricnipielně je ten zábal univerzálně použitelný: http://www.ovariancystsnaturaltreatment411.com/…

Vnitřně by mohlo léčení povzbudit užívání (za studena) drceného semena ostropestřce mariánského - pomůže játrům od toxinů. Hlavně ten ostropestřec nedrtit ničím kovovým, nevařit ho a neskladovat nadrcený. Ve formě oleje, nebo čajů to jinak nemá takový efekt, takže se vyplatí si s tím dát práci.

:74:
18.06.2017 - 20:44 | Filtr
(Střelec) siili » R5
Jj..právě se obávám, že je to velice tvrdohlavá osoba neuvědomující si podvědomé dopady svého chování...proto spíš přes něco co by stabilizovalo nejdřív tělo, skrze to pak ducha....

Ostropestřec jaké množství?

Nativ postnu kdyžtak...neznám přesně...zeptám se...

Děkuju
18.06.2017 - 20:58 | Filtr
(Ryby) R5 » siili
Stabilizace tělesných pochodů ji může zařídit jiný koktejl hormonů v těle a to se pak odrazí na pohledu na svět, takže to dává smysl.

Ostropestřec - 3x až 4x denně 1 čajovou lžičku (tak min. 45min před jídlem) Důkladně prožvýkat a pak zapít sklenicí vody.

ok, za málo
18.06.2017 - 22:55 | Filtr
(Kozoroh) Bosch
Cysty jsou projevem suchosti. Je zapotřebí zavlažovat. Na úrovních fyzické, duševní, duchovní, dle diagnostiky příčiny. Například dlouhodobý stres. Například řešení zavodňovací strava + radikální odpuštění. Možná to chce dobrého psychoterapeuta a výživového poradce když s tím není sto hnout sama. Možná to má tak nastavené že si sama..a nikdo jí do toho nebude kecat. Tak pak nic. Všichni jsme jen dláždice po kterých budou kráčet jiní.


Aktuální postavení planet
Aktuální
postavení planet
ukázat planety »
Lunární kalendář 2017
Lunární kalendář
Luna ve Vodnář Vodnáři
ukázat kalendář »